پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لباس های یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1478 پاسخ برای این موضوع

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
این لباس سوم دروازه بان هست لباس های اصلی دروازه بان همین طرحه ولی رنگ های آبی روشن و زرد ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
به نظر من اصلا این تاپیک وجود خارجی نداره :D یا پی ای اس خیلی توهم زده یا طراح لباس های یوونتوس موقع طراحی مست بوده ....

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بهتره دوستي كه اين عكسها را گذاشته بگه از چه مرجعي اونا رو اورده. راستش اين لباسها خيلي عجيب و غريبه و به نظر مياد اشتباهي شده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لباسی که الکس تو جشن فیات پوشیده بود مثل قبل بود فکر کنم با آرم فیات هم بود. تفاوت چندانی هم نداشت. لباس دروازه بان از همه ناجور تره !! خیلی بعیده . بعد اونجا نوشته لباس شایسته بوفون ! اما زیرش توضیح داده این لباس دروازه بان سومه ! ;D ;D

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بابا این چه نظر سنجیه من یادم نمیاد دیشب شام چی خوردم اونوقت توقع داری یادم باشه که لباس فصل 06/07 چی بوده

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
Zirh , شما اگه یوونتوسی باشی یادت میاد ... Reza , اولا که لباس دروازه بانی برای همه دروازه بان ها یکی هست و امکان نداره لباس بوفون با میرانته تو زمین فرقی داشته باشه ... دوما اینکه اون لباس آلترناتیو هست ... یعنی اگه شرایط بازی و لباس تیم حریف طوری بود که نشد دروازه بان آبی یا زرد بپوشه مجبوره آلترناتیو رو بپوشه ... نمیدونم چرا شما انقد عادت کردین به هم گیر بدین ؟! البته عادیه ... تو فروم های ایرانی این مساله خیلی عادی هست ... ولی تو فروم های خارجی که میرم خیلی این اتفاق نمیفته ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من بازي با تيم پارما كه نمي شه آبي و زرد پوشيد بايد لباس سوم يا الترناتيو رو پوشيد.پس نمي شه يرادي بهش گرفت.بعدشم كاش لباس اولش اين جوري بود.خيلي قشنگ تره.يك دستي با لباس بازيكناي اصلي رو توش ببينيد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه.من عادت ندارم گیر بدم.فقط ظاهرش زیادی شبیه بلوز بازیکنان بود. کلا فقط من نبودم که تعجب کردم. بهرحال.شایدم اینطوری باشه.صبر میکنیم معلوم میشه.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
لباس اصلی و خانه یووه :

[img width=480 height=480]http://www.socceraccess.net/download/images/11354-all_2.jpg[/img]

تنها فرقش با قدیم اسپانسر جدید و قرمز شدن آرم نایک و بعضی جاهای لباسه ...
90 در صد بازی های فصل بعد با همین لباسه چون یووه ثباتی رو لباس دوم نداره ....

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كاش روش يه اسكودتو باشه تا قشنگ تر بشه و سه تا ستاره هم روش بزنن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوبه ! این آرم جدید بهش میاد ! ایشالا اون ستاره ها هم 3 تا میشن بزودی !

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
قراره یووه در بازی های قبل از فصل با لباس سفید بازی کنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره بازی های یووه تا 24 آگوست که بلوز سنتی راه راه تیم معرفی بشه با لباسی سفید با آرم فیات هست که همه دیگه باهاش آشنا شده ه اند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من منم مثل بقیه دوستان اعتقاد دارم این لباسهایی که در این تاپیک گذاشته شده به عنوان لباس یووه هیچ شباهتی به لباسهایی که در آینده معرفی خواهند شد ، نخواهد داشت با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حتي من فكر مي كنم لباس الترناتيو تيم قرمز باشه نه آبي...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

دوما اینکه اون لباس آلترناتیو هست ... یعنی اگه شرایط بازی و لباس تیم حریف طوری بود که نشد دروازه بان آبی یا زرد بپوشه مجبوره آلترناتیو رو
بپوشه ...

نمیدونم چرا شما انقد عادت کردین به هم گیر بدین ؟! البته عادیه ... تو فروم های ایرانی این مساله خیلی عادی هست ... ولی تو فروم های خارجی که میرم خیلی این اتفاق نمیفته ...

دوما لباس الترنیت رو شما می تونی هر موقع که بخوای بپوشی ... ربطی هم نداره مهمان باشی یا میزبان ... یه موقعی لباس الترنیت یوونتوس طوسی بود (اگه یوونتوسی باشی یادت میاد ... حدود سالهای 98 بود) لباس دومش هم ابی بود ... ولی طوسی رو خیلی موقع ها توی تورین می پوشید ... همین سه چهارسال پیش هم سفید رو خیلی مواقع می پوشید. اگه اهل بسکتبال باشی 100% به قوانین لباس الترنیت اشنا هستی.

خیلی باکلاسی داداش ... ولی فکر نکن شما تنها نماینده ایرانی ها در فروم های خارجی هستی. اتفاقا همین رضایی هم که بهت گیر داد (به نظر تو گیر داد البته، به نظر ما بحث می کنه) توی فروم های خارجی عضویت داره ...
منم با اجازه حدود 4-5 سال توی فروم های خارجی عضوم. و این اخرین فرومی بوده تا الان که توش عضو شدم که اونم یکی دوسالی داره می گذره ازش. ...اتفاقا عکس مساله ای که گفتی هست. خیلی در فروم های خارجی برخورد ها جدی هست. چون معمولا از اینجا بزرگتر و جهانی هست.
البته توی فرومی که الان توش فعالم اینطورریه ... ولی خب حدود 150.000 تا عضو داره و بالای صد نفر (یا خیلی بیشتر) هستن که بالای 11.000 پست دارن.
یه چیزی می گم بهت. بر نخوره. زیاد کلاس نذار اینجا. اینجا یه فروم نقلی و کوچیک هست که کسانی که هستن با هم صمیمین. زیاد سعی نکن جوسازی بکنی.
در ضمن ایرانی بودن لیاقت می خواد. من ناسیونالیست نیستم. چون توی ایران خیلی ادم بلانصبت تمام کسانی که توی فروم هستن عوضی زیاد هست. ولی اونا ایرانی/اریایی نیستن. فکر کنم اکثرا بدونن اینجا که من یک نژادپرست خیلی خیلی متعصب هستم و هیچ خوشم نمیاد به نسل اریایی روی کره زمین توهین بشه ... چه تو باشی هرکس دیگه من حتما بهش این جوابو می دم...
این پست ربطی نداشت زیاد به لباس ها ولی بذارید دوستان روشن بشن. نه فقط این دوستمون بلکه مخاطب من تمام کسانی هستن که دوست دارن جو فرمو دوستانه نباشه.
(یا بعد ماه رمضون که کمال بیاد من می گم) باتشکر

ps
علی. تا وقتی من یادمه یوونتوس قرمز نمیپوشید ولی از قدیم الایام ابی می پوشید. پس اگر پوشید تعجب نکن.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

علی. تا وقتی من یادمه یوونتوس قرمز نمیپوشید ولی از قدیم الایام ابی می پوشید. پس اگر پوشید تعجب نکن.

مگه همین فصل قبل لباس دومش قرمز نبود؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فصل قبل لباس دوم مشکی بود.دو فصل پیش یعنی فصل 2005-2006 لباس دوم قرمز بود

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

مگه همین فصل قبل لباس دومش قرمز نبود؟

منظروم قبل تر بود ...
فصل قبل از اون هم ابی بود ... از سال 94 تا 98 هم اکثرا ابی بود

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
HamiRd رو جدی نمیگیرم ... چون حرفاش بی پایه و اساس هست ... حالا هر چی دوس داری عقدتو سر من خالی کن ... من بهت کاری ندارم ... تو قرن 21 زشته که آدم تعصب رو چیز های ضد بشری داشته باشه ... (نژاد پرستی رو میگن ... ) خوش باش HamiRd ، فک نکن اونقدر بیکارم بشینم حرفاتو بخونم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی