پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
من کماکان هنوزم به این تیم ایمان دارم ولی واقعا قبول دارم داره در حق هوادارا ظلم میشه، ما بهترین دفاع راست قرن بیست و یکم و یکی از بهترین مدافعین پنج سال اخیر جهان رو الکی نفرستادیم بره که الان این آقای آرژانتینی بیاد دوباره تیم رو به چاک بده.
اگه هنوزم تیم ابهت اینو نداره که به بازیکنا اجازه اعتراض نده فروش بونوچی حماقت محض بود !
بونوچی یکی از متعصب ترین و سرسخت ترین بازیکنای دوران بعد از کالچوپولی بود، درسته که اون چند سال اول عملکرد قابل قبولی نداشت، اما نقش بونوچی توی این شش-پنج سال اخیر به هیچ وجه قابل انکار نیست.

فقط به یه دلیل میشد با فروش بونوچی کنار اومد که الان این حاشیه های اخیر دیبالا همون دلیل رو هم نابود کرد !
حالا خوبه این چند سال بوفون بوده و حداقل به حرمت اونم که شده بازیکنا یکم رعایت میکردن، سال دیگه باید چه کنیم ؟
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

به مناسبت 120 سالگی یووه...

- تنها باشگاهِ ایتالیاییِ برندۀ 6 اسکودتوی متوالی!

- برندۀ بیشترین دابل های داخلی در ایتالیا! (5)

- برندۀ بیشترین تعدادِ سوپرکاپ ایتالیا! (7)

- تنها باشگاه ایتالیاییِ فاتح 3 گانۀ داخلی!

- پرافتخارترین باشگاه ایتالیایی + سومین باشگاه پرافتخار جهان با 66 جام! (1. رئال = 86 .. 2. بارسا = 85 ... 4. بایرن = 62 .. 5. من یو = 61)

- تنها باشگاه برندۀ تمامیِ جامهای یوفا در دنیا...

- تامین کنندۀ بیشترین تعداد بازیکن برای ایتالیا در یوروها! (35)

- تولیدکنندۀ بیشترین قهرمانان جام جهانی! (24)

- تولیدکنندۀ بیشترین بازیکنِ برندۀ توپ طلا! (8)

+ میتونید تیم منتخبتون از تاریخ یووه رو از اینجا انتخاب کنید (صفحه ش سنگینه + باید اکانت فیسدوغ داشته باشید ، من بهمین خاطر اکانتم از حالت دی اکتیو خارج کردم!)

ntkd_myjuve120team_thumb.jpg

حذف کردن امثال باجو ، بونیپرتی ، چارلز ، زیدان ، فورینو ، کابرینی و... از سخت ترین کارای دنیاست :fp: ولی خب این بالاییها نقش بی بدیلی تو تاریخ یووه بازی کردن...

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

چه پیشنهاد خوبی کردی فراز!
اینم تیم من! :8:  :8:

14zz_myjuve120team_thumb.jpg

خدایی جای خیلیا تو تیم مورد علاقم خالیه. چقدر خوب که طرفدار تیمی هستیم که اینهمه ریشه داره :8:  :8: اینهمه ستاره های تاریخ فوتبال :8:  :8: 

اینم 11 تایی که طرفدارا بیشتر بهشون رای دادن!

5hdy_untitled_thumb.jpg

تورام خائن!  :31: پیرلو هم بازیکن محشری بود برامون ولی دوران اوجش تو یووه کوتاه مدت بود و از همه مهمتر بیشتر زمان بازیکنیش تو میلان گذشته! 

نکته جالبی هم که حس می کنم اینه که بیشتر طرفدارای یووه هم سن و سال خودمم که 11تاشون شده این! :nish: اکثرا تیم 96به بعده! :1:

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به به خط دفاعی چه غوغایی میکنه! فقط یه کلین شیت اونم برابر میلان بخت برگشته! من یکی یواش یواش دارم از اوضاع تیم نا امید میشم آخه این چه وضعیه یوونتوس هر چقدر هم قبلا تو بحران میوفتاد فکر نمیکنم از تیمی سه هیچ عقب میوفتاد 

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

به به خط دفاعی چه غوغایی میکنه! فقط یه کلین شیت اونم برابر میلان بخت برگشته! من یکی یواش یواش دارم از اوضاع تیم نا امید میشم آخه این چه وضعیه یوونتوس هر چقدر هم قبلا تو بحران میوفتاد فکر نمیکنم از تیمی سه هیچ عقب میوفتاد 

فصل 2009-10 تا دلت بخواد تجربش کردیم.

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

فصل 2009-10 تا دلت بخواد تجربش کردیم.

بابا منم منظورم تو این پنج شش سال اخیره که پشت سرهم قهرمان شده. ظاهرا تیم امسال این خریدهای جدید رو کرده اوضاعش بدتر شده فکر نمیکردم رفتن بونوچی اینجوری دفاع رو خونه خراب کنه. خدا کنه تو لیگ قهرمانان لااقل اینجوری نباشن

• Aminvo, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1478 ارسال

آدم می تونه ناراحت باشه یا عصبانی ولی بی منطقی دوستان جای سوال داره. هر نقطه اوجی یه فرودی داره. این همه در مورد یووه و هم آلگری صدق می کنه. این یه اصل تو دنیاست. نه غروره اسمش نه سقوط به سمت صفره. به هر حال بعد از 6 فصل صعودی متاسفانه تو نقطه اوج لیگ قهرمانان نزدیم و مربی عملا الان تموم شدست برای تیم. مثلا پارسال تا فینال رفتیم غرورمون نداشتیم؟ یا کاسبی نمی کردیم؟ 

فکر نکنم هواداری بدون قدری بی‌منطقی امکان‌پذیر باشه یا دست‌ِکم چیز خوشایندی باشه، خوشایند من یکی که نیست. نمی‌تونم وقتی بی‌خود و زشت باختیم با خودم بگم"پیش میاد، بی خیال شو" و بعد از نیم‌ساعت انگار نه انگار. هنوز از ضربه‌ی باخت آتزوری و حال و اوضاع بوفون بیرون نیومدم. اصلاً همین‌که از هزاران کیلومتر دورتر عاشق و پی‌گیر تیمی شدم که نه هم‌زبان من هستند و نه هم‌وطن و نه حتی هم‌زبان یا هم‌وطن من اون‌جا بازی می‌کنه خودش اوج بی‌منطقیه، بگذریم که اگه منطق رو می‌خواستم رعایت کنم الان یا باید طرفدار رئال بودم یا بارسا یا مثلاً منچسترسیتیِ فعلی، بالاخره یا جام یا فوتبال زیبا یا حداقل امیدی به یکی از این دو :fp: ؛ 

+ جوانی لاغر و مردنی به خانه آمد، قل‌چماقی را دید که به مادرش تجــاوز می‌کرد، رگ غیرتش به جوش آمد و جلو رفت تا از شرفش دفاع کند. شخص بامنطقی که در آن حوالی بود او را کنار کشید و گفت: ببین جوان! اگر الان جلو بروی با این هیکلی که تو داری سرنوشتی بهتر از مادرت در انتظارت نخواهد بود. بهتر است هر روز غذای مقوی بخوری و در باشگاه محل ثبت‌نام کنی و هیکل خود را بسازی، فرصت برای انتقام زیاد است ان‌شاءالله.

+ حرفم کلی بود نه در مورد این مقطع خاص، امیدوارم لُبّ مطلب اصل فرض شود.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

فکر نکنم هواداری بدون قدری بی‌منطقی امکان‌پذیر باشه یا دست‌ِکم چیز خوشایندی باشه، خوشایند من یکی که نیست. نمی‌تونم وقتی بی‌خود و زشت باختیم با خودم بگم"پیش میاد، بی خیال شو" و بعد از نیم‌ساعت انگار نه انگار. هنوز از ضربه‌ی باخت آتزوری و حال و اوضاع بوفون بیرون نیومدم. اصلاً همین‌که از هزاران کیلومتر دورتر عاشق و پی‌گیر تیمی شدم که نه هم‌زبان من هستند و نه هم‌وطن و نه حتی هم‌زبان یا هم‌وطن من اون‌جا بازی می‌کنه خودش اوج بی‌منطقیه، بگذریم که اگه منطق رو می‌خواستم رعایت کنم الان یا باید طرفدار رئال بودم یا بارسا یا مثلاً منچسترسیتیِ فعلی، بالاخره یا جام یا فوتبال زیبا یا حداقل امیدی به یکی از این دو :fp: ؛ 

ببخشید مخالفت می کنم ولی "ور" بی منطقی هم مهمه!

طرفدار لگانس یا خیرونا با وجودی که میدونه تیمش جلو بارسا گلبارون میشه ولی بازم با امید بی منطقش میره استادیوم به این امید کهبه کمک تشویقاش تیمش شاید بتونه یه مساوی بگیره از تیم مقابل!

ولی گاها دیده میشه که ماها ور بی منطقیمون برعکسه! یعنی 3 امتیاز بازی با سمپدوریا از دست میره اونم نه هفته یکی مونده به آخر، تازه هفته سیزدهم! بعد همگی شروع می کنیم به گفتن "قهرمانی لیگ از دست رفت!"

"ور" بی منطق هم بخوایم داشته باشیم ور خوش بینانه باشه حداقل! آرزوی برد کنیم برای تیم نه اینکه دعا کنیم جلوی بارسا آبرومون نره ! امید قهرمانی لیگ قهرمانان داشته باشیم که فصل آخر کاپیتان باشکوه باشه نه اینکه از همین الان بگیم بیچاره بوفون که فصل آخرش هیچ جامی بدست نمیاره!

(امیدوارم دوستان متوجه منظور من شده باشن و از حرفای من حس تحکم یا تعیین تکلیف کردن برای دیگران بهشون دست نده. بهرحال هرکسی مختاره هرجور دوس داره طرفداری کنه. این صرفا یه پیشنهاد بود)

• Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اگر واقعاً میخواید یووه تیم شه اول از همه از این سیاست های خرید بازیکن شروع کنید که نره امسال خدیرا که عملکرد فوق العاده زیگ زاگی داری رو میگیره، امسال خدیرا دو تا بازی خوب دو تا بازی بد، و به همین دلیل میره نیمکت نشین رئال میشه، و یووه هم مثل تیم های درجه 2 میخردش میکنه هر بازی فیکس

• mory, Pinturicchio, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

آقا ما با همین خدیرا رفتیم فینال! من که تو خط هافبک نبودم. خدیرا یه نیم فصل فوق العاده داشت و فصل قبلم خوب بود و اوجش بازی بایرن بود که تعویض شده و به فنا رفتیم. وقتی بازیکن داره جواب می ده تو سیستم دمشم گرم. مشکل چیه؟! پیانیچ هم ضعیف بود و چند بازیه این فرم داره چرا اون سینوسی نیست! مسئله اینه که چون بازی خدیرا چشم گیر نیست اون رو حساب نمی کنیم اما تاثیر گذار بوده و مشکل الان تیم افت محسوس همه ی خطوطه. بارزالی کیلینی پیانیچ و مانژو کواد و حتی لیخت نسبت به پارسال. این نشون می ده یه جای کار مربی میلنگه. ممکنه مشکل مثه فصول قبل سریع حل بشه ممکنه نشه. ممکنه یه مسکن بخوره و مقطعی حل بشه. اما در نهایت مشکل شخص خدیرا نیست. بازدهیش داشته و نیمکت رئالم نبوده. بلکه قبل مصدومیت جزو شاکله اصلی هم بود. دیگه این می شه دید اما در مورد غیرت به تیم. غیرتم حد اندازه داره. ریشه زنی نکنیم. درک کنیم فضا رو. منطق یعنی درکه شرایط نه ول کن موضوع رو کامل. شرایط باشگاه 30 ساله یه چیزه. من گاهی فکر می کنم دوستان دیروز مثلا یووه ای شدن. مثلا همین بازی زیبا و تهاجمی که اصن تو یووه نمی گنجه. من واقعا دوست دارم یووه این بشه و جهت مدیریت جدید هم همین شکلیه ولی خب دیدین. یه روز عصبانی و تهش می گم مقصر آلگری که 4231 رو تهاجمی نمی چینه. چه ربطی به سیستم کل یووه داره آخه بحث. وقتی سیستم شکل گرفته 30 سال تو چطوری می خوای عوضش کنی. همین آلگری که من الان ازش ناراضی هستم اما تو تاریخ می نویسن تغییر ژنتیک باشگاه رو این مربی استارت زد. اینکه الان مشکل داره یه بحث دیگست و الا اصن تو یووه نمی شد همزمان 5 تا بازیکن تهاجمی داشت. حتی مانژو و کواد. شما پارسال یادتون بیاد. پس غیرت حد داره و حرف تکراری و الکی هم به نظرم مسخرست. ما چرا "بازیکن می فروشیم؟" الان مثلا چیکار می خواین کنید. مگه موجی نفروخت. مگه قبل موجی نفروختن خیلیا رو؟! یووست. همینه. موجی زیدان فروخت دوستان. پوگبا و دیبالا و این شر و ورا نه ! زیدان! و جاشم به نظر من بازکین هم سطح نیاورد که بازیکن خیلی خوب آورد. ندود اصن تو سطح تاریخ سازی که زیدان تو دنیا کرد نیست ولی خب اسطوره و بازیکن خیلی بزرگ ماست. دمشم گرم. موجی فروخت. رفت. ما زیدان ندود و بوفون و الکس چند تا جام می تونستیم بگیریم؟ باجو رفت. بوبو رفت. اینزاگی هم روش تگ مهاجم متوسط گذاشتیم فرستادیم رفت. پس این تو یووه طبیعیه. پس چرا بحث می کنید؟؟ نمی دونم.

در کل با یووه، یووه طور برخورد کنید :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

• tecra, Camel Blue, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ببخشید مخالفت می کنم ولی "ور" بی منطقی هم مهمه!

طرفدار لگانس یا خیرونا با وجودی که میدونه تیمش جلو بارسا گلبارون میشه ولی بازم با امید بی منطقش میره استادیوم به این امید کهبه کمک تشویقاش تیمش شاید بتونه یه مساوی بگیره از تیم مقابل!

ولی گاها دیده میشه که ماها ور بی منطقیمون برعکسه! یعنی 3 امتیاز بازی با سمپدوریا از دست میره اونم نه هفته یکی مونده به آخر، تازه هفته سیزدهم! بعد همگی شروع می کنیم به گفتن "قهرمانی لیگ از دست رفت!"

"ور" بی منطق هم بخوایم داشته باشیم ور خوش بینانه باشه حداقل! آرزوی برد کنیم برای تیم نه اینکه دعا کنیم جلوی بارسا آبرومون نره ! امید قهرمانی لیگ قهرمانان داشته باشیم که فصل آخر کاپیتان باشکوه باشه نه اینکه از همین الان بگیم بیچاره بوفون که فصل آخرش هیچ جامی بدست نمیاره!

(امیدوارم دوستان متوجه منظور من شده باشن و از حرفای من حس تحکم یا تعیین تکلیف کردن برای دیگران بهشون دست نده. بهرحال هرکسی مختاره هرجور دوس داره طرفداری کنه. این صرفا یه پیشنهاد بود)

من یکی فقط بخاطر بوفون دلم میخواد امسال یووه هر طور شده قهرمان لیگ قهرمانان بشه یعنی من اگه بخاطر بوفون نبود اگه تیم تا صد سال دیگه هم  قهرمان لیگ قهرمانان نمیشد اصلا ککم هم نمیگزید فقط از این ناراحت میشم که امسال بوفون با حسرت این جام بره. ببخشید دوستان اصلا دوست ندارم فاز منفی بدم ولی قهرمانی تو این جام لعنتی واسه من یه رویای دور از دسترس به نظر میاد یعنی یه جورایی تو ذهنم نمیگنجه یووه قهرمان این جام بشه چون سه بار اومد فینال و این جوری شد. باور کنید من پارسال دیگه خودمو آماده کرده بودم این جام رو رو دستهای بوفون ببینم چون تیم پارسال خیلی خوب و آماده بود ولی اینجوری شد. اگر هم بخاطر شکست سامپدوریا ناراحتم واسه اینه که میترسم همین روند بد ادامه پیدا کنه و دامن لیگ قهرمانان رو هم بگیره

• mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
دقیقا همینطوره... نگرانی هوادارا صرفا بخاطر باخت ب سمپدوریا نیس... تیمی ک از سمپدوریا 3تا میخوره طبیعی هست ک هوادار بد بین بشه ب بازیهای بزرگتر و با اهمیت تر و گرفتن جام و ... هر سال از این خبرا نبود ک! جنوای بحران زده، اسپال و بنونتوی معلوم الحال هم ب راحتی دروازه مارو باز کردن..!

یووه همیشه با اتکا ب قدرت دفاعیش موفق بوده اینبارم آلگری دفاعو درست نکنه خودش و تیم و جام همه با هم ب فنا میرن... فعلا منتظرم ببینم از هوودس چ استفاده ای میکنه...
  • mory, tecra, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یوونتوس این فصل جلوی تیمهای ضعیف 2 گل رو قطعا میخوره حتی 3 تا ولی جلوی تیمهای قوی تر بهتر بازی میکنه ب دلیل اینکه جلو تیمهای ضعیف از اساموا و استفان استفاده میکنه کهخ کار وینگر های مارو واقعا سخت میکنه اما تیم ما تواناییه جبران کردن گل هارو با خط حمله قوی که داره ب راحتی داره .......هیگواین داره رو فرم میاد و تیم هماهنگ تر شده اما مشکل اعظم ب نظرم همون دو دفاع کنارن که اگر ساندرو و کواد تو امان در دفاع باشند واقعا تیم خوبی هستم  امیدوارم الگری بعد بازی با بارسا چرخشی مدافعان رو تو بازی نیاره 

• mory, Pinturicchio, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
خدیرا اوکیه و مشکلی نداره، اما با خدیرا به چیزی فراتر از باخت 4-1 در فینال لیگ قهرمانان نخواهیم رسید !
واسه رقابت با بهترین تیما، خط هافبک ممتاز تری لازم داریم، نمیدونم چرا ماتویدی هنوز نتونسته با تیم هماهنگ بشه، اگه بشه تا حدودی مشکلات خط هافبک حل میشن.
با امره میشه به راحتی 4-3-3 رو اجرا کرد، البته این آلمانیم مثه باقی آلمانیا فقط میاد واسه مصدومیت.

همچنان معتقدم آلگری هنوز دستشو واسه بقیه رو نکرده، مارکیزیو و هوودس دو بازیکنی هستن که میتونن نقش کلیدی توی تاکتیک های آلگری ایفا کنن ولی خب به هر دوشون فعلا فرصت بازی نرسیده. با توجه به وضعیت فعلی خط هافبک، اصلا به سیستمای سه هافبکه فکر نکنید.
3-4-2-1 قمار سنگینی برای آلگری خواهد بود ولی به امتحانش می ارزه.
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

فینال یه بحث جداست. ما تیمای خوبی رو تا فینال شکست دادیم اما چاقو نبرید  تو اون بازی.

مثه اینکه آلگری می خواد 433 رو تست کنه

بازگشت به سه دفاع احمقانست. همون موقع کنته هم من می گفتم زودتر ترکیب عوض کنه تا ژنتیک باشگاه تعویض بشه

در هر صورت صابون هر چیزی رو به تنتون بمالید

ممکنه این فصل گند بشه و پتانسیل این تیم بره برای فصل بعد

• Pinturicchio, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
بحث ژنتیک که مطرح می کنید رو لطفا توضیح بدید چرا سیستم مدرن و وینگر محور الزاما باید القا بشه در صورتی که من مخالفم و بیشتر توضیح میدم که یوونتوس بر خلاف نظر شما نباید از اصل خودش فاصله بگیره
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بذارین براتون اول بگم مخالفت اکثر اعضای فروم با یووه چیه! مثلا بحث فروش ستاره! خب اینکه تو رسم رسوم باشگاهه. 30 ساله همینه. بعضیا می گید یووه رو کردن بنگاه اقتصادی! حالا من نمی گم بنگاه اقتصادی اما بنگاهی که خرج خودش خودش باید در بیاره از پایه ترین چیزا و خودش برای خودش درآمدزایی کنه. این یکی رو از بعد دهه ی 80 شاهدش بودیم که تو یووه جا افتاد! اقتصادی بودن بازی های یووه. یک هیچ بردن. کمتر انرژِ صرف کردن. خط دفاع محشر! خب اینکه پایه ی یووست اصن.  بعد سیاسی مالکای یووه به کنار. همین امور ژنتیک باشگاه یووه رو شکل داده و خاص اش کرده اما نه پاپ! زیاد هوادار تو دنیا نداریم.  دوران الان بازی های سریع و باز و تماشاگر پسند دوست داره و روش سرمایه گذاری می کنه و به علاوه از کوچیکایی که قد علم می کنه هم خوششون می یاد. یووه نه کوچیک قد علم کنندست مثه اتلتیک نه بازی شناور و یا تهاجمی یا زیبا داره نه حتی ستاره محوره به اون شکل بقیه. (البته یووه ستاره محور بوده و هست). پس می تونم بگم اصولا ژنتیک ما به این نسل نمی خوره. حالا که درآمد باید داشته باشیم راه حل چیه؟ درد کشیدن. باید تغییر کنیم چون فضا تغییر کرده و الا کم کم کوچیک می شیم با این شرایط. به خاطر همین بیرون زمین باید بزرگ بشیم و توی زمین باید تغییر کنیم. تا بتونیم دووم بیاریم. (البته یه مشکل حاد که داریم نداشتن مالک مشخصه.) نه هوادارا مالک هستن، نه یه نفر مالکه بلکه یه سری مالک مثلا هوادار داریم) این به معنی دور ریختن همه چی نیست اما یه سری چیزا ور هم باید دور ریخت. منچسترم ریخت! ما هم می ریزیم. بقیه هم کنار می ذارنشون. اگه کوچیک قد علم کرده بودیم آره اما نه یووه!

به هر حال نسل جدید یووه به نظر من فوتبال جدیدی ارائه می دن. نه توتال فوتبال بلکه یه سبک خاص خود یووه

پایه گذارشم همین آلگری بوده که متفاوتمون کرده

بعضیا می یان تو اینجا می نویسن اصن یووه تاکتیک نداره. گاهی ضد تاکتیک اما یووه آلگری نسل جدید یوونتوسه. و یووه ی کنته چسبیده به همون یوونتوس کاپلو و قبلش بود. یوونتوس آلگری هر چقدرم ضعف داشته باشه و هر چقدرم ما بگیم تو فصلا دو تا بازی خوبه ولی مدرن بازی می کنه. همین کافیه برای شروع تغییر

بارسا هم از همینجا ها شروع کرد و یه شانس بزرگ آورد. بحث شانس بذاریم کنار ما هم می تونیم بهترین بشیم

• tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشکل تیم ما بیشترش نبود بونوچیه بازیکنی که حمل توپ و پاسش تیم رو راحت تر تو فاز هجومی میبرد و پاس های بلندش برای مانجو میتونست برای تیم تو پلن لونگ پاس موثر باشه اما الان مانجو شده یه گوشت اضافه تو تیم ب دلیل نبود این پاس ها و وظایف پیانیچم بیشتر شده امیدوارم هوودس چیزی نشون بده.......روگانی که دوتا پاس هم نمیتونه بده

• tecra و back to juve از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

یووه الگری کجاش مدرن بازی میکنه؟

اصلا چیزی به اسم فوتبال ارائه داده؟ نه نظمی نه انضباطی نه تاکتیکی .تنها چیزی که وجود داره تغییر در ترکیب تیم .نیمکت نشین کردن  بازیکنای خلاق و دیدن  قیافه مانزوکیچ تو هر بازیه 

بیشتر گلهایی هم که میزنیم بیشتر نبوغ فردیه

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

چه بلایی سر کوادرادو ، پیانیچ ، ساندرو اومده ؟؟

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی