پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6903 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خیلی بعیده ،
آدیداس همه لباساش سه خطست ، این دو تا خط بیشتر نداره .

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

احساس میکنم رو ابرام! 

از طرفی اورا بنجل ترین بازیکن یووه داره میره از طرف دیگه لمینا 2 ماه مصدوم شد

میتونم بگم موفقیت یووه این فصل تضمین شد

• Delle Alpi, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

خیلی دیگه اوج گرفتی. دو هفته :D

• mory, Delle Alpi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال
کشف منبع الهام گرفته شده برای لوگوی جدید
http://www.upsara.co...19_18-27-36.jpg

http://www.upsara.co...19_22-37-14.jpg

[color=#000000][size=5]لباس احتمالی فصل بعد

an92_photo_2017-01-19_18-27-09_thumb.jpg iwt4_photo_2017-01-19_22-37-19_thumb.jpg
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
واقعا زیباست^_^

از آدیداس بعیده
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

خدا رو شکر به عنوان پیشتاز همه ی تیم های اروپا اولین تیمی هم هست که ایرانی ها رو از دیدن سایت رسمی اش محروم کرده.

خیلی خوب میشه یوونتوس دات آی آر که از طرف یوونتوس مجوز رسمی هم داره ارتباطی برقرار کنه و ازشون بخواد این محدودیت رو بردارن. به هر حال این تیم کلی طرفدار توی ایران داره.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دلیلشون چیه ک ایرانیارو محروم کردن؟
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من فکر نمیکنم خودشون این کار رو کرده باشند . احتمالا محدودیت سروری هست که ازش استفاده می کنند :39: شایدم من اشتباه میکنم 

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مصاحبه های انگیزشی بونوچی و کلینی جالب بود . ، گرچه خودم معتقدم این مصاحبه ها رو باید مربی انجام بده و روحیه رو به تیم تزریق کنه ولی باز بهتر از هیچیه .
بزرگ ترین ضعف آلگری رو توی بخش روحیه دهی و انگیزشی میدونم و بعید میدونم هم درست شه .

کاش میشد لیپی میومد یه پست فنی تو یووه میگرفت  مثلا مدیر فنی  . فکر کردن بهش هم لذت بخشه ،آلگری رو نیمکت در کنارش لیپی :435:

• mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

آلگری هیچ بهانه ای نمیتونه داشته باشه برای عدم قهرمانی در چمپونز لیگ .
تیم بهترین دفاع مرکزی دنیا رو داره بهترین دروازه بان دنیا رو داره ، دو تا از بهترین دفاع های کناری دنیا رو داره . یکی از بهترین پاسور های اروپا رو داره ، دو تا هافبک باکس داره که کلاسشون از خیلی از بازی کن های دنیا بالاتره . یکی از بهترین تموم کننده های دنیا رو داره و یکی از بهترین مهاجم دوم ها رو هم داره .تنها نقظه ضعفش اینه که  سر جمع یه دونه هافبک تخریبی یا باکس نداره که مسلما هر تیمی یه ضعف داره .

بجز بایرن تمام تیم های دنیا ضعف دارند  رئالم هافبک تخریبی و دفاع کناری خوب نداره . بارسا دفاع و دروازه اش تعطیله پاریس کلا تیمش بی شخصیته . سیتی دفاعش تعطیله و ......
یووه هم این ضعف رو داره و مربی باید رو نقاط قوت کار کنه .

• tecra, Escanor, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 955 ارسال
  • LocationKurdistan

من از الگری بدم نمیاد،ولی کاشکی لیپی مربیمون بود..با همین بازیکنها هم بارسا و ریال رو له میکرد!
به نظرم رویکرد تیم مشکل داره.. بحث تغییر سیستم نیست..بهترین دفاع اروپا رو داریم ولی شده پاشنه آشیلمون
هر تیمی که از جلو پرس کنه یا وینگرهای سرعتی داره واسمون مشکل ساز میشه
وقتی هم گل میزنیم تیم عقب میکشه و سریع اشباع میشه ، به خصوص نیمه دوم هر بازی وا میدیم
من واقعا امیدوارم این مشکل بزرگ زودتر حل بشه
  • mory, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یووه با ترکیب اخیر قویتر از یووه زمان لیپی یا هر مربی دیگه ای شده، نسخه هر تیمیو داره در عرضه 20 دقیقه میپیچه، معلومه که در ادامه بی انگیزه میشه، نکنه فکر کردین بایرن یا بارسلونه که 8 تا بزنه؟ هنوز شماها خیلی کار داره تیم های ایتالیایی رو بشناسید

• Delle Alpi, pezhman, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دیشب داشتم به دوستم میگفتم که امسال بعد از ان سال مشکل بازیکن نداریم و تیم باید قهرمانی اروپا رو هدف 0بگیریم . ولی میبینم که تیم بیش از حد ترسوه بجز بازیکنای آمریکا جنوبی بقیه خیلی ترسو بازی میکنن دیشب بهد از 2.0 انگار میلان میخواست بخورشون.
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

لیپی زحمت میکشید اون فینال هایی که باخت رو می برد :1:

+ در ضمن این تیم مشکل کمبود هافبک درست حسابی داره این رو که فراموش نکردید !

• Delle Alpi, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

آلگری هیچ بهانه ای نمیتونه داشته باشه برای عدم قهرمانی در چمپونز لیگ .
تیم بهترین دفاع مرکزی دنیا رو داره بهترین دروازه بان دنیا رو داره ، دو تا از بهترین دفاع های کناری دنیا رو داره . یکی از بهترین پاسور های اروپا رو داره ، دو تا هافبک باکس داره که کلاسشون از خیلی از بازی کن های دنیا بالاتره . یکی از بهترین تموم کننده های دنیا رو داره و یکی از بهترین مهاجم دوم ها رو هم داره .تنها نقظه ضعفش اینه که سر جمع یه دونه هافبک تخریبی یا باکس نداره که مسلما هر تیمی یه ضعف داره .

بجز بایرن تمام تیم های دنیا ضعف دارند رئالم هافبک تخریبی و دفاع کناری خوب نداره . بارسا دفاع و دروازه اش تعطیله پاریس کلا تیمش بی شخصیته . سیتی دفاعش تعطیله و ......
یووه هم این ضعف رو داره و مربی باید رو نقاط قوت کار کنه .

واقعا ؟ هیچ بهونه ای ؟ :nish:
همه کارشنای دنیا هم مثل تو یوونتوس رو قویترین تیم بعد از بایرن از نطر مهره میدونند ؟ :1:
بارسا دروازه اش تعطیله ولی مهاجم هاش اینقد قوی هستن که تمام ضعف هاشونو تو تمام خطوط پوشش بدن

اینیستا و راکیتیچ و بوسکتس ؛ ویدال و پیرلو و پوگبا رو از کار انداختن
نظرت چیه راجبه هافبک های الانمون ..
ر
رئال دفاع کناری خوب نداره ؟ کارواخال و مارسلو هم پشمن دیگه ..

پارسال دیدیم تا وقتی خط هافبک عملکرد خوبی نداشته باشه بهترین دفاع دنیا تو ۲ بازی از بایرن ۶ تا گل میخوره ..
حالا اینم به کنار که BBC امسال از پارسال خیلی فاصله داره
خط دفاع و دروازه هرچقد خوب باشه تیمی که هافبکش خوب و قدر نباشه دفاع بالاخره تحت فشار وا میده .. هرچقدم عالی باشه اخر اخر اخرش اینه که توپ میخوره به ۲۰ نفر کمونه میکنه گل میشه یا پنالتی میشه یا هرچی ..
به این جمله اعتقاد دارم که شانس با تیمی هست که حمله میکنه و همیشه هم صادقه این جمله ..

یوونتوس اگه یکی از بهترین مهاجمای دوم دنیارو داره بارسا بهترینشو داره
اگر یکی از بهترین‌ تموم کننده های دنیارو داره بایرن بهترینشو داره
من‌ نمیگم تیم بدی داریم ، خیلی هم خوبه اما بحثم رو باهات به شرطی ادامه میدم که توی پست بعدیت اذعان کنی حرفای دیشبت از روی عصبانیت و لج و حرص بوده و فاقد هرگونه ارزشه
[ طرح تکریم زور گویان در بحث های ۲ طرفه با حضور افتخاری جناب دکتر "من بیشتر از بقیه میفهمم" ] :1:
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 955 ارسال
  • LocationKurdistan
z6vi_cax7mqsxiaelyjt.jpg_large.png
بعد از برد 2-1 یوونتوس از دورتموند (چمپیونز لیگ 2015)

هنوز شماها خیلی کار داره تیم های ایتالیایی رو بشناسید

والا یه جوری صحبت میکنی انگار بیگ فن هستی..ما اخیرا هوادار یووه شدیم!
من یووه دهه نود یادمه.. همینطور قهرمانی آتزوری بعد از 24 سال! اوج شکوه یوونتوس و ایتالیا با لیپی بود ،چند فینال پیاپی cl و...(به نظرم بهترین مربی تاریخ فوتباله)

نسخه هر تیمیو داره در عرضه 20 دقیقه میپیچه، معلومه که در ادامه بی انگیزه میشه،

بحث من هم همینه تو یه تاپیک دیگه هم گفتم...با این سیستم و بازیکنا توانایی شکست هر تیمی رو داریم.. من الگری رو خیلی قبول دارم ولی دلیل نمیشه که نقاط ضعفش رو نبینم،
وقتی گل میزنیم تیم یهو عقب میکشه و از نتیجه برتری نمیتونه محافظت میکنه که جای سوال داره... یا بحث انگیزشی بازیکنا هستش که یه ضعفه به نظرم که مربی مقصره یا بحث تحمیل بازی حریف ـه!
تو خیلی بازیهای حساس و دربیهای امسال خوب نبودیم
جلوی لیون تو ورزشگاه خودمون چیزی نمونده بود ببازیم که به خیر گذشت، یا همین میلان ده نفره..نیمه دوم اعصاب همه به فنا رفت
حتما با این تفاصیل جلوی بایرن هم بازیکنا انگیزه قهرمانی نداشتن؟
بازی با بایرن تو الیانز تا دقیقه 30 دو گل جلو بودیم ! ولی نیمه دوم ورق برگشت ..
  • mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

با خرید بنتاکور یعنی هرنانز هم رفتی میشه

باز یوونتوس داره خوب نتیجه میگیره و مافیا رو چسبوندن به یووه تازه به چه مافیایی  :nish: 

"گروه مافیایی اندرانگتا  که متعلق به منطقه کالابری است و بزرگترین باند مافیایی کشور ایتالیاست" !!

:imageedit_13_5067632455:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بازی با بایرن هم خود بازیکنای یووه از پیش باخته بودن، ترکیب آلگری هر ایرادی هم داشته باشه جوری بوده که تونسته تو 2 سال اخیر یک بار تیم رو به فینال برسونه

همین لیپی چپ و راست دلپیرو رو آخرا رو نیمکت میزاشت ، اون موقع اینترنت نبود وگرنه همین شماها 100 تا ایراد ازش میگرفتین

SAJAd94:
Who is big fan
  • Delle Alpi, Pinturicchio, alexdelpiero و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

واقعا ؟ هیچ بهونه ای ؟ :nish:
همه کارشنای دنیا هم مثل تو یوونتوس رو قویترین تیم بعد از بایرن از نطر مهره میدونند ؟ :1:
بارسا دروازه اش تعطیله ولی مهاجم هاش اینقد قوی هستن که تمام ضعف هاشونو تو تمام خطوط پوشش بدن

اینیستا و راکیتیچ و بوسکتس ؛ ویدال و پیرلو و پوگبا رو از کار انداختن
نظرت چیه راجبه هافبک های الانمون ..
ر
رئال دفاع کناری خوب نداره ؟ کارواخال و مارسلو هم پشمن دیگه ..

پارسال دیدیم تا وقتی خط هافبک عملکرد خوبی نداشته باشه بهترین دفاع دنیا تو ۲ بازی از بایرن ۶ تا گل میخوره ..
حالا اینم به کنار که BBC امسال از پارسال خیلی فاصله داره
خط دفاع و دروازه هرچقد خوب باشه تیمی که هافبکش خوب و قدر نباشه دفاع بالاخره تحت فشار وا میده .. هرچقدم عالی باشه اخر اخر اخرش اینه که توپ میخوره به ۲۰ نفر کمونه میکنه گل میشه یا پنالتی میشه یا هرچی ..
به این جمله اعتقاد دارم که شانس با تیمی هست که حمله میکنه و همیشه هم صادقه این جمله ..

یوونتوس اگه یکی از بهترین مهاجمای دوم دنیارو داره بارسا بهترینشو داره
اگر یکی از بهترین‌ تموم کننده های دنیارو داره بایرن بهترینشو داره
من‌ نمیگم تیم بدی داریم ، خیلی هم خوبه اما بحثم رو باهات به شرطی ادامه میدم که توی پست بعدیت اذعان کنی حرفای دیشبت از روی عصبانیت و لج و حرص بوده و فاقد هرگونه ارزشه
[ طرح تکریم زور گویان در بحث های ۲ طرفه با حضور افتخاری جناب دکتر "من بیشتر از بقیه میفهمم" ] :1:

سجاد رئالو بذار کنار چون مطمئنم شانسی واسه قهرمانی ندارند .
اگه اتفاق اعجاب انگیزی از لحاظ قرعه نخوره یکی از سه تیم یوونتوس بایرن بارسا قهرمانند
منم قبول دارم که خط حمله مهم تر از خط دفاعس ولی خط دفاع چیزی از خط حمله کم نداره ( خیابانی استایل )

از لحاظ مهره جزو بهترین تیم های دنیاییم ، اینو بقالی سر کوچه ما هم که فوتبال نگاه نمیکنه هم قبول داره . ولی تو یه پست ضعف داریم که اونم میشه وظیفه مربی که بتونه ضعف تیم رو با داشته ها تو اون یه پست بپوشونه .

سجاد من نخواستم تعصبی نظر بدم ولی هیگواین با این فرمی که داره بی شک بهترین مهاجم نوک فعلی دنیاست ، قبلیش کاستا بود .
خودتم قبول داری بهترین خط دفاعی دنیا از لحاظ مهره رو داریم ، دنی آلوز و ساندرو رو داریم که جزو 5 تای اولند .
پیانیچ رو داریم که آمارش خودش گویای همه چیزه ،
خدیرا و مارکیزیو رو نمیگم چون میشه تعصب ولی همین دو تا بازیکن تو هر تیمی بجز رئال و بارسا برند فیکسند . از راکیتیچ غول نسازید ، خود بارسایی ها هم میگند فقط فصل اولش خوب بوده .
کوادرادو رو داریم که اراده کنه هر کسی رو میتونه دریبل بزنه

در کل تیم خوبی از لحاظ مهره داریم ، این حق ما نیست که یه نیم فصل و به علاوه یک ماه فوتبال اینجوری ببینیم .

+ سجاد یادته از آلگری انتقاد میکردی من میگفتم درست میشه ؟؟ از نیم فصل به بعد درست میشه ؟؟ من روزنه هایی از پیشرفت میبینم بعد خود مربی اون روزنه ها رو کور میکنه . 
نمیگم آلگری باید برکنار بشه ولی باید بهش تذکر داده بشه .

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به نظرم من ناپولی رئال رو حذف میکنه ، ارسنال هم بارسا رو . کار اصلا به جاهایی که شما میگین نمیکشه  :nish:

• Pinturicchio, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی