پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هرنانس - The Prophet

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

من حس دوگانه ای دارم به این خرید !!!

واقعا از نظر فنی به هیچ وجه نمیشه منکر تواناییهای هرنانس شد و شکی نیست که در ادامه به یووه خیلی کمک خواهد کرد !

ولی چیزی که معلومه آخرای کار دیگه به هر چیزی می رسیدی تیم مدیریت چنگ مینداخت تا از یه بحران نجات پیدا کنه ! :22:

هرنانس از نظر اخلاقی یه بی شعوره ! ولی از نظر فنی با شرایطی که این دو بازی تو سری آ داشتیم باید قبول کنیم خرید خوبی بود ! ما بقی حرفم در جواب پست دوست عزیزمون :

- دوستانی که صرفاً نتیجه را می بینند می‌توانند خوشحال باشند، این حرکت از هیچ بهتر بود، در مقابلِ دوستان دیگری هم که معتقدند ما خیلی وقت است از اصل افتاده ایم حرفی ندارم.

تا از اصل افتادن یه بوفون مونده ، یه مارکیزیو و یه کیلینی ! :22:

یه بار نظرمو گفتم :

:53:

حرف دل من و خیلی از بچه های اینجا!

سهیل میاد گیر میده به من نوعی که چرا میگی دیگه رفتن هیچکس حتی بوفون برات سنگین نیست !

برای ماها دیگه تو فوتبال بزرگتر از دل پیرویی نیست که هر وقت اسم یووه رو می شنیدیم می گفتیم دل پیرو و هروقت اسم دل پیرو رو می شنیدیم می گفتیم یووه !

داستان یووه و دل پیرو مث رمان های عاشقانه معروف دنیا بود ! کی باورش می شد یه روزی از هم جدا بشن ؟!!!

حالا که این محال ، ممکن شده دیگه تو این باشگاه هیچ محالی وجود نداره ! دیگه هیچ کس از رفتن بوفون هم شوکه نخواهد شد ویدال ها و توزها که جای خود دارند !

نمی ترسم که بگم دیگه احساسات و عشق و علاقه تو این تیم داره رنگ و بوشو از دست میده ! ما اگه یوونتوسی شدیم و یوونتوسی موندیم به خاطر وفاداری دل پیرو ، بوفون ، کامورانزی ، ترزگه و ندود بود !

در مقابل یوونتوس با اینا چه کرد؟!!!! فقط مونده بوفون !!! اگه یه روز بیاد که دیگه بوفون هم بذارن کنار حداقل من یه نفر جا نمیخورم !

با این اوصاف بازم ما یوونتوسی خواهیم موند ! چون بی دلیل نبود که آلکسی 19 سو ال با این تیم موند ! تو سخت ترین شرایط ترکش نکرد !

چون بی دلیل نیست وقتی تیم می بره رگ گردن بوفون می زنه بیرون !

59271228056661708070.jpg

در کل خرید هرنانس رو خرید خوبی می دونم و خوش بینم به ادامه کار!

• Orphée, mory, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
خوش اومدی قهرمان . منتظر درخشیدنت هستم اصلا هم مهم نیست قبلا در باره یووه چی گفتی . خب بعضیا انتظار دارن زمانی که تو اینتر بازی میکردی مصاحبه کنی و بگی عشقم یووه زندگیم یووه . برای رسیدن به یووه هر کاری میکنم و از این حرفا . این دسته از اون بعضیا انتظار از مکس هم داشتن که یه زمانی که سرمربی میلان بوده بیاد بگه عمرم یووه . نفسم یووه . انقدر تلاش میکنم تا روزی سرمربی یووه بشم . !!!!!
قبلت مهم نیست . الانت مهمه .
بدرخش و شاد کن جماعت یووه ای رو .
منظورم با هیچکس نبود . حرفم کلی بود .
خوش اومدی قهرمان
  • pezhman, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

خوش اومدی قهرمان . منتظر درخشیدنت هستم اصلا هم مهم نیست قبلا در باره یووه چی گفتی . خب بعضیا انتظار دارن زمانی که تو اینتر بازی میکردی مصاحبه کنی و بگی عشقم یووه زندگیم یووه . برای رسیدن به یووه هر کاری میکنم و از این حرفا . این دسته از اون بعضیا انتظار از مکس هم داشتن که یه زمانی که سرمربی میلان بوده بیاد بگه عمرم یووه . نفسم یووه . انقدر تلاش میکنم تا روزی سرمربی یووه بشم . !!!!!
قبلت مهم نیست . الانت مهمه .
بدرخش و شاد کن جماعت یووه ای رو .
منظورم با هیچکس نبود . حرفم کلی بود .
خوش اومدی قهرمان

مهدی جان قهرمان به این نمیگن.هیچ کار قهرمانانه ای تا حالا نکرده.این آقا یه مزدورِ،مزدور.مثل ویدال و کومن

من یکی از اون بعضیام.ازش توقع نداشتم از یووه تعریف کنه یعنی اصلا از بازیکنای باشگاه های دیگه توقع چیزی رو ندارم.هیچ احمقی هم توی اینتر از یووه تعریف نمیکنه کسی هم توقعی نداره این کارو بکنه.نیازیم نبود خفه کار کنه و خودشو لوس نکنه واسه اینتری جماعت.فقط نیاز بود وقتی یووه گفت میخوایم با شما قرارداد ببندم بگه:"من به باشگاهی که در موراتوپولی شرکت داشته و سری بی را تجربه کرده است نمیپیوندم".اگر بازیکن حرفه ایِ،حرفی که توی اینتر زد حرفه ای نبود.حالا که زده و حرفه ای نیست و بر اساس علایقش به عضویت باشگاه ها درمیادچرا پاش وای نیستاده؟

"این" تا وقتی یووست فقط بازیای یووه با تیمی که لئالی توشه میبینم اونم فقط به خاطر لئالی.سر حرفم هستم.دوست ندارم با دیدن این بشر توی زمین بیشتر از این بهم توهین بشه.سال هاست دارم واسه موراتوپولی با اینو اون بحث میکنم حالا یکی رو خریدیم که بهش اعتقاد داره...خنده داره.همیشه به این افتخار میکنم که از روز اول بهش اعتقادی نداشتم و واسش بارها بحث کردم و کوچکترین پشیمونی در کار نیست.....به هر حال درک میکنم مدیرا کارشون رو باید درست انجام بدن.اینا بازی مدیرا نیست.شاید هرنانس بهترین و در دسترس ترین گزینه ی باقی مونده بود ولی من مدیر نیستم.باشگاه قانونای خودشو داره من هم مال خودمو.

امیدوارم حالا که اومده بتونه کمک کنه و موفق باشه.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
برای من قهرمانه چون میخاد برای تیمم بازی کنه . همین و بس . خوب باشه که چه بهتر
الان که گفتی موراتی پولی تازه یاد اون سالها افتادم که الان خیلی وقته ازش گذشته . نگاه کن اونا کجان و ما کجاییم . تو هم مثل من به اون روزها فکر نکن . کسی رو سراغ داری که از بین یووه ایها از اینتر خوشش بیاد ؟ من سراغ ندارم . اما تنفر هم ازش ندارم . ینی اصلا برام مهم نیستن . و حیف حس تنفر که بخاد خرج اینتر شه . ایا هرنانز هم تو جریان موراتی پولی دخیل بوده دوستم ؟
البته نظر شما محترم تر از نظر منه . اما خب دیدگاه ها متفاوته .
  • Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

برای من قهرمانه چون میخاد برای تیمم بازی کنه . همین و بس . خوب باشه که چه بهتر
الان که گفتی موراتی پولی تازه یاد اون سالها افتادم که الان خیلی وقته ازش گذشته . نگاه کن اونا کجان و ما کجاییم . تو هم مثل من به اون روزها فکر نکن . کسی رو سراغ داری که از بین یووه ایها از اینتر خوشش بیاد ؟ من سراغ ندارم . اما تنفر هم ازش ندارم . ینی اصلا برام مهم نیستن . و حیف حس تنفر که بخاد خرج اینتر شه . ایا هرنانز هم تو جریان موراتی پولی دخیل بوده دوستم ؟
البته نظر شما محترم تر از نظر منه . اما خب دیدگاه ها متفاوته .

مهدی جان من یه چیزی گفتم شما یه چیز دیگه و بحث رو منحرف کردی.اما خب جواب پست شما رو میدم

هر کسی که برامون بازی میکنه رو قهرمان نمیبینم.مثلا یاکوئینتا نمیاد قراردادش رو فسخ کنه و مثل کنه میچسبه به باشگاه و مفت مفت حقوق میگیره و میچرخه.این آدم قهرمان؟این آدم یا لجباز یا فقط پول رو میبینه.ایرادی هم بهش وارد نیست شغلش اینه ولی قهرمان نیست.من ازش متنفرم ولی یکی دیگه میتونه دوستش داشته باشه و قهرمان ببینش چون نگرش ها متفاوته و خود شما هم گفتی.اگه بخوام بگم کی قهرمان بود باید بگم یورنته.

شما بخشنده ای ولی من نیستم.بخششی هم ندارم نثار تیمی بکنم که تیم محبوبم رو سال ها عقب انداخت.در مورد هرنانس هم پست قبلیم توضیح دادم

با احترام :53:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

هرنانس تو لاتزیو عالی بود بدون شک. همه دوست داشتیم داشته باشیمش و وقتی جلومون بازی می کرد خیلی اذیت می شدیم. اگه همونموقع جذب می شد من الان طرفدار شماره یکش بودم اما اون اینتر رفتنش و یه سری چیزا الان همه چیز رو عوض کرده. فقط در یک صورت حداقل هوادارش می شم ( حالا نه شماره 1 !! )، که یکی مثل کاناوارو که از اینتر امد تو یوونتوس و دوباره ستاره شد، از توش در بیاد واسمون !! باید حتی از زمان لاتزیوش هم بهتر بشه ،،،

ایشالله بشه ،،،،

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

هرنانس از اینتر تشکر کرد !

39762433056803063518.jpg

هافبک جدید یوونتوس پس از آنکه در روز آخر نقل و انتقالات از اینتر به یوونتوس ملحق شد از مجموعه ی اینتر تشکر کرد.

بازیکن برزیلی پس از 18 ماه حضور در نراتزوری با قراردادی به ارزش 11 میلیون یورو به بیانکونری ملحق شد.

هرنانس در صفحه ی شخصی خود در فیس بوک نوشت:

" اول از همه، می خواهم به تمام خانواده ی اینتر درود بی پایانی بفرستم و از این باشگاه بزرگ به خاطر اینکه این فرصت را به من داد تا یک سال و نیم شاد و سرشار از لذت را لباس نراتزوری تجربه کنم، تشکر کنم."

" می خواهم که از تمام مجموعه ی مربیان، تمام کارکنان در پینتینا (زمین تمرینی اینتر) و همه ی کسانی که در آشپرخانه ی آن مشغول به کار بودند، کانال تلویزیونی اینتر، اداره ها و بخش های مختلف تشکر کنم و به آن ها بگویم که همواره در قلب من محفوظ خواهند ماند."

" همچنین، از هواداران نراتزوری به خاطر تشویق هایی که در ورزشگاه و در هنگام خروج از پینتینال برای من انجام دادند سپاسگذاری کنم. از صمیم قلب از همه ی شما ممنونم."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

++ 

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

هرنانس: " از بودن در باشگاه یوونتوس افتخار می کنم. می خواهم ترکوارتیستای آلگری باشم."

96510632329167068628.jpg

هرنانس هافبک تازه وارد یوونتوس در اکانت شخصی خود در اینستاگرام اذعان کرد از این که از باشگاه اینتر به بانوی پیر ملحق شده است افتخار می کند.

بازیساز برزیلی دیروز در ساعات پایانی نقل و انتقالات با قراردادی به ارزش 11 میلیون یورو به همراه 2 میلیون یورو پاداش ها به بیانکونری ملحق شد.

هرنانس در اکانت شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

" حضور در پیراهن جدید مایه ی مباهات و افتخار من است، انگیزه ی فوق العاده ای برای انجام بهترین بازی ها در تجربه ی باشگاهی جدیدم دارم. بسیار خوشحالم که به باشگاهی بزرگ و به یکی از زیباترین و مهم ترین شهرهای ایتالیا منتقل شدم، همچنن ملحق شدن به مردمانی بزرگ و حرفه ای و یکی از بزرگ ترین باشگاه های ایتالیا و جهان."

همچنین، هرنانس در مصاحبه ای با وب سایت رسمی یوونتوس انجام داده، ادعا کرده است او می تواند همان ترکوارتیستایی باشد که آلگری به دنبال آن است.

" در پست های مختلفی بازی کرده ام، اما حالا تصمیم گرفته ام که در پست ترکوارتیستا ایفای نقش کنم، جایی که انتظار دارم در تیم جدیدم بازی کنم."

" پس این که در پست های مختلفی بازی کرده ام، فکر می کنم ترکوارتیستا پستی است که با خصوصیات من به خوبی مطابقت دارد و این بدین معنی است که به هدف خود نزدیک تر شده ام."

بازیکن سابق لاتزیو اعتراف کرده است حضور بازیکنان هموطنش در تورین به او کمک خواهد کرد تا با شرایط این شهر به خوبی وفق پیدا کند.

" نتو را خیلی خوب می شناسم، در تیم ملی بزریل در کنار همدیگر بازی کردیم. همچنین،با الکس ساندرو آشنایی دارم و پیش از این در مقابل روبینیو بازی کرده ام."

" خیلی خوب است که آن ها در اینجا کنار من حضور دارند، به خاطر اینکه آن ها می توانند به من کمک کنند تا به سادگی با شرایط جدید خودم را وفق دهم. در روزهای آینده با آن ها بیش تر صحبت خواهم کرد."

" خیلی خوشحالم از این که در اینجا حضور دارم، انتظارات فوق العاده ای در مورد چیزهایی که می خواهم با این پیراهن به آن برسم دارم. امیدورم بهترین نمایش را برای خودم، هم تیمی هایم و باشگاه را با این پیراهن داشته باشم."

" چیزی که من را به یوونتوس علاقه مند کرده است بزرگی این باشگاه و این حقیقت است که آن ها هر سال تیم برنده هستند. می خواهم ستون مهمی در ترکیب تیم باشم و به یووه کمک کنم تا فاتح جام های بیش تری شود."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

01038122.jpg

اینم کلیپ 10 گل برتر هرنانس برزیلی :

http://www.aparat.com/v/oHEkL

اینم کلیپ مهارت هرنانس :

http://www.aparat.com/v/tqXn9

اینم کلیپ از welcome to juve برای هرنانس:

http://www.aparat.com/v/OsoEt

کلیپ اولی 10 گل برتر هرناندز رو دیدم کف کردم . چقدر این بازیکن ضربات آزاد خوب میزنه . کلا تخصصش اینه که از راه دور گل بزنه . 2 گل با پای چپ خفن از راه دور شوت زد حال کردم و بقیشو با پای راست زده . کلا دوست داشتم یه بازیکن بیاد از راه دور شوت بزنه لامصب خیلی خوبه شوت هاش من که پسندیدم .

یه چیز دیگه اینکه دوستانی که میگن تموم شدست باید بگن فصل قبل انتر خیلی بد بود و کل تیم اینجوری بد بودن و الا اگه برگرده به دوران لاتزیوش که عالیه . الانم دیگه سن تموم شدن یه بازیکن دیگه 30 سال نیست . پیشنهاد من اینه که گلهاشو ببینید . درضمن خوبی شوت زن ها اینه که افزایش سن تاثیری در شوتشون نمیزاره و سن رو سرعت که تاثیر میزاره ولی به نظرتون تا 1 سال جوابگوتون نیست ؟  

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

فیاض دست خوش کلیپ های جالبی بود

اگه مثل دوران اوجش بازی کنه خوبه و میتونه کمک کننده باشه

دیگه بازیکن یووست و چاره ای جز قبول کردنش نداریم امیدوارم بدرخشه واس یوو

• Principino, alexdelpiero, conte و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

شماره قحطی بود ؟ شماره 11 رو دادند بهش :22: :fp:

هرنانز در کل 12 بار مقابل یوونتوس به میدان رفته ، 0 گل ...

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
مبارکت باشه هرنانز . ایشالا که ثابت کنی لیاقت پوشیدن این پیراهن رو داشتی .
  • juve's fan, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

خب شاید یوونتوس قوی بوده . بعدشم موقعیت هایی که تو یووه به بازیکنا میرسه تو هیچ تیمی نمیرسه فرقش اینه تو یووه گلش نمیکنن ولی تیمای دیگه میکنن .

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

البته چندین بار تا آستانه گل زدن پیش رفته...یادمه سال اولی که کونته مربیمون بود و تو المپیکو 1-0 بردیمشون یه شوت زمینی قشنگ زد که خورد به تیرک آقامون...

• Bianconero Amore, Numero Uno, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

عصر امروز مراسم معارفه هرنانس ، بازیکن برزیلی جدید یوونتوس انجام شد و او در کنفرانس مطبوعاتی در جمع خبرنگاران به سوالاتی پاسخ داد.

بازیکن جدید یوونتوس از اینکه بیانکونری در ساعات آخر نقل و انتقالات به سراغ او رفته اظهار شگفتی میکند.

بانوی پیر که تمام طول تابستان را به دنبال بازیکن مناسبی برای پست ترکوارتیستا بود در نهایت در ساعات پایانی نقل و انتقالات به سراغ بازیکن برزیلی اینتر رفت تا پرونده نقل و انتقالات یوونتوسی ها با خرید این بازیکن 30 ساله به پایان برسد.

هر چند که این انتقال خیلی هم به مذاق طرفداران تیم تورینی خوش نیامد و آنها در انتظار خرید ستاره بزرگتری به عنوان آخرین خرید تابستانی خود بودند ،  در این بین خود هرنانس نیز از این موضوع  و پیشنهاد بانوی پیر ابراز شگفتی میکند.

" من هنوز هم شگفت زده هستم ,ولی با این وجود خوشحالم . فوتبال پدیده ای است که دائما در حال تغییر است و پویایی خاص خود را دارد بنا براین  بعضا رخدادهایی مانند آنچه که برای من اتفاق افتاد ممکن است در آن رخ دهد "

" این پیشنهاد چیزی بود که من تا به حال به آن فکر نکرده بودم ولی در نهایت اتفاق افتاد ، من در اینتر خوشحال بودم و تجربه خوبی از حضور در این تیم داشتم  ولی اکنون ، چند ساعت بعد ، آماده رویارویی با یک چالش جدید و تجربه ای متفاوت خواهم بود "

" در نهایت این حس واقعی من بود ، من واقعا از این پیشنهاد شگفت زده شدم ولی همانطور که گفتم خوشحال و خرسند هستم که در اینجا حضور دارم زیرا کارهای بسیار زیبایی برای انجام در اینجا وجود دارد و من منتظر تجربه جدید پیش روی خود هستم "

هرنانس برزیلی همچنین تاکید میکند که صحبتهای انجام شده علیه یوونتوس توسط او در هنگام امضای قرارداد با تیم اینتر به هیچ وجه به عنوان کنایه نبوده است.

گفتنی است که این بازیکن در زمان پیوستن از لاتزیو به اینتر در ژانویه 2014 ، صحبتهایی مبنی بر اینکه اینتر تا به حال در سری ب حضور نداشته است و از این دست صحبتها ، هواداران یوونتوسی که در سال 2006 و با دسیسه کالچو پولی به سری ب تبعید شده بود را خشمگین کرد.

پس از اینکه روز دوشنبه خبر پیوستن این بازیکن به یوونتوس منتشر شد ، صحبتهای او در این باره به سرعت نقل محافل شد و نارضایتی هواداران یوونتوس از این موضوع را در پی داشت ولی هرنانس این موضوع را کم اهمیت میشمارد و ادامه میدهد :

" کسی مرا مجبور به گفتن این حرفها نکرده بود و من فقط آنچه را که حس میکردم از نظر خودم درست است بر زبان آوردم ! "

" من از موقعی که به طور حرفه ای فوتبال را در ایتالیا شروع کردم  مهمترین چیزی که باب میلم نبود این بود که هیچگاه به سری ب سقوط نکنم و تیمی که در آن حضور دارم نیز به اندازه کافی قدرتمند باشد که بتوانم از این مورد دوری کنم و از آنجا که من همیشه این ذهنیت را در ذهن خود داشتم زمانی که به اینتر پیوستم فکر کردم این که آنها هیچوقت به دسته پایینتر سقوط نکرده اند پوئن خوبیست و این را به عنوان یک نکته مثبت که به ذهنم رسیده بود بیان کردم "

" به نظرم اینها همه متعلق به گذشته است و اکنون من اینجا حضور دارم و از بودن در اینجا خوشحالم و همواره بر نقات مثبت این باشگاه تاکید خواهم داشت و معتقدم ورای این بحث و جدل ها این باشگاه از همه لحاظ همیشه برتر بوده است و من نیز امیدوارم که بتوانم در روند برتری های این تیم تاثیری داشته باشم و در حال حاضر تمام تمرکزم معطوف به این موضوع است "

هرنانس در شرایطی پس از دو بازی اینتر را ترک کرد که این تیم جزو صدرنشینان لیگ است و به یوونتوسی پیوست که اکنون پس از گذشت 2 هفته از رقابتها هنوز نتوانسته امتیازی کسب کند:

" شما نمیتوانید عملکرد یک تیم را بعد از یک یا دو بازی بسنجید ، یوونتوس به مدت 4 سال بسیار خوب کار کرده و همه ، چه در داخل ایتالیا چه در خارج از آن از قدرت یووه با خبر هستند ، بعضی از بازیکنان تاثیر گذار این تیم دیگر در اینجا حضور ندارند و فراموش نکنید که یک عنصر مهم در قدرت این تیم تغییرات کم و ناچیز آنها در طی این 4 سال بوده است ، در حال حاضر ما نیز باید یاد بگیریم که چگونه جای خالی بازیکنان تاثیر گذاری که اکنون اینجا حضور ندارند را پر کنیم "

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

+++ بخش بعدی مصاحبه در پست بعدی

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

+++بخش بعدی و الحاقیه به پست بالایی :1:

بازیساز برزیلی در طول مدت 18 ماه حضورش در اینتر نظر منتقدان زیادی را برانگیخت که بیشتر آنها در راستای عدم ثبات و سازگاری او با تیم جدیدش بودند ، هرنانس در این باره گفت :

" بیایید این را بیشتر بشکافیم ، منظور شما از عدم ثبات و ناسازگاری چیست؟ میتوانیم به آمار و ارقام بازیهای من در این مدت رجوع کنیم ، 160 بازی در سری آ و 40 گل که میانگین هر 4 بازی یک گل را به شما نشان میدهد ، اگر شما در مورد یک سال حرف میزنید این میانگین آماری من است ، اگر شما درمورد یک سال و کمی بیشتر یا کمتر از ان حرف میزنید پس باید به دنبال تعریف چیزی شبیه به این باشید " {1}

"همانطور که گفتم من اینجا هستم که کارهایی که تا قبل از این انجام نداده بودم را انجام دهم و از لحاظ آماری خود را بهبود ببخشم و به رشد و پیشرفت ادامه دهم و معتقدم که توانایی این را دارم که دستاوردی به مراتب بیشتر از گذشته کسب کنم و این دلیل اصلی حضور من در اینجاست "

{1} : منظورشو من متوجه نشدم اینا میگن در طول 18 ماه فعالیتت اینجوری بودی و فلان بعد این میگه 160 بازی 40 گل و بعدش میگه اگه در مورد یه سال حرف میزنین این میانگین آمار منه :144: بعدشم باز متوجه نشدم کلا گیجم کرد با این نحوه مصاحبه کردنش  :newspaperguytear:

تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نظر ها در مورد هرنانس خیلی مختلف یکی مثل تاردلی ازش به عنوان نیاز یوونتوس یاد کردن ، پلاتینی مصاحبه کرد گفت هرنانس میتونه جلوی مدافع ها  هم بازی کنه و این پستی بوده که دوست داشته و حتی عنوان کرده بود که گناه اول یوونتوس این بود که خواست جای خالی پیرلو رو با مارکیزیو پر کنه! حتی مائوریتزیو کروزتی از اینتر انتقاد کرده بود و گفته بود هدفشون چی بوده ؟ چون با اینکار اونا عملا خریفشون رو قدرتمند کردن [عنتر کجاش حریف ماست :21: ] حتی یکی از ایجنت های  ایتالیا  جورجو بیکاراتو ، اونو بهتر از دراکسلری دونسته که تا حالا تو لیگ ایتالیا بازی نکرده و تجربه ی کمی هم داره.

من تو کامنت های اینتری ها که می خوندم می گفتن افت کرده ، کنده ، مصدومیت جزئی داره و مانیچینی بهش اعتقاد نداره ، مانچینی رو که ولش :nish:  می مونه کند بودنش که به گفته صاحبان فن نیازی نداریم به سرعت آنچنان تو این پست و افتش هم تو اون تیم پوکیده ی اینتر قابل درکه ، بگذریم که تو همین وضعیت هم پارسال ۶ تا پاس گل داده یعنی به اندازه ی مارکیزیو :1:

هر چند از دید علاقه ای ، اول از همه با اون مصاحبه اش و بعد هم شماره ی ۱۱ که ورداشته ، اون هم مصاحبه ی جدیدش که چرندیاتش رو تکرار کرده و در نهایت اینکه برزیلی هم هست به نچسب بودنش کمک شایانی می کنه.

پ.ن : هر چی دراکسلر عشق تو اولین نگاه بود ، این رو با یه من عسل هم نمیشه خورد :31: :fp:

پ.ن ۲ : این یارو با این حرفا اصلا ۱ لول واژه ی ماست مالی رو ارتقا داد :24:  ---> 2dj9di2ebk3f46gdqt2h_thumb.jpg

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

پست اصلی هرنانز هافبک میانی هست که تو لاتزیو برای اولین بار پشت مهاجمین به بازی گرفته شد ... 

• mory, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

فکر میکنم لقب Chameleon بیشتر مناسبش باشه تا Prophet

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال

^ ^ ^

اشتباه نکن دوست عزیز. این بازیکن سابق اینتر حرفهای قبلیش رو تأیید کرد و تعلق خاطرش به تیم قبلیش رو نشون داد. گمون نکنم چنین لقبی خیلی مناسبش باشه در عین حال که بی‌راه هم نیست.

" من از موقعی که به طور حرفه ای فوتبال را در ایتالیا شروع کردم  مهمترین چیزی که باب میلم نبود این بود که هیچگاه به سری ب سقوط نکنم و تیمی که در آن حضوردارم نیز به اندازه کافی قدرتمند باشد که بتوانم از این مورد دوری کنم و از آنجا که من همیشه این ذهنیت را در ذهن خود داشتم زمانی که به اینتر پیوستم فکر کردم اینکه آنها هیچوقت به دسته پایینتر سقوط نکرده اند پوئن خوبیست و این را به عنوان یک نکته مثبت که به ذهنم رسیده بود بیان کردم "

این بازیکن سابق اینتر فکر می‌کرده یووه به اندازه‌ی کافی قدرتمند نبوده و به شکل کاملاً فوتبالی به سری ب سقوط کرده ، البته به این بازیکن سابق اینتر حق بدید که واژه‌ی کالچوپولی(=موراتوپولی) به گوشش نخورده باشه و وقتی که بغل دست موراتی کفتار این حرفا رو می گفته تمام تیمهای دیگه ایتالیا بجز یووه مد نظرش بودن.سال 2006 هنوز تو مملکت خودشون بوده و کالچوپولی یه موضوع کم اهمیت در دنیای فوتبال و یووه هم یه تیم ناشناخته برای مردم برزیل. فقط نمی‌دونم چرا وقتی اومد ایتالیا رفت لاتزیو، نکنه لاتزیو هم سری ب نرفته؟ :39: و جالب اینکه این چند سال هم که تو ایتالیا بود باز هم در مورد موراتوپولی چیزی به گوشش نخورد.

بله! لقب آفتاب پرست فیتِ ایشون نیست، قبلاً صفت مناسبش رو در لفافه بکار بردم ولی متأسفانه الان بازیکن یووه است و از تکرارش معذورم.

+این فصل رو مجبورم استخوان در گلو :fp:  این بازیکن سابق اینتر رو تحمل کنم هرچند به بازی روزگار امید دارم که این مدت رو تا ژانویه کاهش بده.از حوادث دیگه‌ای که باز هم این مدت رو کم کنه بدون اینکه ضرری رو متوجه تیمم بکنه استقبال می‌کنم.

+امیدوارم سال بعد هر خراب شده ای که رفت وقتی مقابلمون بازی میکنه -در روزی که بوفون توی دروازه نباشه- یه گل بهمون بزنه و بعد از یه پشتک زیبا، رو به دوربین همون حرفا رو که به لوتیتو زد به فلانی و بهمانی هم بزنه. 

Spoiler

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی