پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هرنانس - The Prophet

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

بله! لقب آفتاب پرست فیتِ ایشون نیست، قبلاً صفت مناسبش رو در لفافه بکار بردم ولی متأسفانه الان بازیکن یووه است و از تکرارش معذورم.

+این فصل رو مجبورم استخوان در گلو :fp:  این بازیکن سابق اینتر رو تحمل کنم هرچند به بازی روزگار امید دارم که این مدت رو تا ژانویه کاهش بده.از حوادث دیگه‌ای که باز هم این مدت رو کم کنه بدون اینکه ضرری رو متوجه تیمم بکنه استقبال می‌کنم.

:1:

چرا آخه؟ بهتر نیست دعا کنیم و امیدوار باشیم که تو یووه جواب بده و یکی از مهره های موثر این فصلمون باشه ! که من امیدوارم اینجور باشه !

من هم مث شما دقیقا قبل از اینکه بیاد یووه به شدت ازش متنفر بودم ! همون جور که از اورا متنفر بودم ! ولی اورا تو یووه جواب داد و شاید بازیکن محبوبی نباشه برای من ولی هیچ احساس منفی ای بهش ندارم دیگه !

نظر من اینه که هرنانس هم تو این فصل یه بازیکن تاثیر گذار و مثبت خواهد بود و همین احساس رو شما بهش پیدا خواهی کرد !

هرنانس از اونجایی که ما همش انتظار گوتزه و دراکسلر رو داشتیم از نظر فنی برای بعضی از ماها جایگاه خوبی نداره ولی حتی برای پست شماره 10 یکی از خوب ها حداقل تو سری آ هست و حتی برای پلن های دیگه هم با توجه به اینکه هم تو پست هافبک دفاعی و هم هافبک بازیساز هم قبلا ازش بازی گرفته شده بازم بازیکن مثبتی خواهد بود ! 

فقط یادمون باشه هرنانس بازیکن یووه هست نه عنتر ! اگر انتقادی ازش می خوایم بکنیم به عنوان بازیکن یووه ازش انتقاد کنیم !

• Orphée, Principino, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

من تو کامنت های اینتری ها که می خوندم می گفتن افت کرده ، کنده ، مصدومیت جزئی داره و مانیچینی بهش اعتقاد نداره ، مانچینی رو که ولش :nish:  می مونه کند بودنش که به گفته صاحبان فن نیازی نداریم به سرعت آنچنان تو این پست و افتش هم تو اون تیم پوکیده ی اینتر قابل درکه ، بگذریم که تو همین وضعیت هم پارسال ۶ تا پاس گل داده یعنی به اندازه ی مارکیزیو :1:

هر چند از دید علاقه ای ، اول از همه با اون مصاحبه اش و بعد هم شماره ی ۱۱ که ورداشته ، اون هم مصاحبه ی جدیدش که چرندیاتش رو تکرار کرده و در نهایت اینکه برزیلی هم هست به نچسب بودنش کمک شایانی می کنه.

کامنت های اینتری ها قبل از نهایی شدن انتقال: خاک تو سرت توهیر مردشور ریختتو ببرن مانچینی این چه کاریه! هرنانس حرف نداره نباید بفروشیمش خیلی احمقن مدیرامون هیشکی نمیتونه جای هرنانس رو پر کنه و ...

کامنت های اینتری ها بعد از نهایی شدن انتقال: بهتر که رفت! سنش بالاس، مصدومیت هم داره، تو اوجشم همچین بازیکنی نبود به درد لا جرز دیوار هم نمیخوره، مانچینی میدونه چیکار داره میکنه، اگه انتقالش به ضرر اینتر بود کوروانورد نمیزاشت بره ! :2laugh: :2laugh: :24:  و ...

البته از حق نگذریم همه همینن ! کامنتای خیلی از یووه ای ها هم قبل و بعد از خرید هرنانس همینجوری چرخش 180 درجه ای داشت

حالا بیخیال دیگه خریدیمش فحش و فحش کشی رو بزاریم واسه بعد از فروشش :1: :fp:

از نظر فنی که میدونیم بازیکن خوبیه

امیدوارم تا جایی که جون داره ازش استفاده کنیم و تو یووه خیلی موفق باشه ولی تو زندگی شخصیش کاملا ناموفق باشه و وقتی از یووه رفت هم نابود بشه :nish: :fp:  :fp:

شدم مث این پیرزن گداها که همه رو دعا میکنن وقتی پول بهشون نمیدی نفرینت میکنن :2laugh:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

http://www.aparat.com/v/bAYpI

چالش آّب یخ هرنانس

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

هرنانس که به هر حال . بعد 4 سال و این همه کاری که پیرلو برامون کرد بازم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و دوستش داشته باشم

هرنانس هم امیدوارم تا حد امکان فوق العاده باشه و بعدش شرش رو کم کنه

• Principino, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

هرنانس اعتقاد داره یوونتوس هنوز بهترین تیم ایتالیاست و به بازی تو لیگ قهرمانان امیدواره.این هافبک برزیلی از اینتر تو روز آهر نقل و انتقالات با ۱۱ میلیون یورو به بیانکونری پیوست و علی رغم شروع ضعیف ، فکر می کنه تیم جدیدش هنوز می تونه بقیه رو شکست بده.

• اینتر یا یوونتوس؟ انتخاب سختیه ، اما در حال حاضر می گم یوونتوس.اعداد این رو ثابت می کنن.یووه ۴ بار پیاپی اسکودتو برده ، پس اونا برتر هستن.
  • اگر در برابر اینتر گلزنی کنم چیکار می کنم؟ خیلی زوده که بخوام درباره اش فکر کنم ، انتقال خیلی سریع انجام شد حتی وقت نکردم که لباسامو به تورین بیارم. باید دید ، الان اول و بیشتر از هرچیزی روی کیه وو تمرکز کردیم ، بعدش درباره بقیه ی بازی ها فکر خواهیم کرد.

هرنانس بعدش درمورد جزئیات انتقالش توضیح داد و فاش کرد که به یووه اومده تا در لیگ قهرمانان بازی کنه.

• من شگفت زده شدم ، غافلگیر و خوشحال. چون اتفاقات تو فوتبال سریع رخ می دن ، واقعا انتظارشو نداشتم و خلع سلاح شدم.
  • ایجنتم بهم درباره اش گفت ، اون معمولا اینکارا رو انجام میده ، من باهاش بعد از بازی با کارپی یکشنبه تلفنی صحبت کردم. بهم گفت همون موقع تو راه میلانه تا کارا رو راه بندازه.
  • بهم گفت دو تیم دارن در مورد معامله صحبت می کنن ، و من موافقت کردم ، چون می خواستم تو لیگ قهرمانان بازی کنم و یوونتوس هم باشگاه بزرگیه.
  • لیگ قهرمانان؟ ما گروه سختی داریم ، اما یوونتوس تیم سختی واسه حریفاست.
  • ما به رقبا احترام می گذاریم ، اما رو اهدافمون تمرکز کردیم ، که پیروزیه ، نه رو حریفامون.

این بازیکن ۳۰ ساله ، ۲۷ بازی ملی برای برزیل انجام داده ، اما دونگا دعوتش نکرده ...

• دونگا دعوتم نکرده ، اما من دو تا مصدومیت داشتم تو شروع فصل پیش که من رو دور نگه داشت.
  • فقط آخر فصل قبل بود که خوب ریکاوری کردم و دوباره دعوت شدم.من می دونم که می تونم سخت کار کنم و عملکردمو بهبود ببخشم و اگه اینکارو کنم مطمئنم منو در نظر میگیرن.
  • شکست ۷-۱ مقابل آلمان تو جام جهانی هنوز اذیتم می کنه؟ نه اون گذشته است ، چیزی بود که نباید اتفاق می افتاد ، اما رخ داد.یه تراژدی بود ، اما من سرم رو بلند کردم و حالا دوست دارم تو جام جهانی بعدی حاضر باشم.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

هرنانس :

• می توانم در تیم جا بیفتم؟ دو تا نکته هست که درموردش می توان سخن گفت.
  • اگر در مورد سطحی که ما بازی می کنیم صحبت می کنیم ، ممکن است مقداری زمان برای شناخت همدیگر نیاز داشته باشیم تا بتوانیم چشم بسته همدیگر را پیدا کنیم.
  • اگر چه از لحاظ نتیجه ، هیچ بهانه ای وجود ندارد و ما باید  کسب ۳ امتیاز را شروع کنیم.
  • ما آماده هستیم ، در چند روز گذشته خوب کار کردیم.فکر می کنم از لحاظ فیزیکی به سطح خوبی رسیدیم.و اماده هستیم :1: 
  • رفتار بازیکنان ایتالیایی مثل کاپیتان جیانلوییجی بوفون با من  چه طوری بوده  و اینکه معنی پوشیدن پیراهن یوونتوس به من گفته اند؟ نه ، من درمورد ژن باشگاه از قبل خبر داشتم ، بدون اینکه کسی به من چیزی بگوید.بازیکنان ایتالیایی بسیار مهربان بودند.من همیشه این را در مورد بازیکنان ایتالیایی می گویم ، چون آنها همیشه با خارجی مهربان هستند.
  • ذهنیت سخت کوشی اولین تاثیری بود که من گرفتم.اینجا شما برای همه چیز کوشش می کنید ، مطلقا همه روی عملکرد تمرکز دارند.این ذهنیت این باشگاه است. :worship:
  • من قبلا گفته ام یوونتوس هنوز تیمی با توانایی رقابت بالاست.
  • ما خوب شروع نکردیم ، اما هنوز هم بهترین تیم هستیم ، با بنیانی قدرتمند.بنابراین فکر می کنم که این تیم هنوز در ایتالیا بهترین است. :nish:
  • لیگ قهرمانان؟ در یووه شما تلاش می کنید که همه چیز را ببرید ، پس ما مطمئنا یکی از مدعیان هستیم.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
هرنانس :

من اصلا راضی نیستم ، چون ما امروز به سه امتیاز نیاز داشتیم و فاصله مان با صدر جدول زیاد می شود.
ما فاقد عزم لازم برای تسلط به بازی بودیم ، پس از سه شنبه ما باید فورا تلاش کنیم تا استحکام مورد نیاز را جلوی منچستر سیتی به بازی تزریق کنیم.
وقتی به تدریج مسن ترو با تجربه تر می شویم ، بازیکنان می اموزند که کیفیت کافی نیست و باید عزم ، ایتحکام و تلاش را به ان اضافه کنیم تا توپ را در اختیار بگیریم.
تغییر پست به رجیستا؟ در نیمه ی اول به خصوص در ابتدا ، ما خوب کار کردیم و کیه وو به ما فضا داد ، در بقیه ی زمان بازی ان ها بسته بازی کردند و من مجبور به انطباق شدم.
کلودیو مارکیزیو ۱۰۰٪ اماده نبود ، اما من به عنوان بازیساز خوب کار کردم ، چون من قبلا در این پست بازی کرده ام.

پ.ن : وقت کردی از خودت تعریف کن 😐
  • juve's fan, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بازی رو ندیدم ولی تو خلاصه بازی حداقل نشون داد از فاصله دور شوت های خیلی خوبی میزنه ، ضربه آزادش هم فوق العاده زد ، حرفاشم منطقیه به نظرم . امیدوارم در ادامه برامون گل بزنه خوبم بازی کنه :1: اول خیلی اومدنش و اون مصاحبه اش رو اعصاب بود ولی فکر میکنم مهره ی مهمی باشه در ادامه فصل . بخصوص تجربه ی بالاش ... 

• juve's fan, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

انتـــری واسه بازیه فوق العادت ممنون

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

بی شک بعد بوفون بهترین بازیکن نیمه اول ما بود ! واقعا خوب و موثر بازی کرد !

ولی نیمه دوم بنا به شرایط بازی و تغییر روند بازی کمتر تو بازی دیده شد !

حالا حالاها باید از بازی های خوبش لذت ببریم !  :53: 

• Bianconero Amore, Delle Alpi, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال
هرنانس: "برای تطبیق با شرایط جدید نیاز به زمان دارم، با سرمربی و بازیکنان رابطه ی خوبی دارم."

46753600224894222279.jpg

هرنانس هافبک جدید بانوی پیر اعتراف کرد در حال تطبیق خود با شرایط جدید است و به هواداران یوونتوس اطمینان داد رابطه ی خیلی خوبی با ماسیمیلیانو آلگری دارد.

هافبک برزیلی بانوی پیر علی رغم نمایش ضعیف در شکست 2-1 بیانکونری مقابل پارتنوپی که با انتقادهای زیادی همراه بود، عملکرد خیلی خوبی که در پیروزی 2-0 یوونتوس در مقابل سویا در هفته ی دوم لیگ قهرمانان به نمایش گذاشت و آلگری سرمربی تیم را وادار به تحسین کرد.

هرنانس در این باره با کانال رسمی یوونتوس JTV مصاحبه ای انجام داد:

" رابطه ی من با آلگری خیلی خوب است، او شخص بزرگی است و برای من احترام بسیار زیادی قائل است و از این بابت از او قدردانی می کنم."
" علاوه بر این در کنار هم تیمی هایم بسیار خوشحال هستم و با وجود اینکه تنها یک ماه از حضور من در اینجا می گذرد با همه زیاد صحبت می کنم."
" البته در حال حاضر مایل هستم که با برزیلی های تیم بیش تر صحبت کنم، باید بگویم من اعتماد به نفس خود را در اینجا به دست آورده ام."

از هرنانس 30 ساله در مورد آرزوهای خود در فوتبال پرسیده شد، اما او از پاسخ مستقیم به این پرسش صرف نظر کرد:

" من به سختی از رویاهای خود سخن می گویم، همه ی ما رویاهای بزرگی در سر داریم، من شخصاً امید زیاد و آرزوهای بزرگی در زندگی دارم، اما بهتر است نزد خود من محفوظ بمانند، با این حال مطمئناً برنده شدن همراه با یوونتوس برای من رویا خواهد بود."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg
Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال
هرنانس: "دوست داشتم در کنار ندود، دل پیه رو و زیدان بازی کنم."

42552919208227729196.jpg

هرنانس بازیکن برزیلی بانوی پیر امروز در بخش پرسش و پاسخ توئیتر باشگاه حاضر شد و به پرسش های هواداران پاسخ داد.

پس از تمرینات امروز تیم در زمین تمرینی وینوو، بازیکن تازه به خدمت گرفته شده بیانکونری، در توئیتر با هواداران باشگاه در مورد مسائل زیادی از جمله قهرمانان دوران کودکی و نوجوانی اش، ایده های اولیه اش از زندگی در تورین و انگیزه های قهرمانی با بیانکونری صحبت کرد:

چه دلایلی برای پیوستن به یووه داشتی؟

" من دو دلیل خیلی مهم برای آمدن به اینجا داشتم: به چالش کشیدن خودم برای رسیدن به افتخارات همراه با یوونتوس و بازی کردن در لیگ قهرمانان."
" به یوونتوس ملحق شدم تا اسکودتو را برنده شوم و همراه با تیم در لیگ قهرمانان بازی کنم. بازی مقابل منچسترسیتی یک بازی جادویی بود."

هنگامی که پا به ورزشگاه یوونتوس گذاشتی چه احساسی داشتی؟

" جو باورنکردنی در ورزشگاه یووه وجود دارد و از لحظه ی گرم کردن برای بازی تا سوت پایانی داور شور و شوق زیادی در ورزشگاه وجود دارد."

سرمربی آلگری...

" آلگری همانند سرمربیان ایتالیایی فوق العاده تاکتیکی است اما همراه با ایده های تاکتیکی ناب ایده پرداز بسیار بزرگی است."

در بین جوانان یوونتوس کدام یک بهتر عمل کرده است؟

" اگر بخواهم بازیکن جوانی در یوونتوس انتخاب کنم که بیش تر از بقیه من را تحت تأثیر قرار داده است پل پوگبا را انتخاب می کنم."

قهرمانان دوران کودکی و نوجوانیت چه بازیکنانی هستند؟

" بازیکنان زیادی هستند که دوست داشتم در کنار آن ها بازی کنم. اما اگر می توانستیم در کنار زین الدین زیدا، پاول ندود و الساندرو دل پیه رو بازی کنم بسیار فوق العاده می شد." 

بسیاری معتقدند که می توانی در چند پست مختلف در میانه ی میدان عملکرد خوبی داشته باشی...

" بر اساس صلاحدید سرمربی و در شرایط مناسب، از بازی کردن در هر پستی در میانه ی میدان استقبال می کنم."

هیجان انگیزترین بازی های این فصل تاکنون در کدام دیدارها بوده است؟

" بیش ترین هیجانی که از زمان پیوستن به اینجا تجربه کردم، مسابقه ی حساس سوپرکاپ با لاتزیو و نخستین بازی لیگ قهرمانان یوونتوس مقابل منچسترسیتی بود."
" شنیدن صدای سرود لیگ قهرمانان پیش از بازی ها غیر قابل توصیف و باورنکردنی بود. تاکنون در رقابت های لیگ قهرمانان تجربه ی خوبی داشته ام و در دو بازی پیروز میدان میدان لقب گرفته ایم."

بازیکنان آمریکای جنوبی استعداد موسیقیایی خوبی دارند و هرنانس نیز چشمه ای از این استعداد را به نمایش گذاشت. او برای تشکر از هواداران بخشی از سرود نمادین باشگاه " Juve, storia di un grande amore" را به زیبایی اجرا کرد.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در آخرین توییتش نوشته:

"Today is the day"

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

هرنا :‌

• پیرلو بازیکنی با تاریخچه زیبا در یوونتوس و فوتبال ایتالیاست.
  • اشتباه من خواهد بود اگر بخواهم تلاش کنم تا خود را با او مقایسه کنم. خوشحالم که فرصت دارم که فرصت این را دارم که نقشی که او بازی می کرده را بازی کنم. و من برای یک عملکرد خوب آماده ام ، اما من می خواهم تاریخ خودم را در یوونتوس بنویسم.
  • لیگ قهرمانان؟ رقابت در لیگ قهرمانان همواره برای من یک هدف بوده است ، یک رویا ، و حالا این فرصت را دارم که آن را درک کنم.
  • فکر می کنم همه چیز در زمان مناسبش اتفاق می افتد. و حالا این شانس درست در زمانی که من در قله ی شرایط فیزیکی ، تکنیکی و ذهنی دارم نصیبم شده است.

• juve's fan, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

اسمش بالاتر از ملو و مارتینز باید تو لیست مضحک ترین خریدای تاریخ باشگاه باید قرار بگیره

• Bianconero Amore, Principino, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

بازیکن بی خیالیه و به خاطر همین مانچینی ردش کرد ...

• Bianconero Amore, Principino, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

تازه داریم میفهمیم بدتر از اون چیزی که فکر میکردیم کردن تو پاچمون :fp: :fp:

• Bianconero Amore, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
همیشه با عینک بدبینی به قضیه نگاه نکنید
بیاید باهم به نیمه پر لیوان نگاه کنیم..
حداقلش اینه بازی بعدی دیگه نمیبینمش تو ترکیب ، ها؟ خیلیم بد نشد :1:
  • Bianconero Amore, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

هرنانز واسه 3 هفته دور از میادین خواهد بود.

هیچوقت دوست ندارم کسی مصدوم بشه حتی اگر بازیکن خیلی بدی باشه.نیمکت نشینی رو به مصدومیت ترجیح میدم.امیدوارم هرچه زودتر خوب بشه.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هرنانس زمان لاتزیو اگه بشه این همه انتقاد نمیشه، افت الانشم از انتر گرفته، فکر می کنم بعد مصدومیتش برگرده به اوج، چون رسمه که زمان بازیه بازیکنا وقتی تو یوون اوج باشن

• MaMpIeRo, alexdelpiero, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی