پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خوان کـوادرادو - La Vespa

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

خرید خوبیه چون بازیکن خوبیه. تکنیک فوق العاده ای داره وخودشو قبلا اثبات کرده هر چند رفتنش به چلسی از اول هم اشتباه بود. با شرایطی که گفته میشه بند خرید دائمیش  24 میلیونه یک خرید خوب بحساب میاد 

دیگه باید منتظر سیستم هجومی3-3-4 باشیم

• mory, Principino, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 589 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

کلیپی هایی که ازش دیدم پیزی نشون نداد یه جوری بود انگار رونالدینیهو رو خریدیم. :fp: ولی سرعت و شوتش :worship:  :worship:  :worship:  :worship: اگه اماده بشه و به ترکیب یو بخوره  خوب چیزی میشیم تو 4.3.3 :nish:  سرعت اینو موراتا  دقیقه 60 به بعد نفس واسه دفاع حریف نمیزاره. میترکونیم. تو کیلیپ که تکنیک و دریبلینگش خوب بود ایشالا لنگاش واسمون بچرخه.  :1: اگه دارکسلر هم خریده بشه دیگه 4.3.3 و 4.2.3.1 و 4.3.1.2 و کلا تنوع ترکیبو استاد میکنیم. خوبه. راضیم :53:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- من فقط خيلي كنجكاوم كه ببينم برنامه آلگري براي كوادرادو چيه؛ استفاده به عنوان دفاع راست ؟! حماقت محض ـه. چون ليخت، ايسلا و كاسرس رو براي اون پست داريم و عملا نيازي به چنين خريدي نبوده و نيست مگر اينكه بخواد تغيير سيستم تدريجي بده به 4-3-3 كه در اين صورت ميشه اين خريد رو عقلاني توصيف كرد

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

دفاع راست که فکر کنم بازیش بده :22:

بیشتر به درد وینگر راست و یا هافبک راست میخوره که هم با نفوذهاش بتونه مثرثمر باشه و هم دیگه نیازی نباشه دفاع راست جلو بیاد و پشتش خالی بمونه .

در کل هم تکننیک و هم سرعتش به درد یووه میخوره و آلگری باید روی این دوتا فاکتور حساب ویژه ای باز کنه ....

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

قبل از تمرینات امروز عصر ، در وینوو به هم تیمی هاش معرفی میشه.

hrisxsceiaxi1ogdqg6v_thumb.jpg

• Principino, alexdelpiero, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

- من فقط خيلي كنجكاوم كه ببينم برنامه آلگري براي كوادرادو چيه؛ استفاده به عنوان دفاع راست ؟! حماقت محض ـه. چون ليخت، ايسلا و كاسرس رو براي اون پست داريم و عملا نيازي به چنين خريدي نبوده و نيست مگر اينكه بخواد تغيير سيستم تدريجي بده به 4-3-3 كه در اين صورت ميشه اين خريد رو عقلاني توصيف كرد

بهمن برا مدافع راست حماقت محضه؟ منظورت اینه نمیتونه اونجا بازی کنه؟

به نظرت ایسلا و کاسرس سر هم دو تاشون به اندازه کوارادو توانایی بازی تو اون سمت رو دارن؟

همین لیخشتاینر هم خیلی وقت ها حقش نیست فیکس باشه و زیاد خراب میکنه

من معتقدم که الگری از کوارادو به عنوان وینگر راست و چپ استفاده میکنه و سیستم 433 اما دفاع راست بازی کرد هم تعجبی نداره

• alexdelpiero, Aminvo, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ببینم به آرزوم می رسم سیستم 3-3-4 تو یووه پیاده بشه. الان دیگه شدنیه. 

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

دوستان آخرش چی شد حق خرید در آخر فصل داریم یا نه؟

ویژگی ای که کوادرادو را خاص میکنه قابلیت دریبل کردن بالاش هست واقعا چشم نواز بازی میکنه و میتونه چند نفر را از پیش روش برداره مشکلی که توی این چند سال در یووه زیاد به چشم می اومد و بازیکن فانتزی کم داشتیم که امسال با اومدن دیبالا و ساندرو و کوادرادو این مشکل بر طرف شده

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

خوان کوادرادو ، بازیکن جدید یوونتوس امروز در کنفرانس خبری شرکت کرد و به طور رسمی به هواداران معرفی شد. 

او با یک قرارداد قرضی یک ساله از چلسی به بیانکونری پیوست و در طی شش ماهی که بازیکن چلسی بود نتوانست جای خود را در ترکیب این تیم پیدا کند.

"چه مشکلی پیش آمده بود ؟ واقعا نمی دانم ! حقیقت این است که من یک بازیکن حرفه ای هستم  همیشه خوب تمرین کرده ام. به اندازه ای که میخواستم به من بازی نرسید اما همیشه برای بازی آماده بودم.

"این برای من یک قدم به عقب نیست. یک انتخاب است و بهترین انتخاب برای من. امیدوارم بتوانم بهترین عملکردم را داشته باشم و هرچه در توانم دارم برای این پیراهن بگذارم.

"از خدا و ایجنتم و یوونتوس برای این فرصت تشکر می کنم . این برای من یک چالش جدید است. من همیشه خوب تمرین کرده ام حتی زمان هایی که بازی نمی کردم.

"امیدوارم فرصت بازی در برابر رم را پیدا کنم. برای من یک افتخار خواهد بود. در برابر رم  بازی سختی در پیش داریم. باید با تفکر پیروزی به میدان برویم و قدم های محکمی در راه کسب اسکودتو برداریم.

گمانه زنی هایی در رابطه با اینکه کوادرادو چه نقشی را در ترکیب آلگری خواهد داشت مطرح است ، اما کوادرادو ابراز کرد که برای بازی در چند پست مختلف مشکلی نخواهد داشت.

"من در فیورنتینا با ترکیب 3-5-2 بازی کرده ام. من با نظر مربی بازی می کنم ، در تمرینات نیز تمام تلاشم را انجام میدهم ، و مربی تصمیم خواهد گرفت که از من در چه پستی استفاده کند.مطمئنا در یووه رقابت شدیدی وجود دارد، می دانیم که بازیکنان خوبی در اختیار داریم.

" هنوز فرصتی دست نداده تا با مربی درباره نقشم در تیم صحبت کنم اما مطمئنا در روز های آتی بیشتر با هم در این مورد صحبت خواهیم کرد. 

" بازی در لیگ قهرمانان برای من اهمیت زیادی دارد . در لیگ قهرمانان گروه سختی داریم. اما مطمئنم که میتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم و موفق شویم.

"شماره 16 را انتخاب کردم چون شماره دیگری آزاد نبود ( می خندد) اما حالا که فکر می کنم 16 ام روز تولد خواهرم است ! 

g70veckqkv97188qwna0.jpg

تصویر

LA STORIA INFINITA

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

آخرش معلوم نشد حق خرید داریم یا نه ؟ :22: :39:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
شماره اش ١٦ شد بزاريد تنگ تاپيكش لطفا :1:
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امیدوارم همونی باشه که تو فیوره بود ........خیلی خرید خوبیه 

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال
مثه اینکه قرار بود بخشی از حقوقشو چلسی بده. کسی خبر داره از این ماجرا؟
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

با اینکه بازیکن خوبیه ولی نمیدونم چرا جذب شد ، احتمالا اومدنش رابطه مستقیمی با مفت بودنش داره چون هر جور هم بخوای حساب کنی تو ترکیب فعلی یووه همچین بازیکنی نمیگنجه ! با حضور دراکسلر میشد حضورش رو توجیه کرد ولی حالا که دراکسلر منتقی شده نمیدونم میخوان برای چی کواردادو رو ؟ چون به عنوان پیستون تو 352 به شدت بازیکن مضخرفیه ! شکوفا شدنش هم زمانی بود که به عنوان بال تهاجمی تو 433 مونتلا بازی کرد ! 

این جور خرید ها بیشتر استیصال ماروتا رو نشون میده تا هوشش رو ! کما اینکه یه 6 ماهی رو هم رو سکوهای لندن بوده  و وضع کیفیش خیلی هم مشخص نیست !

• juve's fan, mory, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

نمیدونم کجا خوندم خودش گفته بود پشت مهاجم هم قبلا بازی کرده ...

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کوادرادو اگه سیستم 4231 باشه که پشت سرش لیخ رو داشته باشیم خوبه . اصلا عالیه. همینطور 433 . تو 352 و 4312 کارایی نداره و سکو پر کنه
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

aa06hv37eihrcfqv958e.jpg

کی بازی ها شروع میشه تا خرید های جدیدمون خودشون رو نشون بدند ... soccer-smiley.gif

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نمیدونم شاید الان یه خورده جوگیرانه باشه صحبت راجبه عملکردش ولی یه چیزی که معلومه اینه که تو این 2 بازی، هر وقت تو زمین بوده یکی از ستاره های تیم بوده ، پس بیخود نبود تیم های معروف و دست به جیب از جمله بارسلون و چلسی دنبالش بودن، امیدوارم یووه بتونه این بازیکنو از چلسی بگیره، مثل این بازیکن خیلی کم پیدا میشه

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

از اول این پسر فوق العاده بود. بازی هاش تو فیورنتینا رو یادمه. اون تابستونی هم که همه از خدامون بود کوادرادو بیاد تو یوونتوس هم قشنگ یادمه !! فقط رفتنش به چلسی بدجوری به  ضررش شد. وقتی هم فهمیدم اومد یوونتوس عمیقا خوشحال شدم ولی نگران بودم این قضیه که از گوتزه و دراکسلر که اسم های بزرگتری نسبت به کوادرادو دارن، این کلمبیایی رو اووردیم توی تیم، میره زیر فشار و خراب می کنه که خدا رو شکر این اتفاق نیفتاد و داره می شه همون کوادرادویِ فیوره. با توجه به بزرگتر بودن یوونتوس از اون تیم بنفش، شک ندارم خیلی از اونموقع هم بهتر می شه .... 

پ.ن: فکر کنید به جای خریدن این کلمبیایی، تصمیم می گرفتیم به کومان اعتماد کنیم و بهش فرصت بدیم  :fp:  کومان بد نبود و نیست، اما خب این تاثیر گذاری رو تو این موقعیت بحرانی به هیچ عنوان نمی تونست بزاره ،،، مرسی ماورتا  :53: 

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

وضعیت کنتراکتش خرید اختیاری با یووه است؟

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی