پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

16- خوان کـوادرادو - La Vespa

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
344 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1937 ارسال

خوان کوادرادو در مراسمی که در رابطه با بچه‌های فقیر کلمبیایی ترتیب داده شده بود؛ گفت: «فتح سه اسکودتو برای من مثل یک رویاست؛ همه از داستان زندگی من خبر دارند؛ من هم یکی از همین بچه‌ها بودم. در همین محلات متولد شدم و با الگوبرداری از رونالدوی برزیلی و امید به آینده، روی زمین‌های خاکی فوتبال بازی می کردم. اکنون به افتخارات زیادی رسیده‌ام و از آنچه انجام داده‌ام، راضی هستم اما هرگز داستان زندگی ام را فراموش نمی‌کنم. بنابراین هیچ وقت کلمبیا و فقر شدید مردمش را هم از یاد نمی‌برم.»

• eⁿzº, Prince Claudio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

The Lost

• اعضا
  • 1810 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اولین و شاید آخرین یوونتوسی ک در جام جهانی روسیه موفق ب گلزنی شد... هجومی ترین نماینده هامون ک آرژانتینی هستن و نیمکت نشین و با اون شرایط هم دارن حذف میشن بقیه هم ک گل بزن نیستن شاید مانژو بتونه اونم احتمالش چندان بالا نیس...

البته ایشون هم کار شاقی انجام نداد ب هم تیمی خودش گل زد نامرد... شزنی 2 بازی 5 گل خورده :fp:
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

Rouge et Bleu

Rouge et Bleu

سینا هستم

• اعضا
  • 2422 ارسال

اولین گلی کرواسی تو جام جهانی که گل بخودی ثبت شد رو عملا مانژو زده بود

حالا میگن سمپائولی برای بازی اخر میخواد هیگواین رو جای اگئرو بازی بده . ببینیم چی میشه

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

wkup_2.jpg

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1937 ارسال

0cg_dh2auo2wkaefuee.jpg

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1937 ارسال

گراتزيانو چزاري پيشكسوت و كارشناس داوري (61 ساله) در برنامه تحليل داوري‌هاي هفته سوم رقابت‌هاي سري A ايتاليا

(خطاب به خوان كوادرادو) «اگر يك زانوي سالم داري بايد بسيار مراقبش باشي چراكه ممكن است برايت پيشامدهاي نامطلوب به بار بياورد. برخورد سنگين شما با بازيكن پارما كه براي چند دقيقه‌اي شما را از ناحيه زانو آسيب‌ديده كرد و خطايي كه در همين ديدار با زانويت روي بازيكن تيم رقيب انجام داديد، نه باعث مصدوميت شديد در مورد اولي و نه واكنش داور در مورد دوم شد. اما سرنوشت هميشه اينچنين برايت تكرار نخواهد شد. من اگر به جاي داور اين ديدار بودم بلا ترديد شما را با كارت قرمز از بازي اخراج مي‌كردم. كارتي كه به جز شما ميرالم پيانيچ نيز در اين بازي از آن به ناحق بي‌نصيب ماند.»

j75l_graziano-cesari.jpg

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی