پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته اول سری آ : یوونتوس 0-1 اودینزه

119 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

JuiR1439118838vyqkib.jpg

هفته اول سری آ ایتالیا

یوونتوس - اودینزه

تاریخ : یکشنبه، 1 شهریور 1394

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

ساعت : 20:30 به وقت ایران

یوونتوس در بازی ابتدایی ـه فصل باید به مصاف اودینزه بره، در 5 مصاف قبلی یووه هرگز گلی از این تیم دریافت نکرده و تونسته که 9 گل هم به ثمر برسونه.

آخرین دیدار دو تیم با تساوی 0-0 به پایان رسید و پرگل ترین پیروزی یووه در 5 مصاف قبلی با نتیجه 4-0 همراه بود.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

بازی پخش مستقیم هست ؟

اوه چه شود لحظه شماری میکنم تا فصل جدید شروع بشه

اخیش یخورده داریم راحت میشیم چند وقته بازیا یوو رو ندیدم اساسی کلافه شدیم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

بیصبرانه منتظر شروع فصل و دیدن یوونتوس جدید هستم و خیلی دلم برا یه فصل هیجان انگیز تنگیده :worship:

کاش پخش مستقیم بشه که واقعا حقش هست بشه چون بازیای دوسه هفته انگلیس و آلمان پخش شده این یکی دو هفته از ایتالیا و قهرمانش پخش نکنن دیگه نوبره :22:

ایشالا به یه بازی خوب و یه پیروزی دلچسب همراه با کلین شیت و خریدای خوبی که در راهن برا تکمیل تیم  ، میریم برا یه فصل پر هیاهو و پر جنب و جوش دیگه و عشقبازی با سیاه و سفیدای محبوبمون برا یه تاریخ سازی دیگه :8:

• Bianconero Amore, AAG, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4138 ارسال

مباراه الیووفی منقوله عن eleven sport network در جهت پرنده داغ سیزده درجه شرقی اچ برد.

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
احتمال 90 درصد پخش زنده رو داریم از شبکه ورزش امیدوارم با گزارش سرهنگ هم همراه باشه :D
چندروز پیش شبکه ورزش داشت بازی استوک تاتنهام رو پخش زنده میکرد فکر نکنم بازی یووه از اون بازی کم اهمیت تر باشه .
به امید پیروزی تیم محبوبمون 3>
  • eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال

خط هافبکمون هم از لحاظ کمی هم کیفی خیلی داغونه ، کلا تیم داره لنگ میزنه به نظرم ! به شدت هم ناقص شدیم نقاط قوتمون هم از دست دادیم ! الان با رفتن پیرلو و ویدال و مصدومیت خدیرا و مارکیزیو خیلی مشتاقم بدونم خط هافبک ما چه ترکیبی خواهد داشت تو این دو بازی اول لیگ خصوصا که اساموا هم خیلی وقته مصدومه ! واقعا جای دوتا بازیکن با کلاس تو خط هافبک کمه تازه بعد از اون میتونیم بریم سراغ مشکلاتمون تو خط حمله ! الگری خدا هم که باشه تو مربیگری که نیست یه جایی کم میاره ما اون مهره ای که بتونه بار تیم رو به دوش بکشه نداریم امیدوارم فقط اون برهه در ابتدای فصل نباشه که میریم تو کما ! 

تیم نیاز به بازیکن داره واقعا ما الان به جای پرداختن بیشتر از 22 میلیون به پورتو برای یه دفاع چپ میتونستیم این پول رو روی نقاط ضعف تیم سرمایه گذاری کنیم ، حقیقتا نمیدونم چی تو سر ماروتاست ولی امیدوارم هر چی هست به نفع تیم باشه 

• juve's fan, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

atl3_capture.png

faq8_capture.png2.png

بازی های رودر رو

sj4e_capture.png3_thumb.png

xp9o_capture.png4_thumb.png

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

- گفته ميشه با توجه به مصدوميت هافبك هاي تيم، آلگري تصميم گرفته براي اين بازي با سيستم 3-5-2 تيم رو وارد زمين كنه.

خط هافبك رو هم پوگبا - استورارو و پريرا تشكيل خواهند داد. (شايد جاي پادويين با پريرا عوض بشه)‌ و مانژو و ديبالا مهاجمين يووه هستند.

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بازیها شروع شدو هنوز خبری از اون خرید ستاره نشد   :fp:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2514 ارسال

میلان زمان آلگری معمولن اوایل فصل خوب شروع نمیکرد. مثل موتور دیزل طول میکشید تا تیمش جا بیفته و خوب بازی کنه.

امسالم که چند بازیکن کلیدی رو از دست دادیم، مصدوم زیاد شده و بازیکنای جدید زمان احتیاج دارن فقط باید امیدوار باشیم والبته صبور...

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

سلام....

39w5_01.png

ojzc_02.png

اینم شبکه هایی که بازی رو بصورت زنده پخش میکنند :
(شاید تا روز بازی شبکه هایی به لیست اضافه شوند)

8vq7_01.png

http://psgstream.com...ream/channel-1/

http://psgstream.com...ream/channel-2/

http://psgstream.com...ream/channel-3/

http://psgstream.com...ream/channel-4/

http://psgstream.com...ream/channel-5/

• Bianconero Amore, AAG, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خب چقدر بخت با من یار هست ! مطلقا این بازی رو نمیبینم ولی امیدوارم بازی با رم رو حتما حونه باشم و ببینم ! تیم کلا داعونه ، تاثیرگذار ترین مهره هامون رفتن ، توز ویدال پیرلو من بیشتر حاظر بودم پوگبا موراتا مارکیزیو از تیم برن تا این 3 نفر ، ولی خب شد دیگه ! تیم باید هافبک بخره اینجوری نمیشه ! کلا یا هافبک سالم نداریم یا اگر هم داریم داغون داریم خودمون دستی دستی تیم و به نابودی کشوندیم بی برنامه کار کردن آخرش همین میشه !

آلگری هیچ کاری نمیتونه بکنه جز اینکه با 2-5-3 دون آننونیو کونته بازی بکنه ، بهترین تصمیم و ترکیب همین خواهد بود ، ترکیب هم تقریبا مشخصه ! قرعه کشی خیلی برای این یوونتوس بد بود ، هفته دوم با رم ، هفته ششم با ناپولی ، هفته هشتم با اینتر ! همه بیرون از خونه تیم عملا نابود میشه ، از آلگری با اینکه فصل قبل فوق العاده کار کرد ار هر لحاظ ولی بعید میدونم سر بلند بیرون بیاد ! 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4138 ارسال

هر چند دل نگرانی ها و کمبودها و حتی دلسردی های زیادی وجود دارد اما بردن در بازی اول لیگ امر مبارکی است که امیدوارم اتفاق افتد.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

مانژوکیچ که تو بازی دوستانه دیروز ، دچار مصدومیت جزئی شده بود مشکلی نداره و احتمالا همراه با دیبالا زوج خط حمله یووه تو سیستم 2-5-3 واسه این بازی هست ..

پادوین هم جایگزین مارکیزیو میشه ..

• Bianconero Amore, eⁿzº, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

- ماتزولنی، داور اهل برگامو کار داوری این بازی رو به عهده خواهد داشت.

• Bianconero Amore, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

- کمتر از دو روز دیگه به اولین بازی فصل جدید یووه مونده، چقدر همه شور و هیجان دارند !  :22:

ترکیب پیش بینی شده دو تیم :

Juventus (3-5-2): Buffon, Caceres, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Pogba, Sturaro, Pereyra, Evra, Mandzukic, Dybala. All: Allegri.
Udinese (3-5-2): Karnezis, Heurtaux, Danilo, Piris, Widmer, Iturra, Guilherme, Badu, Ali Adnan, Di Natale, Duvan Zapata. All: Colantuono

• juve's fan, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظرم بهترین ترکیب 3-5-2 هست . ترکیبی که سالهاست یووه داره باهاش تو سری آ نتیجه میگیره . آلگری دوباره باید مثل فصل گذشته هفته های اول رو با این ترکیب بازی کنه و هفته های سخت اول رو از پیش برداره . 4-3-1-2 بازی کردن خیلی میتونه ضربه بزنه بهمون در نبود هافبک های اصلی .

3 -5- 2 حداقل خوبیش اینه که تو دفاع 5 نفر داریم و 3 نفر هم جلوی این خط 5 نفره که گل زدن به این دفاع واقعا سخته برای تیم های سری آ

تو این هفته های اول که سه بازی خارج از خونه سخت داریم با 3-5-2 سه تا مساوی بگیریم نتیجه فوق العادیه

• juve's fan, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

^^^

- گرفتن 3 تا مساوي نتيجه فوق العاده اي ـه ؟!

شخصا از "اين" يووه انتظار دارم حداقل 7 امتياز بگيره در غير اين صورت نا اميد كننده ظاهر شديم.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^^

- گرفتن 3 تا مساوي نتيجه فوق العاده اي ـه ؟!

شخصا از "اين" يووه انتظار دارم حداقل 7 امتياز بگيره در غير اين صورت نا اميد كننده ظاهر شديم.

منظورم 3 مساوی از 3 بازی خارج خونه سختمونه . یعنی واقعا انتظار داری از 3 بازی سخت خارج از خونه 7 امتیاز بگیریم ؟ مثلا توقع داری رم رو هفته دوم ببریم ؟

• juve's fan, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

آلگری در کنفرانس خبری قبل از بازی با اودینزه: " سری آ نسبت به گذشته متعادل تر شده است."

فصل جدید سری آ به زودی آغاز می شود و امروز و فردا دیدارهای هفته ی اول سری آ انجام می شود. در هفته ی اول رقابت ها بانوی پیر در ورزشگاه خانگی خود به مصاف اودینزه می رود. ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری قبل از بازی با اودنیزه حاضر شد و با خبرنگاران به گفت و گو پرداخت:

" فصل آغاز می شود و ما بازی های زیادی در پیش رو داریم. در وهله ی اول 38 بازی در سری آ و حداقل شش بازی در لیگ قهرمانان، در حال حاضر یک بازی در کوپا ایتالیا."

" تیم های اینتر، میلان و رم برای کسب عنوان قهرمانی نقل و انتقالات فوق العاده ای پشت سر گذاشته اند و ترکیب خود را با بازیکنانی قدرتمند تقویت کرده اند. معتقدم این تیم ها همراه با یوونتوس مدعی فتح اسکودتو  هستند."

" ناپولی را هم فراموش نکنیم، سرمربی جدید آن ها مائوریسیو ساری انگیزه ی زیادی همراه خود به تیم آورده است. آن ها ترکیب خود را حفظ کرده اند و تنها چند خرید جدید داشته اند."

" فیورنتینا نیز به خوبی کار می کند. من معتقدم نسبت به فصل گذشته تورنمنت متعادل تر خواهد بود، بنابراین باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و ثبات و تعادل خود را حفظ کنیم. در لحظه گام برداریم و در 16 می در صدر جدول رده بندی قرار بگیریم."

تیم های بزرگ دیگر عملاً ترکیب خود را در خط حمله با بازیکنانی نظیر ادین ژکو، کارلوس باکا، استفان یووتیچ، محمد صلاح و لوئیز آدریانو تقویت کرده اند.

" فوتبال از اعداد و ارقام تشکیل شده است و از لحاظ آماری شما نیاز به ثمر رساندن 80-75 گل دارید و همزمان 25-20 گل نیز دریافت می کنید. اگر به خوبی این دو موضوع را مدیریت کنید اسکودتو را فتح خواهید کرد."

از آلگری در مورد "سندروم فصل دوم" از او پرسیده شد و اینکه آیا اتفاقی که در میلان برای او افتاد در یوونتوس نیز تکرار خواهد شد یا خیر. آلگری در این باره گفت:

" فکر می کنم هر فصل با فصل دیگر فرق می کند. فصل دوم من در میلات مشخصاً فاجعه بار نبود، ما به مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسیدیم و با یوونتوس بر سر عنوان قهرمانی اسکودتو مبارزه کردیم."

" کوچکترین نگرانی از این بابت ندارم. در واقع، نسبت به حقایق بسیار واقع گرا هستم. من ترکیب جدید در اختیار دارم و بازیکنان من قادر هستند اسکودتوی را دوباره فتح کنند. طبیعی است که با بازیکنان جدید کمی زمان بر است و نیاز به صبر بیش تری برای این کار وجود دارد."

" در تابستان امسال بازیکنانی تیم را ترک کردند، بازیکنان جدیدی با خصوصیات متفاوت نیز از راه رسیده اند. نمی توانیم به سادگی فکر کنیم که بازیکنان جدید را جایگزین آن هایی هستند که تیم را ترک کرده اند. من باید بازیکنان تیم را بر اساس شرایط موجود بچینم تا بهترین عملکرد را داشته باشند، خواه این ترکیب 4-3-3 باشد، 4-3-1-2 باشد و یا 3-5-2."

کارلوس توز می خواست به خانه برگردد، آندرا پیرلو تصمیم شخصی خود را مبنی بر جدایی گرفت و ویدال یک پیشنهاد بزرگ از یک تیم بزرگ دریافت کرد. ما تنها بازیکنانی را می فروشیم که خودشان قصد جدایی از تیم داشته باشند."

" هنگامی که مسائل مهم دیگری برای تیم وجود دارد، سیستم بازی بی ربط جلوه می کند. سوالات زیادی در مورد ترکیب جدید تیم وجود خواهد داشت و شکست لاتزیو در سوپرکاپ اعتماد به نفس ما را به اندازه کافی تقویت کرد."

" امروزه در فوتبال مدرن تعویض ها بسیار مهم تر از ترکیب ابتدایی تیم هستند، بنابراین، در واقع این فصل ما قدرت بیش تری در اختیار خواهیم داشت."

zs96_09331954287134591688.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی