پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
شکر خدا اینم داره گورشو گم میکنه .یه مفت خور قرار داداشو رد کرده از یووه پول بگیره نامرد .قرادادش تموم .خداحافظ

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
فیاض این بدبخت از خداش بود بازی کنه .. کونته بازیش نمیداد yes1

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

فیاض این بدبخت از خداش بود بازی کنه .. کونته بازیش نمیداد yes1

براش پیشنهاد اومده بود خب دو فصل داره پیشنهاد هاشو رد میکنه . که 3 میلیون یورو در سالشو بگیره این پولو تو خواب هم نمیگیره تو تیم های دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

شکر خدا اینم داره گورشو گم میکنه .یه مفت خور قرار داداشو رد کرده از یووه پول بگیره نامرد .قرادادش تموم .خداحافظ

می گند فوتبال حافظه ی کوتاهی داره، ولی واقعا اینقدر ؟

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

می گند فوتبال حافظه ی کوتاهی داره، ولی واقعا اینقدر ؟

همون موقع هم من ازین بدم میومد ولی الان دو فصله بازی نمیکنه داره 6 میلیون میگیره یووه لنگ 1 میلیونه

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

همون موقع هم من ازین بدم میومد ولی الان دو فصله بازی نمیکنه داره 6 میلیون میگیره یووه لنگ 1 میلیونه

وینچنزو عزیزم یکی از بازیکنایی بود که لیپی کبیر اونو به عنوان تنها هدف اتزوری در حمله ازش یاد کرده.
تو زمون رانیری یکی از چهار ستاره خط حمله بود و تو بازی با چلسی که یووه به مشکل گلزنی خورده بود اون بود که به داد یووه رسید و بازی 2.2 شد
حالا اونو بیخیال.
تو بازی یووه . رم همون فصلی که یووه به قحطی مهاجم خورده بود(نیم فصل اول سرمربی جی جی دل نری) این یاکوئینتا بود که با ضربه ای چکش وار سانتر اکوئیلانیو به زیبایی گل کرد.
واقعا برا اونایی که حافظشون کوتاهه متاسفم

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

وینچنزو عزیزم یکی از بازیکنایی بود که لیپی کبیر اونو به عنوان تنها هدف اتزوری در حمله ازش یاد کرده.
تو زمون رانیری یکی از چهار ستاره خط حمله بود و تو بازی با چلسی که یووه به مشکل گلزنی خورده بود اون بود که به داد یووه رسید و بازی 2.2 شد
حالا اونو بیخیال.
تو بازی یووه . رم همون فصلی که یووه به قحطی مهاجم خورده بود(نیم فصل اول سرمربی جی جی دل نری) این یاکوئینتا بود که با ضربه ای چکش وار سانتر اکوئیلانیو به زیبایی گل کرد.

خب بگو برای من متاسفی دیگه /منم برای تو متاسفم همون چندتا گل رو دیدی . دوسال هفتم شدیم همه میزدن تو سرمون با این مهاجم های گندیدمون یاکوینتا و امائوری .همون جی جی دل نری که اخراج شد باهاش یه تیم درب داغون ساخته بود .شما اون موقع خونه تلویزیون نداشین بازی هارو ببینی من دیدیم با اون تیم دسته دو نرفتیم خوب بود.

در ضمن شما در مورد ستاره فکر کنم اشتباه میکنی وقتی میگی ستاره و آمائوری و یاکویینتا رو ستاره میدونی مشخصه که فقط لیگ ایران رو میبینی و مهاجم تاپت همون آرش برهانیه که اینا رو ستاره مینامی.

گندی که رانیری زد کمتر از بقیه نبود اونم کار خاصی نکرد.

لیپی مربی بزرگ ولی همین تیم که میگی حتما برای جام جهانی آفریقا رو میگی که فوق ستارمون همون یاکوینتا بود دیگه که ایتالیا تو گروش از 4 تیم 4 شد .اون موقع قحطی بود که لنگه کفشی در بیابان نعمت بود .

وتقعا برات متاسفم که اسطورت همین یاکویینتاست که دوساله فقط داره مفت مفت پول میگیره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- یاکوئینتا یکی از متعصب ترین بازیکنان حال حاضر یووه ست، زمانی که کاپیتان اودینزه بود خودش به موچی گفت که دوست داره بیاد یووه ! ولی به هر حال تاخیری افتاد ولی بالاخره به آرزوی خودش رسید. طی مدتی هم که برای یووه بازی کرد هیچ وقت کم نذاشت و همیشه با تمام توانش بازی میکرد، ولی هر بازیکنی دوره افت و اوج داره و یاکوئینتا هم خیلی دیر به یووه اومد و طبیعی هم بود که زود وارد دوره افت بشه، ضمن اینکه یووه هم تو افت بود نه فقط یاکوئینتا. نمی دونم کی این فرهنگ جا میوفته که به بازیکنی که دوستش نداریم توهین نکنیم ! بدونید که اینجا کم نیستند افرادی که یاکوئینتا رو دوست دارند و لطفا توهین نکنید، پول پرست و امثال این صحبت ها واقعا در شان این بازیکن نیست.
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
خب دو فصل هست که داره از یووه سالی سه میلیون میگیره پیشنهاد داشته رد کرده که پولشو بگیره .پس چی بهش بگیم .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

حالا اونو بیخیال.

البته همه اینا هم درسته ها .. ولی فکر کنم حرف اصل فیاض درست باشه .. اینکه یوونتوس و در راس اون مدیراش دارن با بی فکری محض خرج های میلیونی اشتباه میکنن و بعد بخاطر 3-2 میلیون نمیتونن یه بازیکن رو که 1000برابر میتونه مفید تر باشه رو بخرن ..

در کل نه به اون که فحش بدیم یاکوئینتا رو و نه ازش اسطوره بسازیم :3: هرچی هست الان واسه یووه فایده ای نداره و فقط مصرف کننده بوده @};-

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
با توجه به اتمام قراردادش با یووه و شرایط بدنیش، به احتمال زیاد فوتبال رو برای همیشه کنار میذاره... یاکوئینتا 108 بازی برای یووه انجام داد و موفق شد 40 گل هم برای یووه به ثمر برسونه...مرسی یاکی... @};- @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
^^^^ توتواسپورت هم تایید کرده. محمد احیانا خبرنگار توتو اسپورت نیستی :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- پدر یاکوئینتا : پسر من هنوز هم میتونه فوتبال بازی کنه و نا امید نیست ! ظاهرا بعد از این خبرهایی که درباره یاکوئینتا منتشر شده خیلی ها سعی در منصرف کردن یاکوئینتا داشتند و حالا شایعاتی به وجود اومده که شاید دوباره یاکوئینتا به اودینزه برگرده. واقعا ظلم بزرگی ـه که یاکوئنیتا اینقدر مظلومانه خداحافظی کنه، امیدوارم حداقل برای یک فصل دیگه هم که شده بازی کنه و چه تیمی بهتر از اودینزه ؟!

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
یعنی نابودش کردن :mad:

AbbasJuve

AbbasJuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
سلام دوستان اولین پستم تو این تاپیک هست و قبلش به همه با سابقه های فروم عرض ادب و احترام دارم. واقعا این رفتاری که یووه در قبال بعضی بازیکناش داره خیلی زننده هست مثل یاکویینتا، زیگلر و کامو و ترزگل و کاپیتان الکس. واقعا تنها چیزی که تو این رفتارها دیده نمیشه عقل و جوانمردیه که بعدها میتونه اثرات منفی زیادی در امور باشگاه داشته باشه. یه بار با یه دوست بارساییم (حدود 6 سال پیش) بحث میکردیم و بهش گفتم بارسا فقط مصرف میکنه و وقتی بازیکنای بزرگش افت میکنن هیچ احترامی برای اونا قایل نیست مثالشم زیاده رونالدینیو و ریوالدو و .... ولی با مدیریت جدید یوونتوس داره بجایی میره که حتی بازیکنایی که هنوز مفید هستن و اسطوره رو پرت میکنه بیرون با کمال بی احترامی و بی شرمی و..... واقعا باید تاسف خورد... چی بودیم چی شدیم

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1365 ارسال
  • Locationقزوین
من واقعا معنی رفتاری که کنته با الکس و یاکویینتا و آمائوری و کراسیچ و تونی و آنلکا کرده و شاید فصل بعد با بوفون و پیرلو و کیه لینی هم بکنه رو نمی فهمم بازیکنی که خیلی آمادست و خوب بازی می کنه رو از ترکیب می کشه بیرون و می ذاردش رو نیمکت وقتی ازش می پرسن چرا می گه آماده نیست توی فصل نقل و انتقالات هم می ره به جای اون بازیکن ها بنتنر و بوریلو و ایسلا رو می خره می شه یه نفر بگه قصد کنته از این کارا چیه؟ اما جدای این حرف ها من هم مثل خیلی ها وینچنزو رو خیلی دوس دارم حتی لباس اون رو هم دارم کاش حد اقل یکی دو فصل دیگه بازی کنه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- پدر یاکوئینتا توی مصاحبه اش گفته که وینچنزو بعد از دو فصل سخت توی یوونتوس هنوز تصمیم به خداحافظی نداره و می خواد فوتبال ـش رو ادامه بده . و گفته که احتمال اینکه در ایتالیا بازی کنه بیشتر ـه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
یاکوئینتا " باشگاه های زیدی هستند که در پی بازیکنان جوان هستند " " اما در هر حال من در رجیو امیلیا تمرین خواهم کرد تا در شرایط بدنی خوبی باشم . من منتظر تیم هستم تا برای بخدمت گرفتن من تماس بگیـرد ! " لیورنو؟ " نه، با آن ها تماسی نداشتم " رفتن به خارج از ایتالیا ؟ " این را نمی دانـم. اما امیدوارم که در ایتالیا تیـمی را پیدا کنم "
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
بازی یووه . اینتر رو وینچنزوی کبیر در صفحه شخصیش تو فیس بوک اینچنین پیشبینی کرده :20: یووه 2 اینتر 0 گلها:توز توز :np: :20: :hug: :زاری:
  • alexdelpiero, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

http://0up.ir/do.php...quinta-Goal.mp4

حتما ببینین 2 مگ :77:  :worship:

• Orphée, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است