پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

24- دنيله روگانى - Ruga‏

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
457 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

wolOT.jpg

ناپولی پیشنهاد 5 میلیونی برای 2 سال بصورت قرضی داده که توسط یووه رد شده ( دیمارزیو )

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیوید تروکیا ، ایجنت دنی با رادیو کیس کیس ناپولی صحبت کرده  ، گفته که درسته ساری نقش زیادی تو پیشرفت دنی داشته و توی دو سال اخیر بهش تو بازی تیمی خیلی کمک کرده. اما من هیچ وقت به شکل رسمی با ناپولی تماس نگرفتم ، برای حفظ احترام  یووه.البته یووه هم همیشه اطمینان داده که به روگانی اعتقاد داره و اگر هر کدوم از مدافع ها مصدوم بشن می تونه فضای بازی پیدا کنه. اونا گفتن که به هیچ وجه از دستش نمی دن ، به هیچ تیمی فروخته نخواهد شد و خب سر حرفشون هم ایستادن.

پ.ن : دنی و کادوی تولدش چن وقت پیش :1:  جیگرکی :8:  ---> uwcio9rljdzo06oaklt0_thumb.jpg

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

npv64v9qarj894xt0qqi.png

دنی یکی از باتجربه ترین بازیکنانیست که در اختیار جیجی دی بیاجو قرار دارد  ، مصاحبشو می خونیم  :6: 

سه مدافع تیم ملی ایتالیا هم تیمی تو هستند ...

• آن ها کمک می کنند تا من در گروه شرکت کنم و من سعی م یکنم هر روز از انها چیزی یاد بگیرم. استیل ، شخصیت و توانایی بازی سازی بونوچی ، خشونت و مهارت یارگیری کیه لینی ، جاگیری ، تمرکز و ثبات بارزالی.

بعد از عدم موفقیت در بازی های زیر ۲۱ سال اخیر در جمهوری چک ، روگانی حالا برای ماجراجویی اروپایی جدید آماده است.که رسما سه شنبه هشت سپتامبر ساعت ۱۷ به وقت ایتالیا ، با بازی انتخابی برابر اسلوونی در ورزشگاه ماپی آغاز خواهد شد.

تجربه ی بازی های زیر ۲۱ سال ، که ایتالیا نتوانست از گروه خود صعود کند ...

• تجربه ی زیبایی بود ، رویداد خیلی مهمی بود ، ما تیم قوی ای بودیم ، البته هر جند در سه بازی خیلی نمایش بدی داشتیم ، اما آن تورنومنت باعث پیشرفت ما شد.
  • ایتالیا ابزار قهرمانی را داشت؟ البته!اول روند رو به رشدی داشتیم از همان بازی های انتخابی. ما مدت ها کنار هم با انرژی و انگیزه ی زیاد بازی کردیم ، که باعث تفاوت ما با بقیه شد.قدرتمند از لحاظ فردی و گروهی که از توانایی های خود آگاه است. در بازی دوستانه با تیم مدعی آلمان نشان دادیم که می توانیم بازی را در دست بگیریم. همچنین در مقابل صربستان. در دور گروهی هم با تیم هایی مثل انگلستان و پرتغال بازی کردیم.

جز شانس ، ایتالیا چه چیز دیگری کم داشت؟

• در برابر سوئد ، ما کمی بی تجربه عمل کردیم.بعد از ازدن گل اول و اخراج بازیکن ما ساده بودیم وقصد حمله نداشتیم.سعی کردیم بازی را ببندیم و از نتیجه ی ۱-۰ دفاع کنیم.در حالیکه باید در آن زمان با افزایش حمله فاصله را با آنها زیاد می کردیم.

حالا ورق برگشته و تیم عوض شده؟

• تیم جدید است و هنوز نقاط قوت هم را نمی دانیم. باید بیشتر تلاش کنیم ، اما فکر می کنم ثباتی در تمام این دو سال وجود خواهد داشت.و کاملا قانع شدم که تیم خوبی داریم.چه از لحاظ ارزش های فنی و چه اخلاقی و چه تفاوت های تکنیکی.ما فروتن هستیم و میخواهیم بهتر باشیم.در طی این دو سال قدم های بی شماری می توانیم برداریم.همان طور که در دو سال گذشته این را نشان دادیم.

تیم روز سه شنبه به مصاف اسلوونی می رود ...

• تیم بسیار هجومی هستند ، و ما برای رویارویی با آنها دچار مشکل خواهیم شد.آسان نخواهد بود ، ما باید همه ی آنچه داریم رو کنیم ، سختی بکشیم و فداکاری کنیم.چون بازی نیست که روی کاغذ به اسانی بتوان برنده شد ، باید با دقت با ان برخورد کرد.

به عنوان یک بازیکن حرفه ای آیا حمایت مردم در ورزشگاه اهمیت دارد؟

• مطمئنا خیلی مهم است ، بسیاری تیم ها هنگامی که در خانه بازی می کنند عوض می شوند. هوادارا به شما انگیزه ی مضاعف می دهند و بازیکنان این شور را احساس می کنند.امیدوارم روز سه شنبه ورزشگاه مملو از تماشگر باشد.

پ.ن : از قیافه اش می باره که قراره اسطوره بشه :8:

79496558032754003852.jpg

• AAG, juve's fan, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

دنیله روگانی مدافع ایتالیایی امپولی در شرایطی بار دیگر و این بار بطور قطعی به یوونتوس آمد که در این تیم مشکل خط دفاعی با توجه به مصدومیت های زیاد دیده می شود . مدافع 21 ساله ای که بسیاری او را جز استعدادهای فوتبال ایتالیا می دانند و آینده ی درخشانی را برای او متصور هستند .

روگانی که پیشنهادهای مختلفی از لیگ های اروپایی داشت در نهایت تصمیم گرفت که به یوونتوس بپیوندد تا در کنار سایر ملی پوشان یووه در خط دفاعی برای حضور در این پست رقابت کند .

امروز نیز " Daily Mirror " اعلام کرد که آرسن ونگر همچنان بدنبال جذب مدافع یووه است و در نظر دارد تا با پیشنهادی حداقل 30 میلیون یورویی ، این مدافع جوان را از بیانکونری جذب کند .

اگرچه پیش بینی می شود با توجه به اینکه یوونتوس برای رفع مشکل خود در خط دفاعی این بازیکن را جذب کرده ، هرگز اجازه این انتقال را نخواهد داد .

68690049050404236639.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
امشب بازی میکنه یا نه ؟
نمیدونم چرا اوردنش وقتی قرار نیست بازی بدن بهش . قرضی میدادن ی تیم دیگه بهتر نبود تا رو نیمکت خراب شه .
چقدر خوشهال بودم از اومدنش ):
  • alexdelpiero, Escanor, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اینقدر مصدوم محروم بده خط دفاع پیرمون ، نگران بازی کردن دنی نباشید ، به دنی، نتو ، زازا ، لمینا و ... به اندازه ی کافی بازی می رسه.

هنوز تازه ۵ هفته گذشته از لیگ.

• mory, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اون ۶ دقیقه ای که بازی کرد جلوی سویا ، تو همون اندک موقعیت  هایی که توپ دستش بود ، نشون داد چقدر خوبه یه دریبل هم زد بازیکنشون رو ، واقعا حیفه که به خاطر وضعیتمون تو جدول حالا حالاها بهش بازی نمی رسه.

• juve's fan, mory, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیشب مدیر فیورنتینا هم گفت ما به روگانی پیشنهاد دادیم اما اون نپذیرفت :8:

تو بازی دیروزی آتزورینی با تیم اسلوونی جزء خوب های بازی بوده و از ۳ روزنامه ی معتبر نمره های خوبی گرفته ، تو روزی که آتزوری تیم برتر میدان بوده :

گاتزتا : ۶.۵ --> تونست زایووچ رو در چند قدمی دروازه مهار کنه.
کوریره دلا اسپورت : ۶ --> زوج ارزشمند رومانیولی ، در یووه هیچ بازی رو ثابت بوده ، اما اینجا یکی از ستون های تیمه.شاید چون بازیکن های کمی در حد او در دسترس هستند.

توتواسپورت : ۶.۵ --> علی رغم اینکه در یووه فقط نیمکت نشینه ، هیچ ضعفی امروز از خودش نشون نداد.

• juve's fan, MaMpIeRo, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

این چند وقت که بازی نکرده بود خیلی شایعات رو اعصابی مبنی بر اینکه ساری می خواد دنی رو ببره ناپولی به گوش می رسید ، دیگه اینقدر زیاد شده بود که مصاجبه کرده :8: :

در یووه صبور هستم

• من در سری آ بازی نکرده ام ، اما باید آرام باشم.
  • من تازه با یوونتوس شروع کرده ام ، می دانستم که آسان نخواهد بود ، من فقط باید آماده باشم.
  • من به اندازه ی کافی جنگنده نیستم؟ فکر می کنم این چیزی باشدکه مردم می گویند ، به صرف اینکه چیزی گفته باشند. من نسبت به بعضی مدافعان دیگر تمیزتر بازی می کنم ، اما هرگز در تکل کردن کم کاری نمی کنم.
  • من در سه نقش می توانم در خط دفاع سه نفره بازی کنم ، اما اگر مجبور به انتخاب باشم ، مدافع چپ مرکزی یا راست مرکزی برای من بهترین است ، بازی کردن در وسط این دو نقش کار هر کسی نیست ، سخت تر است.
  • هم تیمی هایم؟ از بونوچی ، سعی می کنم شخصیت و اعتماد به نفسش در بازی با توپ را یاد بگیرم ، از بارزالی ، توجهش ، حیرت آور است که او اینگونه در تمام طول بازی متمرکز عمل می کند. از کیه لینی؟ تصمیم گیریش.

پ.ن :‌پیشنهادم اینه که از بعد بازی عنتر کیه لو چند بازی به نیمکت منتقل بشه :1:  دیگه فوقش اینه که یه اشتباه تو آفسایدگیری ، مارک نکردن مهاجم حریف ری ضربه سر ، قل دادن توپ جلوی پای مهاجم حریفو انجام میده دیگه :22:

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال

فصل قبل حتی یک دقیقه از تمام بازیها رو از دست نداد ولی این فصل واقعاً بد آورده. چقدر امید و آرزو براش داشتم :45:   شخصاً هیچ مشکلی نداشتم اگه بازی می‌کرد و حتی در اون باختهایی که دادیم مقصر می‌بود. فکر می‌کنم لایق اعتماد و احترام بیشتری باشه :17:

چیزی که من رو آزار میده بیشتر اینه که یکی دو بازی واقعاً جا داشت بازی کنه ولی مربی حتی به قیمت تعویض سیستم ترجیح داد از بازیکنان باتجربه‌تر استفاده کنه و بدتر از اون اینکه مربی بخواد به خاطر و به بهانه‌ی نتیجه گرفتن تا زمانی که مجبور نشده بازیش نده :68:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

فصل قبل حتی یک دقیقه از تمام بازیها رو از دست نداد ولی این فصل واقعاً بد آورده. چقدر امید و آرزو براش داشتم :45: شخصاً هیچ مشکلی نداشتم اگه بازی می‌کرد و حتی در اون باختهایی که دادیم مقصر می‌بود. فکر می‌کنم لایق اعتماد و احترام بیشتری باشه :17:
چیزی که من رو آزار میده بیشتر اینه که یکی دو بازی واقعاً جا داشت بازی کنه ولی مربی حتی به قیمت تعویض سیستم ترجیح داد از بازیکنان باتجربه‌تر استفاده کنه و بدتر از اون اینکه مربی بخواد به خاطر و به بهانه‌ی نتیجه گرفتن تا زمانی که مجبور نشده بازیش نده :68:

اتفاقا به نظرم تا وقتی اینطوری فشار رو تیمه به هیچ وجه نباید فیکس باشه، یه سوتی بده تاثیر خیلی خیلی زیادی رو روحیه اش داره و همه تا مدت زیادی به عنوان روگاسوتی یاد میکنن، اتفاقی که برا بونوچی افتاد اما در نهایت و به کمک اعتماد متداوم مربی ها از پسش بر اومد اما فراموش نکنید دنیله فقط ۲۱ سالشه، من تا وقتی که تیم برنامه و فرم مشخصی پیدا نکنه فیکس بودن روگانی رو جایز نمیدونم و الگری هم به نظر به این موضوع واقفه.
  • mory, Principino, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال

^ مخالفم. مدافع بزرگ هیچوقت از بازی جلوی تیمهای سطح پایین و در بازیهای راحت و بدون استرس ظهور نمیکنه همونطور که بدون اشتباه کردن و یادگرفتن هم نمی‌شه مدافع بزرگی شد. روگانی اگه اسمی برای خودش دست و پا کرد دلیلش این بود که اشتباهات وحشتناکی جلوی تیمهای بزرگ سری آ  نداشت و یک مدافع خوب و بااعتمادبه‌نفس نشون داد.

تو همون خط آخر نقل قولی که از من گرفتید اشاره کرده‌ام، به بیان دیگه: با این وضعیت فعلی تیم که تمام بازیها حساس شدن و قطعاً تا اواخر فصل هم حساس خواهند موند مگه این که کاملاً وا بدیم(و به قول شما "تا وقتی فشار رو تیمه") اگه مربی هم تفکرش همین باشه نباید انتظار دیدن روگانی رو تو لاین آپ داشته باشیم مگه در موقعیتهای اجباری یا جام حذفی. امیدوارم مربی نظر دیگه‌ای داشته باشه، این جوون الان می‌تونست فیکس ناپولی یا آرسنال باشه.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

^ مخالفم. مدافع بزرگ هیچوقت از بازی جلوی تیمهای سطح پایین و در بازیهای راحت و بدون استرس ظهور نمیکنه همونطور که بدون اشتباه کردن و یادگرفتن هم نمی‌شه مدافع بزرگی شد. روگانی اگه اسمی برای خودش دست و پا کرد دلیلش این بود که اشتباهات وحشتناکی جلوی تیمهای بزرگ سری آ نداشت و یک مدافع خوب و بااعتمادبه‌نفس نشون داد.
تو همون خط آخر نقل قولی که از من گرفتید اشاره کرده‌ام، به بیان دیگه: با این وضعیت فعلی تیم که تمام بازیها حساس شدن و قطعاً تا اواخر فصل هم حساس خواهند موند مگه این که کاملاً وا بدیم(و به قول شما "تا وقتی فشار رو تیمه") اگه مربی هم تفکرش همین باشه نباید انتظار دیدن روگانی رو تو لاین آپ داشته باشیم مگه در موقعیتهای اجباری یا جام حذفی. امیدوارم مربی نظر دیگه‌ای داشته باشه، این جوون الان می‌تونست فیکس ناپولی یا آرسنال باشه.

آخه یه چیزی هم هست، فعلا ۳ تا دفاع آماده و باتجربه که اعتماد کامل مربی رو دارن جلوش هستند که برای راهیابی به پست دفاع وسط ۴ دفاعه، باید ۲ تاشون رو کنار بزنه، از طرفی به خاطر سبک بازیش با بونوچی زوج نمیتونه بشه، پس فعلا برای راهیابی به ترکیب اصلی باید منتظر لغزش یا مصدومیت بونوچی باشه، یا اینکه الگری جلوی همون تیمای سطح پایین و بازی های کم اهمیت بازیش بده پس همچین گزینه های زیادی هم وجود نداره :1:
  • mory, Principino, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خودش هم می دونست که بره ارسنال و میلان فیکس میشه ، همون طور که نتو هم می دونست.

باید فعلا بجنگه و منتظر مصدومیت محرومیت/مصدومیت مدافع ها هم باشه. حداقل تو تیم داغون امپولی ، امار فردیش که از بونوچی و جز تکل از رومانیولی پارسال بهتر بود.

• Principino, alexdelpiero, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

بنده خدا خیلی داره تو یووه حیف میشه همین الان سر خورده بشه دیگه نمیشه ازش بازی گرفت البته تو وسطای فصل این بارزاگلی مصدوم میشه و تا آخر فصل هم خبری ازش نیست  :1:

اصلا فلسفه آوردن روگانی همین بود  :1:

• mory, Principino, MaMpIeRo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ماکارونی :دی بازیکن و هم تیمی سابقش در امپولی :

• من انتظار داشتم که او فضای بیشتری به دست بیاورد.
  • درست است که قهرمانان بزرگی پیش روی او هستند ، برای همین آسسا نیست که به او بازی برسد.اما من در مورد نظرم مطمئنم ، بازیکنی با خصوصیات او می تواند در آینده فیکس خواهد بود.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

4 تیم ایتالیایی و 2 تیم مطرح انکلیسی بدنبال روگانی هستند

تنها پیشنهاد سنگین می تواند یوونتوس را راضی کند

فروشش با هر مبلغی حماقته ، اگه روگانی فروش رفت ، من رو دیگه طرفدار یوونتوس ندونید! در این حد ابلهانه است این کار. :22: :fp:

• mory, Principino, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تابستون گفتم که اومدنش 1 سال زود بود و احتمالا بهش بازی نمی رسه زیاد. الانم از شانس بدش وضع تیم ناجوره و بازی دادن بهش سخته؛ بارتزالی داره عالی کار می کنه و پت و مت هم مصدوم نمیشن:1:

امیدوارم تو حذفی خودشو ثابت کنه و بیاد بالا.

حالا که اومده با قرض دادنش مخالفم. فروششم به نظرم یه جورایی مرگ یوونتوسه، حتی اگه تو مقصد بعدیش هیچی نشه. همچین حماقتی انجام بشه، قطعا حسم به یووه با این مدیریت دچار تغییر میشه.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امروز در مورد بازی کردن روگانی از مربی پرسیدن :‌

"دنیل بازیکنی است که در حال پیشرفت است ، که بدون هیچ شکی آینده ی یوونتوس است ، اما قبل از او ۳ بازیکن بسیار مهم هستند ، بارتزالی ، بونوچی و کیه لینی و به علاوه کاسرس که می تواند در پست دفاع راست بازی کند.او باید آرام باشد ، زیرا من  ، جامعه ی فوتبال و دوستانش کاملا به او اعتماد داریم.و این طبیعی است که زمانی هست که شما بازی نمی کنید و کمی ناراحت خواهد بود ، ولی او متعلق به یوونتوس است و جوان است و اینده در پیش روی اوست."

• mory, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

این ها توجیه است.

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی