پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و گزارشات كانون هواداران يوونتوس در ايران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
49 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کسی بخواد فقط و فقط تو میتینگ شرکت کنه تکلیفش چیه؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
چرت نگو بابک ... از الان من باید قید چهار میتینگ اول رو بزنم ؟؟؟ نمی خوام اینطور بشه ... چون من امسال همه میتینگ هارو بودم. توی سخت ترین شرایط که هیچ کس جرات نکرد بیاد ( ;D ) هم اومدم... این چهار روزی که اعلام کردید فرداهایش امتحان هست. (اگر هرکدومش یک هفته بیافته جلو خیلی عالی میشه ...) (میشه؟)

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
میتینگ آخری رو حتما حتما هستم ;D ببینم چجور میخوایید از خجالتم در بیایید!?? :D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

کسی بخواد فقط و فقط  تو میتینگ شرکت کنه تکلیفش چیه؟

والا تصمیم به این شد که ما هم مثل بقیه دنیا کار کنیم!! یعنی ما یک پولی برای یک سری برنامه میگیریم.حالا اگر شما تو تعدادیش هم نخواید شرکت کنید باید هزینه رو بپردازید.البته این نظر اکثر بچه ها بود دیگه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ما که هستیم ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
چرا کسی جواب من بیچاره رو نمی ده؟؟؟ حالا می شه حداقل این میتینگارو گذاشت جمعه. در روز ادینه خیلی راحت تر میشه میتینگ اومد ... جون داداش یکاری کنید که منم بتونم بیام ...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
همون جمعه نمیزارن که تو نیای دیگه ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم بیست و نهم امتحان دارم!نمیتونم بیام! لطفاً ساعت میتینگ اول رو تعیین کنید تا بتونیم برنامه ریزی کنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ان شا الله قاسم توی همین یکی دو روزه ساعت دقیق میتینگ رو مشخص خواهد کرد و توی تاپیک خودش اعلام می کنه

saeed juve

saeed juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
سلام من بعد از یک سال و نیم اومدم. حالا اگه ما بخوایم تو میتینگ ها شرکت کنیم پولشو باید کی و به کی بدیم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم شما در تاریخی که مشخص شده تشریف می برید و اونجا تسویه حساب می کنید به همین راحتی

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
بابا من برای کارت عضویت به وسیله سایت شما ثبت نام کردم (حدود 2 هفته پیش) اما هنوز نه کارت اومده نه mail در اینباره داشتم که دلمو به اون خوش کنم به نظر شما قضیه چیه ؟؟؟///؟....و.و.و.و. باید چیکار کنم....<<<<>>>>/////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

بابا من برای کارت عضویت به وسیله سایت شما ثبت نام کردم (حدود 2 هفته پیش) اما هنوز نه کارت اومده نه mail در اینباره داشتم که دلمو به اون خوش کنم به نظر شما قضیه چیه ؟؟؟///؟....و.و.و.و. باید چیکار کنم....<<<<>>>>/////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم باید بی خیال بشی.با تصمیمی که فعلا در هیئت مدیره گرفته شده برنامه ای برای صدور کارت نداریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حسین چند بار توضیح داده خودش :

در مورد اینکه کارتهای جدید رو به چه صورتی می توانید دریافت کنید هنوز چیزی نگفتیم چون حدود 1 هفته یش توی مجلس طرحی تصویب شد که هر نهاد و سازمانی که بدون مجوز رسمی از وزارت ارشاد اقدام به گرفتن پول از مردم بکنه محکوم می شه و جریمه های سنگین مالی در انتظارش هست برای همین برنامه های ما عقب افتاده دیگه

و

خیلی از بچه ها از من سوال می کنند اقا چرا کارت صادر نمی کنید ؟؟؟
من هم در جواب انها می گم به دلیل اینکه وزارت ارشاد مخالفت می کنه و می گه همچین چیزی برای ما تعریف نشده است ولی خوب یک سری از دوستان فکر می کنند که ما حرف الکی می زنیم
پس توجه این دوستان رو به حرفهای اقای کاشانی مدیر عامل پرسپولیس جلب می کنم

صادر كردن كارت مهم نيست بلكه خدماتي كه باشگاه در قبال صادر كردن كارت ارايه مي‌دهد،مهم است و باشگاه بايد بتواند به هواداران داراي كارت مزايا بدهد. وي گفت : متاسفانه هنوز تعريف جامعي از ايجاد چنين سرويس‌هاي نشده است

باشگاه بزرگی پرسپولیس با این همه بزرگی و عظمت هنوز نمی دونه کارتهای هواداری چی هست و چی کار می شه کرد چون واقعا توی ایران تعریف نشده است
مثل ایتالیا نیست که با این کارت بتونی بری ورزشگاه بازی رو ببینی
از فروشگاه باشگاه خرید کنی و ....

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
:( :( :( :( ??? :( ??? :( ممنون ..... حدودا" چه وقتی این قضیه درست میشهه؟؟؟؟؟//؟/////؟ 8)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

:( :( :( :( ??? :( ??? :( ممنون ..... حدودا" چه وقتی این قضیه درست میشهه؟؟؟؟؟//؟/////؟ 8)

عزیزم من که از خدام هست این قضیه درست بشه و ما بتونیم یه تمام یوونتوسی ها ایران کارت بدهیم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دیروز تو میتینگ 30 آذر ماهمون یه سری صحبت ها شد . در مورد دوتا موضوع بیشتر بحث شد ؛ یکی در مورد کارت ها که قاسم و امین در این مورد توضیح دادن ، یکی هم در مورد تیم فوتبال یوونتوس ایران که فقط و فقط متشکل از بچه های کانون هواداران و فروم خواهد بود . البته خبرهای بیشتر و دقیق تر رو خود قاسم و امین میزارن تا اون سری از دوستان که نبودن بیشتر در جریان قرار بگیرن .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
به نام خدا ( اول دیماه یکهزار و سیصد و هشتاد و شش ؛ از نوع خورشیدی ! ) ( فکر می کنم بهتر باشه که با سلام شروع کنم ؛ ) سلام ! حالتون خوبه ؟! انشاالله که تحت حمایت همیشگی پروردگار مهربونمون ، ایام به کامتون باشه . غرض از پست دادن من چیزی نیست جز وظیفه ای که دارم ، پس این قضیه رو به حساب برگشتن من به فوروم واریز (!) نکنین . دیروز جمعه بود ، 30 آذرماه ؛ روزی که به زعم بنده و برادر خوبم ، حسین صالحی ؛ قرار بود میتینگ پرباری باشه ( که بحمدالله پربار هم بود ) . البته این وسط توجه دوستانِ «میتینگ دوست» (!!!) هم خیلی جالبه . از 30 تا صندلی رزرو شده ، فقط 18 تاش پر شد !!! ( فقط در موردش میشه گفت : «بدون شرح !!!» ) بگذریم ... . میتینگ راس ساعت 15 ، به وقت پارک هنرمندان خانه ایرانشهر (!) ( غلط نگیرید ! نکته تستی اینجاست که بعضی موقع ها تقابل متشابهات به توجه بیشتر تو متن کمک می کنه ;) ) با حضور 16 نفر از دوستان عزیز که حضور بهم رسونده بودن شروع شد و راس ساعت 16 هم با سلام و صلوات رسما به پایون (!) رسید . ( نکته تستی : باید توجه داشت که دو نفر در حین صحبتهای دوستان ، به جمع ملحق شدن ) از دیدن سه دوست جدید ( آقای عظیمی عزیز و دو تا محمد گل و دوست داشتنی ) بی نهایت خوشحال شدم ( و شدیم ) و امیدوارم که در میتینگهای آتی ، همگام و همراهمون ( بر خلاف دوستان کم لطفی که افتخار ندادن و تشریف نیاوردن ) جلو بیان تا بتونیم یه کانون فعال و بی نقص رو داشته باشیم . ( نکته تستی : باید توجه داشت که از بانوان محترم ( محترمه از لحاظ دستوری غلطه ! ) ، هیچ کدوم در میت فوق الذکر (!) حاضر نبودن ( نکته تستی : «میت فوق الذکر» تلفیقی از دو زبان زنده و پویای جهانی ، انگلیش و عربی هست ;) ) لازم به ذکره که صحبتها رو هم این سه دوست عزیز سازماندهی میکردن . به این صورت که به عنوان «پرسشگر» ، جور بچه هایی رو هم که «خواب» بودن رو کشیدن . ( نکته تستی : «خواب بودن» تو جمله قبل ایهام داره . ایهام هم آرایه ای هست که دو تا معنی داره ، یه معنی نزدیک ، یه معنی دور . تو جمله مذکور ، معنی نزدیکش شامل یه نفر میشه ، ولی معنی دورش شامل ... . فقط میشه تاسف خورد ) ( در ضمن ، از دوست عزیزی که به «معنی نزدیک» جمله بنده «نزدیک بودن» ، معذرت میخوام ؛ درسته خیلی خسته بودن ، ولی در همه حال تو یه جمع باید «مستمع» باشن ) پرسشهای دوستان حول محور چگونگی عضویت ، مزایای عضویت ، مجوز ارشاد ، لزوم هواداری از یه تیم «غیر ایرانی» و ... به ترتیب با زاویه های 17 ، 26 ، 68 ، 69 و ... (!) درجه می چرخید که توضیحات مفصله ، به ترتیب فوق داده شد ! ( نکته تستی : صورت ماهِ امین عزیزم رو می بوسم که در همه حال حمایت کرد . چه تو صحبتها که توضیحات تکمیلی رو ارائه کرد ، چه تو قضیه ی پرداخت هزینه ی میتینگ که بنده رو شرمنده خودش کرد . مسئولیت پرداخت با من بود ، ولی متاسفانه من نتونسته بودم مبلغ مورد نظر رو آماده کنم ؛ امین سنگ تموم گذاشت ) دیدن دوباره محمد ( Mad JUVE ) و سامی ( سامان ) خیلی بهم چسبید . مخصوصا اینکه محمد رو با ظاهری کاملا جدید زیارت کردم . ( نکته تستی : فردا پخت می کنیم ! ) بابک ، مجید ، روزبه ، علی ، میلاد ، سعید ، حمیدرضا ، نیک و کمال ؛ هر کدومتون یه تشکر گرم از من طلب دارین . تو میتینگ بعدی حتما جبران می کنم . ( نکته تستی : برگه های رسید رو حتما آماده کنیدا ! بدون رسید طلبتون رو نمیگیریدا ... ) برای احسان باید فرش قرمز پهن می کردیم ! از مشهد اومد تهران ، تو میتینگ شرکت کرد و مهمتر از اون زیارتش کردم ( و کردیم ) . ازش به 4 تا زبان تشکر می کنم ( و می کنیم ) . ( نکته تستی : 4 زبان عبارتند از : پارسی ، عربی ، ترکی و انگلیسی . البته باید ببخشه دیگه ، لهجه ی شیرین مشهدی رو بلد نیستم . وگرنه به اون لهجه مخصوصا ازش ممنون می شدم ) اسفندیار خانِ گل هم دقیقا وقتی به میتینگ رسید که ما اومده بودیم بیرون . اما این هیچی از ارزش و احترامی که قائل شد کم نمیکنه و قدمهاش رو به دیده منت بر دیده میذارم . ( نکته تستی : دلیل اینکه فقط گفتم : «میذارم» این بود که نمی دونستم آیا بقیه هم به این فعل راضی هستن یا نه ! ) بیژن بی نظیر و بی همتا ،،، ای که لبخند تو به سان رود ثبت آن خاطرات دیروزین ،،، زحمت بیکران و نیکِ تو بود ... ( نکته تستی : دوبیتی خیلی ضعیفیه چون سرِ هم تو 2 – 3 دقیقه درست شده ، ولی باز هم قابل بیژن عزیز رو نداره . شرمنده دیگه ، این تنها زبونی بود که میتونستم صمیمانه ازت تشکر کنم . هم به خاطر حضورت ، هم به خاطر کمکهات ، هم به خاطر ثبت «وقایع اتفاقیه*» روز میتینگ ) و سرانجام قاسم ( از پسوند عزیز یا محترم یا ... استفاده نمی کنم ، چون پررو میشی ) . مرسی از اینکه بعد از مدتها پست دادی . البته دلایلت برام کاملا منطقیه و من هم مثل همه دوستانی که اینجا هستن و نیستن ، بهت اصرار نمی کنم بمونی یا نمونی . ولی بهت توصیه می کنم که «بهترین تصمیم» رو بگیری . همین ... . ( نکته تستی : قاسم از همه دوستانی که حضور پیدا کردن تشکر میکنه . از اونایی هم که به نحوی حاضر نشدن گله ای نداره ، به هر حال اگه بخوایم ساکت ترین و آروم ترین فرد فوروم رو انتخاب کنیم ، به نظرم قاسم تنها گزینه ست . گول ظاهرِ بعضاً جنجالی این پسر رو نخورین ، آزاری بهتون نمی رسونه ! ) کَلوم آخر : «اگر یادمان ماند و باران گرفت ، دعایی به حال بیابان کنیم ...» تا بعد ... ( شاید دور ، شاید نزدیک ... ) * توضیح : «وقایع اتفاقیه» اولین روزنامه رسمی کشورمونه . مؤسس این روزنامه هم کسی نیست جز وزیر الوزراء صدر اعظم ، محمدتقی خان امیر کبیر ... .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این مدت که نیستی داری تست میزنی ؟! چکار کردی با خودت ؟! داغون شدی !! ;D من از اینکه چند نفر جدید به میتینگ ها رفته بودند خوشحال شدم،مخصوصا محمد.(محند ها دارند زیاد میشن !) امیدوارم در کنار ما بمونند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در مورد کارت های هواداری جدید هم باید بگم خدا رو شکر مشکل خاصی نداره فقط باید یک سری امکانات برای بچه های شهرستان هم که کارت رو دریافت می کنند قرار بدهیم تا طرفی که کارت رو می گیره از پرداخت پولی که برای اخذ کارت می ده راضی باشه و بدونه پولی که داده به جز حود کارت براش امکانات دیگه ای هم داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی