پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

ماریو آمد :8: :53:

3ساعت پیش سایت یووه ویدئو مصاحبه باهاش تو فرودگاه  گذاشت، دیدم حرفای جالبی زده تحت اللفظی اینجا میگم که به برخی شبهات دینی و اعتقادی جواب داده:

(نمیدونم شاید سایتهای انگلیسی متنشو گذاشتن! نگا نکردم!!) 

ماریو از حضور در اینجا چه احساسی داری؟

" تورین شهر خوبیه، من به یووه و این شهر علاقه دارم، اومدم اینجا که برای یووه بازی کنم، امیدوارم اینجا خوشحال باشم!"

یه پیام برای هوادارا...

من فقط میتونم بگم اومدم اینجا تا بهترین عملکردمو به نمایش بگذارم، و برای حضور در ترکیب تیم جدیدم مبارزه (fight) کنم، میدونم یووه تیم بزرگیه و هواداران و حمایت کننده های خوبی داره,یووه خونه جدیدمه (دونت وری) نگران نباشین من بهترین عملکردمودر یووه انجام میدم :yes1: :135555:

(( شاید اشتباه کنم ولی انگلیسیش متوسط یا در حد ضعیفه! جملات خیلی ساده استفاده میکرد، ایتالیایی ظاهرا اصلا بلد نبود احتمالا بجز کروات(!) اسپانیایی+المانی بلده ، امیدوارم از این نظر مشکلی نداشته باشه))

یه بنده خدایی تویکی از سایت های ایتالیایی نوشته بود:

vedo l'arrivo di Mandzukic a Torino in totale silenzio. Poi ripenso alle folle al arrivo di Shaqiri e Podolski e rido

من اومدن مانژو به فرودگاه رو دیدم(ساکت و بی سر و صدا) داشتم به جمعیتی که برای پودولسکی و شقیری رفته بودن فک میکردم :nish:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من که منبع معتبری ندیدم بگه 25€ ، انتقال همون 15 هستش

اگه بخواهیم 3 مهاجمه بازی کنیم یا یک پست 10 تخصصی بگیریم برای پشت دو مهاجم ، رک و رو راست بگم یکی از هافبکا از بین مارکیسیو، ویدال، پوگبا، پیرلو باید تیم رو ترک کنه ، دوس نداشتم این حرفو بزنم اما ترجیح میدم اون شخص پیرلو باشه شاید احساسی بشید الان اما نظر من همینه ..
فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه !
اما راجبه سوپر ماریو انتظار شخصی من بین 12-18 گل هستش هم میتونه گزینه 3 و هم 4 رو بزنم
اگر :؛

اطراف 12 گل بزنه متوسط ظاهر شده
اطراف 18 گل بزنه واقعا خوب بوده
و اگرم بیشتر ک دمش گرم
اما انتظار بالای 20 گل داشتن ازش واقعا انتظار سنگین و بنظرم توقع بالاییه ! خود توز هم که اینقدر این فصل خوب بود فصل اولش به نسبت ضعیفتر از فصل دوم بود بهرحال امیدوارم خرید خوبی باشه ..
وضعیت خط حمله همچنان مه آلود با احتمال بارش کوفته قلقلیه ! هیچ ذهنیتی از لاین اپ فصل بعد توی 3 4 نفر جلویی تیم ندارم :fp:
هل من ینصرنی؟ آیا کسی نیست مرا یاری کند؟!
تغییرات خیلی زیاد شده به فال نیک میگیرمش..!
  • Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

من رای دادم بالای بیست گل بزنه اونم واسه خنده دار بودن گزینش رای دادم

ولی به نظرم تعداد گلاش دو رقمی نمیشه

مانزو تو سیستم یوو جوابگو نیست چون تو ضد حملات کم میاره و تنها پرسینگش قویه که اونم میخام نباشه

یه سوال داشتم میشه بگین چه برتری محسوسی نسبت به ماتری و یورنته داره ؟

• mory, alexdelpiero, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من رای دادم بالای بیست گل بزنه اونم واسه خنده دار بودن گزینش رای دادم

ولی به نظرم تعداد گلاش دو رقمی نمیشه

مانزو تو سیستم یوو جوابگو نیست چون تو ضد حملات کم میاره و تنها پرسینگش قویه که اونم میخام نباشه

یه سوال داشتم میشه بگین چه برتری محسوسی نسبت به ماتری و یورنته داره ؟

یورنته پارسال اگر اشتباه نکنم 16 تا گل زد. حالا هرکی ندونه ، فکر میکنه یورنته تو ضد حملات غزال تیز پای یوونتوس بوده :1:

البته نمیخوام قضاوتی بکنم ، ولی به نظرم یورنته بازیکن فوق العاده دوست داشتنی هست و نباید تو یوونتوس بمونه و باید بره جایی که بهش بازی برسه. سال اینده به نظرم جایی تو یوونتوس نداره.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

من از خودم در نیاوردم این نظر سنجی رو

نظری هم راجبه مسخره بودنش ندارم

http://forum.juventu...Mario-Mandžukić

این فروم یوونتوز بزرگترین فروم انگلیسی زبان طرفدارای بیانکونری تو دنیاست که هنوز هیچی نشده 30 صفحه راجبه مانزو پست دادن برید ی سر بزنید نظر سنجیشم ببینید خدایی

این چیزیه برای همه مهاجما مطرح میشه

با رای دادن الکی به من هیچ آسیبی وارد نمیشه در حیقیقت = [i dontcareabout]

سرتونو از غلاف لجاجت در بیارید و دست از تمسخر بردارید خدایی

صادقانه چندتا بازی ازش رو 90 دقیقه کامل دیدی ؟

ماتری و یورنته اگه بازیشون با مانزو فرق نمیکرد اونا هم 2 سال تو بایرن هنکس که قویترین تیم تاریخ بایرن بود فیکس بازی میکردن و با تیمشون قهرمان اروپا میشدن

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مانژو تو فینال کوپا گل زده ؟  :22:  :22:  :22: 
ولی ماتری زده  :nish: 

نظر سنجیه دیگه هر کی یه نظری داره ! من میگم با توجه به شیوه بازیمون حداقل 10-15 تا رو میزنه  :39:

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
دوستان يادشون رفته تا دو سال پيش خدا خدا ميكرديم مانژو بياد دور از دسترس مي دونستيمش:22:

خيلي به كمكمون مياد چه تو ايتاليا چه تو اروپا. خريد خيلي هوشمندانه اي بود.
  • Bianconero Amore, Principino, alireza.de710 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

کلا هرکی تو مسابقات یورو به ایتالیا گل بزنه شانس اومدش به یووه باید زیاد بدونه!!

تزرگل بعد یورو 2000 زلاتان بعد یورو 2004 و مانژو بعد یورو 2012 .یورو 2016 گل زن های تیم مقابل حریف یادتون نره!البته اگر جی جی بذاره کسی بهش گل بزنند :1:

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

آقایون!  :1:  شیوه و نحوه بازی فصل پیش یووه رو توی فاز تهاجمی فراموش کنید. کاملا مشخص هست که قراره بعضی چیزها عوض بشه. حضور مانژو و زازا هم زمان, نمیتونه اتفاقی باشه. حتی اگه فرض کنیم که مانژو یک خرید عجولانه برای جایگزینی توز باشه , بازگشت زازا اونم با این نیم فصل فاجعه بار نمیتونه اتفاقی باشه! دیگه همه مطمئنیم که الگری آدم احمقی نیست. حتما چیزی توی سرش هست که این دو رو هم زمان خواسته.

فعلا تنها تغیری که مشخصا قراره اجرا بشه پرس از جلو و توپ گیری از محوطه جریمه حریفه که شخصا کاملا ازاین تغییر استقبال میکنم

اما در مورد مانژو! از وقتی که اولین گلش رو به اتزوری زد یک چیزی تو دلم میگفت که روزی تو یووه میبینمش.تفاوت مانژوکیچ با بقیه هم پستانش Work rate عجیب غریبش هست. یعنی هرچیزی که دوست دارید بهش نسبت بدید جز تنه لش که سپهر گفت :1: ماتری و یورنته , هر دو یک ایراد اساسی دارند اونم بازی با پای ضعیف هست بعلاوه اینکه بجز چند بازی اخر, یورنته خیلی ایستا بازی میکرد. نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم اما بنظر من سطح مانژو نسبت به یورنته و ماتری وقعا بالاتره.

+من از وقتی یادم میاد یووه با توانایی های فیزیکیش شناخته میشده. تو سالهای طلایی یووه خط میانی یوونتوس رو امثال کونته و دشامپ و تاکیناردی تشکیل میدادند بعلاوه خط حمله مثل راوانلی و ویالی. یکم بریم جلوتر باز هم این قضیه صدق میکنه. تیمی شامل که امثال داویدز و مونترو و ترزگه و زامبروتا* میشه و حتی ندودی که توانایی های فیزیکیش بر هیجکس پوشیده نیست. تیم کاپلو هم که فیزیک ازش میچکید :1:

فکر میکنم توی این برهه که قیمت تکنیک خیلی زیاد شده و بازیکنان تکنیکی خیلی کم , تمرکز روی بازیکنانی که خلا تکنیکیشون رو با فیزیکشون بتونن پر کنن کار اشتباهی نیست مخصوصا با تیمی مثل یوونتوس که این فرهنگ درش وجود داره** و باز هم مخصوصا اینکه تیم شما شامل امثال ویدال و مارکیزیو و لیشتشتاینر و کیلینی میشه. یک لحظه خودتون رو مقابل یووه نصور کنید! مطمئنا روبرو شدن با این تیمی که از خط حمله تا خط دفاع هم از نظر فیزیکی هم روانی شما رو تحت فشار شدید میگذاره کار آسونی نیست.

"اگه" این فیزیک بتونه هماهنگی خوبی با تکنیک بازیکنانی مثل پوگبا و دیبالا و حتی اسامواه*** برقرار کنه, مطمئن باشید که تیم به مراتب بهتری خواهید دید!

*مشخصه اینکه از امثال زامبروتا یا ندود نام میبرم به این معنی نیست که اینها توانایی دیگه ای نداشتند و صرفا از فیزیکشون استفاده میکردند! اما چیزی که اینها رو از هم پست هاشون متمایز میکنه توانایی های فیزیکی بهترشون بوده.

** در مورد این فرهنگ یک مصاحبه از داویدز یادم میاد که گفته بود که بین تمام تیمهایی که توشون بازی کردم یووه از همه متفاوت تره چون اجازه داشتم که هرکی رو میخوام بزنم و کارت بگیرم بدون اینکه کسی بهم خرده بگیره.

***من منکر این نمیشم که با رفتن توز خلا بزرگی توی روند بازی سازی یووه ایجاد میشه و مشخص هست که الگری هم نیاز یووه رو به خلق موقعیت درک میکنه, به همین دلیل هست که هنوز بدنبال امثال اسکار و یووتیچ هست.اما در صورت حضور این بازیکنان در اختیار داشتن مانژو یک توفیق محسوب خواهد شد.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اونایی که میگن منزو بده یا بدرد نمیخوره و ... ،  واقعا نظرشون این هست یا دارن ادا در میارن ؟  :1:  میدونید در مورد کی صحبت میکنید ؟ ماریو منزوکیچ !

• Bianconero Amore, alireza.de710, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

مساله بدی یا خوبی ایشان نیست.

مساله اصلی اینه که فوتبال یووه سانتر محور نیست و یورنته هم به دلیل همین امر همه اش مجبور بود از پای خود استفاده کند تا سر..

چند تا گل ایشان را دیدم همه اش روی سانتر گل زده...

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

سانتر محور نیست ، ولی زیاد سانتر میکنیم و از دست میره ، مثل کرنر ها !

امسال تو لیگ قهرمانان منزوکیج از 5 گلش ، 2گل با پای راست زده و 3 گل با سر ، که بعد از رونالدو دومین گلزنقهار با ضربه سر هست! البته با تعداد بازی های کمتر نسبت به رونالدو

هر دو گل با پاس راستش هم از بیرون محوطه بوده ، یعنی نشون میده فقط مهاجم Fox in the Box نیست!

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

من یه چیزی رو نمی‌فهمم!!! منظور از اینکه ما یووه سانتر محور نیست یعنی چی؟؟؟

مگه فیفا داریم بازی می‌کنیم که مهاجم قد بلند و سرزن وظیفش ققط با سر گل زدن باشه

ماندژوکیچ توانایی بازی به عنوان مهاجم هدف رو داره، می‌تونه تو زمان پرس، با استفاده از فیزیکش تیم رو از زیر فشار حریف خارج کنه و نذاره هر تیمی به راحتی جلوی یووه پرس کنه، کاری این اواخر فصل ماروتا هم به خوبی یاد گرفته بود.

ماندژوکیچ توانایی بازی مستقیم یوونتوس رو بالا می‌بره (امسال ما اگر پوگبا و یورنته رو نداشیتم، عملاً نمی‌تونستیم مستقیم بازی کنیم)

ماندژوکیچ توانایی پرس دفاع رو به مراتب بیشتر از  یورنته داره (شاید حتی از توز هم بیشتر)

ماندژوکیچ شانس یووه رو در گلزنی روی ضربات آزاد بیشتر می‌کنه (کاری که پارسال افتضاح بودیم درش)

بهترین حرف رو آلگری زد، ما نمخوایم لزوماً توز رو جایگزین کنیم، بلکه باید خط حمله رو تقویت کنیم.

یوونتوس تو این چند ساله خودش رو با توجه به بازیکنایی داشته با شرایط وفق داده، زمانی که کونته اومد سیستم مورد علاقش 4-2-4 بود که هیچ کس فکر نمیکرد زمانی که از یووه میره، یوونتوس بهترین فوتبال رو با 3-5-2 بازی کنه. سیستم و شرایط بازی یووه ثابت نیست که وقتی یه بازیکن از تیم میره،‌ همه چی به هم بریزه.

• Bianconero Amore, eⁿzº, alireza.de710 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

سجاد همونطور که گفتی بهترین بایرن تاریخ مهاج فیکسش مانزو بود  کلمه اخر رو قت کن "بود" منم اعتقاد دارم مانزو یه زمانی مهاجم فوقلاده ای "بود "

مانزو امسال تو اتلوتیک به لطف سانتر های فراوانی که براش کردن تونست 16 تای گل بزنه

همونطور که دوستمون گفت یوونتوس سانتر محور نیست که رو مانزو حساب کنیم بگیم با سر گل میزنه- اگه میخایم اینکارو کنیم باید علی پروین رو بیاریم به جا الگری علیزاده هم بیاد بجای توز

من اعتقاد دارم مانزو فقط میتونه از سر زنی استفاده کنه که هرچقدر فکر میکنم این قدرتش از یورنته و ماتری بالا تر نیست

راجب اینکه میگی 30 صفحه براش پست گذاشتن در جریان باش اونجا اعضا میلیونی هستن اینجا همش 15 هزارتاییم

سجاد من شوخی کردم گفتم گزینه بالای 20 تا خنده داره  اما واقعا رای دادم بالای بیستا میزنه چون ادمی به امید زندست منم امیدوارم بدرخشه اما کی ؟ مانزوکیچ :1:

با پول مانزو میتونستیم لوکاکو + فن پرسی یا نانی رو بخریم

18 میلیون واقعا دور ریختن :fp:

• Georgia , ace of glass, juvenista و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
با ١٨ ميليون ميشه لوكاكو + فن پرسي رو خريد؟ :22: :22: :22: :22:

نميدونم چرا ميگيد فقط سر زنه امسال تو ليگ از ١٢ تا فقط ٤ تاش رو با سر زده. ٥ تا هم پاس گل داده. هو اسكورد ريت ٧.٢ تو ليگ و ٧.٤ تو اروپا رو داده كه خيلي خوبه!!! در وصفش نوشته كه متخصص دوئل هاي هوايي و نگه داشتن توپه و تمام كنندگي خوبي داره و تو دفاع شركت ميكنه (جز ويژگي هاش نوشته) به نظرم ما دقيقا به همچين بازيكني نياز داريم ورژن خيلي بالاتر يورنته. درسته يورنته پارسال ١٦ تا زد اما: ١-يورنته "پارسال" ١٦ تا زد كه كنته بود و سبك بازيش فرق داشت. ٢-يووه تهاجمي تر از اتلتي بازي ميكنه و بايد هم مهاجم نوكش بيشتر گل بزنه تو ليگ.

فك كنم همه بدونن من از مانژو خوشم نمياد ولي واقع بين باشيد خواهشا خيلي خريد خوبيه.
  • Bianconero Amore, Principino, alexi kourd و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

درسته یکم غیر منطقیه اما حدودا همین قدر میشه

فن پرسی که حتی یونایتد حاضره قرادادشو فسخ کنه

لوکاکو هم 17  18 تای ارزش داره فوقش 5 میلیون هم واسه فن پرسی خرج میشد

اقا حقیقتا من از بزگترین مشکلاتم با مانزو تلفض اسمشه

خیلی خیلی سخته برام تلفظش کنم برا همین خیلی رو مخه :1:

مهاجم خوبی هست اما نه برای فیکس بودن و نه در حد 18 میلیون پول بی زبون ولی در حد نیمکت عالیه

امارش هم کلی حساب کنی فقط هد بلده بزنه

• Georgia , Caspian+Gauss و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من فکر نکنم تو ترکیب اصلی قرارش بدن. مخصوصا زمانیکه ما یک بازیکن دیگه مثل اسکار بگیریم. احتمالا مثل یورنته خواهد بود. ذخیره ی خوب ولی موثر تر

• alexdelpiero, Georgia , Caspian+Gauss و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

qgvsxo47hiahdzdrr7qq.jpg

o2wlvkgmbdgrh7f40u0b_thumb.jpgqd2v1n39vhhzi2rk7pdx_thumb.pngrbzxrzpn8bq1f1w3677w_thumb.jpgkhqjzgzzp1o7c8hplino_thumb.jpg

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

ورود مانزوکیچ رو تبریک میگم ...

امیدوارم امسال بتونه گل های زیادی با پیراهن یووه به ثمر برسونه .

اگر واقعا تغییراتی نسبت به شکل و تاکتیک بازیمون در فصلی که پشت سر گذاشتیم داشته باشیم مثلا بریم به سمت 3-3 -4  یا 1-3-2 -4 یا حتی  2-4-4 کلاسیک و فلسفه بازی ما در مرکز گرا بودن حداقل تقلیل پیدا کنه و دوزش کمتر بشه و رو به استفاده از کناره های زمین بیاریم میشه بسیار خوشبین بود به درخشش مانزوکیچ ...

همونطور که دوستان گفتند یکی از خصوصیات بارز مانزوکیچ که باعث برتریش در برابر امثال یورنته یا ماتری میشه توان پرسینگ بالا و بازی بسیار فیزیکیش هست که خیلی از جاها میتونه مورد استفاده قرار بگیره .

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

فکر کنم یکسری از دوستان به اشتباه از حرف بقیه این برداشت رو کردند که مانژوکیچ بازیکن خوبی نیست در حالی که اصلا اینطوری نیست.

مانژو بازیکن خوبیه، تو سبک خودش یکی از بهترین هاست ولی خب قبول کنید با سبکی که این فصل بازی کردیم زیاد نمیخونه. به غیر از کرنر ها و ضربات آزاد دیگه اصلا یادتون میاد ما رو آورده باشیم به سانتر؟ مانژوکیچ هم درسته که بازیکن جنگنده و پر تلاشیه، ولی تکنیک چندان بالایی نداره و شوت زن هم نیست در اصل فقط بازیکن محوطه جریمه هستش و برای این که جواب بده دو تا کار میشه انجام داد:

1. یه بازیکن دیگه جذب کنیم. به نظرم یووتیچ گزینه مناسبیه، این مصدومیت ها زیادی گنده شده این فصل زیاد مصدوم نبود ولی پلگرینی بهش بازی نداد، مطمئنم اگه فیکس بازی کنه بازیکن خیلی خوبیه. پشت یووتیچ و یکی از بین موراتا و مانژوکیچ، امیدوارم پوگبا رو ببینم. یووتیچ بازیکن پا به توپیه و من تضمین میدم زوج خوبی رو تشکیل میده با مهاجم کناریش.

2. سبک بازی تیم عوض بشه :22:  فکر نکنم آلگری این کارو بکنه ولی اگه اینطوری بشه خیلی طول میکشه که دوباره راه بیفتیم و زبونم لال شاید اصلا راه نیفتیم :fp:  با رو آوردن به سانتر از جناحین میشه خیلی رو مانژو حساب کرد.

بازم میگم مانژو بازیکن خیلی خوبیه ولی در حال حاضر خرید حساب شده ای نبود از نظر من، به هر حال من استقبال می کنم و امیدوارم هر طوری شده به کارمون بیاد.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی