پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

انکه در قلب من انداخت تورا        نمیداند که عشق اول من تو بودی توبودی 

ماروتا که تورا در دام خود انداخت      نمیداند  که در ذهن و  دل من توبودی تو بودی

انکه چهرهاش بر هم میزند زیبایی را   نمیدانند  انکه بر هم میزند خط دفاع را تو بودی تو بودی 

تو هم خط شکنی هم وسطی هم در دفاع     انکه دوس داشت در یووه باشی الگری نبود خود تو بودی توبودی 

من که در عشق تو هر روز مینالم و میسوزم   اما بدان انکه دیشب آنجای همه  تیم هارا سوزاند تو بودی تو بودی    

• Delle Alpi, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

جنگنده مث هیولا

میگن اخر فصل جدا میشه :2:

http://www.axgig.com...85446480069.jpg
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

غلط کردن هیچ جایی نمیره ..........مانجو میجنگه و میمونه 

• tecra و Serie A از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اومدن درباره مانزو بنویسم ولی دیدم آلگری خیلی بهتر این کارو کرده
. He also has a never-ending engine and isn’t even tired at the final whistle. "."

او یه موتور خستگی ناپذیر داره و حتی موقع زده شدن سوت خسته هم نیست

فارسی ثلثیش میشه ، مثل اسب میدوه ، و مثل گاو خستگی حالیش نیست :1:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یه هافبک دفاعی و باکس فوق العاده س که داره تو خط حمله تواناییهاش رو هدر میده

هافبک لازم نداریم واقعا، یه خط بیارتش عقب، میشه یه خرید بزرگ تو خط هافبک، جا واسه رشد پیاتسا هم باز میشه تو خط حمله
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینکه حاضر به نیمکت نشینی نشد و برای جایگاهش جنگید رو واقعا تحسین میکنم

Mandzukic.Higuain.Juventus.2016.17.750x4

• Atomic Ant, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

دقیقا ! اما بعضا میشنویم که بعضی دوستان میگند الگری برای اینکه فلان بازیکن ناراحت نشه بهش بازی میده ! در صورتی که بازیکنی مثل مانژو که پست تخصصیش مهاجم نوک هست میاد تلاش میکنه برای جایگاهش میجنگه و جایگاهش رو تو ترکیب تیم پیدا میکنه 

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه مصاحبه کرده خیلی قشنگ بود .

من این سیستم جدیدی که آلگری برای ما درست کرده رو دوست دارم .

من فکر میکنم این برای ما خیلی خوب باشه ، خیلی از بازیکن ها در هنگام حمله حضور دارند اما اگر همه کارشون رو به شیوه درست انجام بدند ما میتونیم خیلی بهتر با شرایط خودمون رو وفق بدیم .  

خواهیم دید که با این سیستم ادامه خواهیم داد یا نه ، اما من فکر میکنم که سیستم خوبیه که میتونه تمام قابلیت های هجومی ما رو در حمله به کار بگیره و وقتی ما توی دفاعیم همه با هم دفاع میکنند ، به این میگند بالانس من احساس خوبی نسبت به این سیستم دارم ، مربی از من خواست که به تیم کمک کنم .

هنگامی که داریم این سیستم رو بازی میکنیم من باید در قسمت چپ زمین باشم ، اگر بتونه به تیم کمک کنه من نهایت توانم رو برای تیم و برای آلگری  میذارم  من میدونم که او خیلی به من احترام میذاره ، و اون کسی بود که منو در یوونتوس میخواست ، بین ما یه احترام متقابل وجود داره و من بهش اعتماد کامل دارم

“و همچنین من تلاش میکنم که الگو برای هم تیمی هام باشم اگر من تا جایی که میتونم بدوم شاید بقیه بیشتر از من بدوند من احساس میکنم میتونم در این رابطه لیدر تیم باشم .

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازیکن ماه یوونتوس شد... اونم در صورتیکه فقط 1 گل تو این ماه ب ثمر رسوند!

بازی خوب ربطی ب گلزنی نداره... ولی اگه بتونه بیشتر گلزنی بکنه عالی میشه...
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

یه قرارداد 4 ساله با یکی از گولاخای مهاجمای دنیا ! شک نکنید تو یووه جواب میده !
من برای فصل اول بین 10 تا 15 تا رو پیش بینی می کنم و اگه بدبیاری نیاریم برای فصل دوم تعداد گلاش حتی از این بیشتر خواهد بود !

از حضورش در یووه بسی خرسندیم .
بدون حرف فقط چیزی رو که ازش میخوان انجام میده .
تلاش بی وقفه برای اثبات خودش به بقیه .
  • El rey leon, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امشب بیستمین گل مانژو تو لباس سیاه و سفید ب ثمر رسیده شد.

15 گل در سری آ
3 گل در لیگ قهرمانان
1 گل در جام حذفی
1 گل در سوپرکاپ
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- دیدم که تو جمع های مختلف یوونتوسی خیلیا از بازی دیشب مانژو انتقاد کردن ، حتی ی لیست بدترین بازیکنای هفته اروپا هم دیدم که اسمش بینش بود به نوعی خواستم بیام ازش دفاع کنم .  همه میگن تو این سیستم جدید گمه و تو حمله موثر نیست و کاش پیاتسا فیکس بشه و ...

- برای اینکه به ارزش زحماتش بیشتر پی ببرید ازتون میخوام تو سیستم 4231 که مانژوکیچ پست کناری بازی میکنه تمام هیستوری ذهنتون رو راجع به مهاجم نوک بودن مانژو بریزید دور .  اونو فقط ی هافبک وسط جنگنده ببینید که اومده داره پست هافبک چپ بازی میکنه ؛ بیشترین وظیفه ای که داره دویدن های بی امان و کمک به دو هافبک وسط و گاهی زدن توپهای مرده تو محوطه است ؛ در واقع اسماَ ما 4 تا مهاجم تو زمین داریم با این سیستم، اما مانژوکیچ اومده شده هافبک چپی که بیشتر تمایل به دفاع داره تا نفوذ ، دیبالا بیشتر ازین که مهاجم نوک باشه اومده شده هافبک طراح و بیرون محوطه و فقط هیگواین و کوادرادو مهاجمای حقیقی ما هستند ... همشون شرح وظایف متفاوتی با پست اصلیشون دارن و این خاصیت فوتبال حرفه ای و تیم حرفه ایه ... اصلا هیچ مربی نمیتونه در این سطح بیاد با شانس به این همه موفقیت برسه .

البته این نکته رو هم فراموش نکنیم که مانژو میتونه از شم گلزنیش تو اون پست هم استفاده کنه ، اما بیشتر ازین به بعد اونو ی هافبک جنگنده میدونم تا ی مهاجم نوک به نوعی پست جدیدش هم اینو ایجاب میکنه ...  اصرار الگری بر فیکس بازی دادنش تو سیستم 352 هم یکیش همین کمک کردن بیش از حد به خط هافبک بود ...

- ی نکته دیگه ای هم از این سیستم 4231 که قبل هم شاید بهش اشاره کرده باشم اینه که ی مربی محتاط ایتالیایی هرگز نمیاد با دو تا وینگر و یا 4 تا بازیکن فوق هجومی بازی کنه ؛ یعنی شاید هیچوقت کوادرادو و پیاتسا رو با هم تو ترکیب ندیدیم . ی حالت میکسی انجام میده که همزمان هر دو نفر تو هجوم نباشن ... الانم داشته هامون اساموا مانژو بُعد تدافعی تر و کوادرادو و پیاتسا بُعد هجومی تر هستند ؛ که عرض شد هیچوقت ی مربی ایتالیایی نمیاد دو تا تهاجمی رو با هم بذاره ...

- مثال این حرفم تو سیستم های قبلی هم بود که سال گذشته تو سیستم 352 همزمان ساندرو و کواداردو رو باهم نمیگذاشت و همیشه یکی از بین اورا/لیخت با یکی از این دو ترکیب میشد ؛ شاید دلیل بازی دادن های الگری به اورا هم همین بود که از داشته هاش استفاده میکرد. داشته هایی که مدیریت براش تامین کرده بود...

- امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم :53:

• Atomic Ant, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینکه الگری ، پیاتسا رو با مانژو تعویض نمیکنه ( در حالی که پست تخصصی پیاتسا اونجاس ) و به جاش پیاتسا رو به سمت راست میفرسته و مانژو رو تو بازی نگه میداره ، به شکل کاملا واضحی داره اهمیت حضور مانژو رو مشخص میکنه

• Atomic Ant, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
عجیبه هیچکس از بازی فوق العاده و حماسی مانژوکیچ تو بازی با نامولی حرفی نمی زنه.
دیشب با بازی عالی مانژو مو به تنم سیخ می شد .
خیلی خوشحالم از حضور همچین بازیکنی تو تیم .
نعمتیه ..
مطمئنم خدای نکرده اگه دفاع وسط هم نداشتیم می تونیم از مانژو اونجا استفاده کنیم و اطمینان خاطر داشته باشیم.
  • mory, Atomic Ant, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

در سیستم سه مهاجمه انجام امور دفاعی توسط مهاجمین کاملا ضروری است و گرنه تیم با فروپاشی مواجه میشه..

اما در عین حال باید مهاجم هم توان گلزنی بالایی داشته باشه..

متاسفانه گرچه اقای مانزو در امور دفاعی دل همه را ربوده

اما امار گلزنی خوبی نداره در حالی که پاس های دقیقی برایش ارسال شده

جوری که هر بازی حداقل یک موقعیت خوب را خراب کرده

البته این فرصت ها توپ های زمینی بوده

به هر صورت اگر این ارورها در اروپای امسال روی بدهد مایه حسرت و خسران فراوان است.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

b0uj_16231021_567812136761514_2522728292

If we want to succeed though, we can never let that competitive edge drop, we'll need to be like Mario Mandzukic and take him as an example, he's an agressive gorilla, he never drops off

Gianluigi Buffon

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال

در سیستم سه مهاجمه انجام امور دفاعی توسط مهاجمین کاملا ضروری است و گرنه تیم با فروپاشی مواجه میشه..

اما در عین حال باید مهاجم هم توان گلزنی بالایی داشته باشه..

متاسفانه گرچه اقای مانزو در امور دفاعی دل همه را ربوده

اما امار گلزنی خوبی نداره در حالی که پاس های دقیقی برایش ارسال شده
جوری که هر بازی حداقل یک موقعیت خوب را خراب کرده

البته این فرصت ها توپ های زمینی بوده

به هر صورت اگر این ارورها در اروپای امسال روی بدهد مایه حسرت و خسران فراوان است.

باید بببنیم وظایفی که نربی براش تعریف کرده چیه .
به نظر من آلگری مانژو رو فقط وقتی مهره حجومی میدونه که توپ سمت راست بازی در جریانه تا از توپ های هوایی بیشتر استفاده کنه ولیذوقتی سمت چپ توپ بازی میشه بیشتر نقش سازنده رو داره .
و اونور هم توپ که دست حریفه که مشخصه عملکرد فوق العاده مانژوکیچ.
به نظرم آلگری خودش این شرایط رو خواسته .
  • mory, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

گفته های کاپیتان درباره مانژو:

اگر قصد داریم موفق شویم به بازیکنانی مانند مانژوکیچ نیاز داریم. او یک گوریل تهاجمی است و هرگز متوقف نمی شود.  :125:  :2laugh:

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پاس پشت پای زیبای مانژو برای پیاتسا

Mandzukić nice backheel pass

17.2 مگ

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

داره تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنای یووه میشه ، آخر بازی پیرهنشو داد به اولترا های پشت دروازه .

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی