پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی : بهترین هافبک فصل یوونتوس ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
17 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: نظرسنجی : بهترین هافبک فصل یوونتوس ؟ (60 کاربر رای داده است)

بهترین هافبک فصل ؟

1. کلودیو مارکیزیو (44 رای [73.33%])

درصد آرا: 73.33%

2. آندره آ پیرلو (4 رای [6.67%])

درصد آرا: 6.67%

3. آرتورو ویدال (7 رای [11.67%])

درصد آرا: 11.67%

4. پول پوگبا (5 رای [8.33%])

درصد آرا: 8.33%

5. روبرتو پریرا (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

- از عنوان نظرسنجی مشخص هست که موضوع چیه؛

این 5 گزینه بیشترین بازی و البته بهترین کیفیت رو در بین هافبک های تیم ارائه دادند و حالا بهترین رو انتخاب کنید.

• AAG, alexdelpiero, Sayyed Amir و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

میخواستم کلی توضیح بدم ... اما گفتم از بحث خارج میشه

بین مارکیزیو و ویدال نظر من هستش ، مارکیزیو با 47 بازی بیشترین تعداد بازی  و بعد بوفون و بونوچی بیشترین دقایق بازی رو داشته ، فوق العاده کم اشتباه بود ، مقطعی که پیرلو مصدوم شد درخشان ظاهر شد ... و کاملا قابل اطمینان بود . ویدال هم با اینکه اوایل یکم مصدومیت داشت فوق العاده کار کرد 8 گل ! تو رقابت های مختلف برامون زد ! با توجه به سبک بازیش فقط 12 کارت زرد گرفت بدون کارت قرمز ! تو اروپا عالی بود درکل ...  به نظرم بخش زیادی از روحیه ی خستگی ناپذیری  و جنگیدن تو بازی های اروپایی بخاطر ویدال بود . خیلی دلم میخواست به مارکیزیو رای بدم اما عملکرد درخشان ویدال و تاثیر گذاری مستقیمش تو نتیجه بعضی بازی ها باعث شد به ویدال رای بدم .... 

• eⁿzº, alexdelpiero, Sayyed Amir و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من از جمله کسانی بودم که ولاقعا میخواستم مارکیزیو به فروش بره اما این پسر صبر کرد و نیمکت نشین شد تا این فصل که مشت محکمی به دهان من کوبوند  :1:

پیرلو اوایل فصل مصدوم بود و تا بازی با المپیاکوس کمی از امادگی بدور بود پس خیلی بازی هارو از دست داد ولی یواش یواش رو فرم اومد و شد بهترین و 4 گل از 10 گل برتر فصلمونو به تنهایی زد 

ویدال دقیقا مثل پیرلو به دلیل مصدومیت بد بازی رو شروع کرد و اشتباه محلکی تو سوپرکاپ جلو ناپولی داشت که گل مساوی رو خوردیم اما یواش یواش رو فرم اومد با توجه به پست جدیدی که الگری بهش داده بود و 

پوگبا عملکرد خوبی داشت و بدموقعی مصدوم شد ولی جاش به خوبی پر شد 

پریرا هم واقعا نعمتی برای پلی بی و ضد حمله های الگری بوده اما خیلی طول کشید جا بیفته و توپاشم هی تو گل نمیرفت 

استورارو هم که حساب نمیاد  :1:

اما بدون شک کسی که جای پیرلو رو پر کرد و جای پوگبا رو پر کرده و کسی که با تمام توانش این فصل بازی کرده پاس گل مهمی تو بازی با مالمو داده  با تجربه تر و موثر تر از حتی فصل 2011-12 شده کسی نیس جز پرنسس یووه ...

مارکیزیو بدون شک امسال کامل ترین هافبکمون بوده به دلایل زیر:

استفاده از اون در نقطه پست هافبک (دفاعی- جفت کناری و هجومی)  پر کردن جای پیرلو .....عدم دریافت بیموقع کارت زرد ...کمتر خطا کردن و بهتر پرس کردن - پاس گل مهم جلوی دورتموند و مالمو - تعصب فوق العاده به پیراهنش و بیحاشیه بودنش 

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

پریرا که دستش درد نکنه تو تیم جا افتاد. :nish:  پیرلو نیم فصل اول خیلی خوب بود. :thank:  پوگبا یه دوره ای  بهترین بازیکن تیم بود ولی ثبات نداشت. بعد مصدومیتش هم نقطه اتکا نشد. :14: 

بین مارکیزیو و ویدال من 50-50 هستم. ثبات مارکیزیو ی امسال رو هیچ بازیکنی تو یوونتوس جز بوفون نداشت، از طرفی ویدال تو اواخر فصل یه جورایی ستاره تیم بود. از نظر فقط فنی، به نظرم مارکیزیو هیچ برتری محسوسی به ویدال نداره ولی من به دلیل اینکه مارکیزیو تو تابستون رو اعصاب نبود بهش رای میدم. خیلی راحت :thank:  

تو خیلی از آرا هم تاثیر داره اینا. مطمئن باشین اگه تابستون قبل خیلی زود می گفت من جایی نمیرم، با همین عملکردش بیشتر رای می آورد. الان که این پست رو میدم 8-3 هست آرا. تو زمین قطعا 8-3 نبوده :nish: 

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- پیرلو و پوگبا در طول ِ فصل نوسان داشتن و قطعا بهترین نبودن . پریرا هم خیلی بیشتر از انتظاری که ازش داشتیم خوب بازی کرد ولی از مارکیزیو و ویدال بهتر نبود . ویدال ، اوایل فصل از مصدومیت برگشته بود و هنوز به فرم اصلی اش برنگشته بود . اما در ادامه فصل تونست خودش رو بالا بکشه و جبران کنه . اما باز هم هرجور فکر می کنم یه جورایی مارکیزیو بیشتر فایده داشته این فصل .

اون هم به خاطر نقشی که توی تیم داره . شما اگر دقت کنین ، آلگری توی این فصل خیلی کم پیش اومد که مارکیزیو رو از پیرلو دور کنه . یا حتی بهتره بگم پیش نیومد اصلا  این کار رو انجام بده . در اصطلاح به نقش مارکیزیو ، میگن Water Carrier . در لغت یعنی کسی که آب را از چشمه می آورد . اما در اصل شما باید با کوزه بری ، با آب برگردی . یعنی این بازیکن ، باید بازی خونی فوق العاده قوی ای داشته باشه و در نقاط مهم زمین حضور داشته باشه . جاهایی که توی دوئل های دو نفره توپ گیری می کنه یا به هر عنوان توپ بهش می رسه ، توپ رو تحویل به فرد اصلی بده . حالا اگر به بازی مارکیزیو دقت کنیم ، خیلی اوقات میاد یه توپ گیری ساده انجام میده ، توپ رو با یه پاس 2 ، 3 متری تحویل پیرلو میده و می دوه میره . :1: شما هم حتما پیش خودتون گفتین که این که کاری نداره . منم می تونم . :1: ولی این کار نیاز به بازی خونی خیلی قوی ای داره که هرکسی نداره . شاید یکی از دلایلی که آلگری ، از ویدال پشت مهاجمین استفاده می کنه و پوگبا و مارکیزیو رو کنار پیرلو قرار میده همین باشه !

عین همین کار رو بوستکتس توی بارسا انجام میده . کسی که بارسا چند سال پیش اگر یادتون باشه به هیچ وجه گفت فروشی نیست و از دستش نمی دیم . بوسکتس ورژن تدافعی تر و درگیرانه تر این نقش ـه و مارکیزیو ورژن تکنیکی تر و تهاجمی تر . حالا تو فروم حرف از فروش مارکیزیو میشه ! :1: تازه این نقشی که توضیح دادم ، یکی از مواردی بود که مارکیزیو توی تیم داره . وقت ِ مصدومیت پیرلو ، کی به عنوان جانشین پیرلو بازی می کنه ؟ :1: در کل به نظرم ، مارکیزیو با ثبات ترین بازیکن خط هافبک بود . البته اگر معیارمون ، گل زدن و توی بازی دیده نشدن تباشه ...

بین مارکیزیو و ویدال نظر من هستش ، مارکیزیو با 47 بازی بیشترین تعداد بازی  و بعد بوفون و بونوچی بیشترین دقایق بازی رو داشته 

با احتساب بازی های کوپا و سوپرکاپ ، بونوچی ، پریرا و مارکیزیو با 52 بازی بیشترین بازی رو در طول فصل داشتن .

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
ویدال شاید امسال درکل فصل خوبی داشته ولی به هیچ وجه بهترین هافبک نبوده
نیم فصل اول ویدال اصلا روی فرم نبود و دوتا پنالتی جلوی المپیاکوس و چزنا رو از دست داد!
پنالتی ای که جلوی المپیاکوس از دست داد تکلیف صعود تیم رو به بازی آخر با اتلتیکو کشوند
پنالتی جلوی چزنا هم توی مقطع حساسی از فصل بود و علاوه بر اون یه مقدار جنبه ی حیثتی هم داشت،یووه داشت به چزنا امتیاز می داد
هردوتا پنالتی هم توی زمانی از بازی زده شدن که احتمال تغییر نتیجه توی اون زمان کم بود
شاید الان این دوتا پنالتی بنظر بی اهمیت بیان چون هم ازگروهمون توی لیگ قهرمانان صعود کردیم و هم سری آ رو بردیم ولی این دوتا پنالتی زمان خودشون خیلی سرنوشت ساز بودن
البته نیم فصل دوم ورق برگشت و ویدال خوب کارکرد ولی در کله فصل ویداله امسال با ویداله پارسال قابل قیاس نبود!
از بقیه ی هافبک هاهم پوگبا امسال یه ماهه اول 2015 فوق العاده بود وبقیه فصل خوب بود
پیرلو هم با اینکه مدت زیادی مصدوم بود ولی هروقت که بود خوب بازی کرد
پریرا هم که بجز اینکه یه مدت همه ی شوت هارو میزد تو درودیوار ولی درکل ذخیره ی خوبی بود و ویژگی هاش با بقیه هافبکها فرق داشت و دست آلگری روبرای تغییر سیستم باز میذاشت
مارکیزیوهم فک کنم این فصل بهترین فصل عمرش بود
باثبات و کم اشتباه بودمودرکل بجز بازی رفت کوپا با فیورنتینا من چیزی جزش یادم نمیاد
دوتا پاسه فوق العاده هم جلوی دورتمند داد به توز داد و پاسش به لیختشتاینر هم که واقعا کم نظیر بود
درکل اینهمه نوشتم تا ازش نتیجه بگیرم که مارکیزیو حداقل بهترین هافبک فصل بود
  • Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

راستش اون مشت محکم به دهن من هم کوبیده شد .  

من هم از جمله ی کسانی بودم که زیاد از بازی مارکیزیو خوشم نمیومد .  ولی امسال نمیدونم الگری چه تغییری در بازی مارکیزیو  بوجود اورد که   تونست این فصل فوق العاده و تاثیر گذار رو  سپری کنه و جزو  ارکان اصلی تیم بشه 

این رو اونجایی بیشتر حس کردم  که  شایعه مصدومیت شش ماهش از تیم ملی اومد بیرون .  انگار یه اب سردی روی من ریخته باشن .  هیچ فصلی فکر نمیکردم انقدر مصدومیت مارکیزیو   مهم باشه 

رای : مارکیزیو 

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

مارکیزیو...

بدون نوسان، تمام فصل یکی از مهره های اصلی و ثابت تیم بود، دوندگی های بی امانش وسط زمین شاید به چشم نیاد ولی تاثیر بی نهایت زیادی تو بازی تیم داره، غیرت داره رو تیم :8: ، پاس های کلیدیش کم کم دارن به اندازه پیرلو زهر دار و خطرناک میشن، و پشت پای بازی آخر...

ویدال نیمه آخر فصل رو خیلی خوب شد ولی اولای فصل زیاد خوب نبود، پوگبا دقیقا بر عکس! پیرلو هم که همیشه پیرلوست اما مدت زیادی مصدوم بود علاوه بر این اواخر فصل هم مثل پیرلو همیشگی نبود. پریرا یه تعویضی کلیدی بود و به نظرم به اندازه گزینه های دیگه در بازی تیم تاثیر گزار نبود.

به همین دلیل مارکیزیو. میشه گفت با ثبات ترین هافبکمون بود تو این فصل :8:

And even if I am crazy is cause you make me this way

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظر من ماركيزيو بعد از بوفون بهترين بازيكن فصل بود در كنار توز.

توضيحي هم لازم نيست فقط همون شوكي كه بعد از مصدوميت اشتباهي به ما وارد شده بود رو در نظر بگيريد. به جز توز و بوفون مطمئن مصدوميت كسي جز كلوديو اين قدر شوك كننده نبود و اين ماركيزيو رو جزو تاثير گذار ترين بازيكنان نشون ميده.

توي همه ي پست هاي هافبك برامون بازي كرد. شاتلر، بازيساز، جمع كننده ي آب :1: پشت مهاجم و توي همه ي اينا اگه ١٠٠ درصد نبود ولي با ١٠٠ درصد وجودش بازي كرد. شايد يكي دو تا بازي بد هم داشت ولي توي اكثر بازي ها جزو بهترين ها بود. رونالدو رو به همراه ليخت خوب مهار كرد.

پاس پشت پاش توي فينال هم كه مهري بود بر فصل فوق العاده اش. فكر نميكنم بدون ماركيزيو ميتونستيم به فينال برسيم.
  • Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1378 ارسال
  • Locationقزوین

امسال پیرلو که بهترین بازیکن چند سال اخیرمون بود خیلی مصدوم شد و ویدال و پوگبا هم علاوه بر مشکل مصدومیت نتونستن تو همه ی بازی ها اون بازی همیشگیشون رو ارائه بدن اما مارکیزیو یه تنه جور همه ی اون بازیکنا رو کشید و بدون شک بهترین هافبک ما بود.

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

amirali mousavi

amirali mousavi

عضو جدید

• اعضا
  • 31 ارسال

رای منم مثل اکثر دوستان یه شاهزاده است...هرچند معتقدم که پریرا واقعا سورپرایز این فصلمون بود و ویدال هم تو نیم فصل دوم فوق العاده بود اما مارکیزیو مثل همیشه یه فصل با ثبات و خوب رو سپری کرد...در واقع ثبات کلودیو مهمترین فاکتور برتریش نسبت به بقیه هافبک ها بود...ضمن اینکه نباید بی انصافی کنیم در موردش و بگیم که فقط این فصل خوب بوده... همیشه برای یووه مثیت بازی کرده...حداقل تو این چهارفصل که اینطور بوده منتها زیر سایه بازگشت خیره کننده پیرلو، به سر زبون ها اقتادن پوگبا و جنگندگی ویدال قرار گرفت...با دوستانم که راجع بهش صحبت میکردم همیشه میگفتم که هافبکیه که هیچ ویژگی بارز و فوق العاده ای مثل پیرلو یا اینیستا نداره اما همه اسکیل های یه هافبک رو توی سطح خیلی خوبی داره

• Bianconero Amore, Orphée, Sayyed Amir و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

84274023245990237630.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

منم فصل پیش جزو افرادی بودم که موافق فروش مارکیزیو بودم البته در صورت خرید ی هافبک خوب

این فصل مارکیزیو جواب همه منتقداش رو داد . تعداد بازیها و ثباتش مثال زدنی بود این فصل . مگه میشه بهش رای نداد ؟

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
بی شک مارکیزیو . با احترام به همه
فکر کنم بیشترین مشتریها رو داشت مخصوصا منچستر اما موند تا خودشو ثابت کنه و قطعا نامش تو تاریخ یووه جوادانه خواهد ماند
استورارو هم اگر بیشتر بازی بهش بدن خیلی خوب میشه
  • Bianconero Amore, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بدون هیچ بحث و مذاکره ای مارکیزیو !

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

- اونقدر مارکیزیو فوق العاده ظاهر شد این فصل که حتی تعویضش هم برای آلگری مثل یک "اشتباه" تلقی میشد.

با ثبات ترین هافبک این فصل و البته کسی که چه در نقش خودش، چه در پست پیرلو بازی های فوق العاده ای انجام داد و نمیشه از نقشش در موفقیت یووه چشم پوشی کرد.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, Prince Claudio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

با کمال احترام به تلاش خستگی ناپذیر ویدال بخاطر بازگشت از اون شرایط اسفناک بعد از مصدومیتش و انجام بازیهای بسیار خوب در نیمه دوم فصل اخیر به مارکیزیو رای دادم .

حالا در کنار دلایل مختلفی که دوستان بخوبی ذکر کردند مثل تعصب و ثبات در بازی وکیفیت بالایی که از خودش در این فصل نشون داد چیزی که برای خود من بسیار غیر منتظره بود استفاده از مارکیزیو در پست پیرلو و بازیهای قابل قبولش در این نقش بود که من رو بسیار امیدوار کرد .

• Bianconero Amore, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

نیم فصل اول که پوگبا بهترین بود زمانیکه الگری هنوز سیستم مورد نظرش پیدا نکرده بود و یورنته فیکس بود تا موراتا جایگزین کرد و البته مارکیزیو نقش متفاوتی نیم فصل دوم داش

پوگبا با تکنیکش تو نیم فصل اول بارها هم گل زد و هم پاس گل ولی بعد مصدومیت افت داش به نظرم مارکیزیو تو نیم فصل دوم بهترین هافبکمون بود

• Bianconero Amore, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

- کلودیو مارکیزیو از سوی کاربران فروم یوونتوس دات آی آر، به عنوان بهترین هافبک فصل 2014-2015 یوونتوس معرفی شد.

• Bianconero Amore, sinazzz, Sayyed Amir و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی