پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نـتــو

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تو بازی با فروزینونه خیلی استرس داشت ... امیدوارم وضعیتمون که تو جدول استیبل شد بیشتر ببینیمش تو بازی های که خونگیه و قرار نیست دروابازن تحت فشار باشه.

امروز با JTV  مصاحبه کرده مهربون :

ما تیم قدرتمندی داریم

• ما به همه ی بازیکنانمان نیاز داریم ، وقتی بازیکنان مصدوم برگردند ، ما فرصت صعود در جدول را خواهیم داشت.
  • ما از پتانسیلمان آگاهیم و می دانیم به کجا می توانیم برسیم. اینتر-یووه بازی بعدی است ، پس مهم ترین [بازی] خواهد بود.
  • ما کیفیت لازم برای پیروزی را دایریم ، زمان مناسب هم فرا رسیده است.
  • موسیقی لیگ قهرمانان هیجان انگیزاست و شما را برای چالش آماده می کند.پیروزی هایمان در لیگ قهرمانان انگیزه ی زیادی به ما داد.
  • کسب شش امتیاز از دو بازی یک قدم مهم بود.

• Principino, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ این خلاصه اش واسه بی حوصله ها بود :1: ، اما واسه دل خودم ، این رو هم که کاملشه و توتویووه گذاشته می ذارم.

به عنوان یک دروازبان دوم چطور برای هر بازی آماده می شوی؟ با توجه به اینکه می دانی هر لحظه ممکن است به حضورت نیاز پیدا شود؟

نمی توانیم به این شکل که انتخاب دوم هستیم فکر کنیم.چون ممکن است وقتی شانسی برای حضور ثابت پیدا می کنی آماده نباشی. من خودم را طوری آماده می کنم که انگار قرار است در یک بازی معمولی حضور ثابت داشته باشم. ذهنیت شما باید به این شکل باشد ، تا اگر فرصتی برای کمک به تیم به دست آوردی ، آماده باشی.

در کنار تمرینات فیزیکی ، آرامش فکری در تمرین های روزانه وجود دارد ...
البته ، وقتی تمرینات هفتگی را انجام می دهیم بیشترین تلاشمان را می کنیم تا در بازی در اوج آمادگی باشیم. و اگر فرصت شد به تیم کمک کنیم.

به چه ورزش دیگری علاقه داری؟
بله من عاشق ورزش هستم ، تنیس و بسکتبال را بعد از فوتبال دوست دارم :nish:  اگر وقت آزاد داشته باشم و در تعطیلات حتما تنیس بازی می کنم ، بسکتبال سخت تر است ، چون به نفرات بیشتری نیاز است. :1:

نظرت در مورد گروهی که در لیگ قهرمانان با آن مواجهید چیست؟

اعتقاد دارم که از ابتدا همه فکر می کردند که گروه بسیار دشوار است و خب گروه واقعا سختی است ، اما آن دو پیروزی به ما اعتماد به نفس بسیار زیادی داده و به آرامش برای بازی در لیگ و پیشروی در لیگ قهرمانان کمک کرده است.

هدف شخصی شما برای این فصل چیست؟
هدف شخصی من این است که با تمام توانم به تیم کمک کنم و هر روز تلاش کنم ، همان طور که قبلا گفتم سعی می کنم عضوی از این تیم باشم و همه با هم تیم را یاری کنیم.

برای اینکه قبل از بازی به خودت انرژی بدهی چکار می کنی؟

برای اینکار معمولا موسیقی برزیلی زیاد گوش می دهم ، موسیقی های قدیمی که وقتی جوان بود و پیش خانواده ام بودم گوش می دادم. زیرا مرا به یاد روزهای خوب می اندازد ، به یاد همه ی چیزهایی که با آنها زندگی کردم تا من را به جایی که الان هستم برساند.

پلی لیست  مخصوص خودت را هم داری؟

بله پلی لیست ها و موسیقی های مورد علاقه ی خودم را دارم. :nish:

یوونتوس از نو ساخته شده و تیم های دیگر هم قدرتمند شده اند ...
این طبیعی است ، زیرا یوونتوس چهار دوره ی قبلی را پیاپی قهرمان شده ، بقیه ی تیم ها تلاش کرده اند که بیشتر فعال باشند و برای فتح لیگ قدم گذاشته اند. اما از قدرتمان آگاهیم و می دانیم که می توانیم از این بهتر باشیم.

ادامه در پست بعدی ....

• Principino, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

دروازه بان خوبیه و به نظرم بعد رفتن سلطان سوپر بوفون گلر اول میشه حتی برای مدت کوتاهی البته اون هم بستگی به عملکرد لیالی و اسکافت هم داره که امیدوارم یکی از بین این 2 گلر تا اون زمان فوق العاده بشن و بتونن خودشون رو به سطوح بالایی برسونن .  :8:  :77: 

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

k8eg93hd0p3ikb2enzyo_thumb.jpg

نظرت در مورد کار کردن با فیلیپی چیست؟

به نظر من بسیار خوب است.به نظر من ما نیاز داریم از هر چیزی در زندگی کمک بگیریم که رشد کنیم و بیاموزیم. او روش بسیار متفاوتی نسبت آنچه من از قبل به آن عادت داشتم دارد ، اما هیچ چیز غیرعادی در کار نیست. همه می دانیم در فوتبال ساز و کار به این شکل است ، ممکن است افراد نظرات مختلفی داشته باشند ، اما من فکر می کنم او کمک فراوانی به من خواهد کرد و من به همراه او می توانم کامل تر و متفاوت تر باشم.

تفریح تو در خارج از زمین؟

خب یکی تنیس :1:  اما اگر تنیس را در نظر نگیریم ، من ترجیح می دهم که در خانه با با خانواده ام باشم ، به همراه همسر و سگم. :1: اگر عصر بیکار باشیم ، دوست دارم در خانه بمانم و فیلم ببینم ، دوست دارم روی مبل بنشینم و روزی که آزاد هستم را استراحت کنم ، زیرا روزهای دیگرهفته معمولا فشرده و سنگین است.

کدام بازیکن یوونتوس با شما رابطه ی بهتری دارد و شما با کدامشان راحت ترید؟

خُب من به اندازه ی کافی خوش شانس بودم که یک رختکن کاملا سالم پیدا کنم.که در آن همه با شما خوش رفتاری می کنند.پذیرفتن من در تیم از سوی بقیه واقعا شگفت انگیز بود.البته من مطمئنا بیشتر با برزیلی ها رفت و آمد می کنم ، زیرا الکس ساندرو رو از وقتی ۱۵ سالم بود می شناختم (!) ، پس برای مدت قابل توجهی همدیگر را می شناسیم. سپس با اهالی آمریکای جنوبی که اسپانیایی یا پرتغالی صحبت می کنند  و فرهنگمان به هم نزدیک تر است. اما آنچه مهم است جو رختکن و پذیرش از سوی دیگران است و من واقعا خوشحالم.

الگوی فوتبالی شما چه کسی بود؟ بازیکنی که برایتان خاطره انگیزترین بود؟
الگوی فوتبالی من می توانم بگویم پدرم بود :worship: من خوش شانس بود که پدرم را داشتم که او هم یک دروازبان بود ، من از او دنباله روی کردم و چیزهای زیادی آموختم و مطمئنا به خاطر او بود که دروازبان شدن را انتخاب کردم. او همه چیز را به من داد و وقتی او را می دیدم از درون احساس می کردم که من هم باید در این پست بازی کنم.

در مورد بازیکنی که مرا تحت تاثیر قرار داده  و من این شانس را داشته ام که در کنارش بازی کنم ، رونالدوی برزیلی را می توانم نام ببرم.او یک پدیده بود و از نظر من او بهترین بازیکن تاریخ است.

نقاط ضعف و قوت شخصیت تو چیست؟

اگر بخواهیم در این بره حرف بزنیم ، تا صبح طول می کشد (می خندد) :1: ، من خیلی مضطرب هستم[1] ،  صبر ندارم و دوست دارم همه چیز را سریع انجام دهم.گاهی نیاز به یک ترمز دارم تا قبل از انجام کارم فکر کنم.به نظرم این بیش از دیگر نقاط قوتم به چشم می آید.
=-=-=-=

۱-کاملا تو بازی با فروزینونه مشخص بود ، واقعا استرس موج می زد تو چهره اش

taeyin612cnsznwdxd8b_thumb.jpgtn7akq07aqrzx35e6g02_thumb.jpggblwam7rtwtlk570t6y0_thumb.jpg5wqh2ugodk80wk95zmpi_thumb.jpg

• juve's fan, MaMpIeRo, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال

- شايعاتي به وجود اومده درباره فروش نتو در نيم فصل.

به نظرم اگه خودش نميخواد از يووه بره بهتره فكري هم براي فروشش نداشته باشيم، دروازه بان مطمئني براي نيمكت هست و بهتره كه از دستش نديم. سن خوبي هم داره و ميتونه از تجربه بوفون استفاده كنه.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
مدیر برنامه های نتو: " شایعات اخیر در مورد خروج نتو از یوونتوس واقعیت ندارند."

Neto-shout490epa_13.jpg

اخیراً شایعاتی از خروج نوبرتو نتو از بیانکونری در ژانویه خبر داده بودند. گزارش امروز صبح روزنامه ی توتواسپرت مدعی شده بود دروازه بان برزیلی بانوی پیر تصمیم دارد در پنجره ی نقل و انتقالات ژانویه با قراردادی قرضی یا دائم به تیم دیگری منتقل شود.

مدیر برنامه های نتو در مصاحبه ی جدید خود می گوید گزارش های رسیده شده مبنی بر درخواست نتو از یوونتوس مبنی بر ترک تیم صحت ندارد و اذعان کرده است او و موکلش در این مورد صبور هستند.

دروازه بان سابق باشگاه فیورنتینا تنها در یک بازی در این فصل به میدان رفته است و استفانو کاستانا مدیر برنامه های نتو گزارش اخیر روزنامه توتواسپرت مبنی بر تصمیم نتو برای ترک یوونتوس را رد کرد.

او در این باره به کالچومرکاتو گفت:

" نتو از یوونتوس جدا نخواهد شد. او قراردادی چهار ساله با باشگاه امضا کرده است. در مورد اینکه او زیاد بازی نکرده است مشکلی وجود ندارد، ما تنها باید در این مورد صبور باشیم."

با حضور قدرتمند جی جی بوفون اسطوره ی یوونتوس بازی های کمی به نتو رسیده است.  

72373611528688201823.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اسکای :‌"یوونتوس پیشنهاد تیم بشیکتاش ترکیه برای نربرتو نتو ، دروازبان دومش را رد کرد. :thank:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال

- چه صحبت هاي خوبي كرده :

* رفتن از يووه ؟ تكذيب ميكنم، من اينجا خوشحال هستم.

* افتخار مي كنم كه ذخيره بوفون هستم زيرا بوفون در جهان بهترين هست، ضمن اينكه يووه يكي از بزرگ ترين باشگاه هاي دنياست.

* من روزي كه به يووه اومدم شرايط رو مي دونستم و الان شكايتي ندارم، اينجا همه چيز خوبه و اصلا ناراضي نيستم.

* من فقط تلاشم رو ميكنم تا در تمرينات رقيب سختي براي بوفون باشم و البته هر موقع در زمين بهم احتياج شد آماده باشم.

* از زندگي در تورين خوشحالم و دليلي براي ترك اينجا نمي بينم.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در تکمیل پست بهمن  :

در فلورانس مرا مزدور خطاب کردند و همه شان از من متنفر بودند ، چون تصمیم گرفتم که قراردادم را تمدید نکنم.من خانه ام را ترک نکردم تا از ادم هایی که مزاحمم بودند دور شوم ، اگرچه ، بعد از اینکه از ترکیب اصلی کنار گذاشته شدم و بعدش دوباره فراخوانده شدم ، هواداران به خاطر اینکه به فیورنتینا کمک کردم تشویقم کردند."

- وقتی تصمیم گرفتم که بروم همیشه نشان دادم که هیچ چیز علیه باشگاه و یا شهر ندارم.من در فلورانس خوشحال بودم و تنها به این علت تصمیم گرفتم بروم که زندگی را عوض کنم.

- یوونتوس؟ انها بیشتر از هر باشگاه دیگری برای جذب من تمایل نشان دادند ، بیانکونری ذهنیت پیروزی دارد که برای شخصیت من بهترین انتخاب است.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

شیرجه هوایی روی ضربه سر خطرناک حریف از صحنه های زیبای عملکرد نتو بود..

ظاهرا در انجام این گونه مهار توپ ها تبحر داره..

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال

- به نظرم نتو ديشب به خوبي نشون داد كه از نظر ذهني و فيزيكي آمادگي بسيار خوبي داره و نيمكت نشيني روش تاثير نذاشته.

در واقع صحبت هاي خودش رو كه گفته بود بابت اينكه نيمكت نشين دروازه باني همچون بوفون هست به خودش افتخار ميكنه واقعيت داره.

خوشحالم كه نتو رو داريم !

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تا قبل دیشب اصلا دروازبان محبوبی نبود برام..
اما به محص اینکه شور و هیحانشو دیدم و اون خوشحالیش به سبک بوفون و بالا و پایین پریدن های بوفون وار رو از خودش نشر [!] داد، رسما متوجه شدم بوفون درش متجلی شده و شونه اش خورده به شونه آقا.. امیدوارم همچنان از بوفون خیلی چیزا یاد بگیره و روز به روز بهتر بشه [ مخصوصا از نظر اخلاقی و رفتاری و متانت ]

بعد شیرجه اش هم بوفون تشویقش کرد،، بعدا فیلمشو ببنه ذوق میکنه :1: البته منچینی ک گفت بازی متعادل بود :2laugh:
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

- ادامه دهنده سنت سالیان گذشته ی یوونتوس; تیمی با بهترین دروازبان های دوم اروپا ! نتو، دروازبان فیکس فصل گذشته فیورنتینا امسال به یوونتوس اومد تا نیمکت نشین جی جی بوفون بشه. به همین دلیل زیاد به بازی گرفته نشده اما خب هر زمانی که توی دروازه قرار گرفته، خیال هوادار های یوونتوس راحت بوده که نتو توانایی نگهبانی دادن توی دروازه ای که جی جی بوفون درونش سلطنت می کنه رو داره ! دیشب هم مثل خیلی از بازی ها به دلیل قدرت بالای خط دفاع یوونتوس خطر زیادی روی دروازه یوونتوس ایجاد نشد اما نتو تونست چشمه ای از مهارت های خودش رو نشون بده. شیرجه ی فوق العاده این دروازبان روی ضربه سر قدرتمند موریلو و مهار کامل اون توپ نشون از مهارت بالای این دروازبان داشت. همچنین یوونتوسی ها بالاخره داشتند یک دروازبانی رو درون دروازه خودشون می دیدن که به هیچ عنوان 2 ضرب گیر نیست و کار توپ ها رو تو همون شلیک اول یکسره می کنه. درست بر خلاف بوفون که یک دروازبان 2 ضرب گیر به شمار میاد.

نتو بازیسازی خوبی هم داشت. درست مثل 2 ضرب گیر بودن، نداشتن توانایی بالا در بازیسازی هم یکی دیگه از نقاط ضعف بوفون به شمار میاد که نتو نشون داد در صورت نیاز، می تونه این آپشن رو هم به دروازه ی تیم یوونتوس اضافه کنه. درسته نتو به هیچ عنوان در سطح جی جی بوفون نیست و تا ابد پشت این دروازبان خواهد موند، اما خب کی در سطح بوفون هست ؟!؟

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نتو :

پیروزی دیشب بسیار حیاتی بود، چون فتح کوپا ایتالیا یکی از اهداف ما در این فصل است، ما پیروزی قاطعانه ای به دست آوردیم اما نمی توانیم اصلا در بازی برگشت ریسک کنیم، نبرد سختی در آنجا انتظارمان را می کشد. پس رویکردمان باید مثل بازی دیروز باشد و در واقع در تمام بازی ها هم به همین شکل است. ما تا حالا اصلا در این فصل بازی آسان نداشته ایم، بازی اول داربی بود، یک مصاف مشکل ساز در رم داشتیم و بعد هم اینتر، اما با حفظ ذهنیت درست، می توانیم به چیزهای فوق العاده ای برسیم.
بازی با کیه وو در زمانی برگزار می شود که به آن عادت نداریم (12: 30 ظهر به وقت ایتالیا) ‌، اما در این سطح نباید نگران زمان شروع بازی و یا سفرهای طولانی و سخت باشیم. ما باید روی کاری که در پیش داریم باید تمرکز کنیم، نه اینکه به بازی هایی که قبلا برده ایم و یا آنهایی که در ادامه راه هستند، ما باید حواسمان را منحصرا به بازی بعد جمع کنیم.

=-=-=-=

او سیوش رو ضربه ی سر خیلی مهم بود ، چون دقیقا ۳ دقیقه بعد گل دوم بود و ۲-۱ اگه میشد الان احتمالا انقدر خوشحال نبودیم :1: سبکشم جالبه ، بر خلاف بوفون که این توپ ها رو مشت می کنه ، عین پنیر پیتزا کش اومد یه ضرب توپ رو گرفت :6:  به همین مناسبت لقب پنیر پیتزای برزیلی رو بهش می دم :nish: :8:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ همین الان چندین دقیقه فکر کردم یادم نیومد بوفون ضربه سری مشابه ضربه مذکور با همین شدت تقریبا کم رو مشت کرده باشه ..
  • alexdelpiero, tecra, Soheil Bianconeri و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

بهترین حرکت بوفون مربوط به مهار ضربه سر زیدان در جام جهانی 2006 است.

اما در مورد نتو بگم که این جور شیرجه ها از مهارتهای اصلی او است و در این ار تبحر داره و احتمالا در این مقوله از بوفون بهتر است.

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^ همین الان چندین دقیقه فکر کردم یادم نیومد بوفون ضربه سری مشابه ضربه مذکور با همین شدت تقریبا کم رو مشت کرده باشه ..

؟

من کاری به شدتش ندارم ، به قول همسر سابقش : "وقتی جیجی بچه ها رو به آسمون پرت می کنه  همیشه نگرانم ، چون می ترسم بچه رو مشت کنه :2laugh: "

ضربه آروم بود ، اما خیلی به گوشه بود و بوفون ۹۹٪ مشتش می کرد.فرقی هم نداره ، از نظر من دوضرب گیر بودن واسه کسی که جاگیری هاش بی نقصه و می دونه کجا مشت کنه ، نقطه ضعف نیست.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بوفون دو ضرب گیر نیست :fp: البته منظورتون رو متوجه شدم ، مطمئنا همه در توانایی های آقامون شک نداریم :دی ... اما به نظر من سبک دروازه بانی و استایل بوفون حداقل دو بار تغییر کرده ، مثلا بوفون 2003 یا بوفون 2012 ویژگی های متفاوتی دارند که به نظر من این بی نظیره ... دیگه همه میدونیم واکنش های بوفون به خاطر جایگیری های بی نظیرش بعضی مواقع خیلی ساده به نظر میاند ... 

در مورد نتو : به نظر من هنوز هیچ کار خاصی نکرده و اصلا دروازه بان مطمئنی نیست ... حالا نمیدونم اون چند ماه اخر تو فیوره به خاطر شرایطش اونجوری بازی میکرد یا نه ولی اصلا دروازه بانی نیست که وقتی تو گله احساس آرامش بده به من ... 

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من توی صحبتم اشاره ای به نقطه ضعف و قدرت نکردم.. اصن کاری با این مقوله ای ک بهش اشاره کردی ندارم

من اتفاقا توجه به شدتش دارم
اگه اشتباه نکنم توی فیزیک به برآیند نمودار سرعت و قدرت [ وزن جسم ] میگن شدت یا تکانه یا همچین چیزی دوستان مهندس اگر اشتباه میگم بهم تو خصوصی گوشزد کنید
توپ آروم اصن مشت نمیشه.. هرجا میخواد باشه !
توپ فینال 2006 هم ک ست فوتبال اشاره کرد قدرت و سرعت ضربه سر زیدان چیزی از یک ضربه محکم بغل پا کم نداشت.. اون عاقلانه ترین کار این هست که توپ رو فرستاد کرنر...

- اون صحبت همسر سابق بوفون هم فک نکنم منظورش از مشت کردن این باشه که بوفون توپ هارو مشت می‌کنه ، بیشتر نشون ازین هست که خواسته با یک بکگراند فان بگه دروازبانی در تمام پوست و خون جیجی نهادینه شده و در تمام زندگیش متجلی شده.. من همچین برداشتی دارم از حرفاش

____
سهیل من بیشتر خوشحالیم از نتو بخاطر اخلاق و رفتارش هست که داره عوض میشه و کاملا مشهوده وگرنه من استوراری رو هنوزم بهترین دروازبان دوم میدونم واسه یووه ..
درضمن اینکه در نبود بوفون احساس آرامش نداری تقصیر نتو نیست،، تقصیر خود بوفون هست..
نتو حداقل از 80% گلر های اول تیمای اروپایی بهتره..
  • alexdelpiero, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دیگه تا حد استوراری نیارینش پایین :1:

استوراری شاید تنها برتریش ایتالیایی بودنشه و اخلاقش وگرنه نتو خیلی بهتر از استوراریه :1:

اعتماد به نفس نتو صد برابر استوراریه :1: خیلی ریکلس تره

استوراری هیچوقت نمیشد به عنوان گلر اول روش حساب کرد :fp:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی