پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سامی خدیرا - Il Tedesco

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
424 پاسخ برای این موضوع

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

فکر نمیکنم بازیکن حاشیه سازی باشه ینی اگر بذارنش رو نیمکت اعتراض کنه ولی نگرانیه اصلیه من بحث مصدومیتش هست 

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- واسه انجام تست پزشکی وارد تورین شده.

از خدیرا و بخصوص پای راستش که مصدوم بوده تست های دقیق و کاملی گرفته میشه و در صورت نبود مشکل، اون موقع با یووه امضا خواهد کرد.

تاکید و توجه آلگری بر روی سلامتی کامل خدیرا قابل توجه هست، اصلا دوست نداره یک خرید بیهوده داشته باشه و مشخصا روی خدیرا هم حساب ویژه ای باز کرده.

• AAG, juve's fan, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

شک ندارم که تو یوونتوس جواب میده .. خدیرا انقدری که به خریدش اعتراض میشه بد نیست ..

مطمئنا آلگری هم با فکر این کار رو انجام داده و می دونه که باید چه استفاده ای ازش کنه ..

اضافه شدن یه هافبک برامون خیلی واجب بود ..

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

دی ماتزیو هم الان خبر داده خدیرا تست های پزشکی با موفقیت پشت سر گذاشت

4 ساله و سالی 4 میلیون

مبارکه

• Principino, alexdelpiero, tecra و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

والا نمیدونم در این مورد چی باید بگم اولش که خبرا منتشر شد گفتم شایعس بابا آخه خدیرای همیشه مصدوم و ذخیره رئال رو برا چی میخایم آخه ولی روز به روز دیدم رنگ واقعیت گرفت و الانم که میگین انگار رسمی شده و خدیرا یوونتوسیه در واقع  :1:

نمیدونم چه حسابی روش وا کنم اصن نمیدونم مکس چه حسابی روش وا میکنه آیا پیرلو فصل آخرشه آیا پوگبا فصل آخرشه و و و ...

یه ک.ردم هس مث بعضی از بچه ها که میگن چرا خروجی ها رو بازیکنای اصلیمون در نظر میگیرین مگه نمیشه خروجیمون پادوین باشه و خدیرا برا جانشینی کینگ و بالا بردن لول نیمکتمون اومده باشه :1:  اینم یه جورشه دیگه اگه اینجور بشه که عالیه و اونطور به همه هم بازی میرسه و فک نکنم زیاد ترافیکی پیش بیاد فقط به هیچ وجه من الوجوه دوس ندارم خط هافبک فعلیمون حتی انگشتم بخوره بهش :22:  با اومدن خدیرا نیمکت فوق العاده قویتری خواهیم داشت و چون در فصل آینده تو 4 جام بازی خواهیم کرد :nish: ( ایشالا ) نیاز داریم که همه هافبکامون خسته نشن و اینکه مصدومیتا که خودتون میدونین کمر تیمو میشکنه  :33:

بنظرم خرید هوشمندانه و خوبیه باز از تیم افسانه ای مدیریتمون که بازهم یه شکار خوب کردن و نو ترانسقر ها شروع نشده دو تا صید تپل تو تورشون دارن حالا ببین شروع بشه چه میکنن اینا :21:

در کل با اینکه اسم آلمانی روشه و تو جرمنی بازی کرده جون تونسی الاصل هس زیاد با دید جرمنی نگا نمیکنم بهش و اجازه ورودشو صادر کردم :1: بیا پسر بیا بدرخش که صبح دولتت دمیده  :53:

• Orphée, Principino, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

خدیرا آزمایش‌های پزشکی را با موفقیت گذراند

خدیرا با انجام آزمایش های پزکشی خود حال فاصله چندانی تا معرفی رسمی به عنوان بازیکن یوونتوس ندارد.

جانلوکا دی مارزیو می گوید هافبک ملی پیش آلمانی امروز صبح آزمایش های پزشکی پیش از ورودش به یووه را با موفقیت پشت سر گذاشت و حالا در آستانه معرفی رسمی در یوونتوس قرار دارد. قرارداد سامی خدیرا با بیانکونری 4 ساله خواهد بود و قرار است هر فصل حدود 4 میلیون یورو به عنوان دستمزد، دریافت کند.

این در حالیست که پائولو دیبالا نیز امروز در آزمایش های پزشکی یووه شرکت کرد و احتمالا تا پایان امروز یا فردا، زودتر از خدیرا، خبر این انتقال رسمی خواهد شد.

14324593951.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
خدیرا بازیکن خوبیه
به شدت از اومدنش اونم مفتی ! استقبال میکنم(به شرطی که هیچکدوم از هافبکامون از تیم نرن)
اونقدری هم که فکر میکنید همیشه مصدوم نیست! همین فصل خودش هم گفته بود خیلی از بازیا آماده بوده ولی چون با مدیرای رئال به مشکل خورده بود بازیش نمیدادن
قرار نیست نیمکت نشین محض باشه و قرار هم نیست که فیکس تیم باشه
همین فصل اگه بود مارکیزیو هم خیلی از بازیا رو استراحت میکرد و اینجوری پدرش در نمیومد !
بالاخره تیمی که تا فینال سی ال رفته فصل بعد هم میخواد تو همه رقابتا با قدرت جلو بره دیگه واسه اینکار هم به این تعداد بازیکن خوب نیاز داریم
اینم در نظر بگیرید که پیرلو سنش خیلی بالاس اگه فصل بعد هم بمونه (که امیدوارم بمونه) هم به استراحت بیشتر نیاز داره هم اگه یوقت مصدوم شد جانشین خوب داره
در کل ایراد نگیرید یه هافبک خوب مفتی گرفتیم :1:
  • Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

خیلی هم خوب ... تبریک میگم 

فقط امیدوارم مثل قضیه مارکیزیو نشه ، این دفعه بر عکس !!

دو روز دیگه بگند فصل رو از دست داد  :22:

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

یه خرید عالی دیگه.

اولا: همونطور که همه گفتند مفته.
دوما: 28 سالش بیشتر نیست و تازه برای یه هافبک سن پختگی هست
ثالثا: در کیفیتش هیچ شکی نیست و همه میدونن چه سطحی رو میتونه ارائه کنه
رابعا: واقعا با اومدن این هافبک میشه از بین ویدال و مارکیزیو تو مواقع لزوم یکی رو استراحت داد. حالا پیرلو هم داره سنش میره بالا. مارکیزیو هم که این فصل داشت تو بعضی بازی ها نقش پیرلو رو تمرین میکرد. حالا اگه مارکیزیو راه بیفته تو این نقش جدیدش ما عملا 4 تا هافبک عالی خواهیم داشت که هر 3 تایی رو میشه راحت بازی داد و هر کدوم میتونن جای همدیگه بازی کنن.
پیرلو، مارکیزیو، ویدال
مارکیزیو، خدیرا، ویدال
پیرلو، خدیرا، مارکیزیو
پیرلو، خدیرا، ویدال

البت قبل اینکه بهم گیر بدید بگم که برای منم واضحه که در بازی های سخت و مهم سه گانه پیرلو ویدال مارکیزیو در اولویت هست. ولی ما کلا چند تا بازی سخت تو فصل داریم؟؟
نهایتش 10 تا تو کل سری آ، (رفت و برگشت ناپولی، اینتر، میلان، فیورنتینا، لاتزیو) و احتمالا 3 بازی سخت در کوپا،

حالا اگه کل بازی های لیگ قهرمانان رو هم سخت و مهم بدونیم اونوقت اگه دوباره بریم فینال ( :nish: ) کلا بیشتر از 10 تا بازی با تیم های بزرگ نخواهیم داشت.
ولی اکثر بازی های فصل ( 28 تا تو سری آ و احتمالا 5 تا تو کوپا و حدود 6 تا تو لیگ قهرمانان رو میشه بدون فشار حساب کرد)
تو این بازی ها این آقاهه خیلی کمکون میکنه. هرچند اعتقاد راسخ دارم مرد بازی های بزرگ هم هست و اونجا هم خیلی بدردبخوره. شک نکنید :nish: :nish: :nish:

یه نکته مهم هم از یووه باید بخاطر داشت:
ماروتا که مثل این گدا گشنه ها ( :1: :1: ) میفته دنبال بازیکن های مفتی. ولی توجه کردید چرا بازیکن های آزاد راحت قبول میکنن بیان یووه؟؟

یووه نشون داده در حال بازگشت به اوجه. پس تیم سطح پایینی نیست. از طرف دیگه بقول بچه ها تیم بزرگی هست که آرامش بر اون حاکم هست. و نهایتا نشون داده که بازیکن های بزرگ افت کرده خیلی خوب توش جواب میدن.
همین اورا واقعا امیدی بشش نداشتم. ولی واقعا الان فکر میکنم اگه نبود ...... :fp: :fp: :fp:
پیرلویی که همه جز تموم شده ها و خاطرات میدونستنش .... :fp: :fp: :fp:
توزی که خیلیا همینجا بهش گیر میدادن که اگه بازیکن بود با 10 میلیون به ما نمیدادنش و حاشیه سازه و تموم شده و ...... :fp: :fp:
حالا این همه بازیکن که همه قبلا بزرگ بودند و الان دوباره بعد افت اوج گرفتند. یه جو سازنده برای بازیکن های بزرگ هست که یه مقدار از سطح قبلیشون فاصله گرفتن. :worship: :worship:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

خب اومد و خوب اومد با قیمتی مفتی هم که اومد پس خوش اومد :1: :1: :1:

قرارداد 4 ساله با این سن و تجربه خیلی خوب هست ولی مشکلی که من با این انتقال دارم این هست که چیز خاصی ب یووه اضافه نمیکنه از هیچ لحاظ کیفی ای بهتر از هافبک های فعلی یووه نیست.

امیدوارم که روز های خوبی را در یووه داشته باشه برای ذخیر خیلی عالی هست البته اگه ذخیره بودن را قبول بکنه

• alexdelpiero, Georgia , juvenista و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

با اومدن کدیرا تیم از نظر دفاعی قوی تر میشه اما از لحاظ بازی سازی  و مخصوصا از بحران خارج کردن تیم در لحظات حیاتی از طریق ضربات کاشته به تخصص پیرلو ما یک عقب رفتن جدی داریم.

• juve's fan, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

خرید خوبیه به خصوص این که مفتی هم هست 

بچه ها دقت کردین ما تا الان شاید به زور ده میلیون خرج کردیم ولی دوتا بازیکن خوب خریدیم 

یعنی ایسلا = دیبالا و خدیرا 

((چون هزینه  دیبالا به صورت اقساط پرداخت میشه ))

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

پیشنهاد می کنم یک ویدئو از خدیرا ببینید بعد نیمکت نشنیش کنید :1: :fp:

• Orphée, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فک کنم خدیرا یه زمانی یه میلیارد در هفته در امد داشت بعد اقای کچل اونو مفتی اورد تورین  :2laugh:

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

amirali mousavi

amirali mousavi

عضو جدید

• اعضا
  • 31 ارسال

قرارداد 4ساله با خدیرا به نظرم خیلی مناسبه...اونم در حالی که احتمالا امسال سال آخر پیرلو باشه و فشار روی خرید پوگبا هم هر لحظه داره زیاد میشه...ویدال هم دست کمی از پوگبا نداره...خدیرا واقعا بازیکن خوبیه
تو جام حهانی هروقت برای آلمان بازی کرد مفید بود...ضمن اینکه نباید نگران حاشیه و نیمکت نشینی باشیم...مگه فوتبال ایرانه؟؟  :1:   :1:

به همه بازی میرسه...نگران نباشید...همونطور که این فصل رسید

• Orphée, juve's fan, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

84274023245990237630.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اخر الزمان شده یووه داره از رئال بازیکن میگیره اونم مفت  :pray 1:

سال دیگه پنالدو رو بگیریم؟؟؟ :c732_14:

خدیرا یه چیزی داره که خیلی مهمه اونم تخصص تو پستشه خستگی ناپدیره work rate بالایی داره و پاس هاش قشنگن ...همسرشم قشنگه دیگه چی میخواین؟؟ 

این فصل تنها 8 بازی برای رئال انجام داد!!!! تو همین 8 بازی درصد موقثیت پاسش 86 % بود و میزان میانگین طول پاسش 15 متر که اکثر پاس هاش بلند هستن و میشه تو پست پیرلو ازش استفاده کرد جاگیری های خوبی هم داره 

تو 3 سالی که رئال بود اصلا اخراج نشد

اما تو لیگ قهرمانان انجلوتی پارسال جلوی تیمای فیزیکی مثل یووه و گالاتاسرای ازش استفاده کرد دیگه نکرد تا فینال جلو اتلتیکو ...بازیکن بلند قامتیه و بدردمون میخوره تو 3 ساله گذشته 4 گل برای رئال زده  :fp:

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

خدیرا [صفحه فیس بوک ـش] :

" دیروز روز فوق العاده ای بود . من بسیار خوشحالم و از اینکه سال های آینده در یووه خواهم بود هیجان زده ام . یوونتوس تاریخچه ی فوق العاده ای دارد . صحبت های من با مربی و باشگاه به خوبی پیش رفت و اینجا همه چیز خوب است . از اینکه در تیمی هستم که پر از قهرمان است و هواداران باور نکردنی ای دارد . خود یووه یک باشگاه فوق العاده در یک شهر ویژه است . من به آینده ای که با پیراهن سیاه و سفید دارم فکر می کنم . زنده باد یووه ، سامی . "

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

اخر الزمان شده یووه داره از رئال بازیکن میگیره اونم مفت  :pray 1:

سال دیگه پنالدو رو بگیریم؟؟؟ :c732_14:

اتفاقا رونالدو واسه سال بعد گزینه ی خوبیه.

با توجه به اینکه پروفسور بنیتز از رونالدو به عنوان مهاجم نوک استفاده می کنه و با این روند نزولی که رونالدو داره تو رئال طی می کنه احتمالا واسه ی فصل بعد قیمتش خیلی پایین میاد توی این شرایط رونالدو دو راه داره یکی اینه که بچسبه به پول و بره پاریس یا من سیتی و فوتبالشو نابود کنه و یه راه هم اینه که بیاد با دستمزد خیلی کمتر تو تیمی مثل یووه بازی کنه و دوباره به روزهای خوبش برگرده. اگه رونالدو شعور به خرج بده و  ماروتا دست بجنبونه و با توجه به اینکه توز بالاخره رفتنیه فصل دیگه خط حمله ی ما می تونه دیبالا-موراتا-رونالدو بشه.

• Orphée, juve's fan, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

sami_khedira_foto_twitter_juventusfc.jpg

نیمه دوم بازی آلمان - شیطان بزرگ ! که آقای خدیرا بازی کرد و خوب هم بازی کرد ...

دانلود 547 MB

• Orphée, juve's fan, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

ی هافبک تنومند و جنگنده که قطعا باعث تقویت خط میانی تیم و فازه تدافعیمون خواهد شد و امیدوارم حداقل تا وقتی تو یووه هست دیگه رنگ مصدومیت رو هم نبینه :1:  

• Orphée, juve's fan, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی