پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
البته اگر هم نخریم هیچ جای تعجبی نداره چن هیچ بازیکنی نمیاد اروپا رو ول کنه بیاد توی سری آ . یوونتوس باید بازیکنانی بخره که نقاط ضعفش رو رفع کنند و وقتی که رفت توی اروپا چند تا ستاره بگیره تا تیمش رو قوی کنه . بوفون راست گفته : یوونتوس برای اینکه دوباره بشه همون یوونتوس همیشگی یه 4 . 5 سالی طول میکشه . واقعا این یوونتوس دیدنیه . یک یوونتوس متحول شده و غریب با گذشته ! یوونتوسی که دیگه نه بازیکناش تکراری شدن و نه مربیاش و نه همه چیش . ============================================ در تکمیل جمله های مانی باید بگم که اگر رانیری توی چلسی نبود همین لمپارد و تری الان کسی نبودن . در زمان رانیری نیز چلسی تیم پر ستاره ای نبود .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

من به شخصه رانیری رو مربی میشناسم که هم نتونست از ثروت آبراموویچ استفاده کنه و هم والنسیای یه دست بنیتس رو از بین برد . با این دیدگاه آینده ی خوبی برای یووه نمیبینم اما احساس میکنم تا چند ماه بعد لیپی رهبری یوونتوس رو قبول کنه . میگی نه ؟ نگاه کن ;) . به نظر من انتخاب رانیری فقط برای بستن دهن خبرنگاران و بقیه بود .

ولي قاسم جان من چون از زماني كه ويالي و كاسيراگي و زولا به چلسي رفتن اين تيم رو دوست داشتم
هميشه نتايج و اخبارش رو دنبال مي كردم
بايد بگم كه وقتي آبراموويچ مالكيت چلسي رو به دست گرفت رانيري نتايج بدي نگرفته بود
حتي همون سال چلسي رو به نيمه نهايي اروپا رسوند كه حتي موفق شد بارسلون قدرتمند اون وقتا رو توي لندن 3-0 ببره
ولي از اونجاييكه آبراموويچ با انبوهي پول به چلسي اومده بود مي خواست همه چيز طبق سليقه و علاقه خودش پيش بره
مربي مورد نظرش هم اريكسون بود كه به تازگي با تيم ملي انگلستان تمديد كرده بود
دقيقا ً يادمه آبراموويچ در كمين نشسته بود تا با اولين نتيجه ضعيف تيم رانيري رو بركنار كنه
ولي اين اتفاق هرگز نيفتاد تا اينكه به سيستم چرخشي رانيري گير و داد و رانيري هم قيد چلسي رو زد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت قاسم حرفاي قشنگي زد ولي نمي شه از نظرات ماني گذشت. بنظرم اينم مي تونه مثل دشام برخلاف انتظار همه كار كنه و خيلي خوب باشه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی با وجود اینکه با رانیری موافق نبودم ولی یه حسی دارم که میگه موفق خواهد بود. رانیری همیشه بازیکن ساخته.و هیچوقت بازیکن ساخته شده نداشته ! اما الان اگر یووه مهرهاشون نگه داره شاید جواب بده. ما به کامو خیلییییینیاز داریم تو سری آ.یکی از مهره های موثر رانیری می تونه باشه. من که فکر میکنم با از دست دادن کامو خط هافبک یووه ضربه بزرگی میخوره و رانیری به مسئولای یووه به نفعشونه کامو رو نگه دارند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یووه همواره تیمی بوده که هم به نتیجه و هم به ساختن بازیکن فکر میکرده ولی مدیریت ضعیف باعث شده تا تقریبا هواداران این تیم از قهرمانی در فصل بعد ناانید شده باشند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه بازيكن سازي رو از تيم بزرگسالش نداره و ربطي به رانيه ري نداره. تيم جوانان يووه سالهاي پياپي بزرگاني رو ساخته و الان هم پيساني ، بتگا ، جيووينكو ، و خيلي هاي ديگه رو داره كه مي تونه عرضه كنه.پس رايه ري نبايد به فكر ساخت باشه بلكه بايد به فكر نتيجه باشه.البت اين نظر منه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درسته.تیم بزرگسالان یووه جای بازیکن سازی نیست.جای خطا و اشتباه نیست.جای اینه که همه قدرت و توان و تلاش ها باشید نتیجه بده. بازیکن سازی باید از تیم های پایه باشه. اگر فصل پیش یووه توی تیم اصلیش بازیکن سازی میکرد چون تو شرایط نرمال نبود. ولی حالا که به شرایط عادی برگشت باید همه تلاش کنند و نتیجه تلاش توی تیم اصلی باشه.نه اینکه تازه توی تیم اصلی بخواهیم بازیکن سازی کنیم. توی تیم اصلی اونقدر فرصت نیست که به اینکار رسید.و اگر اینکارو کنیم داریم به تیم ضربه میزنیم. البته بازیکنانی هستند که مهارت و ویژگیهای تیم بزرگسالان رو دارند و اونا با بازی در کنار بزرگان باید پخته بشند.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رانیلی قبل از اینکه به یووه بیاد مورد توجه مسولان منچستر سیتی پارما و پالرمو بود و در بهت تمام هواداران یوونتوس به عنوان مربیگری یوونتوس انتخاب شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره وقتی هم انتخاب شد گفت بدون حتی یک لحظه فکرکردن جواب مثبت دادم!!! یه جورایی مشخصه که یووه براش زیاده !! اما من امیدورام که فصل آینه نتیجه بگیره.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ايول رضا.درست گفتي و زدي تو خال. امسال بايد تو تيم اصلي فقط اونايي كه امتحانشونو پس دادن بيان.مثلا دچليه ، ونيتوچي ، بتگا و اينايي كه تيم اميد رو قهرمان كردن.وبقيه باشن تا نوبت بهشون برسه. تيم بايد سه چهار تا بزرگتر هم بگيره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من احساس میکنم این تاپیک مربوط به رانیری هست در حالی که چند پست آخر مربوط به جوانان هست به نظر من رانیری میتونه توی یووه بهترین نتایج رو بگیره ، چون لیپی که روز اول به یووه اومد اصلا کارنامه خوبی نداشت و تونست با یووه موفق بشه و فکر میکنی رانیری هم همینطوری خواهد شد با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت پستاي بالا در مورد اينه كه رانيه ري توي يووه با جوونا چه خواهد كرد. خب دشام هم بدون تجربه زياد به يووه اومد و حالا نسبتا بزرگ تر از قبله و مي شه اين حس رو نسبت به كلود رانيه ري هم داشت.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
امدن لیپی با رانیلی قابل مقایسه نیست وقتی لیپی امد یووه یووه چندین چند سال هیج جامی را نگرفته بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
الان هم یوونتوس داره از سری ب میاد . با شرایط بسیار بد تری . در ضمن منم با کمال موافقم . رانیری موفق خواهد بود .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مي شه مبنا رو بر اين گذاشت كه اون يكي از سه صورت مربي دنياست: 1.بلند مدت:مثل ونگر كه 3 سال كار مي كنه و بعد نتيجه شو مي بينه(يا قلعه نويي ايران) 2.كوتاه مدت:كه تحول ايجاد كرده و نتيجه مي گيره مثل دنيزلي تو تركيه 3.وابسته:مثل مورينيو كه به پول و بازيكن تيم وابسته ست. حالا بنظر شما اون از كدوم دسته‌ست؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
درسته از سری بی میاد اما خودش که نرفت سری بی یووه در شرایط مالی خوبی به سر میبره و این خیلی مهمه حتی از قهرمانی هم مهمتره یووه میتوانست با یک مربی بزرگ و چندتا خرید فوق ستاره بازم قهرمان بشه ولی حیف که هیچ از این دو مورد صورت نگرفت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
وحيد ما هنوز 87 روز فرصت داريم. مي تونيم هر بزرگي كه مي خوايم رو از سر بخريم. لمپارد ، سيسوكو و همه اونايي كه مربي جديدمون دوستش داره.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر شما لمپارد با 12 میلیون یورو میاد یووه در لیست خرید رانیلی خبری از لمپارد نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
نگاه کنید یه موقع یه مربی میگه من از فلان بازیکن خوشم میاد این دلیل به این نیست که میاردش به تیم خودش . واقعا من دیگه توی بحث شما شرکت نمکنم . تمام

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
لمپارد مي تونه تا آخر مدت ترانسفر مورد نظر قرار بگيره و با پول بيشتر بياد يووه. صبر مهم ترين كاريه كه بايد كرد.فعلا رانيه ري حتي يه دقيقه هم روي نيمكت يووه نبوده و كسي نمي دونه كه اصلا چي كار مي خواد بكنه.بايد صبر كنيم.اون خودشم هنوز گيجه كه چطور اومد يووه. بهمن جان شما هم الكي نكش كنار.وايسا و حرفتو بزن.من الان دارم از اين كه يه بحث درست و درمون توي تاپيك يوونتوسي صورت مي گيره مثل قهرمان شدن تو ليگ كيف مي كنم.ولين بحث قشنگ و چند نفره ست كه همه حرفاش هم تا حدودي درست و تا حدودي غلطه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی