پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
باید منتظر کار رانیری باشیم سال بعد نه بازی بعدی ! هر مربی میومد یوونتوس قهرمان نمیشد . حالا حداقل چند تا بازیکن رو بزرگ میکنه و میره ! خیلی خوبه که .

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
انتخاب چرتی بود یووه باید یه مربی کارکشته که قبلا جواب داده رو می آورد نه کسی که والنسیا رو به گند کشید یکی مثه کاپلوی عوضی یا دینوزوف ، اریکسون وهزار تا گزینه ی بهتر!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3429 ارسال
من موندم چرا شما ميگی يووه قهرمان نميشه ما بازيکنايی همچون الکس،پاول.ديويد،بوفون و کامورانزی رو داريم که همه ستاره هستن و تيم بزرگ و هميشه قهرمان يوونتوس پديده هايی همچون پالادينو رو رو ميکنه که از چشمان فرگوسن هم دور نميمونه و البته ستاره های جوّون ديگه رو هم داريم ضمن آينکه فکر نميکنم که دو تيم هميشه منفور ميلان و آينتر چندان بزرگ باشن که بتونن با ما مبارزه کنن تو قهرمانی سری آ (هر چند که پر مهره هم باشن). فکر نميکم ما اونقدر ضعيف باشيم که فقط برای رفتن به اروپا بجنگيم ما هميشه قهرمانيم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری: من به بازیکنی مثل دلپیرو ندود بوفون و کامورانزی نیاز دارم تا بتونم جوانان رو به کمک اونا تبدیل به بازیکن های بالغ کنم

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
منم نظرم اینه که یووه باید سال آینده برای قهرمانی بازی کنه نه سهمیه ی لیگ قهرمانان ! یوونتوس در هر شرایطی جزء 3 تیم برتر ایتالیاست حالا اگه بخواد برای چهارمی تلاش کنه دیگه خیلی زور داره. در مورد رانیری هم اگه بوفون بمونه اومدنش رو به فال نیک میگیرم. ( البته فقط برای 1 سال )

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من به شخصه رانیری رو مربی میشناسم که هم نتونست از ثروت آبراموویچ استفاده کنه و هم والنسیای یه دست بنیتس رو از بین برد . با این دیدگاه آینده ی خوبی برای یووه نمیبینم اما احساس میکنم تا چند ماه بعد لیپی رهبری یوونتوس رو قبول کنه . میگی نه ؟ نگاه کن ;) . به نظر من انتخاب رانیری فقط برای بستن دهن خبرنگاران و بقیه بود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
پالادینو نیز اومدن رانیری به یوونتوس رو تبریک گفته و از رانیری مربی بزرگ نام برده . یه نکته ای رو همینجا بگم بد نیست : فعلا بازیکنان جوون یوونتوس خیلی خوشحال شدن چون رانیری اینا رو خیلی دوست داره . =========== رانیری میخواد لمپارد رو هر جوری شده به یوونتوس بیاره و از مدیران یوونتوس نیز قول گرفته که هر گونه کمکی خواست بهش ارائه بدن .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
رانيه توي چلسي خيلي بد تر از اوني كه مي شد فكرشو كرد بود و فقط مي شه اميدوار بود كه يهو متحول بشه تا بتونيم به جايي برسيم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
به نظر من در مورد رانیری دارید عجولانه صحبت میکنید . باشگاه بزرگی مثل یووه الکی نمیره که مربی بیاره و خودش رو بدبخت کنه و هزار بار یه کار رو تجزیه و تحلیل میکنه . در کل من بعد از لیپی که نیومد رانیری رو مربی خوبی برای بیانکونری میبینم چون میتونه چیزی جدید به باشگاه بده حرفی که خود لیپی هم تایید کرده . امیدوارم یووه موفق باشه . ضمنا هنوز رانیری نیومده خبر از انتقال لمپارد میشه . پس مربی با نفوذی هم هست .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3429 ارسال
فعلاا که رانيری داره با آوردن آينجور اسامی(لمپارد) واسه خودش طرفدار جمع ميکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم تاکید میکنم رانیری به اون بدی که ما میگیم نیست. در چاسی هم اونقدر ها بد نبود.ولی خوب. هیچوقت نتونسته حداکثر توان یه تیم رو به کار ببره.باید یه تاکتیک چین خوب در کنارش داشته باشیم.حالا که رانیری مربی باید یه کمک مربی خیلی خوب داشته باشه. تو اکثر تیم های بزرگ کمک مربی نقش خیلی مهمی داره.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خیلی از مربی های ایتالیایی بودن که رفتن بیرون از ایتالیا و نتیجه نگرفتن(البته خیلی هم نبودن) رانیری که بد هم نتیجه نگرفته تو اولین سال اومدنه ابراموویچ چلسی رو برای اولین بار به نیمه نهایی جام باشگاها برد تو لیگ هم که ارسنال اون سال همرو له کرد در مورد والنسیا هم بحث خیلی طولانی و موضوع به فوتبال اسپانیا مربوطه ,فکر هم نکنم که تو ایتالیا بد نتیجه گرفته باشه ولی یه مطلبی هست که برام خیلی عجیبه چرا دقیقا وقتی دشام رفت بوفون گفت تو یووه میمونه (بوفون در اوج بازیهای لیگ گفته بود که فقط در صورتی که لیپی بیاد میمونه)فکر میکنم بوفون با دشام مشکل داشته یا قبولش نداشته.... نمیدونم؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
کاری به دشام ندارم . چون تموم شد . ولی حضور رانیری رو میشه از چند جها به فال نیک گرفت : 1 - پرورش استعدادهای یوونتوسی . 2 - اوردن چند بازیکن کارساز و خوب برای یوونتوس با توجه به اینکه نفوذ و البته محبوبیت خوبی داره . 3 - موافق بودن بیشتر صاحب نظران درباره حضور او در یوونتوس ( در حالی که وقتی دشام بود بعضی ها ازش انتقاد میکردن ) ================================= رانیری در یوونتوس موفق خواهد بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم حس خوبي نسبت به اين مربي دارم و فكر مي كنم مي توانيم فصل اينده جزو 3 تيم برتر جدول باشيم به هر حال در چلسي و والنسيا كار كرده كه تيم هاي كوچيكي نيستند درسته به بزرگي ما نيستند اما نظر شخصي من اين هست كه بعد از بازگشت از سري ب انتخاب خوبي بود 56 سالگي هم براي مربي سن خوبي هست و سرشار از تجربه تخصص مربيگري توي ايتاليا رو هم كه داره چلسي را به رتبه دوم ليگ برتر رساند و با خفاش هاي سياه نيز به پيروزي هاي چشمگيرو ارزنده اي دست يافت و بهترين سالهاي مربيگري خود را دراين تيم والنسيا سپري كرد پارما رو هم كه خيلي معجزه اسا از سقوط نجات داد

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
البته نمیشه بگیم چون نتیجه خوبی با چلسی و والنسیا گرفته می تونه در یووه موفق باشه چون یووه و سری آ خیلی با چلسی و لیگ انگلستان فرق داره. ولی ما براش آرزوی موفقیت می کنیم. به امید قهرمانی یووه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری قول داده که بازیکنانی بخره که هوادارای یووه راضی بشند.و از همه بیشتر بدنبال چند هافبک خوب برای تقویت این پست زمین. امیدورام به قولش عمل کنه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
رانیری اولین کاری که میکنه اینه که بازیکنان کلیدی یوونتوس رو توی یوونتوس نگه داره مثل : الکس . بوفون . ندود . کامورانزی و تره زگه و البته تا حدودی هم تا حالا موفق بوده .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اميدوارم با خريد بيش از حد يووه رو مثل چلسي به گورستان ستاره ها تبديل نكنه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3429 ارسال
مطئمئن باش هيچ ستاره آی نميخريمم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
1- تبديل شدن به چلسي به سياست مديران باشگاه بر مي گرده نه مربي 2- چلسي كجاش گورستانه فكر مي كنم بيشتر به بهشت شبيه باشه (مي توني از حقوق و دستمزد بازيكنا و امكانات باشگاه متوجه بشي) 3- زماني كه رانيري توي چلسي بود يكي دو ستاره بيشتر نداشت چلسي

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی