پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سرمربی جدید یوونتوس ;) تا 30 جون 2010 با یوونتوس قرارداد بست نظرتون چیه ؟
  • tecra از این پست تشکر کرده است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2010 ؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟ چه خبره !
  • tecra از این پست تشکر کرده است

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
نظری روش ندارم چون شناختی ازش ندارم ایشالا عاقبت بخیر بشیم

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
این طور که میگن مربی نتیجه گیری نیست مربی یعنی کاپلو هر بدی داشته باشه حداقل نتیجه رو میگیره و نتیجه است که تیم رو قهرمان میکنه نه کشف کردن جوان ها یا زیبا بازی کردن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
نگاه کنید یوونتوس با رانیری میتونه بره اروپا . خب هم اروپا میریم و چند تا بازیکن کشف میشه . هر کسی میومد نمی تونست یوونتوس رو قهرمان کنه . به عقیده من برای یکی دو سال مربی خیلی خوب هست .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
برو بچه کاپلو هم شد مربی اینجور مربیا به درد لیگ می خورن نه لیگ قهرمانان تاحالا دیدی کاپلو تو لیگ قهرمانان نتیجه بگیره همش همون اولا حذف میشن تیماش مربی یعنی اسکولاری یعنی رایکارد

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
جدا این یارو شد مربی؟ واقعا برای جناب آقای بلانک متاسفم که دشام رو انداخت بیرون و می خواست لیپیو بیاره ولی .... خدا کنه بتونه خوب کار کنه هر چند که به قیافش نمیخوره

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
"برو بچه کاپلو هم شد مربی" ببخشید نمیدونستم پر افتخار ترین مربی تاریخ فوتبال و کسیکه هر تیمی رو گرفته و قهرمان کرده مربی خوبی نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
دوستان عزیز ما درباره رانیری بحث میکنیم نه کاپلو که دشمن یوونتوسه . پس لطفا به رانیری بپردازید با سپاس

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من به عنوان یک هوادار یوونتوس از امدن رانیری به یوونتوس به شدد سر خورده هستم اخه یوونتوس میگه برای بقا تلاش میکنه که این اقا را اوردن و بازم میگم این مربی اصلا در حد تیمی مثل یوونتوس نیست نمیدونم از کی کاپلو شده دشمن یووه مردی که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی با یووه افتخار کسب کرده واقعا حیف این تیم است که رانیری بشه مربیش

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ازنیومدن لیپی به یووه متاسفم ولی برای رانیری هم آرزوی موفقیت میکنم چون در غیر اینصورت یه فصل سیاه دیگه هم در پیش خواهیم داشت خدا کنه هرجور باشه مثل کاپلو نباشه که غیر قابل تحمله به نظر من هم رانیری نمیتونه یووه رو به موفقیت برسونه به نظر من دشام خیلی بهتر از اینه چون اون مربی که یووه رو با اون شرایط بحرانی به سری آ رسوند ولی نمیتونست یووه رو تو سری آ به موفقیت برسونه چون خیلی هیجان زده بود وبا فضای سری آ هم آشنایی نداشت و کم تجربه هم بود به هرحال باید ازش به خوبی قدردانی بشه چون اون یه بیانکونری متعصبه وخودش هم فهمیده بود که رفتنش به نفع یوونتوسه اقا میثم مگه یادت رفته که دو ساعت بعد از سقوط یووه کاپلو چطوری یووه رو ترک کرد وبه رئال رفت چطوری هم دوفصل پیاپی از لیگ قهرمانان حذف شدیم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رانیری سابقه مربیگری در فیورنتینا ، والنسیا ، اتلتیکو مادرید چلسی و پارما دارد مربی که میلیت ایتالیا را دارد و متولد 1951/10/20

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره من توی تاپیک مربی یوونتوس یه گزارشی از فعالیت های رانیری زدم.
http://www.forum.juv...g36417#msg36417

با توجه به اینکه دیگه رانییری مربی شد و تاپیک مستقل داره همین تاپیک رو برای ادامه بحث میزاریم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مشکل اینجاست که ما به مربیانه بزرگی مثله لیپی و کاپلو(با اینکه ازش خوشم نمیاد مربی بزرگی هست) عادت کردیم بعدش هم که دشام اومد که اون هم تو سری B چندان ازمایش جدی نداشت در مورده رانیری هم چیزی نمیشه گفت چون این تیم اسمش یوونتوسه و با همه ی تیمای دنیا از نظر شخصیت فرق میکنه. در کل همه باید حمایتش کنن

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من هم با شنیدم این مطلب نارحت شدم حیف که نشد لیپی بیاد و یکی از بدترین گزینه ها همون رانیری بود که امد خدا بداد برسه من میترسم حتی 4 ام هم نشیم سال بعد

الکساندر دلپبرو

الکساندر دلپبرو

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
بابا شما فقط و فقط به نام مربی میرید نه به خدا این همون مربی است که به راحتی میتونه بزرگان فوتبال جهان رو متقاعد کنه که به یوونتوس بیان میگید نه نگاه کنید حداقل سه بازیکن درجه یک جهان به یوونتوس میان ببینید من اینو کی گفتم لیپی اگه یوونتوسو دوست داشت میومد یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
به نظر من رانیری برای یوونتوس در این مقطع بسیار خوبه .
کاری هم ندارم شیوه بازیش چطوریه . ولی دفاعیه پس چه بهتر من خودم طرفدار فوتبال دفاعی هستم .
رانیری همون جوری که مجتبی گفت میتونه بازیکنان خوب رو برای اومدن به یوونتوس متقاعد کنه .
منتظر باشیـــــــــــــــــــــــد .
تصویر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
واقعا بدترين خبر ممکن بود از فصل ديگه اگه مقابل مالديو هم بازی کنيم دفاعی بازی ميکنيم

تورین

تورین

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
نه اینکه با کاپلو همیشه دم گل حریفا بودیم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
ما اصلا با کاپلو کاری نداريم داريم در مورد آقای رانيری صحبت ميکنيم از صبح تاحالا صد تا پيام تسليت به دستم رسيده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی