پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجي : يوونتوس بدون پيرلو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
10 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: نظرسنجي : يوونتوس بدون پيرلو (47 کاربر رای داده است)

بهترين انتخاب براي يووه در نبود پيرلو ؟

1. خريد يك بازيكن جايگزين (26 رای [55.32%])

درصد آرا: 55.32%

2. استفاده از بازيكن هايي كنوني (17 رای [36.17%])

درصد آرا: 36.17%

3. تغيير سيستم/تاكتيك تيم (4 رای [8.51%])

درصد آرا: 8.51%

رای

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- يكي از مباحثي كه در جوامع يوونتوسي ( :nish: ) مطرح هست، بحث رفتن پيرلو و جايگزين اين بازيكن ـه.

پيرلو از سال 2011 كه به يووه اومد خيلي زود نقش محوري خودش در تيم رو به دست اورد و اصولا پايه و اساس تيم روي پيرلو طراحي شده و حالا با توجه به اينكه شايد پيرلو در تابستان آتي و يا سال بعد از يووه بره، تعيين جانشين براي پيرلو ميتونه دغدغه مهمي براي مربي و مديريت يوونتوس باشه.

3 نظريه متفاوت در اين مورد مطرح شده :

1- خريد بازيكن جايگزين.

بازيكني نظير وراتي اصلي ترين گزينه براي اين پست به شمار ميره، ولي شرايط خريد و ... رو هم بايد در نظر گرفت و اينكه آيا يووه قادر به خريد اين بازيكن آِينده دار و گرون قيمت هست يا نه.

2- استفاده از بازيكنهاي كنوني.

به عنوان مثال ماركيزيو در پست پيرلو بازي هاي فوق العاده اي رو انجام داده اين فصل و تحسين بسياري رو برانگيخته.

3- تغيير سيستم/تاكتيك تيم.

به اين منظور كه تيم بر روي محوريت پيرلو/جانشينش طراحي نشه.

به طور كلي به نظرم بحث مهمي ـه، ما الان 4 ساله كه داريم از پيرلو استفاده ميكنيم و از حضورش "لذت" مي بريم، جدا از بحث كيفيت، پيرلو به عنوان يكي از برترين هافبك هاي دنيا، كلاس و شخصيت تيمي يووه رو هم بالا برده كه اين مسئله ارزشمندي ـه. هوش و ذكاوت پيرلو به ندرت در ديگر هافبك هاي كنوني پيدا ميشه.

در نبود پيرلو بازيكن هامون و به طور ويژه ماركيزيو تونستند كه جاش رو پر كنند براي مدتي، ولي آيا براي مدت طولاني هم ميشه جاي پيرلو رو پر كرد ؟

• Bianconero Amore, Mohammad-SS, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
من به شخصه دوس ندارم بره از تیم ولی باید واقعیت رو قبول کرد و بهترین گزینه وراتی هست حالا هر چقدر هم که باید خرجش کنن ولی تا لااقل 10 سال بیمه میکنه تیم رو
  • amin-scorpion, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

به گزینه 1 رای دادم .

به نظرم دلیلی نداره تغییر تاکتیک بدیم . میتونیم با خرید کسی مثل وراتی خیلی خوب جاش رو پر کنیم . ولی در کل اگه تا 93 سالگی هم بتونه بازی کنه باید واسمون بازی کنه .

• GioVanni Agnelli, amin-scorpion, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

مسلما پیرلو خصوصیات منحصر بفردی داره که مخصوصا برای بازی ضد حمله و مستقیم بسیار کلیدی و راهگشاست و در نوع خودش بازیکن بی نظیری بوده .

اما اگر یووه بتونه وینگر های توانمندی به اختیار بگیره و نیم نگاهی به بازی از کناره ها در کنار حرکت از عمق حریف داشته باشه میشه به جایگزینی مارکیزیو در اون پست جدی تر اندیشید .

• amin-scorpion, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

پیرلو یکی از نوابغ فوتباله و جانشینی براش وجود نداره . درست مارکیزیو تو پست پیرلو خوبه و وراتی میشه گفت بهترین جایگزین پیرلو به حساب میاد ولی خوب هیچکدوم پیرلو نمیشن

پس در صورت خرید وراتی یا رفتن مارکیزیو تو پست پیرلو هیچوقت تو اون منطقه 100 نیستیم . این دو تا می تونن فاکتورهای جدیدی به تیم اضافه کنن درست ولی تو این نقش بیشتر از 80 90 نمیشن.

تغییر تاکتیک رو انتخاب می کنم

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1378 ارسال
  • Locationقزوین

ای کاش دو سه فصل دیگم تو یووه بمونه اما اگه بخواد بره من خریدن یه بازیکن امتحان پس داده ی قدیمی مثل شواین اشتایگر اشنایدر کاکا فن در فارت شاید حتی جرارد!! و البته یه کوچولو تغییر تاکتیکو ترجیح می دم. یووه سابقه ی خیلی خوبی تو احیای بازیکنای سن بالا داره و می شه از این دست بازیکنا از خود پیرلو و کاناوارو و اورا و توز نام برد

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من حضور پیرلو رو تا 2017 رو موثر میدونم و دوس دارم تو لباس یووه بازنشسته شه اصلا، بعدش بره تو مزرعه اش و پاش به لیگ امارات و امریکا نرسه..
از همین حالا بعد از یکی دو سال استراحت برگرده به فوتبال و مربیگری رو امتحان کنه چون خیلی بهش میاد

اما راجبه رفتنش گزینه 2 رو بیشتر دوس دارم
درسته پیرلو خیلی خاصه و هیشکی مثش نمیاد
اما دلم میخواد مارکیزیو رو تو پست رجیستا ببینم
(در صورتی ک مایه تیله موجود باشه حضور وراتی رو بیشتر دوس دارم اما دارم واقع بینانه پست میدم)

رفتن مارکیزیو به پست پیرلو ملزم به خرید یک هافبک مطمئن هست برای ۲ چیز
۱ - جای مارکیزیو رو ک اومده جای پیرلو پر کنه
۲ - توانایی بازیسازی رو داشته باشه برای زاپاس چیزی در حد دیگو سابق خودمون یا اسنایدر و پیانیچ و ...
بالاخره ممکنه برای مارکیزیو هم مشکلی پیش بیاد
مصدومیت محرومیت خستگی و...
  • amin-scorpion, Senmorta, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
در یک کلام بد بخت میشیم.... کلی امتیاز از دست میدیم...ضربات آزاد از دست میره...پاسای باورنکردنی.....شخصیت توی اون پست...... بعدا در موردش میحرفم... در وهله اول کاری جز تو سر خودمون زدن نمیتونیم انجام بدیم...با سبک خرید مدیرای یووه بهتره پیرلو بمونه
  • Orphée, amin-scorpion, Sayyed Amir و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

amin-scorpion

amin-scorpion

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 52 ارسال

فکر جانشین برای پیرلو بیشتر به جوک شباهت داره!

محاله کسی به کیفیت پیرلو نزدیک باشه.

با لفظ جایگزین اصلن موافق نیستم چون نداریم.

تغییر شیوه بازی هم با توجه به روندی که ییووه فعلی داره بعید بنظر میرسه.

وراتی رو اصلن دید خوبی بهش ندارم.

تو فوتبال بیشتر فیزیکی ایتالیا نمیپسندمش.

همون استفاده از بازیکن های فعلی رو بیشتر میپسندم.

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- قبل از هر چیز این نکته رو مدنظر داشته باشیم که پیرلو یکی از نوابغ فوتبال دنیاست و کسی که سخت مثلش به وجود میاد، چه برسه به اینکه کسی نزدیک وجود داشته باشه ! و همیشه از دست دادن چنین بازیکن هایی خلاء هایی رو به وجود میاره، چه وابسته ش باشیم چه نباشیم. همین فصل به نظر خیلی ها از پیرلو فقط ضربات آزاد مونده بود ولی ببینید با همین ضربات آزادش چه امتیازهایی رو برامون به ارمغان اورده، پس قطعا نمیشه راحت از کنارش گذشت.

ولی نکته مهم این هست که پیرلو این فصل و یا نهایتا فصل دیگه از یووه جدا میشه و ما پایه رو میزاریم این فصل.

خب، خرید بازیکنی مثل وراتی که تقریبا هم قیمت پوگباست عملا دور از دست ـه، برای وراتی باید پول زیادی خرج کرد که حداقل این فصل از عهده یووه خارح ـه، پس خود به خود این گزینه حذف میشه، البته بازیکن های دیگه ای هم هستند.

تغییر سیستم رو هم زیاد به صلاح نمی دونم، ضمن اینکه یووه همین الان هم تنوع تاکتیکی مناسبی رو داره.

به نظرم تنها کسی که میتونه "تا حدودی" جای پیرلو رو پر کنه مارکیزیو ـه، اونم با توجه به دینامیک بودن و البته کم نوسان بودنش هست، مارکیزیو قطعا کمترین نوسان رو داشته و داره بین هافبک های تیم و از این نظر برای چنین پست حساسی گزینه مناسبی ـه ولی باید برای جانشینی ـه مارکیزیو هم فکر بشه.

خیلی دوست داشتم مارونه از خودش چیزی نشون میداد و یا حداقل خودش رو به آلگری ثابت میکرد، قبلا نشون داده بود که چیزهایی برای ارائه داره ولی اینقدر مصدوم شده و بازی نکرده که فکر کنم همه فراموش کردیم که کلا کی بوده !

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
کسی که عاشق یووه باشه بارفتن بازیکن از تیم دلسرد نمیشه . بزرگتر از پیرلو ، الکس کبیر بود که رفت . اما نام یووه هیچ جا نمیره که از همه مهمره . البته با احترام به نظر همه
زنده باد یووه و یووه ای
  • Bianconero Amore و Georgia از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی