پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من کاری ندارم آزاد گذاشته یا نه :1: اما همینجوری بخواد پیش بره نابودش می کنه آخه کومن چرا باید تو بازی باشه و دیبالا رو نیمکت :62:

البته اونا زلاتان و توز بودن این دیبالا :fp:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- ديبالا توي شرايط حساسي ـه و اگه بهش فرصت و فضا داده بشه و البته خودش هم از اين فرصت استفاده كنه قطعا خودش رو به آلگري تحميل ميكنه و رفته رفته پيشرفت هم ميكنه ولي اگه شرايط كمي بد براش پيش بره قطعا شايد آينده ش هم به خطر بيوفته. از نظر استعداد واقعا بازيكن قابلي هست و بهش خيلي خوشبين هستم ولي همه چيز دست خودش نيست طبعا.

اميدوارم آلگري بتونه از ديبالا بهترين استفاده رو ببره، چون يك سرمايه گذاري سنگين روش انجام شده و الان خود ديبالا به تنهايي مثل يك پروژه ست، پروژه اي پرهزينه كه نبايد با شكست روبه رو بشه ...

• Bianconero Amore, mory, Principino و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

من یه مقایسه ای به ذهنم اومد شاید اینم مثل همون باشه با کمی تفاوت.

فصل قبل رو که یادتونه موراتا رو تازه آورده بودن ولی هنوز توی ترکیب استارت جایی نداشت. کم کم به صورت یار تعویضی میومد توی بازی و خودش رو ثابت میکرد تا اینکه کاملا جای یورنته رو گرفت و تبدیل شد به زوج ایده آل توز.

الانم فکر میکنم مشابه همین اتفاق داره برای دیبالا میفته. شاید آلگری هنوز اعتماد کامل بهش نداره و نمیخواد توی ترکیب اولیه جاش بده. اما حرکات خوبی که توی بازی اودینزه انجام داد بعد از وارد زمین شدن‌، نوید این رو میده که آلگری  به عنوان بازیکن فیکس توی ترکیب قرارش بده. البته تفاوت کیس دیبالا با موراتا اینه که 30 میلیون پولش رو دادن.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

البته اینم در نظر بگیرید موراتا نیمکت نشین بود تو رئال دیبالا فیکس پالرمو بود دیبالا بیشترین پاس گل رو داشت بعد براردی تو سری آ :fp:

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

این هم در نظر بگیرید اونجا رئال بود اینجا پالرمو ... بعد یه مساله دیگه ... مطمئن باشید بازیکنی که براش 40 میلیون پول دادند به زور هم شده میره تو ترکیب :1: ، ترکیب بازی اول کلا عجیب غریب بود ، مطمئنا در ادامه میاد جزو 11 نفر اصلی ... 

• Bianconero Amore, Principino, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

با 3-3-4 هم دیبالا تو ترکیبه هم کوادرادو هم موراتا وهم اینکه این مثلث هجومی خیلی خوبه

کومن-پریرا ومانزوکیچ هم میتونن به عنوان بازیکنهای جانشینشون در نظرگرفت

نیازی به زازا و یورنته هم دیگه نیست

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

8qm7U_t.jpg

قبلا یه همچین اینفوگرافی گذاشته بودم ، این رو جدیدا whoscored گذاشته ... میتونید وضعیتش در بین سایر بازیکن ها تو هر فاکتور رو بررسی کنید ( تو دایره های صورتی )

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اگه همین اول فصل بهش بازی برسه و همه اش به عنوان یار تعویضی نیاد تو بازی یا تعویض نشه وسط بازی خیلی زود با تیم هماهنگ میشه و اون عملکرد عالی تو پالرمو رو تکرار میکنه. در غیر اینصورت جز پسرفت چیز دیگه ای نصیبش نمیشه

حالا باید ببینیم آلگری جلو رم فیکس میزاردش یا نه
  • juve's fan, icarian, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اگه همین اول فصل بهش بازی برسه و همه اش به عنوان یار تعویضی نیاد تو بازی یا تعویض نشه وسط بازی خیلی زود با تیم هماهنگ میشه و اون عملکرد عالی تو پالرمو رو تکرار میکنه. در غیر اینصورت جز پسرفت چیز دیگه ای نصیبش نمیشه

حالا باید ببینیم آلگری جلو رم فیکس میزاردش یا نه

اینجور که بوش میاد بازم قرار نیست فیکس بازی کنه!
  • eⁿzº, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بنظرم الگری از دیبالا در مقابل انتظارات و مقایسه هایی که با توز میشه داره مراقبت میکنه (کاری که کنته در بدو ورود یورنته انجام داد، یا الگری با موراتا، که کم کم و از اویل نیم فصل دوم به ترکیب اصلی راه پیدا کرد).

دیبالا بازیکن ذخیره نیست ولی اینطورم نیست که بار خط حمله رو بتونه به دوش بکشه. قراره تیم خودشو کم کم پیدا کنه و این وسط دیبالا هم خودشو به تیم تحمیل کنه. با این تکنیک و پتانسیل بشدت بالایی هم که داره بنظرم اگه مصدومیت سراغش نیاد تا آخر فصل میتونه ستاره تیم لقب بگیره.

مانژو مهاجم Established تیم هست که وجود تجربه ش برای خط حمله واجبه. جلوی اودینزه خوبم بازی کرد. با اینکه تازه اومده همکاریش با لیخ و کومان تو بازی با اودینزه عالی بود و کامل در خدمت تیم عمل کرد.

موراتا هم که جای بحث نداره. تو تیم جا افتاده و داره تبدیل به ستاره میشه. اینکه تازه از مصدومیت برگشته هم میتونه زودتر جاش رو به دیبالا بده که زیاد بهش فشار نیاد.

• Bianconero Amore, AAG, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

چند وقتی بود از خودش و خانومش عکس نذاشته بودم :1: 

qZRPM_t.jpg

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ظاهرا مث آقامون الکس از طرفدارای پروپاقرص گروه U2 ـه و این روزا که یوتو! تورین بوده ، یه توییت از خودش در وکرده با این مضمون : "بونو ، تو پدیده ای!" [1]

برای بازی دیشب ایتالیا و بلغارستان هم تو ورزشگاه بوده و بازی رو از نزدیک دیده ، یه جورایی برگشتن به سیسیلی و نوستالژی و این صحبت ها :1:

1. لیدر گروه یوتو ، پل دیوید هیوسن ملقب به بونو :1:

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال
زامپارینی: " یووه باید به دیبالا ایمان داشته باشد."

90936048986730622601.jpg

مائوریسیو زامپارینی رییس باشگاه پالرمو به یوونتوسی ها توصیه می کند به توانایی های دیبالا ایمان داشته باشند.

روسانرو در نقل و انتقالات تابستانی امسال مهاجم جوان خود را به بانوی پیر فروخت، قراردادی که در مجموع به ارزش 40 میلیون یورو برآورد می شد.

زامپارینی در این باره در مصاحبه با توتواسپرت گفت:

" [مکس] آلگری باید به او ایمان داشته باشد. هنگامی که او را در ابتدای بازی سوپرکوپا و بازی لیگ مقابل اودینزه بر روی نیمکت دیدم قلبم درد گرفت."
" شگفت زده و متحیر شدم و با خود گفتم: چرا آن ها او را خریده اند."
" پیامی به ماروتا [مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس] فرستادم و به او گفتم اگر زوج دیبالا و (آلوارو) موراتا را در خط حمله اختیار داشته باشید به دوران سلطه ی خود بازخواهید گشت."
" این دو بازیکن می توانند هر دفاعی را تخریب کنند، اما محدود کردن آن ها با وظایف تاکتیکی مفرط اشتباه است. شما اگر این کار را انجام دهید 50 درصد از توانایی هایی آن ها را از دست خواهید داد."
" برای پائولو تنها یک نصحیت دارم، او باید مسیر درست اشتیاق و پشتکار را پیدا کند و همان مسیری که خاویر پاستوره در پاری سن ژرمن رفته است را طی کند."

g70veckqkv97188qwna0.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

حداقل 10-15 تا مصاحبه بعد خرید دیبالا کرده و گفته یووه عجب چیزی خرید یووه فلان کرد دیبالا فلان است دیبالا مسی است ... دیبالا تنها ستاره جهانی یووه است ... :22: یکم مشکوک میزنه :1: :fp: البته من تاهمینجا هم از دیبالا خوشم اومده :fp: فقط واقعا باید رو فیزیکش کار کنه بعضی وقت ها قشنگ معلومه کم میاره تو درگیری ها ... 

• juve's fan, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پائولو دوست داشتی با کدام بازیکن یوونتوس هم بازی باشی؟

• بازیکنان زیادی پیراهن یوونتوس را پوشیده اند و فکر می کنم دل پیرو ، ترزگه و ندود. خیلی ها هستند ، اما فکر می کنم دوست داشتم که این سه نفر را با پیراهن یووه در کنارم داشته باشم.

وقتی باری اولین بار به ورزشگاه آمدی چه احساسی داشتی؟

• اولین باری که آمدم ، کنفرانس مطبوعاتی ام را در روز معارفه برگزار کردم و آمدون به روی سکوی ورزشگاه احساس فوق العاده ای بود.من قبلا اینجا را دیده بودم ولی با لباس پالرمو ، اما اولین بار وقتی با این پیراهن وارد ورزشگاه شدم و با  پیراهن یووه بازی کردم ، احساس فوق العاده ای داشتم.

از اینکه در کنار هوادارانی که در نزدیکی زمین تشویقتان می کنند بازی میکنی چه احساسی داری؟

• همان طور که خودتان گفتید ، وقتی به عنوان بازیکن پالرمو در ورزشگاه یوونتوس بازی می کردم ، می دانستم که هوادارانی که به زمین نزدیک هستند انرژی زیادی به بازیکنان منتقل می کنند.آنها یار شماره ی ۱۲ تیم هستند ، پس حالا که من در این تیم هستند ، امیدوارم که برخورد گرمی داشته باشند و احساس قوی را به من منتقل کنند.

به نظرت بهترین خصوصیت فنی تو چیست؟

• فکر می کنم گفتن بهترین خصوصیتم اشتباه باشد و بهتر است این را به هم تیمی ها و مربی که هر روز می بینم بگویم.ما باید خیلی چیزها را بهبود ببخشم ، مثل حفظ توپ و بازی با پای راست و بهتر کردن وضعیت فیزیکی.کارهای زیادی باید انجام دهیم. من اینجا آمده ام  تا بیشتر یاد بگیرم.فکر می کنم که همه می توانند به من کمک کنند ، مربی و هم تیمی ها و همه ی هوادارا و کارکنان باشگاه. بنابراین بهتر است این را از مربی من بپرسید یا کسی که در باشگاه مرا هر روز می بینید.اگر بخواهم بگویم ، مممم ، نمی دانم ، پیش بردن توپ با پای چپ... فکر می کنم کسی که بازی من را هر روز می بیند بهتر می تواند نظر بدهد. :426: 

انتظار داری چه تفاوت هایی بین سری آ‌ و لیگ قهرمانان وجود دارد؟

• هفته ی بعد اولین بار در این رقابت ها شرکت می کنم ، فکر می کنم کاملا متفاوت باشد. شما با تیم هایی بازی می کنید که سبک دیگری از فوتبال را بازی می کنند ، با ریتم متفاوت و تمرین متفاوت. من تا به حال در چنین رقابت هایی حضور نداشته ام ، بنابراین امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود.

آیا دوست داری هوادارن یوونتوس مثل هواداران در سیسیلی تو را با لقب Picciriddu صدا کنند؟

• البته که دوست دارم.خیلی خوشحال می شوم. چون از اولین روزی که به پالرمو آمدم مرا با این لقب صدا زدند. من ۳ سال آنجا بودم و آنها هنوز هم من را به همین شکل خطاب می کنند ، حتی وقتی که هفته ی گذشته به اینجا برگشتم.بنابراین بسیار خوشحال می شوم اگر بخواهند هنوز مرا اینطوری صدا کنند.

آیا لیگ از نگاه دیبالای پالرمو با دیبالای یوونتوس تفاوت دارد؟

• فکر می کنم اندکی تفاوت وجود دارد ،[ سطح تیم ها ] متفاوت است.در پالرمو اهداف متفاوت بود و ما وقتی انجا بازی می کردیم به دنبال چیزهای دیگری بودیم.اینجا ذهنیت پیروزی در هر یکشنبه و در هر بازی است.حالا که لیگ قهرمانان کم کم  شروع می شود ما باید به دنبال تکرار آنچه یوونتوس سال قبل انجام داد باشیم.پس باید از هر لحاظ بهتر شویم ، چون همان طور که گفتم اینجا باید همه ی بازی ها را ببرید و ما باید در هر بازی با ذهنیت رو به جلو وارد زمین شویم. طرز تفکر اینجا متفاوت است ، تمرین ها هم متفاوت است ، باید برای آن آماده باشم.

شنبه با کیه وو مسابقه خواهید داد ، چگونه برای آن بازی آماده می شوید؟

• بازی بسیار مشکلی خواهد بود ، چون آن ها بعد از دو پیروزی به مصاف ما می آیند و لاتزیو را ۴-۰ شکست داده اند.آن ها پر از انگیزه اند و برای بازی مهمی به اینجا خواهند آمد و سعی می کنند از ما امتیاز بگیرند.ما در طول هفته خیلی خوب کار کرده ایم و بازیکنان از بازی های ملی بازگشته اند و همه چیز سر جایش قرار دارد ، مصدومان هم ریکاوری کرده اند ، تیم حالا در وضعیت ۱۰۰٪ قرار دارد و ما می خواهین نشان دهیم که قصدمان قهرمانی دوباره در ایتالیاست. :worship:

فکر می کنی از شنیدن آهنگ مخصوص لیگ قهرمانان اروپا چه احساسی به تو دست می دهد؟

• امیدوارم خیلی احساساتی نشوم و بتوانم روی بازی تمرکز کنم. مطمئنا بازی بسیار خاصی خواهد بود ، چون قرار است اولین بازی من در لیگ قهرمانان اروپا باشد و مطمئنا روز بسیار مهمی خواهد بود.اما تلاش خواهم کرد که تمرکز کنم.

آیا توانسته ای در خانواده ی بزرگ یووه جای بگیری؟ بازیکنان برجسته ای مثل مارکیزیو ، بوفون و کیه لینی ، آیا به تو توصیه ای برای کنترل وضعیت در خارج از زمین کرده اند یا هنوز این اتفاق نیفتاده است؟

• این بازیکنان و همچنین بقیه ، همیشه به من درباره ی اینکه چگونه در زمین بازی کنم و کار خود را چگونه انجام دهم توصیه هایی می کنند. بنابراین من همیشه سعی می کنم تا وقتی که آن ها اینجا هستند کاملا گوش کنم ، آنها خیلی خوب کار می کنند و تجربه ی بیشتری نسبت به من دارند. فکر می کنم برای من خوب است که به یاد گرفتن ادامه دهم و همان طور که قبلا گفتم روی بازی تمرکز داشته باشم.

بازیکن خاصی هست که به طور خاص بیشتر نصیحتت کند؟ :like a sir wine:

• مارکیزیو و بوفون موقع بازی یا حتی قبل از آن همیشه با من صحبت می کنند.بقیه مثل بونوچی ، بارزالی ، اورا هم هستند و همچنین بازیکنان آمریکای جنوبی که با من صمیمی اند و همیشه سعی می کنم حداکثر استفاده ی ممکن را ببرم و از انها چیزی یاد بگیرم. :417:

فکر می کنم به زودی تو و پوگبا بر سر تصاحب توپ طلا رقابت کنید ..

• خیلی ممنــــــــون :1:

43945934183191062828.jpg

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

همینطوری پیش بره میشه آقای گل تو سری آ و بهترین گلزن یووه 

تقریباً هر بازی یک گل  :notbad:

maxresdefault.jpg

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- درسته گلي كه زد پنالتي بود ولي همين پنالتي رو هم خيلي خوب زد.

از سبك بازيش خوشم مياد، ظرافت خاصي داره، هنوز بازيكني نشده كه بتونه تنهايي تيم رو به جلو هدايت كنه ولي مطمئنم به چنين بازيكني تبديل خواهد شد.

خيلي بهش خوشبين هستم، فقط اميدوارم اگه يووه افت كرد، اين توي گرداب يووه نابود نشه ...

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیبالا :
"بازی سختی بود ، اما کیه رو فقط یک توپ به سمت چارچوب داشت و ان را تبدیل به گل کردند."
ما عملکرد فوق العاده ای داشتیم ، اما متاسفانه فقط توانستیم یک امتیاز کسب کنیم ، این تیم عادت ندارد که از سه امتیاز بازی تنها یکی را کسب کند.
حالا ما باید روی بازی لیگ قهرمانان با من سیتی تمرکز کنیم و به بهترین شکل برایش اماده شویم.
من خیلی خوشحالم که دوباره گل زدم اما وقتی خوشحال تر می شوم که تیم برنده شود.

علی رغم گفته های دیبالا ، جیجی بوفون دو سیو فوق العاده داشت و یک گل کیه وو به خاطر خطا بر روی بونوچی مردود اعلام شد.

• juve's fan, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

همینطوری پیش بره میشه آقای گل تو سری آ و بهترین گلزن یووه 

تقریباً هر بازی یک گل  :notbad:

maxresdefault.jpg

حالا یه دروازه خالی و یه پنالتی گل کرده دیگه

• juve's fan, Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

adp.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اگر اون ضربه سوم تو هیجده گل میزد یکی از به یاد ماندنی ترین صحنه های فوتبالی یووه میشد.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی