پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
هم برناردسکی قراره بازی کنه هم دیبالا؛ قطعا نقش یکسانی هم ندارن و دیبالا هم قراره تو پستی بازی کنه که احتمالا همون پست اصلیش محسوب میشه.

اگه عملکرد بدی ارائه داد بهانه ای برای دفاع از دیبالا خواهیم داشت ؟ دیبالا بهتر از هر کسی تو این تیم میدونه درخشش بازی های چمپیونزلیگ چه ابهتی به بازیکن میده ...
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بدون اعتماد به نفس، بدون قدرت بدنی، بدون ذهنیت برنده، بدون سرعت، بدون حرکت مفید، بدون پاس مفید، بدون دریبل موفق،

هیچ

• حامد, Aminvo, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال

امشب خیلی از بازیکنا شایسته انتقاد بودن با وجود اینکه انتقاد اصلی در طولانی مدت متوجه مربی هست

برناردسکی که سنگش رو به سینه میزنن تو تاپیکش چیکار کرد که دیبالا کرده باشه؟

برناردسکی بدترین بازیکن زمین بود طبق نمرات سایت هواسکورد با نمره 5.88

بازیکنی که رو گل آژاکس آفساید رو پُر کرده بود برناردسکی بود نه دیشیلیو

برنا کمترین دقت پاس رو بین 11 بازیکن ترکیب اصلی داشت (68%) ، 0 دریبل ، 0 پاس کلیدی ، 0 شوت

"هیچ" بیشتر مناسبِ برناردسکی بود تو این بازی ، هرچند که دیبالا و خیلیای دیگه هم خوب نبودن که شاید دلیلش رو باید از مربی پرسید که تو 30 تا بازی 30 ترکیب مختلف رو امتحان میکنه و اصرار به تغییر پست و سبک بازی بازیکنا داره

امشب نه دیبالا و نه برنا نتونستن تو تیم الگری کار خاصی بکنن ، دیبالا مدتیه که آماده نیست و فرم مناسبی نداره که به نظرم ارتباط مستقیم با نحوه استفاده و رویکرد آلگری باهاش داره ، حالا اینکه خودش هم چقدر مقصره جای بحث داره

به نظرم با تعویض دیبالا و کین بین 2 نیمه اتفاق خاصی در عملکرد کلی تیم تو خط حمله نیفتاد تا بیشتر مشخص بشه که مشکل از یکی دو بازیکن نیست و به تاکتیک و سبک بازی تیم هم مربوطه ، یکی از مشکلات اینه که خیلی کم حرکات ترکیبی و همکاری های 2 یا 3 نفره تو خط حمله میبینیم

اگه برناردسکی که اتفاقا برام بازیکن محبوبی هست تو اروپا یه بازی جلو اتلتیکو عالی بوده ، دیبالا هم با 2 تا گلش جلو بارسا بهترین یا یکی از بهترین بازیای چند ساله اخیرمون رو جلو تیمای قدرتمندی مثل ریال و بارسا رقم زد ، شاید کم فروغ بودن اکثر مهره های تهاجمی یوونتوس تو این چند سال مقابل تیمای قدرتمند یا تهاجمی بخاطر تفکرات مربی و سبک بازی تیمه ، اگه اینجوریه که خب میتونیم امیدوار باشیم با تغییر مربی تیم بهتری رو تو زمین ببینیم ، ولی اگه یه مشت بیل و کلنگ دست الگری دادن و نهایت پتانسیل تیم همینه که خب نصف بیشتر بازیکنای تیم باید عوض بشن

ویرایش شده توسط eⁿzº 17 April 2019 - 04:06 PM.

• Orphée, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

به نظرم آلگری مسبب این شرایط دیبالا هست. این بازی بد، ناشی از همون افتی هست که مدت ها بهش دچار شده. نباید ازش انتظار داشته باشیم که توی یک بازی خودش رو از یک دره به یک پیک برسونه.

مدیریت هر غلطی می کنه باید دیبالا رو نگه داره، حتی اگر شده دو بازیکن دیگه فدا بشن به خاطر حذفمون از سی ال. 

یه نفر مثل کنته این پسر رو بهترینِ دنیا می کنه.

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

- با تمام عشقی که به دیبالا دارم ولی در صورتی که آلگری مربی فصل بعد باشه، از صمیم قلب میخوام که دیبالا بره.

برو که لیاقتت این نیست !

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

یعنی یه درصدم خودش رو تو وضع پیش اومده مقصر ندونیدها! مدیونید بخدا

الگری الگری الگری الگری....

الان خود خدا هم بشه مربی یووه این بشر هیچی نمیشه. تموم شد. این بچه خراب شده. پول و شهرت و... خرابش کرده.

الگری بدترین مربی دنیا. این که این بشر الان بچه 3 ساله رو هم نمی تونه دریبل بزنه هم تقصیر مربیه؟ 

• Aminvo, ace of glass و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

نه هر که آینه سازد سکندری داند

هزار نکته باریکتر ز مو این جاست

نه هر که سر بتراشد قلندری داند

این آقا (به هر دلیلی )توی زمین راه نمیتونه بره اونوقت بازوبند تیم بزرگ یوونتوس رو بهش دادن!!!

• Aminvo, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یک نگاه به کل تیم بیندازید بعد به دیبالا انتقاد کنید کدوم بازیکن داره خوب بازی می کنه ؟ بقیه حالا چون تو زمین می دوئن خوبن ؟ همین متیودی همش داره تو زمین می دئوئه خوبه ؟

در این تیم هیچکس خوب نیست صرفا متوسطن همه.

بازیکن خوب نداریم همون رونالدو هم ضربه سرهاش رو فاکتور بگیری کاری نکرده 

• eⁿzº, Aminvo, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یک نگاه به کل تیم بیندازید بعد به دیبالا انتقاد کنید کدوم بازیکن داره خوب بازی می کنه ؟ بقیه حالا چون تو زمین می دوئن خوبن ؟ همین متیودی همش داره تو زمین می دئوئه خوبه ؟

در این تیم هیچکس خوب نیست صرفا متوسطن همه.

بازیکن خوب نداریم همون رونالدو هم ضربه سرهاش رو فاکتور بگیری کاری نکرده 

من از چی دیبالا انتقاد کردم ؟

کاپتانی در حد این آقا نیست 

خیلی بچه تر از اونه که بتونه رهبر تیم یووه باشه (بچه ذهنی و بچه فکری و بچه فنی )

• Aminvo, Georgia و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

خبر ماندن دیبالا در یوونتوس شاید مژده رفتن الگری را با خودش داشته باشه

شابد این جمعه بیاید

• eⁿzº, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من از چی دیبالا انتقاد کردم ؟

کاپتانی در حد این آقا نیست 

خیلی بچه تر از اونه که بتونه رهبر تیم یووه باشه (بچه ذهنی و بچه فکری و بچه فنی )

کلی گفتم با شما نبودم  :1:

• Aminvo و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

فکر می‌کنم برخی از بازیکنان یوونتوس به خاطر رونالدو عملکردشان ضعیف‌تر شده و مهمترینشون ب نظرم دیبالا ست. 

دستور دادن های رونالدو

حقوق چند برابریش

ضربه ازاد زدناش

ختم شدن توپ ها ب رونالدو

قبلا یووه متوازنتر بود

دلم برا دیبی میسوزه

ای کاش نره :2:  :2:

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

به نظرم این حرف درست نیست که بازیکنا به خاطر رونالدو ضعیف شده باشن. اتفاقاً رونالدو یک موقعی از فصل گلزنی کرد به سبک دیبالا خوشحالی کرد که یعنی براش خیلی مهمه خوشحالی دیبالا.

رونالدو با دیبی و کانسلو رابطه ی عالی داره. با پیانیچ هم همین طور.

پیانیچ از پارسال دیگه پیشرفتی تو بازیش نشد. چرا؟ چون آلگری هنوز اصرار داره که تو کارهای دفاعی مشارکت کنه و بچسبه به دفاع. در حالی که توی حمله یک بازیساز درجه یک هست. همین حملات ناقصی هم که از کناره ها میشه به خاطر پیانیچ هست که بازیکنا رو راه میندازه.

دیبالا که بچه ها گفتن نیازی به تعریف نیست.

همین کانسلو اول فصل تیم ها رو اتوبان می کرد. الان کلی استرس داره برای حرکت رو به جلو. چرا؟ چون آلگری بهش میگه نفوذ نکن. 

من طرفدار آلگری هستم، ولی هر سرمربی برای یک حقیقتی که حتی هوادار بهش واقفه لجبازی دربیاره، آبمون توی یک جوب نمیره. با لجبازی های کنته هم سر بعضی از بازی های اروپایی و ترکیب ثابتی که همیشه باهاش بازی می کرد مشکل داشتم. بازی های ضعیف این فصل آلگری صرفاً برای گرفتن نتیجه هم همین طور.

کلاً فکر می کنم هر مربی که بیاد یووه بعد از چند سال به خاطر اینکه از یک سطحی به بعد افت نکنه (این سطح رو قهرمانی توی سری آ در نظر بگیریم) محتاط، محافظه کار و لجباز میشه.

• mory, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- اینتر ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﺎﺭ ﮐﻪ ﺗﺎﺝ ﮐﯿﺎﻧﯽ ﮐﻨﺪ ﺁﺭﺯﻭ / ﺗﻔﻮ ﺑﺮﺗﻮ ﺍﯼ ﭼﺮﺥ ﮔﺮﺩﻭﻥ ﺗﻔﻮ... a44.png

- بگفتۀ مدیاست، دیبالا 40 % از ارزش خودش رو از دست داده؛ تابستون قبل 100 میلیون میرزید و الان 60 میلیون... #کابوس

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
امیدوارم تمامی استعدادهایی که به یووه لینک میشن سرنوشت دیبالا رو اول مورد بررسی قرار بدن که چگونه از یک بازیکنی که به راحتی سه نفرو پشت هم دریبل میزد و گلزن فوق العاده ای بود، به یکباره زیر نظر مستر انچنان مسیر سراشیبی از نظر فنی در پیش میگیره که حتی از نظر روحی و روانی هم به مشکل میخوره.
کیزا و فلیکس حتما باید این رو توجه داشته باشن که زیر نظر چه مربی خانمان سوز و استعداد سوزی میخوان پیشرفت کنن. امیدوارم دیبالا برای فوتبالش هم شده از یووه بره. حقیقتش اینه؛ مایی که طرفدار شیش اتیشه یووه هستیم حالمون از این سبک بازی به هم میخوره دیگه از بازیکنی که یه زمانی مسی دوم میخوندش و الان شده در حد ذخیره ی تیم و پشت مانژوکیچ به ناحق وایساده چه انتظاری میره؟
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
خبرنگار " چه تمپو " :

" معمولا بین دو نیمه به رختکن بازیکنا سر میزنین ؛ دیبالا را در حال دوش گرفتن دیدین ، آیا این دلیل خاصی داره یا میخواستین نکته تاکتیکی بهش یادآوری کنین ؟ "

مکس آلگری :

" بله به بازیکنا سر میزنم ؛ متوجه شدم که پائولو چپ دست است! " :fp:  :fp:  :24:  :24:

• mory, El rey leon, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خود ارضایی دیبالا؟؟ قاعدتا دیبالا مورد ازار جسمی در حموم قرار گرفته ...توسط خودش یا دیگران

• Aminvo, cr7 و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
منتاسفانه این چند روز خبر های به شدن نگران کننده ای راجب بهترین و اینده ترین بازیکنمون مخابره شده
الگری شرط موندنش رو فروش فوری دیبالا و کانسلو اعلام کرده و اصلا راصی ب موندن این دو نیست
متاسفم ک الگری داره تورو فراری میده دیبالای عزیز
دیبالا اگه فروخته بشه داغ ارتور ویدال رو دوباره برامون تداعی می کنه همچنین متاسفانه با علم اینکه میگن خامس در راه یوونتوسه و بایرن دو ساله شدید دنبال دیبالاست باید گفت مثل ویدال دیبالا رو مفت میدیم بایرن و مثل ویدال افسوس ابدیشو خواهیم خورد
مستر علگری هر روز خدا لع نت بهت میفرستم

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1378 ارسال
  • Locationقزوین

منتاسفانه این چند روز خبر های به شدن نگران کننده ای راجب بهترین و اینده ترین بازیکنمون مخابره شده
الگری شرط موندنش رو فروش فوری دیبالا و کانسلو اعلام کرده و اصلا راصی ب موندن این دو نیست
متاسفم ک الگری داره تورو فراری میده دیبالای عزیز
دیبالا اگه فروخته بشه داغ ارتور ویدال رو دوباره برامون تداعی می کنه همچنین متاسفانه با علم اینکه میگن خامس در راه یوونتوسه و بایرن دو ساله شدید دنبال دیبالاست باید گفت مثل ویدال دیبالا رو مفت میدیم بایرن و مثل ویدال افسوس ابدیشو خواهیم خورد
مستر علگری هر روز خدا لع نت بهت میفرستم

اون موقع بایرن ویدال رو می خواست و ما گوتزه رو می خواستیم. 
جناب ماروتا ویدال رو فروخت ولی گوتزه رو نتونست بیاره و در نهایت استاد هرنانس کبیر وارد یووه شد.

امسالم همینه. دیبالا می ره بایرن ولی خامس نمیاد یووه و تهش یه بنجل دیگه رو میارن.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

برادرش مصاحبه کرده و گفته پائولو احتمال زیادی وجود داره که امسال یوونتوس رو ترک کنه.

گفته نه تنها پائولو که چند بازیکن دیگه هم مشکل دارن توی تیم و خوشحال نیستند.

پائولو احتمالا یووه رو ترک کنه و او تنها بازیکنی نیست که چنین تصمیمی داره.

در نهایتم گفته نه تنها پائولو هیچ مشکلی با رونالدو نداره بلکه رابطه بسیار خوبی هم دارن با هم.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی