پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چند روزیه دوباره شایعات فروش دیبالا و خرید محمد صلاح شنیده میشه :fp: صلاح تو رم ی بازیکن متوسط رو ب بالا بود و الان تو لیورپول ستاره تیمشه هیچ تضمینی نیس سرمربی یووه بتونه مثل کلوپ ازش بازی بگیره! خیلی ب شانس اعتقاد ندارم اما بازی صلاح رو میبینم شانس رو ب طور واضح میبینم! اکثر گلهاش یا شانسی از لایی گلر رد میشه یا ب یکی میخوره یا ... همه چی دست ب دست هم میده ک توپاش بره تو گل! دیبالا رو بفروشی و احتمالا پولی هم بذاری روش و صلاح رو بخری دیوانگی محضه!

دیبالا خیلی وقته فدای سیستم های آلگری شده این اواخر دیگه داره از ترکیب هم خارج میشه! در وصف شم بالای گلزنی دیبالا همین بس ک بهترین گلزن یک دهه اخیر یوونتوسه حالا اگه گل نمیزنه مشکل رو باید جای دیگه پیدا کرد...

فروشش نامردیه!
  • حامد, GioVanni Agnelli, Atomic Ant و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

اوایل فصل توی تاپیک یکی از بازی‌ها گفتم فداکار بزرگ این فصلمون دیبالاست. فکر کنم چند روز پیش بود یه مصاحبه ازش خوندم که گفته بود امیدوارم هواداران فداکاری من برای تیم رو متوجه بشن.

الماس خوش‌تراشی مثل ایشون رو نباید از دست داد. از طرفی خودش هم باید از پس رقابت با برناردسکی و چالش تغییر پست بربیاد.

درسته که یه موقع‌هایی یاغی‌گری‌هایی از خودش نشون میده، ولی یه ژن یوونتوسی توش حس میکنم. اوایل اومدنش به تیم هم میگفت سرگذشت دل‌پیرو (سلطان  :77:  :worship:) منو مسحور میکنه. 

• Orphée, mory, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

كندن و پرتاب باند دور مچ دست ديبالا در حين خروج از زمين و تكان دادن سر و ابراز نارضايتي از تصميم الگري در تعويض او هنگام بالا رفتن از پلكان نيمكت ذخيره‌ها حسابي اعصابم را خرد كرده است.

از ديدن چند باره پلانِ نارضايتي و بروز علني آن توسط ديبالا در چند فصل اخير اخير به شدت عصباني و خسته شده‌ام.

بي‌اخلاقي، طمرد و اعتراض علني به تصميمات كادر فني (حتي اگر اشتباه باشد) براي من يا دست‌كم طرفداراني شبيه من پذيرفتني نيست.

شخصاً منافع و تصميمات باشگاه و كادر فني را بر هر بازيكني (ولو ستاره‌هايِ محبوب تيم) ارجح و كليدي مي‌دانم و به شدت موافق جريمه و برخورد با اين رفتارها هستم.

• mory, Atomic Ant, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- قطعا نمیتونم این حرکت دیبالا رو تائید کنم و نخواهم کرد ولی واقعا تا حالا به وضعیت دیبالا دقت کردید ؟

دیبالا مدت هاست که خوشحال نیست !

اینکه به زور یک بازیکن رو تغییر پست بدیم و توقع داشته باشیم جواب بده

اینکه وقتی جواب نداد، به جای اینکه ایراد کار رو در خودمون پیدا کنیم، اون بازیکن رو نیمکت نشین کنیم

و وقتی این رفتارها با شماره 10 تیم انجام بشه

واقعا چطوری از دیبالا انتظار داریم همیشه خوب رفتار کنه ؟!

دیبالا با تغییر پست نتونست وقف پیدا کنه، برناردسکی تونست ! پس برناردسکی بازیکن بهتری ـه !!!

هنر این هست که از دیبالا در پست خودش بهترین بازی رو بگیریم.

و این رو هیچ وقت نادیده نگیرید که این روزها بازیکن های کمی هستند که حاضر به فداکاری میشن.

مثل این میمونه که از رونالدو بخوایم بیاد هافبک مهاجم بازی کنه ! همین بازی با ناپولی کلی سر آلگری داد میکشید بخاطر دفاعی بازی کردن تیم، چرا این رفتارهای رونالدو به چشم نیومد ؟!

یا مسی، هازارد، نیمار و ...

بحث سر اینکه دیبالا در حد این ستاره ها هست یا نه نیست، ولی دیگه یکی از سوپر استارها که به حساب میاد ؟!

تغییر پست های برناردسکی فداکاری نیست، ولی دیبالا هست ! چون دیبالا، دیبالاست !

من رفتارش رو تائید نمیکنم ولی بهش حق میدم.

• حامد, mory, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
اگه رونالدو رو نخریده بودیم این قرار بود ستاره اصلی تیم باشه ؟
  • Orphée, Atomic Ant, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

قطعا نمیتونم این حرکت دیبالا رو تائید کنم و نخواهم کرد ولی واقعا تا حالا به وضعیت دیبالا دقت کردید ؟
دیبالا مدت هاست که خوشحال نیست !
اینکه به زور یک بازیکن رو تغییر پست بدیم و توقع داشته باشیم جواب بده
اینکه وقتی جواب نداد، به جای اینکه ایراد کار رو در خودمون پیدا کنیم، اون بازیکن رو نیمکت نشین کنیم
و وقتی این رفتارها با شماره 10 تیم انجام بشه

باید این و در نظر بگیریم که ، یووه مبلغ سنگینی براش پرداخت نکرده است .
اگر یووه دیبالا رو ۱۵۰ میلیون یورو میخرید ، اونوقت اینطوری باهاش رفتار نمی کردند.
حقوق سنگین تری هم داشت که دیگه رفتار مدیریت و مربی دیدن داشت .
من با گفتن این حرفا ، نمیخوام از رفتار دیبالا حمایت کنم .
یووه قدر جواهری و که داره نمیدونه . این بخشی از اون بهای سنگینی هست که یووه داره برای پیشروی در اروپا پرداخت میکنه !
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

اوایل فصل توی تاپیک یکی از بازی‌ها گفتم فداکار بزرگ این فصلمون دیبالاست. فکر کنم چند روز پیش بود یه مصاحبه ازش خوندم که گفته بود امیدوارم هواداران فداکاری من برای تیم رو متوجه بشن.

الماس خوش‌تراشی مثل ایشون رو نباید از دست داد. از طرفی خودش هم باید از پس رقابت با برناردسکی و چالش تغییر پست بربیاد.

درسته که یه موقع‌هایی یاغی‌گری‌هایی از خودش نشون میده، ولی یه ژن یوونتوسی توش حس میکنم. اوایل اومدنش به تیم هم میگفت سرگذشت دل‌پیرو (سلطان  :77:  :worship:) منو مسحور میکنه. 

بی انصاف نذاشت جوهر مطلب دیروز ما خشک بشه...

درک شرایط موجود برای یه بازیکن حرفه‌ای نباید کار سختی باشه

* ایشون تازه از مصدومیت برگشته.

* تیم حریف به قدری داره خشن بازی میکنه که امره جان مصدوم شده (بازیکنی که قدرت بدنیش 2 لول بالاتر از دیبالاست) و مانژوکیچ با اون هیبت بارها روی زمین از درد به خودش پیچیده.

* بازی حساس آژاکس در پیشه و رونالدو رو هم نداریم.

* 60، 70 دقیقه هم بازی کرده و گلش رو هم زده.

پوشیدن شماره 10 یوونتوس، مسئولیت‌هایی رو به همراه داره (حداقل تا چند سال پیش که اینجوری بود). امیدوارم دیبالا این موضوع رو درک کنه و در پریود زمانی حساسی که به سر میبریم، آتو دست رسانه‌ها نده برای ایجاد حاشیه در تیم.

پ.ن: هنوزم دوستش دارم و امیدوارم به خودش مسلط باشه و در مسیر پرچالش پیش‌روی تیم تا انتهای فصل، بدرخشه.

• حامد, mory, Atomic Ant و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

واقعا چطوری از دیبالا انتظار داریم همیشه خوب رفتار کنه ؟!

دیبالا با تغییر پست نتونست وقف پیدا کنه، برناردسکی تونست ! پس برناردسکی بازیکن بهتری ـه !!!

هنر این هست که از دیبالا در پست خودش بهترین بازی رو بگیریم.

بهمن جان با احترام به نظرت من بیشتر مقصر افت کنونی دیبالا رو خودش می دونم نه الگری. اتفاقا به نظر من الگری همیشه نظرش در مورد توانایی های دیبالا ثابت بوده و توانایی بازیسازیش رو به طور علنی نقطه ی قوت این بازیکن عنوان کرده. و جالب تر اینکه حتی بازی گرفتنش از دیبالا هم کاملاً در همین راستا بوده و سعی کرده یا بین خطوط ازش استفاده کنه و یا بخواد که بیاد عقب تر و در مهندسی بازی به هافبک ها کمک کنه. با تمام علاقه ای که به دیبالا دارم فکر می کنم سطح فداکاری دیبالا حتی قابل مقایسه با برناردسکی هم نیست! برناردسکی این فصل هم چندین پست رو بازی کرده و هم چندین منطقه رو. سمت راست، وسط، و سمت چپ زمین برای یووه بازی کرده و مجموعاً هم قابل قبول بوده چون تماشاگر متوجه تلاش این بازیکن میشه. حالا موضوع وقتی جالب تر میشه که بدونیم به طور طبیعی بازیکن های چپ پا و تکنیکی و شوت زن مثل دیبالا و برناردسکی ذاتاً علاقه دارند متمایل به سمت راست زمین بازی کنند. با این تعریف شاید برناردسکی با این همه تغییر پست و منطقه این فصل فداکاری زیادی کرده باشه ولی من شخصاً دیبالا رو امسال جایی به غیر از حد فاصل پست وسط و راست ندیدم. منطقه ای که برای همه ی بازیکن های با شخصیت بازی دیبالا شاید آرزو باشه. برای این نوع بازیکن، باید بازی کردن در این منطقه، جادویی و لذت بخش باشه نه اینکه اسمش رو بگذاریم فداکاری. کافی هست فقط سناریوی تغییر پست مشابهی که زیدان برای ایسکو دو سال پیش در نظر گرفت رو با وضعیت کنونی دیبالا مقایسه کنیم. اثرگذاری دو نفر یک دنیا متفاوت بوده که یکی از مهمترین دلایلش قطعاً خود بازیکن بوده و گر نه دو مربی حداقل روی کاغذ تصمیم درستی در مقیاس فردی و تیمی گرفتند.

نکته ی بعدی اینه که به نظر من تحت هر شرایطی یک مربی باید اولویت رو روی دستاورد تیم بگذاره و تمرکز بیش از حد روی موارد خاص خدشه ای به کلیت قضیه وارد نخواهد کرد. این یک حقیقت هست که یووه ی کنونی بیشتر یک تیم فیزیکی هست تا تکنیکی و روان. رونالدو سوپر استار این تیم هم گاهی مواقع روی زمان بندی ساده ترین پاس ها مشکل داره چه برسه به امثال متوئیدی و خدیرا و امره جان که رگ های منشعب شده از قلب تیم یعنی پیانیچ هستند. شاید اگر این تیم پر از بازیکن هایی با شخصیت بازی پیانیچ و دیبالا بود، می شد با ارائه ی یک بازی تک ضرب مینیاتوری دیبالا رو راضی تر دید ولی حقیقت اینجاست که بدنه ی این تیم متشکل از بازیکنان فیزیکی هست و مربی هم به درستی داره محوریت بازی تیم رو طوری طراحی می کنه که احتمال موفقیت تیمی به بالاترین حد ممکن برسه. ضمن اینکه به نظرم رقابت کاملاً سالمه در تیم و حتی در این برهه بازیکن جوانی مثل کین هم داره از تک فرصت هاش استفاده می کنه. من فکر می کنم دور از انصاف باشه اگر همه ی جزئیات ناموفق هم لزوماً به مربی نسبت داده بشه.

شاید روزی بدنه ی این تیم رو بازیکنان خلاق تر و تکنیکی تری تشکیل بدند که بشه جور دیگه ای بحث کرد. اون روز ممکنه الگری هم نوع دیگری از بازی رو به اجرا بگذاره و یا در پیاده کردن اون ناموفق باشه. شاید اصلاً اون روز گواردیولا اینجا باشه! ولی فعلاً به نظرم مدیریت تیمی الگری قابل قبول و حتی خیلی خوب بوده.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

مخالفم. نه با کلیت قضیه که سرمربی هر تیمی باید نتیجه گیری تیم هدف و اولویتش باشه و سیستم و بازیکن رو متناسب با اون هدف انتخاب کنه. با این تیکه که مقصر وضعیت کنونی دیبالا خودشه و نه الگری. اگر این حرف راجع به یورنته یا حتی موراتا زده میشد موافق بودم، چون اولی که اصلا به سیستم الگری نمیخورد و دومی هم با اینکه چندین بار در چند پست امتحان شد ولی درنهایت نشون داد فقط برای یک سبک بازی مشخص به کار تیم میاد. به عبارت دیگه بازیکنانی که در اختیار الگری بودن شرایط رو برای درخشش اون دو اسپانیایی (یکی کمتر یکی بیشتر) مهیا نمیکردن. 

بهترین جا برای بازی کردن دیبالا مهاجمه نه هافبک. دورترین نقطه ای که دیبالا باید بازی کنه مهاجم کاذب یا همون ss هست. نتیجه هم داده. همون فصل اولش با مانژو،‌ یا فصلی که در پالرمو درخشید و نشون داد که استعداد لازم برای مهاجم بودن رو داره. استعداد در اینجا به معنای استعداد فیزیکی، در تکنیکش که ان قلتی نمیشه آورد. گلی که با لباس پالرمو به میلان زد رو ببینید که چطور زاپاتا رو که به وضوح برتری فیزیکی بهش داشت جا گذاشت. حالا همون دیبالای پالرمو در یووه عضله هم ساخت و قوی تر شد. دو فصل قبل هم باز نشون داد که اگر نزدیک محوطه باشه به راحتی گل میزنه. درخشش ابتدای فصلش رو به یاد بیارید و ببینید در چه فضا و موقعیتهایی توپ بهش میرسید. هم خوب توپ پخش میکرد و هم خوب گل میزد. یا همین فصل پیش هم هروقت در مکان مناسب تغذیه میشد یا گل به همراه داشت یا پاس گل. آیا بازیکن مناسب برای درست بازی گرفتن از دیبالا نداریم؟ الگری میتونه دیبالا رو مهاجم بذاره (مواقعی که نیاز به استراحت دادن به مانژو و رونالدو وجود داره) و دوطرفش هم با دو وینگر ازش پشتیبانی کنه. ولی این کار رو نمیکنه چون به شدت محافظه کار شده و جنون/وسواس دفاع کردنش به حداکثر سطح خودش رسیده. دو وینگری که میتونن فشار پرس از روی دیبالا به عنوان مهاجم مرکزی رو بردارن و خب همه مون میدونیم: فضای پشت محوطه برای دیبالا = گل. عملا در یووه کنونی، برای دیبالا چه اتفاقی داره می افته؟‌ ازش خواسته میشه هم دفاع کنه، هم توپ رو از یک سوم دفاعی بگیره و به نیمه حریف بیاره. نه با پاس دادن، بلکه حمل توپ. این وظیفه ایه که برنا به خوبی انجام میده چون پویاتر از دیبالائه. دیبالا نه مثل مسی فرز و چابکه که تو فضاهای تنگ بتونه توپ رو دربیاره نه میتونه مسافت های طولانی با سرعت بالا بدوئه. فرز هست،‌ سرعتی هم هست، ولی نه درسطحی که باکس/پشت مهاجم بازی کنه. الگری از دیبالا انتظار داره همزمان مثل یک هافبک باکس و پشت مهاجم بازی کنه. با یک مقایسه با بهترینهای این دو پست، مشخصه که دیبالا در دو زمینه چالاکی و سرعت سطح پایینتری نسبت به باقی هافبکها داره. با این وجود داره نهایت تلاشش رو میکنه. هم فیزیکی تر بازی میکنه، هم بیشتر میدوئه و هم خوب دفاع میکنه. مشخصه که نمیتونه مثل سابق بدرخشه وقتی مجبوره/موظفه توپ رو از دومتری محوطه خودی به دومتری محوطه حریف برسونه. 

ابزار بازی گرفتن و درخشش دیبالا رو در اختیار داریم. مانژو و رونالدو هم نهایت ۱-۲ فصل دیگه خوبن. اگر قرار هست که دوره گذاری اتفاق بیفته برای شیفت تمرکز خط حمله به دیبالا، وقتش همین الان و همین چندتا بازی باقیمونده این فصله. گرچه میدونم این اتفاق نمیفته،‌ ولی دوست دارم الگری یک بار دست از لجبازی برداره و دیبالا رو با دو وینگر (نه لزوما تخصصی،‌ میتونه حتی کانسلو و ساندرو رو بیاره جلو) بازی بده تا نتیجه فضاسازی برای دیبالا رو ببینیم. قبلا نشون داده که در این امتحان موفق بوده. چرا این شیوه در موقعیتهای بیشتر امتحان نشه؟ اون هم وقتی که همه چیز در لیگ تموم شده.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

بهمن جان با احترام به نظرت من بیشتر مقصر افت کنونی دیبالا رو خودش می دونم نه الگری. اتفاقا به نظر من الگری همیشه نظرش در مورد توانایی های دیبالا ثابت بوده و توانایی بازیسازیش رو به طور علنی نقطه ی قوت این بازیکن عنوان کرده. و جالب تر اینکه حتی بازی گرفتنش از دیبالا هم کاملاً در همین راستا بوده و سعی کرده یا بین خطوط ازش استفاده کنه و یا بخواد که بیاد عقب تر و در مهندسی بازی به هافبک ها کمک کنه. با تمام علاقه ای که به دیبالا دارم فکر می کنم سطح فداکاری دیبالا حتی قابل مقایسه با برناردسکی هم نیست! برناردسکی این فصل هم چندین پست رو بازی کرده و هم چندین منطقه رو. سمت راست، وسط، و سمت چپ زمین برای یووه بازی کرده و مجموعاً هم قابل قبول بوده چون تماشاگر متوجه تلاش این بازیکن میشه. حالا موضوع وقتی جالب تر میشه که بدونیم به طور طبیعی بازیکن های چپ پا و تکنیکی و شوت زن مثل دیبالا و برناردسکی ذاتاً علاقه دارند متمایل به سمت راست زمین بازی کنند. با این تعریف شاید برناردسکی با این همه تغییر پست و منطقه این فصل فداکاری زیادی کرده باشه ولی من شخصاً دیبالا رو امسال جایی به غیر از حد فاصل پست وسط و راست ندیدم. منطقه ای که برای همه ی بازیکن های با شخصیت بازی دیبالا شاید آرزو باشه. برای این نوع بازیکن، باید بازی کردن در این منطقه، جادویی و لذت بخش باشه نه اینکه اسمش رو بگذاریم فداکاری. کافی هست فقط سناریوی تغییر پست مشابهی که زیدان برای ایسکو دو سال پیش در نظر گرفت رو با وضعیت کنونی دیبالا مقایسه کنیم. اثرگذاری دو نفر یک دنیا متفاوت بوده که یکی از مهمترین دلایلش قطعاً خود بازیکن بوده و گر نه دو مربی حداقل روی کاغذ تصمیم درستی در مقیاس فردی و تیمی گرفتند.

- اول اینکه خوشحالم بعد از مدت ها افتخار دادی.

ولی مورچه اتمی عزیز ( :nish:) فکر کنم تفاوت نظر ما دقیقا در همین مسئله ای ـه که بلد کردم.

من معتقدم دیبالا اصلا هافبک نیست ! دیبالا در بدترین شرایط باید مهاجم کاذب بازی کنه. دیبالا شم گلزنی ـه بالایی داره و این رو بارها هم ثابت کرده.

پس در نتیجه بازی کردن در هر پستی به جز مهاجم نوک و مهاجم کاذب برای این بازیکن اشتباه ـه. البته من منکر توانایی بازیسازی و هوش دیبالا نیستم ولی استفاده از دیبالا در پست هافبک مثل این میمونه که شما یک بوگاتی گرفته باشید و عاشق صدای اگزوزش باشید ولی روی اگزوز صدا خفه کن بزارید !

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیبالا مسی نیست بازی بازی کنه فقط باید مهاجم باشه ...

ناراحت بودن دیبالا رو قبول دارم اما وقتی با ایاکس بازی داریم و تیم نباید ریسک کنه کار مربی درست بود از طرفی شما برنی داگلاس و کوادرادو و کین و مانجو رو داری هر جور حساب کنی سه تاشون میچپن تو نیمکت اما امسال دیبالا داره برای تیم کار میکنه نه خودش و این یلی خوب اما دردناکه . 

امیدوارم از بازی با ایاکس تماما دیبالا تو هر بازی کامل بازی کنه البته الگری میدونه چطور از دلش در بیاره

• Orphée, mory, Atomic Ant و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
اینکه ثابت کنه در حد و اندازه فوق ستاره ای مثل لیونل مسی هست یا نه در گرو اینه که تو هفته های آتی چه جوابی به این وضعیت نه چندان جالبش میده.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من جای دیبالا باشم از یووه میرم ، داره حیف میشه اینجا.

بازیکنی با این استعداد از گل زنی و killer instinct  رو اینقدر از دروازه دور میکنی که کاملا خنثی شه.

تبدیلش کرده به تفنگ اب پاش

دیبالا این فصل کمتر موز ِ کین تو سری ا گل زده ، فاکینگ کمتر !

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
خبر هست مبنی بر اینکه یووه میخواد دیبالا رو بفروشه تا پول برای خرید Joao Felix رو‌بتونه مهیا کنه .
گفته میشه حداقل صد میلیون یورو برای خرید این ستاره جوان پول نیاز هست .
بایرن ، منچستر سیتی و یونایتد ، بارسا و رئال هم به دنبال خرید ستاره جوان بنفیکا هستند .

شخصا دوست ندارم دیبالا بره و با توجه به سبک و‌روش بازی تیم آلکری ، ممکنه Joao Felix هم به سرنوشت دیبالا در یووه دچار بشه .
Joao Felix بازیکن تکنیکی و خلاق و گلزنی هست .
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

همون پارسال هم من و خیلی از دوستان می گفتیم که عجیبه که تمایلی برای رفتن از یووه نشون نمیده  و تلاشی نمیکنه (حداقل در ظاهر). واقعا برام عجیبه.  به صورت غم انگیزی داره به هدر میره.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کسی نمیگه دیبالا بعد از رونالدو بهترین گلزن این فصل یووس! در حالی ک دیگه پنالتی هم نمیزنه! دیگه تیم ستاره داره بایدم دیبالا ب چشم نیاد! از این پست ب اون پست منتقل شده هر فصل فدای ی بازیکن شده ی بار هیگواین ی بار مانژو ی بار...! اما طی سه فصل و نیم آمار 78 گل رو داره! بیشتر از هر کس دیگه ای!

مانژو چند ماهه گل نمیزنه (توجه داشته باشین مهاجم نوکه) اما جایگاهش تضمینه! اما دیبالا تا یکم افت کنه سریع میره رو نیمکت!

دیبالا رو میشه نوک بازی داد! حتم دارم میتونه... دیبالا شم گلزنیش جز رونالدو دو سه لول از بقیه بالاتره...

اصلا طاقت دیدنشو تو لباس تیم دیگه ای ندارم...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

قطعا خودشو نشون خواهد داد .....منتظریم  توی تورین غوغا کنی 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال

- با توجه به وضعیت ناخوشایند این فصلِ دیبالا و خارج شدن از فرم خوبِ گذشته ش ، چند جا به استفاده الگری از دیبالا در پُست نامناسب و اصرار به بازی گرفتن ازش به عنوان هافبک یا رابط بین خط میانی و حمله اشاره شده ، اینا میتونه بخاطر دلایل فنی موجه ، عدم کفایت بازیکن و یا دیدگاه و سلیقه مربی یا عدم توانایی در بازی گرفتن باشه که جای بحث داره ...

به هر حال دیدگاه ها متفاوت هست و نظرات میتونن در تضاد با هم باشن، اگر بحث فنی و دوستانه باشه میتونه جهت نظرات رو تغییر بده و به آگاهی و یادگیری هم منجر بشه،  ولی متاسفانه تعدادی از طرفدارا که تو وضع پیش آمده بازیکن رو بیشتر از مربی مقصر میدونن بجای بحث فنی و تبادل نظر، رو آوردن به توهین و تمسخر بازیکن و پاسخ با رویکرد تهاجمی!

اینجور مواقع آدم بیشتر حس و حال کاربرایی که از فروم رفتن یا اونایی که هستن ولی رغبت کمی برای پست گذاشتن و تبادل نظر دارن رو متوجه میشه ...

- نمیدونم فقط توهین به بازیکنان خاصی بر خلاف قوانین فروم هست یا اگر غیرمستقیم باشه مشکلی نیست ، اگه اینجوریه که خُب

... رو الگری خورده که تو بازی برگشت مقابل یانگ بویز که نتیجه ش در تعیین صدر نشین تاثیر داره، بهترین گلزنش تو دور گروهی ل ق رو که تو دیدار رفت هت تریک کرده و شانس آقای گل شدن هم داره میزاره روی نیمکت و حتی بین 2 نیمه هم تعویضش نمیکنه و تازه دقیقه 72 به بازی میاد و اتفاقا تو همون چند دقیقه هم 2 گل تماشایی رو به ثمر میرسونه (یکیش بخاطر حضور یکی از بازیکنا تو آفساید مردود میشه)

- به بدون پست بودن دیبالا اشاره میشه درصورتی که دیبالا مشخصا مهاجم (CF) و مهاجم دوم (SS) هست ، ایده تغییر پُست گاهی میتونه کارگشا باشه و حتی نبوغ مربی رو نشون بده (مثل  تغییر پُست مانژو به وینگر و استفاده از ویژگی های تخریبی و تدافعیش) ولی قرار نیست همیشه و برای همه بازیکنا جواب بده و اگه نداد ربطش بدیم به ضعف فنی و روانی بازیکن

در مورد اینکه از بازیکن در چه پستی بازی گرفته میشه در کنار نامِ ظاهری پست، خواسته و دستورات تاکتیکی مربی و نحوه بازی تیم هم میتونه تاثیر گذار باشه ، مثلا وینگر تیمِ الگری معمولا باید بیاد عقب در کارهای تدافعی شرکت کنه یا مهاجم تیم هم معمولا باید بیاد عقب یا مثلا تفکراتش جوریه که تو تیم سابقش میلان هافبکای فیزیکی یا تخریبی رو به پیرلو ترجیح داده ...

در این فصل با اومدن رونالدو و استفاده بیشتر از سیستم 433 تو تعدادی از بازیها دیبالا تو ترکیب اولیه وینگر بوده ولی تو زمین بیشتر شبیه هافبک کناری به نظر میومده و از دروازه دور بوده ، شاید با سیستم 4231 و نزدیک تر شدنش به دروازه این مشکلات حل بشه ولی ظاهرا نمیتونیم با 2 هافبک میانی بازی کنیم یا ابزارش نیست ...

مارکیزیو که خودش فصل گذشته در کنار این مربی و بازیکن بوده تو مصاحبه ش با گاتزتا دلو اسپورت (اگر تکذیب نشده باشه) به این قضیه اشاره کرده:

“Paulo has an innate gift and I’m sorry to see him so far from goal,” Marchisio continued to Gazzetta dello Sport.

سایت گل این قسمت مصاحبه رو اینجوری نوشته:

It's a shame to see him playing so far from goal - Marchisio questions Dybala's Juventus role

ترجمه سایت طرفداری:

"دیبالا یک استعداد ذاتی خالص است و متاسفم که او را دور از دروازه می بینم. یوونتوس با استفاده دیبالا در نزدیکی دروازه می تواند سود زیادی ببرد."

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

- آمار دقایق حضور دیبالا و مانژو در 10 بازی گذشته تا قبل از بازی با اسپال که داستان خاص خودش رو داشت:

دیبالا 430 دقیقه --- 3 گل

مانژو 830 دقیقه --- 0 گل

(البته مثل همیشه آمار نشون دهنده همه چیز نیست)

- دیبالا امسال که به یووه نیومده ، در 3 فصل گذشته بازیاش رو دیدیم و نقاط قوت و ضعف خودش رو داره

این مقایسه آمار دیبالا با ماشین گلزنی یعنی هیگواین تو ترکیب یووه به ترتیب در 3 و 2 فصل گذشته هست که میشه گفت میانگین گل دیبالا به ازای هر بازی تقریبا برابر با هیگواین بوده:

دیبالا ------> 140 بازی --- 68 گل --- 25 پاس گل --- مجموعا 93 گل/پاس گل --- میانگین 0.66 گل/پاس گل

هیگواین ---> 105 بازی --- 55 گل --- 12 پاس گل --- مجموعا 67 گل/پاس گل --- میانگین 0.64 گل/پاس گل

در مجموع به عنوان یه یوونتوسی دوست دارم شرایط جوری پیش بره که دیبالا به شرایط خوب خودش برگرده و بیشتر بتونیم گل های زیباش رو ببینیم ، باید دید دیبالا و الگری فصل بعد تو چه تیمی هستن و کارشون به کجا میکشه ، اگه دیبالا بره تو تیم جدیدش چه نمایشی ارائه میده یا اگه مربی دیگه ای جای الگری بیاد چطور از دیبالا بازی میگیره ...

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- اسکای گفته جلو آژاکس جای مانژو رو در نوک میگیره! دیبالا این فصل در سی ال :

5 بازی در ترکیب فیکس

5 گل

474 دقیقه

دقت پاس 89.2 %

1هتتریک

1 عنوان بهترین بازیکن زمین

D4NwcueXoAEmsRd1.jpg

- قبلش بگم که من از برناردسکی هم خیلی راضیم و عملکردش جلو اتلتیکو حقوقشو حلال کرد ولی دقت کردید؟ :

بهترین فصل برنا که ازش بعنوان #10 آیندۀ یووه یاد میشه؛ 34 بازی، 3 گل

عملکرد این فصل دیبالا که خیلیا معتقدن بلحاظ ذهنی ضعیفه و باید فلیکسو جایگزینش کرد؛ 38 بازی، 10 گل... :106:

• Atomic Ant, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
فراز جان تو دیگه چرا؟ آماری که ارائه دادی شده مثل آمارای صدا و سیما که قلب واقعیت میکنن!! علاقه شخصیت باعث نشه حقیقت رو فراموش کنی:
۴ تا گل دیبالا به یانگ بویزی بوده که ضعیف ترین دفاع گروه (و شاید کل مسابقات) رو داشت.تنها گل تاثیر گذارش گل به منچستر بود که روی عملکرد تیمی بدست اومد و شاید گل ساده ای هم بود
از اونطرف برنا رو مثال زدی. کسی که تو آمارها مثلا سر گل سوم یووه به اتلتیکو اسمش هیچ جا نوشته نمیشه اما ما هوادارا می دونیم کی از وسط زمین استارت زد همه رو دریبل کرد و پنالتی گرفت
هر موقع دیبالا به جای یانگ بویزها و فروزینونه ها تونست توی مهم ترین بازی فصلمون عملکرد مشابه برنا نشون بده بیا باهم راجع به کیفیتش حرف بزنیم
فراز جان آمار نمیگم مهم نیست اما عملکرد مثبتی که شاید تو آمارا نیاد از اون مهمتره
فعلا علی الحساب جناب دیبالا خیلی وقته فوتبال یادش رفته!
  • Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی