پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
دیبالا انعطاف پذیر نیست.

من حتی وینگری رو دیدم که بخاطر اینکه خودشو به تیم تحمیل کنه رفت و جلوی خط دفاع بازی کرد !

بهترین پست برای دیبالا همون پستش تو 4-2-3-1 بود.
برخلاف دوستان؛ من ابزار لازم اجرای 4-2-3-1 رو تو تیم نمیبینم، فقط از نظر دفاعی مناسب 4-2-3-1 هستن و از نظر تهاجمی به مشکل میخوریم.
شکل ایده آلی که من از 4-2-3-1 در نظر دارم چیزی شبیه آلمان هست؛ شواینی و خدیرا جلوی دفاع.

دیبالا اگه میخواد یه ستاره باشه باید خودشو انعطاف پذیر تر کنه، بهتون قول میدم با این شرایط به هر تیم دیگه ای بره عملکردش اگه بدتر نشه، چیزی بهتر از دورانش تو یوونتوس نمیشه.
  • Orphée, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
من نباید در مورد دیبالا نظر بدم اما ادم حسابش نمی کنم اما الگری همونه که پوگبا کرد پوگبا. بونوچی کرد فوق ستاره. بازی ای که از بعضی ستاره هاش می گیره بی نظیره. دیبالا نه ذهن قهرمانی داره نه تلاشی می کنه. بازی دیروز که گم بود. ماجرای تیری خیلی با دیبالا فرق داره دیبالا به اندازه کافی تو یووه بوده و اتفاقا تین براش بازی هم کرده. سال پیش هفته های ابتدایی ۱۲ گل زد چون هم رو فرم بود هم تیم براش بازی می کرد. حتی هیگی. اما چی شد؟ افت کرد! وقتی نمی برش نوک یعنی لیاقت اونجا بازی کردن نداره. نوسانی شدید.

همینا رو هم سر پوگبا می گفتید دیدیم چی شد

البته این حرف من از تقصیر الگری کم نمی کنه
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

آندره آ پیرلو: دیبالا اگر مثل رونالدو تمرین کند، نیمکت نشین نمی‌شود.

موراتا یه برهه ای با دوست دخترش کات کرده بود، کلا دپرس شده بود. نه گل میزد، نه درست حسابی بازی میکرد. این رفتار یه قهرمان نیست. کسی که میخواد توی یووه یا رئال فیکس بازی کنه باید خیلی زود خودشو جمع و جور کنه و برای مشکلاتش راه حل پیدا کنه. فشاری که روش هست رو کنترل کنه و انقدر زحمت بکشه تا دوباره برگرده به روزهای خوبش.

یادمه که بوفون هم باهاش صحبت کرده بود. آلگری هم همواره ازش حمایت کرد و توی مصاحبه هاش میگفت نگران گل نزدن های موراتا نیستم و مطمئنم به زودی گل های فراوانی خواهد زد و از این چیزا واسه هر مهاجمی ممکنه پیش بیاد...

خطاب به دیبالا: مثل موراتا نباش! رونالدو رو الگوی خودت قرار بده. عرق بریز تا چیزی رو که لایقشی به دست بیاری. از این تیم به اون تیم رفتن، چاره کار نیست.

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اصلاً از فعالیت زیاد دیبالا تو شبکه های اجتماعی میشه فهمید این بشر خیلی غیر متمرکز شده

• Orphée, tecra, Gin و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2514 ارسال

ضعیف، کم اثر، بی روحیه، در بازی گم.. اینا کلید واژه های دیبالا تا به اینجای فصل هستن.. امیدوارم یه تغییری بوجود بیاد و از این وضعیت در بیاد.. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیبالا یک دلیل سبب کم کارا بودنشه و اون هم اینه ک کلی مهاجم داریم و دیبالا باید اونا رو سیر کنه ما 5 مهاجم داریم ک جلو ار از دیبالا بازی میکنن اما اگر دیبالا نقشی ب مانند الکس دل پیرو داشته باشه و یا گریزمان خیلی موفق تره اما اما ما هافبک تکنکی نداریم قطعا دلیل عقب تر بودنش همینه ممن مطمئنم پیشرفت زیادی میکنه در این فصل 

• Orphée, tecra, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

آلگری که خوب بلده بازیکن هامون رو فراری بده، دیبالا هم روش !

تعجب ميكنم از شما! الگري مگه چوب جادو داره كه رو سر همه بازيكنا بكشه؟ بابا اونم يه آدمه با يه تايم محدود. نمي تونه بره بالا سر ديبالا گوشيشو ازش بگيره بگه بگير بخواب!
از يه طرف برنا رو داريم كه رفت ماشين انداخت كلش و چسبيد به تمرين و از اون طرف ايشون كه تنش به تنه دلقك سياه خورده روز اول تمرين با موهاي نقره اي اومد!
خود بازيكن بايد مراقب خودش باشه. والا رونالدو هم با نصف دافاي عالم پريده ولي نقله كه ميگن هيچ شبي ديرتر از ١١ نخوابيده يا كلي مواظب غذاشه و ... ولي جناب ديبالا و اون دوست دلقكش قبل هر بازي به اين فكرن كه مدل مو و تتوشون چه جوري باشه كه بيشتر به چشم بيان!
الگري جاي بد بازيش ميده درست، ديگه پاهاشو كه نبسته! با اين همه ادعاي تكنيك ديشب يه نفرو هم دريبل نزد. ضربه آزاد زد تو شيكم ديوار دفاعي
الگري تيم رو روي بازي رونالدو بسته درست! پس چرا با اين وجود توي همين تيم مانژو و برنا و چان و پيانيچ و حتي كواد بي مغز به چشم ميان ولي ايشون كل كاري كه ميكنه پاس دو متريه؟ منصف باشيم. حداقل ٩٠ درصد اين مشكل تقصير خود ديبالاست
  • Orphée, Pinturicchio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری بره همه میشن فوق ستاره نظر دوستان اینه ......اما الگری هرسال تمدید میکنه  :24:

دیبالا تو لیگ سختی بازی میکنه لیگ اسپانیا بود فقط گل میزدن اما  خوب اینجا بزرگ شدن و رشد کردن رو داره یاد میگیره ...رونالدو میاد یووه جوری خوشحالی میکنه ک تو مادرید نکرده حالا دیبالا هم بخواد میتونه فصل زیاده و تازه شروع شده دوستان صبور باشند

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جانلوكا زامبروتا در گفتگو با Raisport

مدافع سابق تيم ملي ايتاليا و باشگاه يوونتوس در سالهاي 1999 تا 2006

«شماره‌ ده‌هاي يووه هميشه بهترين خاطرات را در تاريخ باشگاه يوونتوس به ثبت رسانده‌اند؛ از دل‌پيه‌رو و زيدان گرفته تا ميشل پلاتيني. ما همچنان منتظر درخشش پائولو ديبالا با لباس شماره 10 يوونتوسِ كنوني هستيم. شايد ورود رونالدو يك دليل براي دور ماندن ديبالا ار تركيب و دور شدن او از موقعيت قبلي‌اش در باشگاه باشد. شايد حضور او به عنوان هافبك تهاجمي همانطور كه الگري در شيوه تاكتيكي جديدش مي‌خواهد انتخابي صحيح باشد. من نيز روزي كه از باري به يوونتوس آمدم به عنوان يك هافبك به اين پيوستم. دو سال بعد از ورودم به يووه با آمدن كامورانزي، ليپي از من در مورد رفتن به يك خط عقب‌تر سوال كرد و من نيز پذيرفتم.؛ تصميمي كه خيلي زود نشان داد، جواب داده است. در آن سالها من نيز با بازيكنان تكرارنشدني مثل تورام، ايبرا و بوفون تمرين مي‌كردم و در رقابت‌ها حاضر مي‌شدم؛ مطمئناً يوونتوسي كه من در آن بازي مي‌كردم يكي از قدرتمند‌ترين تيم‌هاي بيانكونري بود.»

dlwr_zambrotta-foto-per-reality-e1447091

• Aminvo, Prince Claudio, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دیشب هفتادمین گل دیبالا با لباس یووه وارد دروازه بولونیا شد...

پائولو 54 بار در سری آ، 7 بار در کوپا ایتالیا، 6 بار در لیگ قهرمانان اروپا و 3 بار در سوپرکاپ ایتالیا موفق ب باز کردن دروازه رقبای یووه شده... لاتزیو با دریافت 8 گل از لاخویا تبدیل ب شکار مورد علاقه بازیکن آرژانتینی شده...

بهترین گلزن یوونتوس حداقل در یک دهه اخیر... همچنین بیشترین تعداد هت تریک رو طی این مدت داشته...

درسته فعلا تو فرم خوبی نیس اما ب هر حال برای من دیبالا اون بازیکنیه ک وسط بازی بیش از هر کسی بهش امید دارم. کسی ک حتی بدون کمک دیگران توانایی خلق موقعیت برای خودش رو داره... شاید اگه یکی دو سال اخیر جور هافبکها رو نمیکشید و مجبور نبود برای امثال هیگواین خودشو فدا کنه الان آمار ب مراتب بهتری داشت...

آها راستی یادم رفت بگم کاپیتان دیبالا! کاپیتانیشو از فصل گذشته پیش بینی کرده بودم...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قبلا گفتم بازم میگم

فرم دیبالا اصلا مهم نیست در هر صورت باید بازی بکنه 

جواهری مثل دیبالا رو نمیشه به بهانه فرم بازی نداد

فعلا بازیکن یوونتوسه و میتونه برامون مفید باشه 

بازیکن بزرگ به چند دقیقه نیاز داره تا زهرشو بریزه 

...........................................................

دلم نمیخواد دچار جنونی بشیم که مورینیو بهش مبتلا شده و پوگبا رو داره آزار میده

• Orphée, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6337 ارسال
  • LocationRasht

درست تو 8 اُمین سالگرد فوت پدرش گل زد! + همچنان رکورد بیشترین گل زده در تاریخ استادیوم یووه در دستان یا شایدم پاهای دیبالاست (42)...

Capture1214.JPG

6 موقعیت گلزنی جلوی بلونیا خلق کرد؛ بیشترین تعداد برای یه یوونتوسی در هر بازی این فصل (تمامی رقابتها)... ولی ایکاش اون مصاحبۀ شنا تا بارسلونو تکذیب میکرد یجوری! :fp: :22:

• GioVanni Agnelli, AAG, Prince Claudio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دیبالا با گلی که زد موفق شد از رکورد مجموع راوانلی(29 سپتامبر 1992 تاریخ اولین گله راوانلی برای بووه) عبور کنه و به عدد 69 گل مجموع برسه

و الان دقیقا با تعداد گلای موچینلی (دهه 40.50)و سنتیمنتی (دهه 40) که 69 گل هستش مساوی شده و در رده هجدهم مشترک قرار داره و اگه یه هتریک دیگه داشته باشه :1: به رکورد گلزن بزرگ یوونتوس فرانکو کائوزیو میرسه 

................................................................................................

تا بحال  در مسابقات لیگ به ناپولی گل نزده و میتونه امشب افتتاحش کنه

جام حذفی 2 تا زده ولی لیگ نع

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

چيرو فرا‌را در گفتگو با Canale 5

مدافع سابق تيم ملي ايتاليا و باشگاه يوونتوس در سالهاي 1994 تا 2005 + سرمربي يووه در فصل 2010 – 2009 (51 ساله)

يوونتوس هميشه بهترين فرصت‌ها را براي ارتقاي بازيكنانش فراهم مي‌كند؛ در مورد ديبالا  نيز همين اتفاق خواهد افتاد و اين بازيكن به زودي به فرم‌ ايده‌آلش دست خواهد يافت. هيچ‌كس از ديبالا توانمندي‌هاي بازيكني مثل برنادسكي يا رونالدو را انتظار ندارد. مهم‌ترين هدف ديبالا اين است كه بايد تنها «خودش» باشد. سرعت بالاي فدريكو در استارت‌هاي 50 متري ويژگيِ خاص او و ظرافت‌هاي تكنيكي و بازيسازي ويژگي‌ِ خاص پائولو است؛ ‌همانطور كه شليك‌هاي مرگبار كريستيانو رونالدو نيز بخشي از هويتِ بي‌نظير او است.

2qom_ferrara-premium-2-dic.jpg

• AAG, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پائولو ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیبالا با گلی که زد موفق شد از رکورد مجموع راوانلی(29 سپتامبر 1992 تاریخ اولین گله راوانلی برای بووه) عبور کنه و به عدد 69 گل مجموع برسه

و الان دقیقا با تعداد گلای موچینلی (دهه 40.50)و سنتیمنتی (دهه 40) که 69 گل هستش مساوی شده و در رده هجدهم مشترک قرار داره و اگه یه هتریک دیگه داشته باشه :1: به رکورد گلزن بزرگ یوونتوس فرانکو کائوزیو میرسه 

خوب انرژی مثبت موثر بود  :1:  هتریک کرد و به رکورد کائوزیو رسید !!! :405:

• AAG, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6337 ارسال
  • LocationRasht

خیلی این عکسو دوز داشتم... #یووه_2_0_بولونیا

DoDMo1mXUAAtg171.jpg

- 3 گل زد، 2 گل هم نزد! محرومیت رونالدو بنفعش شد چون احتمالاً اگه کریس بود، اون 3 تا میزد... بهرحال تنها چهارمین بازیکن تاریخ یووه ست که در لیگ قهرمانان هتتریک میکنه!

- 3 گل در 3 بازی اخیرش زده در تمامی رقابتها، یکی بیشترین از تموم گلایی که در 12 بازی قبلش زده بود! #تولد_دوباره

+ 2 اُمین بازیکنیه که این فصل تو سی ال هتتریک میکنه. از آخرین هتتریک یه یوونتوسی در سی ال، ~5 سال (1770 روز) میگذشت؛ آرتورو ویدال :2: مقابل کوپنهاگن...

• GioVanni Agnelli, AAG, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
4 هت تریک از پارسال تا الان! فوق العاده ست!

دو هت تریک آخرمون تو اروپا ک توسط الکس و ویدال انجام شده بود هر کدوم دو پنالتی داشتن! اما دیبالا پنالتی نداشت و سخت تر بود. میتونست پوکر اصلا

جالبه 3 هت تریک قبلیش همه بیرون خونه بود!
  • GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگر در مقام مقایسه  بر بیایم به اهمیت گلهایی که دیبالا دیشب زد بیشتر پی میبریم.

امیدوارم  بجز گل زدن کم کم بتونه بازیهای درخشان   و مفید انجام بده تا بیشتر به چشم بیاد . 

یه عنصری مثل زلاتان که مغرورانه به یوونتوس اومد و عملا هیچ فایده ای برامون نداشت(نظر شخصیه منه و اصرار ندارم که بقیه قبولش کنن) در 19 بازی 3 گل برامون زده که دو تاش به راپید وین بود که در همین حد و اندازه های یانگ بوی بود! و یکیش هم گل بی اثر به بایرن!!!

توی اروپا گل زدن روح و قلب بزرگی میخواد حتی اگه گل ساده باشه و حتی اگه به تیم یانگ بوی باشه .

چه بسا بازیکنای بزرگی داشتیم که حتی در برابر تیمهای ضعیف هم نتونستند گلزنی بکنن

بونیک 18 بازی لیگ قهرمانان 3 گل 

28 بازی اروپایی 9 گل (هر چند بازیکن مفیدی بود)

زیدان درسته مهاجم نبود ولی در قهرمانی اروپا کلا 5 گل برامون زد و در برابر کیف . وین . گالا . فنرباغچه . کوشیچ اسلوونی . روزنبرگ نروز . هم بازی کرده 

نمیخوام خیلی اغراق کنم درباره گلزنی دیبالا ولی ارزش گزاری بیشتری برای گلاش قائلم .

- دیبالا و مانزو 9 گله لیگ قهرمانی برای یووه  زدند

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2514 ارسال

بیشتر از کمیت، اون اعتماد به نفسی که بازیکن از هتریک در CL میگیره مهمه.. گل، گل میاره. هرچی بیشتر بازیکن گل بزنه اعتماد به نفسش بیشتر میشه، استرسش جلو دروازه کمتر، و در نتیجه بهتر میتونه تصمیم بگیره. 

---

با همه اینا به نظرم هنوز نتونسته کارایی که ازش انتظار میره نشون بده. گلایی که زد رو رونالدو هم میتونست بزنه. 

چیزی که از دیبالا انتظار میره فقط گلزنی نیست. بعنوان یه بازیکن تکنیکی و خلاق، باید بتونه خلق موقعیت کنه، جریان بازیو تغییر بده، خطا بگیره (که اینو خوب انجام میده و این دومین بازی پیاپی هست که اخراج میگیره)، پاس کلیدی بده، در لحظه بتونه یه حرکت غیرمنتظره بزنه و خط دفاع حریفو بهم بزنه، و البته گل بزنه. 

تو خلق موقعیت برای بازیکنای کناری و پاس کلیدی اونقدرا خوب نیست. اونقدرا که میگیم خوب نیست یعنی در مقایسه با کاستا یا برناردسکی. در جریان بازی هم اکثرن کم اثر هست و Passive عمل میکنه. 

برناردسکی و مانژو هرچقد به فکر تیم هستن این به فکر خودشه. 

وقتی کاستا برگرده با این بازیا نمیشه گفت حقشه که جلوتر از کاستا بازی کنه..

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

- علی رغم گلزنی، اون چیزی نیست که باید باشه.

در واقع سطح توقعات از دیبالا بالاست، شاید اگه مثلا مانژو این 3 گل رو زده بود صحبت ها درباره ش بیشتر بود اما دیبالا شماره 10 یوونتوس ـه، شماره 10 ـی که باید در وسط زمین عشق بازی کنه با هوادارا !

هر حرکتش، هر پاسش، شوتش و حتی دویدنش نگاه ها رو خیره کنه.

دیبالا باید این مسئله رو درک کنه و خودش رو بکشه بالا، وگرنه به قول tecra این گلها رو رونالدو هم میتونست بزنه و با این نمونه نمایش ها نمیتونه بعد از بازگشت کاستا انتظار حضور در ترکیب اصلی رو داشته باشه.

• AAG, MaMpIeRo, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی