پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
شانس خیلی خوبه واسه آقای گلی و حتی کفش طلای اروپا داره.. پنالتیا و ضربات آزادم ک خودش میزنه

چرا میخواین بفروشینش آخه؟!
  • tecra, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- اگه لوشامپیونا رو فاکتور بگیریم در حال حاضر آقای گل اروپا هست بین 4 لیگ معتبر اروپایی ؛ سری آ + لیگ برتر + لالیگا + بوندسلیگا ..

- فقط آنجلیلو (13) در 1958 گلهای بیشتری از دیبالا (10) در 6 بازی اول سری آ زده! = 59 سال طول کشید تا یه بازیکن بتونه حداقل 10 گل در 6 بازی اول بزنه!

- فقط 4 تیم در سری آ تا اینجای فصل گلهای بیشتری از دیبالا زدن! :458:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 996 ارسال
  • LocationKurdistan

تعداد گلهای میلان در سری آ  - 10 گل
دیبی - 10 گل

dybala is bigger than milan :nish: 

• mory, El rey leon, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بعضیا از دیدن نیمه خالی لیوان هم گذشتند ، دارند اون کارتن لیوانا که دور انداخته شده رو میبینند .
بزارید حداقل یه شایعه ( خبر هم نه ) درباره رفتن دیبالا بیاد بعدا حرص بخورید .

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

9 پاس کلیدی این فصل تو لیگ قهرمانان داده ؛ بیشتر از هر بازیکن دیگه ای ..

1111.JPG

همچنان تو ل.ق ازش انتظار بیشتری دارم ولی امیدوارم 'احترام به خواستۀ بازیکن' متعادل تر بشه حالا که درآمدمون رفته بالا!

حرف از ل.ق شد ؛ باخت 3-0 بایرن به PSG سنگینترین باختشون در مرحلۀ گروهی تو قرن 21 بود!

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

این اولین پنالتی بود که تو سری آ از دست میده. 14 پنالتی، 13 گل...

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

در نیمه اول تلاشهای زیادی به تنهایی کرد...

خسته بود و کسی هم برای او طراحی فرصت نکرد...

علت این امر هم ناشی از نبود لینک با برناردسکی بود که او خودش همه توپ ها را میزد.

پایان عملکرد دیبالا بسیار تلخ بود

نتیجه خستگی ذهنی و بدنی و بی وفایی اطرافیان همین است.

• tecra, ace of glass و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دیبالا یک فوق ستارست، انتقاد ازش مسخرست، 10 ها بار بوده که به تنهایی بازی رو درآورده

• Pinturicchio, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

- به نام او -

a38z_5858.png

خب دیگـه پس از یه وقفه طولانی ، اومدیم با مهارت و گل های شماره 10 جدید ! 

نظری پیشنهادی انقادی بود حتماً بگیــد  :53:

تمـاشـا از آپـارات

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1474 ارسال

به نظرم دادنِ دوباره‌ی پنالتی ثانیه‌ی آخر بهش مثل یه شمشیر دو لبه بود، ریسکی بود که انجام ندادنش بسیار عاقلانه‌تر بود. حتماً برای شما هم پیش اومده، از اون پنالتی‌ها بود که حتی یک درصد هم شک نداشتم که گل نخواهد شد :fp: بار زیادی روی شونه‌های نحیف این عزیز دل نذارید :fp:  

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
علاوه بر این، اون دو دقیقه ای که بخاطر سیستم VAR تلف شد هم خیلی بی تاثیر نبود روی فشار این پنالتی.
من از همون اولم مخالف این سیستم بودم، بازی رو از حس و حال میندازه.
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

اسکای + رای میگن دیبالا موقع تعویض (دقیقۀ 70 و وقتی 4-2 جلو بودیم و 10 نفره) به نیمکت نگاه کرده و گفته 'La concha de tu madre' که به اسپانیایی یعنی مادر .... ! / ...ِ مادرت ! = یکی از بدترین توهینها در امثال آرژانتین، شیلی، پرو و ...

این سومین باره که علناً به آلگری توهین میشه بعد از مورد بونوچی و لیخی! و دیگه نمتونیم تصادفی تلقیش کنیم.. شکی در اینکه هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست وجود نداره ولی هیچ مربی هم نباید بزرگتر از باشگاه باشه!

همه فدای کسی که فوقش 2 فصل دیگه اینجا هست؟! دیبالا کم کم 10 سال دیگه میتونه تو اوج باشه... این دیگه ازون تو بمیری ها نیس ؛ از دست دادن دیبالا فاجعه ست!

آلگری بلحاظ نتیجه گیری بهترین مربی تاریخ یووه ست و دَمِشم گرم! ولی مربی که دائماً احترامشو پیش بازیکنا از دست میده بنظرم دیگه مربی بشو برای اون تیم نیست ، فرمون از دستش درفته ، تمام!

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

عمیقا مخالفم ، بازیکن باید تحت هر شرایطی به دستور مربی احترام بذاره.

اصلا کی گفته دیبالا قراره تو ابد تو یووه بمانه ؟  اصلا قرارم باشه بمانه چه ربطی داره که بخواد به مربی توهین کنه و از اون بدتر بیایم طرف دیبالا رو بگیریم که اقا مربی رو بندازیم بیرون این بچه مهم تره !

البته مدیریت پارسال ثابت کرد در شرایط این چنینی چه برخوردی نشون میده

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دوباره غلط اضافه کرده. 

دوباره دهنش بیشتر از اندازش باز کرده. 

گور بابای جامی که بخواد با این عوضی به دست بیاد. مربی نزدیک 50 سال سن داره دوست داشته تو بازی ده نفره، تو  عوضی تعویض کنه. جوابم داده. اون دهن گشادت ببند بشین رو نیمکت

تف تو تیمی که بر اساس یه بی اخلاق ساخته بشه. یعنی تف تو یوونتوس، ماروتا، آنیلی که به این بچه بخوان باج بدن. ردش کنن بره شرف داره. همون کاری که با بونو کردن درست بود

از زمان  لیپی یه مورد الکس و کاپلو بود که مسائل شخصی هم بود نه اینکه هر از چند گاهی دقیقه 70 تعویضش کنه. همون موقع هم الکس بی حرمتی نکرد به لباس. با مربی مشکل داره باهاش جلسه بذاره. آبروی یووه رو نبره.   :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:

حالمون گرفت اول صبحی

دهنش سرویس

امیدوارم تو زمین نبینمش. شماره ده رو به لجن کشیدیم

الان دوستان ستاره دوست هم دنبال دفاع از دیبالا هستن چون ده سال قراره لیونل مسیشون بشه. دوستان .... زهی خیال باطل!!!

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

من منظورم این بود که اگه قضیه اونقدر بیخ پیدا کرد که قرار شد بین آلگری و دیبالا انتخاب کنیم ، انتخاب من یکی دیبالاست سینا! عقل من میگه یه آیندۀ نهایت 2 ساله رو نباید فدای یه آینده با پتانسیل 10 ساله کرد و نظر تو هم قابل احترامه :6: :53: . ولی اگه قضیه "همینی که هست" ـه دیگه بحثی نمیمونه... ماروتا + دیبالا سیگنالهای مثبتی در مورد باقی موندن طولانی مدت دیبالا در یووه فرستاده بودن + روزنامه ها از برنامۀ دل پیرو واری که براش تدارک دیده شده بود نوشتن و من خیلی خوش بین بودم بمونه حداقل بیشتر از قبلیا... فراموش نکن که هیچ مربی هم بزرگتر از باشگاه و منافعش نیست!

آرزو به دل موندیم یبار یه حرفی زده بشه با ربط ریزی به مدیریت و محمد می پرزنت پست نده :fp: :1: آقا الکسی که اسطورۀ اخلاق و فوتباله و یک استثنا رو داری با دیبالا مقایسه میکنی؟!؟! خوب نیس مثه مورد ایکاردی بحث رو احساسی کنیم. حتی بوفون هم تو زمینۀ اخلاقی به الکس نمیرسه که یه نقطۀ خاکستری حتی تو زندگی شخصیش هم [حداقل تا اینجا] وجود نداشته! کار ندارم الان بونوچی چیکاره ست ، باهاش بهترین دفاع دنیا رو داشتیم که الان شده خرابه! 6 سال سوتی هاشو تحمل کردیم تا به لولش در یووه برسه! 3 سال تمام صبر کردیم دیبالا به لول الان برسه ، برای برنا چند سال باید صبر کنیم؟ چقدر عمر میکنیم مگه؟ من میخوام تا جوونم قهرمانی یووه تو لیگ قهرمانان رو ببینم!

+ از اینجا چطور میشه فهمید داره به آلگری نگاه میکنه خدا میدونه :22: نظرای چند تا اسپانیولی زبان رو میخوندم ؛ میگفتن عبارت معمولیه بین آمریکای جنوبیا موقع ناراحتی و معلوم نیس به شخص آلگری گفته باشه! یا اینکه لزوماً توهین شخصی نیس و میتونه بعنوان یه اصطلاح/استعاره ای باشه از شدت ناراحتیت که نمونه ش رو تو فارسی هم اوووو تا دلت بخواد داریم :nish:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

منم طرفدار الگری نیستم اما واقعا میشه تو این دعوا طرف دیبالا رو گرفت ؟

هر سری این بچه ست که داره فحش میده و حاشیه درست میکنه ، الگری که کاری نکرده.

الگری که به نظر من چه امسال سه گانه بگیره ، چه کلا هیج جامی نگیره از یووه میره ، اما اصلا بحث الگری و دیبالا نیست ، بحث اصول اخلاقی هست.

توهین دیبالا به الگری ، توهین به باشگاه هست.

ج ج 2010 هم ایتالی شدیدا به کاسانو نیاز داشت اما به خاطر حاشیه هایی که درست کرده بود نبردش .

یه بار فینال رو به خاطر همین مسخره بازی ها از دست دادیم کافی نیست ؟

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا هنوز واقعا مشخص نیس توهین کرده یا ن! این همه بی احترامی بهش نامردیه...
  • tecra, Senmorta, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
Orphée
دوست من تو همون لیگ قهرمانانی که با لئو بونوچی دیبالا اوردیم نشونم بده.فینال لیگ قهرمانان کی نگاه می کرد توپ می رفت تو دروازه؟ کی امار لمس توپش ما رو روانی کرد؟ الان دقیقا چی به ما رسیده از دیبالای فعلی غیر از گرفتن ۳ امتیاز از تیم؟؟؟ ضربه کاشته می زنه! پنالتی ها رو در هر حالتی می زنه! شماره ده گرفته! تیمم که بر حسب اقا می چرخه! دقیقا چی کم داره؟؟ دخترای کل تورین؟؟ بابا طرف نصف مسی تو این سن نیست چه انتظاری ازش دارین؟ لیگ قهرمانان؟ جام کسی می بره که یه جو معرفت اخلاق توش باشه. حالا هی دفاع کنید تا براتون قد مسی گل بزنه. یه روز خوب می یاد!
باقی اخباری که اومده ماله کشیه. فحاشی کرده
من از این به شدت ناراحتم بازیکنایی به الگری توهین می کنن که الگری اوجشون برده. مثلا لمینا یه چی می گفت قابل قبول تر بود.خودم مخالف الان الگری هستم اما در حقش جفا شد. هم امسال هم سال پیش
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

برام جالبه چرا هیچوقت این توهین ها به کونته نشد مثلا !؟

این رفتار ها اصلا درست نیست دیبالا در حدی نیست که بخواد به تعویضش اعتراض کنه اونم به این شکل _ البته اگه این توهین ها رو به ننه الگری کرده باشه _ ولی الگری هم مشخصه که رختکن از دستش در رفته ، جرات تعویض کردن یه سری رو نداره ، یه سری رو هم تعویض میکنه بهش توهین میشه ، احتمالا فصل اخرش باشه الگری !

دیبالا رو هم دیر یا زود میفروشن ، این که تو یوونتوس بمونه با این راه و روش مدیریت فعلی خیلی بعیده !

بهتره سال بعد جفتشون رو بندازن بیرون !

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اتفاقا تعویض بجایی بود ب این خاطر که بازی های مهم تری در پیش داریم اقای گلی میخوای برو لیگ اسپانیا با زاتزا مبارزه کن ربطی نداره تو اون زمین خیس مصدوم میشدی بهتر بود ....شماره 21 هم از سرش زیادی بود مربی هم ب خاطر دیبی پر دادیم  احتمال این نیست که به مربی بعدی هم توهین کنه؟ نسل جدید فوتبال همینه نسل قدیم چیز دیگه ای بود والا  چی بگم اتفا داگلاس کوستا بازیکنیه که میتونه تو پست دیبالا بازی کنه حتی برناردسکی با فروش دیبالا هم مثل بونوچی اونقدر ضعیف نمیشیم اما خوب من خیلی دوست دارم بمونه چون دیگه سوپر استاری تو دنیا نیست  پولیشیچ بازیکن دورتموند خیلی شبیه دیبالا بازی میکنه مرگ بر امریکا استغفرالله اما باس بگیریمش اگر دیبالا گند کاریش زیاد شه 

اما قبلش باس ثابت شه همچین حرفی زده یا نه البته از تعویضش ناراضی بود

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی