پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1148 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2586 ارسال
دیبالا که افت کرده همه هم قبول داریم ولی انصافا جنازش از این برناردسکی بهتره . یعنی هیج جوره نمیشه این رو نشوند به برناردسکی بازی داد
با اومدن ساری انتظار داشتیم که احیا بشه اما فعلا که همه چی بدتر شده
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
[SIGPIC][/SIGPIC]

sadrazp

sadrazp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 160 ارسال

امشب عالی بود . :8: با اینکه با حضور دیبالا موافق نیستم ااما دیشب واقعا خوب بود . و واقعا بی انصافیه که در حضور دیبالا به هیگواین و ... بازی برسه . دیبالا میتونه حتی در کنار ارون رمزی به صورت هافبک هجومی بازی کنه . قابلیت چندین پستو داره دیبالا . امیدوارم که پایه ثابت تر بشه داخل ترکیب و به صورت مفید ازش استفاده بشه . 

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2119 ارسال
مدیران یوونتوس دست از سر این پسر دوست داشتنی بردارید ...شما میخواستید این جواهر رو با لوکاکو عوض کنید ...توبه کنید .
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Screenshot_2019_07_29_%D8%B9%D9%84%DB%8C

برگرد ...

به برگشتن از فاصله دورم کن

Florin

Florin

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1712 ارسال

مدیران یوونتوس دست از سر این پسر دوست داشتنی بردارید ...شما میخواستید این جواهر رو با لوکاکو عوض کنید ...توبه کنید .

هیچ وقت نمیتونم درک کنم چرا میخواستن با اون بازیکن عوضش کنن. مارکی گفت که بازی دادن بهش در ابتدای بازی باعث شد یووه خیلی سرتر باشه از اینتر.

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6805 ارسال
  • Locationساری

دیالاااااااااااا عاشقشم خدایی بعد الکس کسی نبود ک دل مارو بلرزونه دیبالا اونجایی لرزوند ک گفت امسال تو یووه میمونم و ب تاتنهام و ... نرفت یووه امسال کمی ب پائولو مدیونه

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

536g_1_(1).jpg

Dreamer

Dreamer

Fancy Free

• ادمین
  • 3037 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همیشه بهت ایمان دارم پسر! این گلو فقط خودش میتونست بزنه اونم تو مهمترین بازی فصل (تا اینجا) این گل رو باید چماق کرد محکم کوبید تو سر پاراتیچی!
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• اعضا
  • 2460 ارسال
  • LocationRasht

پیرن مودریچ کو؟ :nish:

ECMhU4YXkAEEBQ1.jpg

دوس دارم اینطوری فکر کنم که پاراتیچی فقط برای بالابردن قیمت لوکاکو برای اینتر دیبالا رو وارد این بازیها کرد... حداقل به این شکل تشویش فکری کمتری دارم!

قبلاً هم گفتم که دیبالا یه گریزمانه که بیشتر بعنوان ایسکو بکار گرفته میشه... توصیه های الکسی هم بنظر موثر بوده. کسی نمیگه حالا در حد رونالدو و مسیه ولی مثلاً امباپه و نیمار عمراً تو تیماشون انقدر وظایف دفاعی میداشتن. کُل تیم فدای درخشش اونا میشه. 2 سال پیش جلوی ناپولی که عملاً داشت جورجینیو رو من-مارک میکرد بعنوان هافبک باکس (!) یا خیلی خودشو فدای گلزنی هگوان میکرد. الان حداقل در کنار رونالدو میتونه به هنرش یعنی گلزنی بپردازه...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
i - Jaime Lannister: Three victories don't make you a conqueror! i

i - It's better than three defeats... i

pmzc_wCo1.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 18397 ارسال

- بهترین بازیکن سپتامبر باشگاه انتخاب شد.

• mory, eⁿzº, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1602 ارسال

در اینکه ساری هر جا میره هیگواینو میاره و فیکسش میکنه بر کسی پنهان نیست، ولی دیبالا قشنگ از لحاظ دریب زنی و موقعیت گل سازی چندین پله سرتر از هیگواینه، دیبالا نباید نسبت به هیگواین ترجیه داده شه، مگر در شرایطی که خیلی بی اثر باشه که اونم از هر 10 بازی میخواد یه بازی اینطوری باشه

حالا هر جور میخواین تفسیر کنین که مثلاً پست دیبالا و هیگواین فرق داره و از این حرفا، به هر حال در مجموع هیگواین قابل مقایسه با دیبالا نیست. 

• mory, MaMpIeRo و amirali2001 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی