پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

جرارد رمئو فرموده اند امروز لئوناردو شخصا به ایتالیا اومده بود و با قطعی شدن انقال نیمار دارن کار های نهایی دیبالا رو انجام میدن

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

ال چیرینگیتو گفته انتقال نیمار به بارسا کنسل شده! این منبع البته بیشتر نامعتبره تا معتبر + بیشتر به رئال نزدیکه ولی سابقاً خبرای درستی از یووه هم کار کرده و این میتونه مرهم مناسبی برای دیبالا و مُخلصانش باشه...

البته منابع دیگه هم خبر مشابهی رو مخابره کردن + چیرینگیتو گفته اگه نیمار-بارسا کنسل بشه، نیمار-یووه جدی میشه! ولی آخه با کدوم پول؟ تو سال مالی گذشته ~50 میل ضرر عملیاتی دادیم و وضعیت FFP مون جالب نیست...

برخلافت تصور عموم که دیبالا فصل پیش بیشتر هافبک تهاجمی بازی کرده، بیشتر نوک بود و چند بازی هم وینگر راست. کلاً 44 بازی AM بوده که متوسط 0.45 گل/پاس گل رو بجا گذاشته + بنظرم تو 4-3-3 جواب نمیده، نه چابکی مرتنز و آگرو رو داره نه پشت به دروازه مثه ژسوس خوبه و هر سه اینا هم کوتاه تر و فرزتر از دیبالا هستن. 152 بازی بعنوان مهاجم نوک کرده، متوسط 0.67 گل/پاس گل رو داشته، 18 تا هم وینگر راست بوده با متوسط 0.44 گل/پاس گل. بنظرم بهترین سیستم براش 4-3-1-2 و پُست مهاجم هست. 82 بازی یکی از دو مهاجم یووه بود که 0.82 گل/پاس گل داشته به ازای هر بازی...

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ناپولی رفته سراغ یورنته => یعنی ناپولی از خرید ایکاردی ناامید شده => یعنی یووه احتمالا ایکاردی رو میخره => یعنی احتمالا دیبالا فروخته میشه

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ضربه آزاد منجر ب گل رو گرفت! حالا هی کاستا قیقاژ بره اول تا آخر این دیبالاست ک حرکاتش تعیین کنندست دریبل بی اثر مفت نمی ارزه
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

ضربه آزاد منجر ب گل رو گرفت! حالا هی کاستا قیقاژ بره اول تا آخر این دیبالاست ک حرکاتش تعیین کنندست دریبل بی اثر مفت نمی ارزه

دو پاس گل تو یه بازی +نیمه اول بینظیر تو دفاع کردن و دوندگی +تیرک دروازه مفت نمیارزه ممنون :22:

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
عملکرد کلی بازیکنا طی تمام فصل منظورمه! کل 2 فصل کاستا تو یووه رو بگردی کلا 2 3 بازی اینجوری پیدا میکنی! ثبات نداره در حالی ک دیبالا تو افتش و تو فرصت های محدودی ک گیرش میاد تاثیرشو میذاره...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اتفاقا تو یک صحنه میتونست با یه پاس کاتبک به رونالدو باعث گل چهارم بشه . مشابه پاس گل کاستا

ولی چیکار کرد؟ امد قهرمان بازی دراورد و از زاویه ای کاملا بسته زد که حتی تو چارچوبم نبود!

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

^
عملکرد کلی بازیکنا طی تمام فصل منظورمه! کل 2 فصل کاستا تو یووه رو بگردی کلا 2 3 بازی اینجوری پیدا میکنی! ثبات نداره در حالی ک دیبالا تو افتش و تو فرصت های محدودی ک گیرش میاد تاثیرشو میذاره...

فقط محض اطلاع کاستا تو فصل اول حضورش تو یووه 14 پاس گل و 6 گل به ثبت رسونده و فصل دوم هم به خاطر مصدومیت که ممکنه برای هر بازیکنی پیش بیاد بیشتر فصل رو از دست داده بود دیگه نمیدونم کجاش بی ثبات هست 

میدونم دیبالا رو دوست داری اما دیگه خود زنی نکن داداش  :1:  :1:

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

اتفاقا تو یک صحنه میتونست با یه پاس کاتبک به رونالدو باعث گل چهارم بشه . مشابه پاس گل کاستا

ولی چیکار کرد؟ امد قهرمان بازی دراورد و از زاویه ای کاملا بسته زد که حتی تو چارچوبم نبود!

حالا این هیچی؛ کاستا هم جلوی آژاکس تو لیگ قهرمانان یه همچین توپی رو همینجوری خراب کرد :1:

من بین این بحثتون بین دیبالا و کاستا طرف هیچکدوم رو نمیگیرم چون از جفتشون راضی نیستم ...
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اومد خطای ب جایی گرفت .....واقعا دوسش دارم .....دیبالا الان از نظر روحی و ذهنی کاملا اماده نیست

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

فقط محض اطلاع کاستا تو فصل اول حضورش تو یووه 14 پاس گل و 6 گل به ثبت رسونده و فصل دوم هم به خاطر مصدومیت که ممکنه برای هر بازیکنی پیش بیاد بیشتر فصل رو از دست داده بود دیگه نمیدونم کجاش بی ثبات هست
میدونم دیبالا رو دوست داری اما دیگه خود زنی نکن داداش :1: :1:

فصل اولش ک کلا اون اواخر راه افتاد ما ک دیگه یادمونه! آمارش جلو امثال بنونتو بوده! کاستا هیچوقت ثبات نداشته ن تو برزیل ن بایرن و ن یووه این کاملا مشخصه حالا از این ب بعدشم میبینیم امیدوارم بدرخشه کی بدش میاد

--------------------------------------

پاراتیچی دیروز لطف کرده گفته دیبالا فروشی نیس! ی روز قبل از بسته شدن پنجره گفته واقعا مرسی مدیریت! تضعیف روحیه دیبالا. نیمکت نشینی های بی موردش. بدون اجازه توافق کردن برای فروشش با منچستر و تاتنهام.کم کردن تعطیلاتش... اینا رو هیچکی یادش نمیمونه پس فردا اگه دو بازی خراب کنه کسی نمیگه بخَ اعظمش تقصیر مدیریت بوده با مصاحبه های نا ب جا و رفتارهای آماتور اونوقت همه میگن حق با مدیرا بود باید فروخته میشد!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

دیبالا حیفه میشه تو یووه ، هیچ طوری نمیشه داخل ترکیب جاش داد . سبک بازی یووه تغییر کرده . نمیشه متاسفانه گرچه بازیکنه لایقی هست .

• Aminvo, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

شاید بدتون بیاد ، اما دیبالا لایق شماره 10 یووه نیست. چرا؟ چون جایی نداره تو ترکیب! چون 10 یووه مقدس تر از این حرفاس که تنه یه بازیکنی مث دیبالا باشه ! مگه میشه یه تیم شماره 10ش توی ترکیب ثابت نباشه ؟ کی میتونی جای دلپیرو رو بگیره ؟ مقایسش نکنید با دلپیرو ... ! زمین تا آسمون فرق داره !

دیبالا هرچقدر هم خوب اما دورش در یووه به پایان رسیده.

پیراهنیو که کسانی مث باجو ، پلاتینی و الکس پوشیدنش رو دادیم کیا بپوشن  .

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

از یه دید دیگه هم میتونیم به قضیه نگاه کنم صدرا جان... اینکه یووه اونقدر قدرتمند شده که #10 تیم، بعنوان تعویضی به بازی میاد.

یاد اون حرف باجو افتادم بعد از پنالتی که مقابل برزیل 1994 خراب کرد! به تأسی از تعلیمات بودا گفت برزیل جمعیت بیشتری از ایتالیا داره و من با این اشتباهم آدمای بیشتری رو خوشحال کردم...

اینقدرم آرش ما رو اذیت نکن. حالا که اینطوری شد، من این عکسو از طرف تو به آرش تقدیم میکنم!  :4:

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

حرمت امامزاده رو باید متولیش نگه داره ...

کاری با الکس کردن که تقدسی برای این شماره باقی نموند .

بعدش هم شد گوشت قربانی برای راضی کردن بازیکنان به آمدن یوونتوس و یا تمدید قرارداد با آنها ...

خلاصه ...آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت ...

دیبالا هم اگر توانمند و جسور باشه میتونه نقشی در ترکیب یووه پیدا کنه وگرنه باید شانسش رو جای دیگری امتحان کنه .

• Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
اصلا این آدم شماره ۱۰ رو بهش دادن افت کرد البته هنوز هم وقتی بازی میکرد خوب گل میزد و خطرناک بود ولی دیگه مثل اون اولهاش نشد. شاید یکی از دلایلش هم فشار همون توقعاتی باشه که بخاطر پوشیدن شماره ۱۰ ازش داشتن. من فکر کنم اگه شماره ۱۰ رو ازش بگیرن ممکنه اون فشار کمی از روش برداشته بشه و شاید دوباره شکوفا بشه. مطمئنا دیبالا در دراز مدت بیشتر از هیگواین به درد میخوره چون هیگواین هر چقدر هم خوب باشه و زحمت بکشه، سنش کم کم داره بالا میره
  • Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال
ربطی به شماره نداره به نظرم. با اینکه طرفدار آلگری هستم ولی پیشرفت دیبالا رو خیلی عقب انداخت متأسفانه. سال های اول خیلی خوب تو ترکیب جاش انداخت ولی بعدش کارهایی کرد که جلوی پیشرفتش رو گرفت.

الان هم با این شرایط باور دارم دو سه بازی بهش ثابت بازی بدن بهترین و مهم ترین بازیکن تیم میشه. با اینکه باشگاه خیلی باهاش بد تا کرد ولی به خاطر یووه موند و بازی های دوستانه هم عالی بود. امیدوارم ساری بتونه این رو درک کنه و ارزش دیبالا رو خیلی خوب بفهمه. چون از اون دسته بازیکنایی هست که توی هر تیمی باشه جزو یکی دوتای اول اون تیمه.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

i#FiorentinaJuve

EEbxVElXsAEeBuM1.jpg

توییت برادر-ایجنتش : « از ویالون موسیقی زیبا بیرون نمیاد اگه یکی از سیمهاش کم باشه... » که البته مثال نقضی زده؛ بطور مثال نیکولو پاگانینی، موسیقی دان برجستۀ ایتالیا عادت داشت که تو کنسرتهاش عمداً چند تا از سیمای ویالونشو پاره کنه برای اثبات اینکه بدون اونها هم میتونه چیره دستانه بنوازه! :fp: بنظرم یکی از دلایل تخریب رابطۀ یووه-دیبالا هم همین برادرش بود وقتی ~4 ماه پیش گفت که 'پائولو دیگه تو یووه خوشحال نیست و تنها کسی هم نخواهد بود که باشگاه رو ترک میکنه!' وگرنه خودش دل در گروی یووه داره! توتو نوشته بود که تو دیدارهای متعددی که این چند وقت داشتن، دل پیرو برای بازگردوندن جایگاهش در یووه بهش توصیه هایی کرده، امیدوارم اینارو از کسی که هم خیرخواه خود دیبالاست و هم یووه، بپذیره... :4:

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

من علاقه ای به پائولو ندارم . اما بدجور دلم شکست همچین صحنه ای رو دیدم . بازیکن به این با استعدادی داره حیف میشه .

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

هیگواین مشکل عصلانی داره و احتمال زیاد بازی با اتلتیکو دیبالا بازی رو فیکس خواهد بود

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی