پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
اگه این بحث ها درست باشه؛ منم موافقم !
  • Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
مخالفم. اینقدر انیلی به فکر خریدهای تبلیغاتی هست ضعف خط هافبک را نمیخواد پوشش بده. با وراتی معاوضه کن اگر به فکر تیمی.
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تحت هیچ شرایطی دوس ندارم دیبالا بره حتی اگه مسی بیاد! اما مثل اینکه قضیه فروش دیبالا بسیار جدیه! من دوس دارم حداقل یکی دو نفر تو تیم باشن ک بهشون ی احساسی داشته باشم نباید همه رو فدا کرد دیگه... این پسر تو این سالها خودشو فدای بقیه کرده حالا بندازیمش بیرون ؟! اگه دنبال پولن خب داگلاس کاستا رو بفروشن هم برا خودش خوبه هم ما! پول زیادی براش میدن ما هم ک ازش استفاده نمیکنیم بذاریم رو نیمکت خاک بخوره ک چی؟!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^^^^^^

اونم می فروشن. خیالت راحت :nish:  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

• mory, Principino, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

شاید نظرم رویایی و غیرواقعی باشه. ولی زمانی تیم درجه یکی میشیم که با حفظ دیبالا، ام‌باپه رو بخریم.

فروش بازیکنی که دلش با تیمه و کیفیت بالایی هم داره رو شخصا نمی‌پسندم. البته اگه خودش بخواد جدا شه و تا مقصدِ مقصود شنا کنه، بحثش جداست.

• Orphée, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این داستان شنا کردن دیبالا تا بارسلونا واسه وقتیه ک تو پالرمو بود و هنوز بازیکن بزرگی نشده بود همین الان از هر استعداد دیگه ای هم بپرسن همینو میگن حالا مقصدش میخواد یووه باشه یا بارسا یا هر باشگاه بزرگ دیگه ای! از وقتی اومده یووه ندیدم مثل پوگبا و ایکاردی و امثالهم مسخره بازی در بیاره و خودشو ب اینو اون لینک کنه... حقش بیشتر از اینهاست
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
بعیده بره چون من امید دارم الگری بره. به نظرم تنها فاکتوری که می تونه دیبالا رو رفتنی کنه الگری و پست احمقانه ای که داره بازی می کنه. دیبالا فداکارم نیست ، مجبوره اون پست بازی کنه. و البته چون ده خوبی هم نیست باز این اواخر بردش وینگر متمایل به مرکز. کلا سرویسش کرده الگری. بازیکن خط جلو هستش نه این پست مضخرف! اونجا می ترکونه

اما من که غیرت داشتن دیبالا به تیم تو کتم نمی ره. یه دلیلم دارم که اصلا به خود دیبالا ربطی نداره. البته بماند که به شخصه خرد شیشه رو توش رویت می کنم. حالا دلیلم چیه اینکه وقتی دروسی عاشق رم شد که توتی رو دید و رفتار رم با توتی. وقتی ما با غیرتامون این تابستون فرستادیم برن (قشنگ مارکی منظورمه) هر بازیکنی برگرده به این تیم غیرت داشته باشه واقعا مغز و پز نداره. نمونه روگانی جون.
حالا این حرفم از دل چرکینی تابستونه ولی کلا بحث غیرت دیبالا نمی فهمم. هممون می دونم رئال دیبالا رو بخواد با سر می ره مثلا. حالا بی خیال چون هنوز کسی نیومده جدی سراغش. بحث اصلی که گفتم بعیده بره اما بودن ام با په و دیبالا با هم تو یه تیم اصن دلیلی نداره سیستمی واقعا!!! حالا بماند که ام با په ۲۰۰ تایی خرج داره و توان مالی شدید می خواد. اما اگر قرار باشه دیبالا بره ام باپه بیاد و فرصتش پیش بیاد. پارتیچی خرست اگر نکند این کار را.
اول از همه داریم در مورد ام با په ای صحبت می کنیم تو هر لیست ننه قمری جزو ده باریکن برتر دنیاست تو این سن. دیبالا فقط تو یه لیست معتبر یوفا (فکر کنم دو سال پیش)جزو ده تا بود. امسال که تو اکثر لیستا بالای ۲۰ بود.
اینکه دیبالا به سطح بالا نرسیده هم می تونه از شیشه خرده خودش باشه و هم از اسطوره بی بدیل یوونتوس بزرگ، ماکسیمیلیانو الگری کبیر که می تونه نابود کردن یه استعداد فوق العاده رو بزنه تو رزومه! اگر برخ دلیلش اسطوره تمام نشدنی یوونتوسه.
ام با په که بعیده امیدوارم الگری بره و الا احتمال ضرر کردنمون هست

به عنوان یه یوونتوسی هم بیاین قبول کنیم دیبالا به سطحی که فکر می کردیم نرسید. ستاره هست اما فوق ستاره نه !!! امسال که فقط خوب بوده. قطعا فوق ستاره پیدا کردیم باید بدیم بره یا به امید خدا الگری اخراج کنیم. اسطوره ابدی یووه جاش تو موزست نه رو نیمکت. انشالله!
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیبالا رو در لیگ قهرمانان خواهید دید چ پستی بازی میکنه تو لیگ شخمی شخمی بازی میکنیم اهممیت نمیدیم /......جلو اتلتیک باید مث جلوی منچستر بازی کرد  .....دیبالا هم موندنیه ولی خوب با اودن ایکاردی نمیدونم موافق باشم یا نه از طرفی پوز اینتر رو میزنیم از طرفی نیومدنشم مشکلی نیس و ما بازیکن داریم ....دیبالا تو یووه بمونه بهتره تا امباپه بیاد 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

eztf_01372877.jpg

اینا میدونن چه لباسی پوشیدن ؟

دلم میخواد بدونم خندشون چه معنایی داره ؟!

خوشحالن یعنی ؟

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

بخشی از مقاله ی مارتین ماتزور از بی بی سی بنظرم جالب بود :

هیچ عکسی از دیبالا در حال پخش کردن پتو و غذا وسط یه شب زمستونی سرد در تورین وجود نداره، یا از بازدیدش از بیمارستانها، یا از اهدای اسباب بازی به پسربچه ها و دختربچه های لاگونا لارگا (زادگاهش) قبل از کریسمس...

ویالوبو، نویسندۀ بیوگرافی دیبالا : " افراد زیادی بهم گفتن که دیبالا بهشون کمک کرده ولی ازشون خواسته که چیزی نگن چون برای اشتهار اینکارو نمیکنه... "

بورسیو، همبازی سابق دیبالا : " [این کاراش] سورپرایزمون نمیکنه چون پائولو همیشه اینطوری بوده. اگه کیکی دستش میومد، بی برو برگرد باهامون قسمتش میکرد. به خردسالا چکمه هدیه میداد و ازینجور کارا. اون هیچوقت تغییر نخواهد کرد، حالا هر چقدرم معروف که بشه... "

• حامد, eⁿzº, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- در لاتزیو 1-2 یووه، 100 % پاسهاش صحیح بود و 44 پاس درست داد... :22:

« داره در پست غیرتخصصی بازی میکنه، شکایتی نداره، همیشه برای کمک به هم تیمیاش حاضره، خودخواهانه بازی نمیکنه، از اقدام به دریبل یار مقابلش ابایی نداره، بازی بدون توپشم حتی خوبه و تا آخرین لحظه میجنگه! »

- یه مقایسۀ عجیب هم گاتزتا کرده بود چند روز پیش بین دل پیروی همین مقطع از فصل 1995-96 (که منجر به قهرمانی یووه در سی ال شد) و دیبالا تا اینجای فصل؛

./ دل پیروی 21 ساله = 6 بازی در لیگ قهرمانان و 5 گل (در پایان 11 بازی و 6 گل) + 12 بازی در سری آ و 3 گل (در پایان 29 بازی و 6 گل)

./ دیبالای 25 ساله = 5 بازی در لیگ قهرمانان و 5 گل + 19 بازی در سری آ و 2 گل

• GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اگه اشتباه نکنم دل پیرو جلوتر هم بازی می کرد، درسته؟

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه Corriere dello Sport در خبري مدعي شده كه انتقال پائولو ديبالا از يوونتوس به اينترناتزيوناله در تابستان پيش‌رو يكي از برنامه‌هاي ويژه جوزژه ماروتا در اين باشگاه است.

اين روزنامه در ادامه اينتر را تنها باشگاهي دانسته كه حاضر است بيشتر از هر باشگاه بزرگ ديگر در اروپا براي جواهر آرژانتيني يووه هزينه كند؛ موضوع مهمي كه مي‌تواند تأمين كننده پروژه‌هاي جاه‌طلبانه يوونتوس در تابستان 2019 باشد!

kcim_dybala.adidas.store.milano.356x237.

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
چیزی که از صحبت های ندود معلومه اینه که مدیریت بوو دل خوشی از ماروتا ندارن و دلیلش کاملا معلوم نیست
ایا اینتر بهترین بازیکنش رو به ما میفروشه که ما دیبالا رو بهشون بدیم؟
ماروتا دقیقا میدونه تو زمینی ورزشی و اقتصادی تا سال های سال نمیتونه با یوو رقابت کنه از از اون تیم کثیفی که توشه خوب یاد گرفته تنها راه اینه که به یوونتوس ضربه بزنی تا تضعیف بشه مثلا کالچوپولی
حالا میخان با خریدن دیبالا از نظر شخصیتی ضدبه بزرگی رو به یوو بزنن هم از نظر کیفیت و هویت یوو تو بورس ضربه بزنه
ماروتا کینه ایه و دنبال ضربه زدن و انتقامه پس خیلی باید حواسمون بهش باشه
اگه من جا انیلی باشم به ماروتا میگم 400 ملیون دلار اگه وجودش رو داری بده دیبالا رو ببره اگه وجودش رو هم نداری دیگه اینطرفا برا دیبالا پیدات نشه
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
خب رسانه ها اسپانیا مخصوصا مارکا و ا اس شروع کردن دارن روز به روز قضیه هدف گزاری پرز رو دیبالا رو جدی تر وانمود می کنن
انروز گفته شده که روابط بین الگری و دیبالا تعریفی نیست و ممکن دیبالا راهی ریال بشه تابستون
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دلاوری بنام دیبالا 

.....................

مرموزترین قضیه ای که برام حل نشده این دیبالاست 

معتقدم جواهره 

اما اینکه این دلاور چطوره و چیه که نه مربی تیم ملی ارژانتین نه الگری نمیتونن ازش بازی بگیرن برایم سواله لاینحله  :1:   :fp:

.......................

و البته معتقدم اینجور بازیکنا واقعا نادرن و از اینجور بازیکنا با شرایط خاص و تنها شاید یک مربی بتونه بازی بگیره 

اینجور لعنتیا باید مچ بشن با یه مربی 

باید ذهنشون تسخیر بشه توسط یه مربی

الگری هم نشون داده اهل اینجور ناز کشیدنا نیست  :nish:  یا اهل اینجور روشها نیست!!! و باید بازیکن خودشو نشون بده تا بازیش بده 

109a_untitled_thumb.png

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
^
بجای دلاور از دلبر استفاده کنید دقیق تر میشه :1:
  • Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

“The wounds go by, the desire to fight, never

(M.Ali)

تهییج و اتحاد به سبک دیبالا

64nd_jpeg.jpg

ویرایش شده توسط اون که من دوسش دارم 10 March 2019 - 01:33 PM.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
تمام شواهد حاکی از اینه که امشب قرار نیست به عنوان یازده تای اصلی بازی رو شروع کنه.
بنظر من دیبالا خیلی خوب میتونه با تکنیکش نظم اتلتیکو رو بهم بریزه و حتی توانایی بالایی در پنالتی گرفتن داره، هر چند تو UCL از این نظر همیشه ناکام بود ...

ترکیبی که امشب به دلیلی غیر از عدم آمادگی، دیبالا رو به عنوان یازده تای شروع کننده نداشته باشه ناجوره و مایه آسودگی مادریدی هاست !
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
به نظر می یاد داره محو می شه تو تیم. شاید پایان دورانشه. اگر این مربی بمونه که کارش تو یووه تمومه. متاسفانه اشتباه در تغییر پست و اصرار به ادامه اشتباهم بیشتر تحت فشارش گذاشته
مشکلی با فروشش ندارم اما الان پولشم برامون کار خاصی نمی کنه
در کل دادن شماره ده و گند کردن بیش از حدش کار غلطی بود
امیدوارم مربی عوض بشه
  • حامد, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی