پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتزو-یوونتوس(هفته سی نهم سری B ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
6 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 29 اردیبهشت 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته سی نهم سری B ایتالیا
آرتزو-یوونتوس(ورزشگاه ارتزو)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي ممنون كه اين تاپيك هيچ پستي نداشت.فقط بگم كه بازي 5-1 تموميد...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب یه جورایی این بازی دیگه حساسیت نداشت. نتیجش هم برای کسی فرق نداشت. کلا از وقتی فهمیدیم یووه صعود کرده دیگه به بازی های با اینتر و میلان و رم فکر میکنیم نه آرتزورو !! من که بدجوری منتظر فصل بعدم و بازی مقابل تیم های بزرگ. اصلا بیخیال تیم های بزرگ.دیدین تیم یوونتوس !! بحث کردن در مورد بازی که همه دیدیم ! نه حرف زدن از روی نوشته هایی که اینور اونور می خونیم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

خوب یه جورایی این بازی دیگه حساسیت نداشت.
نتیجش هم برای کسی فرق نداشت.

کلا از وقتی فهمیدیم یووه صعود کرده دیگه به بازی های با اینتر و میلان و رم فکر میکنیم نه آرتزورو !!

من که بدجوری منتظر فصل بعدم و بازی مقابل تیم های بزرگ.
اصلا بیخیال تیم های بزرگ.دیدین تیم یوونتوس !! بحث کردن در مورد بازی که همه دیدیم ! نه حرف زدن از روی نوشته هایی که اینور اونور می خونیم.

ببخشيد رضاي عزيز...
اين حرفت با يكي از حرفاي خودت و بهمن توي تاپيك مهم خارج از فوتبال ضد و نقيض مي زنه.
گفته بودي چرا هيچكي توي مسابقات نظر نداده.مگه همه نمي گفتن پس سري ب لعنتي كي تموم مي شه.چرا پست نمي دن.و حالا مي گي چون در اين مورد بحثي نداريم.

بهرحال.ناراحت نشو...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
سلام علی من برای آخرین دیدار یوونتوس گفتم با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من گفتم توی تاپیم مسابقات چرا کسی نظر نمیده ؟! گفتم تاپیک یوونتوسی.این همه تاپیک یوونتوسی. خود من در طول فصل کمترین حضور توی این تاپیک ها داشتم.چون اصلا نمی دونستم چی بگم. من بیشتر توی تاپکای بازیکنان و مربی و تیم یووه و اخبار بودم. اون قسمت دوم منظورم خودم بودم( که گفتم نمی دونم چی بگم).اما اولش گفتم بقیه دیگه خیلی اهمیت نداره براشون برای همین این یکی خالیه.وگرنه من که از اول اینجا نبودم.یعنی بودم ولی فقط می خوندم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
رضا جان گفتم كه منظوري نداشتم. بهمن جوابي داد كه روشن شدم.ممنون.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی