پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس ایتالیا 3-2 المپیاکوس یونان

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
164 پاسخ برای این موضوع

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

آخه بچه ها چرا خودتون رو با قوانین یوفا اذیت میکنین.

تیمی که با اما و اگر بخواد بره بالا همون بهتر که نره.ناسلامتی با المپیکوس و مالمو هم گروهیم نه با بارسا و رئال.

حالا اگر تیم به هر زحمتی از این گروه صعود کنه مرحله بعد میخوایم چیکار کنیم.اونجا تیما اینطوری نیستن.

بنظر من درسته که پنالتی رو از دست دادیم ولی فاجعه نیست.تیم باید تو اروپا اعتماد بنفسش رو بدست بیاره و این حاصل نمیشه مگر با برد.

پس باید امیدوار بود که تیم 2 بازی بعدیش رو هم خوب بازی کنه و ببره.

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

کاشکی رو توز بیرون محوطه خطا میکردن اونوقت الان خیالمون راحت بود و استرس نداشتیم

اما حیف که پنالتی شد!!!!

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

حوصله ی حرف زیاد زدن اصلا ندارم . فقط یه چیزی میگم میرم . این یوونتوس ، فقط و فقط یک چیز کم داره ، اونم انگیزه و اعتماد به نفسه . تو چند دقیقه تیم عقب بود خودشو جر داد تا مساوی کنه و ببره ، اما وقتی جلو افتاد آقای ویدال زارپی زد بیرون ! 

برد مال آلگریه . دستش درد نکنه بابت سیستم جدید و خوبش ! فقط ناموسا چرا نباید توز پنالتی میزد ؟  :22:

آهان یه چیز دیگم یادم اومد ... پادوین اومد توپو استوپ کنه خورد تو صورتش ؟  :fp:  :fp:  روملو رو میاوردی تو خوب !  :22:

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

خوب بازی کردیم (عالی نه ولی خوب بودیم)

ولی از نظر تموم کنندگی به شدت افتضاح بودیم راحت میتونستیم با اختلاف ببریم

تو بعضی از دقیقه های بازی بازیکنا به شدت دستپاچه بودن امیدوارم با چندتا نتیجه ی خوب این مشکل هم حل بشه

این همه از آلگری بد گفتیم یه بارم ازش تعریف کنیم

یکی اینکه خدایی تعویضاش رو به موقع انجام داد (نذاشت واسه دیقه 87 ! )

ودیگه اینکه دمش گرم بعد از بازی های بد اوگبونا تو سمت راست دفاعمون به خودش اومد و سیستم رو عوض کرد

فقط ای کاش ویدال اون پنالتی رو گل کرده بود خیلی خیالمون راحت تر میشد واقعا" حیف شد

راستی این ویدال چش شده؟؟!

تو بازی های اروپایی خیلی به یه ویدال آماده نیاز داریم

ویدال و لیخت اگه آمادگی کامل داشته باشن واقعا" میتونن تو اروپا برگ برنده ی ما باشن

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم این بازی رو ندیدم .

اصلا حال و حصوله حرص خوردن نداشتم . با این که نتیجه رو میدونستم ، ولی وقیت هایلایتا رو داشتم می دیدم اعصابم خورد میشد .

اینجوری که من دیدم یورنته تقریبا یه گل زد و تقریبا یه پاس گل داد . ایشالله که به فرم فصل پیشش برگرده .

ویدال فاصله وحشتناکی با ویدال فصل قبل داره . من اینوسه چهار ماه پیش  تو یه فروم دیگه گفتم . " ویدال این فصل از یووه نمیره تو یووه میمونه ، ارزشش کم میشه و فصل بعد با قیمت پایین تر از یووه خارج میشه ."

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

یعنی هر لحظه امکان داشت با یه بکش زیرش دیگه از جانب المپیاکوس گل بعدی رو بخوریم 

یعنی تو این مورد فاجعه ی مطلقیم هر سال هم از این بکش زیرش مزخرف ضربه میخوریم

گل دروگبا بولوت رفت و اشنایدر برگشت و ملبرگ فصل قبل دقیقا بکش زیرش بود ملبرگ که حالا اوت دستی بود!

اینجا هم دو گل دیگه بکش زیرش خوردیم 

واسه بازی اخر به شدت نگرانم اتلتیکو خوراکش بکش زیرشه ما هم نه نمیگیم تو این یه مورد!

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم این بازی رو ندیدم .

اصلا حال و حصوله حرص خوردن نداشتم . با این که نتیجه رو میدونستم ، ولی وقیت هایلایتا رو داشتم می دیدم اعصابم خورد میشد .

اینجوری که من دیدم یورنته تقریبا یه گل زد و تقریبا یه پاس گل داد . ایشالله که به فرم فصل پیشش برگرده .

ویدال فاصله وحشتناکی با ویدال فصل قبل داره . من اینوسه چهار ماه پیش  تو یه فروم دیگه گفتم . " ویدال این فصل از یووه نمیره تو یووه میمونه ، ارزشش کم میشه و فصل بعد با قیمت پایین تر از یووه خارج میشه ."

آره یورنته (تقریبا") یه گل زد و یه پاس گل داد

کلا" از وقتی که اومد تو زمین عالی بود امیدوارم همیشه همینجوری باشه

در مورد ویدال هم من فکر میکنم (یا حداقل دوست دارم اینجوری فکر کنم!! ) که اشتباه میکنی و ویدال تو همین فصل به اوج برمیگرده

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یورنته از موراتا تمجید کزده و گفته بهتر میشم و بوفون هم گفته رو  گل اول المپیاکوس من مقصر بودم....اما بودن توامان دو اسپانیایی خط حمله ما یه امتیاز مثبته از این لحاظ که حس رقابت توشون خیلی زیاد میشه و برای بهتر شدن تلاش میکنن.

بازی دیشب چنتا نکنه داشت!!!!! اولی اینکه توی این سیستم کارایی خط هافبک به شدت تغییر کرد یعنی توی سیستم دیشبمون خط هافبک ما بازی رو رون میکردن و دائما در حال پاسکاری و تعویض منطقه بودن حتی پیرلو و دیگه هافبک ها برای پیرلو بازی نمیکردن بلکه برای هم بازی میکردن ولی باز با این حال پیرلو از همه بیشتر پاس داد .

نکته دوم در مورد توز بود. دیشب توز و یورنته و گاهی موراتا جاهاشون رو عوض میکردن و چیزی که دیشب دفاع 10 نفره المپیاکوس رو شکست جا عوض کردن زیاد هافبک های ما + توز و یورنته یا موراتا بود کلا این جابهجایی گیجشون میکرد .

نکته سوم ضعف یووه توی این سیستم بود که اگه دوباری بازیو ببینیم میبینیم که هنوز سرعت دفاع به حملمون ضعیفه کاملا بر عکس المپیا....ما باید روون تر بازی کنیم و زمان کمتری رو نسبت به نزدیک شدن به دروازه حریف بدست پیدا کنیم.

نکته چهارم الگریه....الگری خوب تیمو ارنج کرد و خوب تعویض کرد و باید ترسش بریزه و رو این سیستم بیشتر کار کنه....

در اخر از همه بازکنا ممنونم که شب خوبی رو رقم زدن اما بازم بونوچ رو داش یادم میرفت اصلا اشتباهی نداشته این پسر...بهترین فرم بازیگریش رو امسال داره.....

این روبرتو واقعا دروازبانیش خوبه

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , moha684 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ویدال پنالتی رو خیلی هم بد نزد، محکم و کم زاویه، یه جورایی نخواست ریسک کنه، به هر حال خیلی بزرگتر از ویدال پنالتی رو بازیکنانی بودن خراب کردن، ولی تو جریان بازی 2 تا موقعیتی که ازش بعید بود گل کنه رو خراب کرد یکیش دقیقه 55 که 3 به 2 شده بودن و توز بهش پاس داد و خراب کرد و یکی موقعیتی که تک به تکو به امید پنالتی خراب کرد

الا ن پنالتی زن تیم ویداله و بیش تر از هر بازیکن دیگه ای پنالتی زد و گل کرد همشو پس دلیل نداشت کسه دیگه ای بزنه

• Georgia , ace of glass, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

ای کاش اصلا توز صحنه آخر پنالتی رو نمیگرفت !

این پنالتی فقط تو این دو سه هفته مغز ما رو به فنا میده که اگه میشد چی میشد و ....

خیلی حیف شد .

ولی الان که میبینم ما اگه توان بردن مالمو تو سوئد و گرفتن حداقل یک امتیاز از اتلتیکو تو تورینو نداشته باشیم همون بهتر که حذف شیم

فقط مسئله ای که رو اعصابه یورولیگه .اصلا دیگه تحملشو ندارم

از 2006 به بعد 5 بار چمپیونز لیگ بودیم که 4 بارش کارمون به بازی آخر کشیده

2009-10 تو تورین یه امتیاز از بایرن میخاستیم که 4-1 باختیم

2012-13 تو کیف یه امتیاز از شاختار میخاستیم که بردیم و اول شدیم

2013-14 تو استانبول یه امتیاز از گالا میخاستیم که باختیم و حذف شدیم

این وقفه دو هفته ای خیلی رو اعصابه ...یه ماه باید فقط حسرت اون پنالتی رو بکشیم تا ببینیم تو تورین چی پیش میاد

• juve's fan, moha684, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
خیلی نمیخوام پستم بلند باشه ، اما ذکر یه چیزایی در مورد بازی دیشب ضروریه . 

اول این که همونطور که باخت های قبل ، به خاطر آقای سرمربی بود ، این برد هم برای آلگریه . شاید به خاطر این که ترکیبش رو عوض کرد . پس همونطور که اومدم و تو بازی های بد یوونتوس گفتم این آلگری در حد و اندازه ی یوونتوس نیست ، الان هم میگم مرسی بابت بُرد دیشب . 

دوم این که این تیم فقط اعتماد به نفس و انگیزه کم داره . ویدال از سر شکم سیری تو زمین قدم میزنه ، موقع پنالتی فقط برای رفع تکلیف شوت میزنه ، پگبا وقت شوت زدن که میرسه استرس از چهرش میباره و خیلی موارد دیگه . این تیم وقتی عقب افتاد ، چند دقیقه خودش رو به آب و آتیش زد تا گل بزنه . اون یوونتوس رو من دوست دارم ! یوونتوسی که کونته ساخته بود ، یوونتوسی که لیپی داشت حتی یوونتوس کاپلو . اون یوونتوس با انگیزه بود ، اما یوونتوس فرارا و زاکرونی و ... در کنار مشکل نبود بازیکن ، بازیکن هایی هم که بودن بی اعتماد به نفس بودن . اما الان آلگری بازیکن داره ، باید مشکل انگیزه ی تیمش رو حل کنه وگرنه به درد یوونتوس هفتم جدول دچار میشه .
اعتماد به نفس نداشتن بازیکنای تیم تو دفاع نمود پیدا میکرد . با هر حمله ی المپیاکوس دفاع یوونتوس ( که تو ایتالیا چند هفته هیچ گلی نخورد ) نابود شد . روی ضد حمله ی حریف و زمانی که باید خونسردی خودشونو حفظ کنن و با فکر تصمیم بگیرن ، دست پاچه میشدن و نتیجش هم شد این تعداد گل خورده در مقابل این تعداد موقعیت روی دروازمون .

سوم این که اگر یوونتوس ، یکمی اعتماد به نفسش رو بین دو نیمه حتی به دست می آورد ، شاید دوباره میشد 7 گل به المپیاکوس زد . یک موقعیت مارکیزیو از دهانه ی دروازه زد بیرون ، یک موقعیت یورنته به دروازه بان کوبید ، ویدال تک به تک و پنالتی خراب کرد ، موراتا تک به تک خراب کرد و ... نمیگم باید همش گل میشد ، اما اگر نصف اینا هم گل میشد الان 7-2 المپیاکوس رو برده بودیم دوباره ! 

در کل ، مشکل این یوونتوس رو اعتماد به نفس و انگیزه ی تیم میدونم و متاسفانه ، الگری رو با اون حرف ها در مصاحبه ها ، مربی نمیدونم که بتونه این اعتماد به نفس رو به بازیکن ها بده . امیدوارم بهمون نشون بده مثل دیشب ، اشتباه میکنم و آلگری میتونه از پس اعتماد به نفس بازیکنا بر بیاد ! 

پ.ن : چه کرنر بدی داد بوفون ! خیلی بهتر میتونست کار کنه ، میشد مشتش کنه بره تو اوت حتی ! از رو همون کرنر هم گل خوردیم ! دیشب آقامون همون جی جی همیشگی نبود ! 

( دیشب حال نداشتم این همه بنویسم !  :1:  تکمیلیه پست دیشبم !  :1:  )

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال
پوگبا: گل من خود به خود به ثمر رسید :nish: 

هافبک فرانسوی در مورد گل خود صحبت کرد و گفت :" درست است که برای ما بازی مهمی بود و به پیروزی نیاز داشتیم. گل من خود به خود به ثمر رسید. می خواستم پاس بدهم اما مدافع سر راهم آمد، به همین خاطر شوت زدم. :) ما یک پنالتی را از دست دادیم، فوتبال همین است اما می دانیم که باید همیشه مثل امروز عمل کنیم و به دنبال کسب پیروزی در هر بازی باشیم."

پوگبا در ادامه بیان کرد:" سبک جدید ما زیاد تغییر نکرده است. همچنان سه هافبک دفاعی در ترکیب هستند ، فقط نقش آرتورو ویدال کمی تهاجمی تر است. آن را در تمرینات آزمایش کردیم.  می دانیم که نمی توان بازیهای لیگ قهرمانان را به شوخی گرفت و باید یاد بگیریم که یک ثانیه هم نباید بازیها را رها کنیم."

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

وقتی یورنته اومد تو زمین گفتم روز عاشورا این علم یزید چیه آوردی توزمین اما انصافا خیلی خوب بازی کرد و تا جایی که من دارم به این نتیجه می رسم که بازی پا با توپش از توز که مثلا مهاجم تکنیکی ماست بیشتره

دمش گرم که همیشه واسه ما تو اروپا گل های حساس ( و مساوی کننده ) می زنه

• Georgia , ace of glass, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کاری به معایب کلی سیستم 4-4-2 ندارم ولی ترجیح میدم اگه قراره از این سیستم یا هر سیستم 4 دفاعه استفاده میشه تو همون 20 30 دقیقه پایانی باشه واسه یووه فعلی

دلایلش هم واضحه.

اول اینکه دفاع چپ مطمئن نداریم . آساموا دفاع چپ نیست و هافبکه . همین که چپ بهش بازی داده کونته 1 فصل طول کشید تا اونجا جا بیفته

اورا هم که خریداری شده با توجه به سنش مصدمیت زیادی داره و کلا مدافع خوبی نیست

همیشه فکر میکردیم مقصر پراندلی هست که مدافعین قدرتمند یوونتوس تو ترکیب آتزوری گند می زنن .

نکته اینجاست عملا هماهنگی بین مدافعین وسط تو دفاع 4 نفره وجود نداره و مقصر خود بازیکنامون هستن نه پراندلی و ..

شاید دلیل اصلی سیستم 3 دفاعه که این همه اصرار میشد روش از طرف کونته همین ضعف مدافعین باشه .

همه بازیها رو نمیشه اینطوری برگردوند . دیشب خیلی راحت 2 گل خوردیم . پس همون بهتر که 3 دفاعه بازی کنیم که به راحتی گل نخوریم

و البته به راحتی موقعیت هم ندیم

کاسرس و اوگبونا هم که در حالت عادی سوتی میدن چه برسه به اینکه دفاع وسط هم باشن .

• juve's fan, moha684 و Georgia از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اتفاقا باید اینقد اینطوری بازی کنیم تا ضعف هامون رفع بشه

• Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ریتینگ
ترین ها
برگرفته از سایت بیانکونری دات ای ار
لول
===========
بهترین بازیکن : پیرلو بدون شک
عملکردش بدون هبچ شکی سراسر خیر و برکت بود
پاس های عرضی و بلند گره گشایی از بازی تعویض درست منطقه
نداشتن اشتباه و از همه مهم تر ضربه ازاد فوق العاده

با انگیزه ترین : یورنته
اصن گل ک زد جوری فریاد میزد و خوشحالی میکرد ک همه جام خنک شد :دی
واقعا اومده بود ک بزنه

پر کار ترین : لیخ
فقط میتونم بگم اوتوبان کرد سمت چپشونو
باید رو سانتر هاش بیشتر کار منه در مجموع نمره 8 رو میدم بش

خنده دار ترین : یورنته
طی چند صحنه ک وصفش بر زبان و این تاپیک نمیگنجه داشتم جر میخوردم از خنده تو اوج عصبانیت خدا خیرش بده عالی بود

فحش خور ترین :
این مقام به موراتا رسیده بود ولی با بازبینی تقدیمش میکنم به ویدال

ول ترین : مارکیزیو
کلا ول بود واسه خودش

ستودنی ترین : استاد پادویین بعد اومدنش خون تازه ای به رگ های مرده ی تیم تزریق شد

هیچی ترین ها :
مدافعین ما کلا هیچی
:|
  • juve's fan, Mohammad-SS, moha684 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

دوستان ما حذف میشیم . خیالتون راحت . به امید موفقیت در سال بعد . شب خوش

دوستان اگر یووه 2 بازی بعدی خودش را ببرد صعودش قطعی قطعی هست و کاری به نتایج دیگر تیم ها هم نداریم(چون اگر حتی المپیاکو هم دو بازی بعدیش را ببرد یووه و المپیاکو 12 امتیازی میشوند و صعود میکنند و اتلتیکو حذف میشود)

هنوز همه چیز دست خودمان هست بردن اتلتیکو در خانه و مالمو در سوئد در توان یووه هست.

البته اگر در دو بازی باقی مانده نتایج دیگه ای بگیریم باید منتظر نتایج سایر تیم ها باشیم به نظر خودم اگر با دقت و اعتماد به نفس بازی بکنیم احتمال صعود 80 درصد داریم حتی به عنوان سرگروه

• moha684, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

53748618427226666716.png

جدول سایت یوفا....ویدال خدا بگم چکارت کنه......امیدمون به مالموئه....چون المپیاکوس تو خونه مالمو باخته میشه امید داشت به مالمو که تو زمین المپیا بتونه حتی مساوی بگیره. اما چیزی که میمونه استرسش برای ماست . خدا کنه هر دوبازی روببریم. پیش بینی من پیروزی 2-0 مقابل مالمو و پیروزی 1-0 مقابل اتلتیکو مادریده. در اوج خوش شانسی بدشانس ترین تیمیم. ولی به صعود امیدوارم . تیم ما باید بهتر بشه .

احتمالات

دربدترین شرایط المپیا جلوی اتلتیک مساوی میگیره و مالمو رو میبره که میشه 10 امیازی

در بهترین شرایط بازی با اتلتیکو رو میبازه چون واسه برد میائ و باز بازی میکنه و با مالمو مساوی میکنه. اینطوریه که راحت صعود میکنیم.

ولی اگه خودمونو با 2 برد جلوی این دو حالت بهترین و بدترین بزاریم بازم صعود میکنیم. ولی تنها امیدمون به مالموئه :946060600768130572:

• moha684, Georgia , Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اتفاقا باید اینقد اینطوری بازی کنیم تا ضعف هامون رفع بشه

اینکه پست یک بازیکن رو عوض کنی و انتظار داشته باشی فوق العاده باشه بر طرف کردن ضعف نیست . اورا سالهاست چپ بازی میکنه و هنوز ضعف داره

کیه لینی و دیگران و بقیه هم سال های قبل کونته تو این سیستم بازی کردن زیاد هم بازی کردن ولی هیچ وقت ضعف هاشون برطرف نشد . همین مدافعین سال قبل کونته n گل خوردن تو سری آ

چطوری مدافعی بارتزالی که هیچ وقت مدافع خوبی نبوده یکباره میشه یکی از بهترین های سری آ ؟

نکته اینجاست که با 3 نفر دفاع نمیکنیم با 5 تا دفاع میکنیم . این یک نفر اضافی هم باعث پوشش ضعف های بقیه هست و هم اجازه آزادی عمل و نفوذ بیشتر به دو مدافع چپ و راست میده

• moha684, Georgia و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من خلاصه بازی رو دیدم چقدر این موراتا افتضاحه ووچینیچ یا کوا اون تک به تکو گل می کردن این چه جوری گل نکرد :fp: 22 میلیون پرید

به نظرم بازیکنهای یووه در تیم آلگری خیلی از راه دور شوت می زنن نه اینکه بد باشه اما نه دیگه از هر فاصله و هر موقعیتی. مثل شوتی که مارکیزیو زد لیخت خوب از سمت راستش نفوذ کرد که مارکیزیو بهش پاس بده اون از همونجا کشید زیرش :fp: یا یه جا دیگه دوباره لیخت از راست نفوذ کرد که توز بهش پاس بده اینبار توز کشید زیر توپ که رفت بیرون زمان کنته کسی جرات نداشت در هر موقعیتی شوت بزنه :33:

• juve's fan, aidin_2010, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی