پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سباستین جووینکو - Atomic Ant

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1735 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جووینکو در صحبت هایی کوتاه گفته : لطفا مرا اینقدر قرض ندهید ... سباستین با اشاره به این موضوع که به قدر کافی باتجربه شده است گفته دوست داره به تورین برگرده و زندگی جدیدی رو آغاز کنه . با توجه به گفته های اخیر کوبولی و الکان ، جووینکو قطعاً بعد از اتمام هفته آخر سری آ به تورین خواهد آمد و فصل آینده در یووه خواهد بود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این عکس سباستین خیلی قشنگه،ببینید ترزگه چطوری بغلش کرده :

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سباستین بازیکن 164 سانتی متری متولد تورین که در 14 سالی جذب سیستم پرورش بازیکن یوونتوس شد.و با درخشش و صعود در رنکینگ سیستم جوانان یووه به تیم جوانان (زیر 20 سال) رسید و در Campionato Primavera سال 2006 همراه بقیه جوانان یوونتوسی قهرمان شدند.(جامی که همه تیم های سری آ  و سری بی با تیم زیر 20 سال درش شرکت می کنند ) سبا در اون لیگ درخششی خیره کننده داشت که باعث شد به تیم اصلی یووه راه پیدا کنه. سباستین در حال حاضر به خاطر قدرت دریبل زنی و بازی سازی شهرت پیدا کرده و به عنوان آینده دار ترین جوان ایتالیا شناخته میشه. سباستین در اولین حضورش برای یووه،بلافاصله یه پاس گل به ترزگه داد در بازی مقابل بولونیا در سری بی ! سباستین در اولین حضورش در تیم ملی جوانان ایتالیا یه پاس گل به آکوافارسکا در بازی مقابل آلبانی داد،و در اون بازی اینقدر خوب بازی کرد که تماشاگران آلبانی برای او دست زدند. سبا در همه رده های تیم ملی (زیر 16 سال-زیر 17 سال-زیر 18 سال-زیر 19 سال-زیر 20 سال و  زیر 21 سال ) بازی کرده !!!! --- با توجه به اینکه یه بازیکن اهل تورینه،از محصولات مدرسه فوتبال یووه است،و آینده دار ترین بازیکن ایتالیاست.فکر میکنم واقعا حماقمت از دست دادن این بازیکن ! کاملا استعدادش رو داره،نیاز به تجربه داره پس باید بهش فرصت بازی بدند. می تونه اسطوره ای فراموش نشدنی برای یووه باشه.من خیلی بهش خوشبینم. **

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

سباستین در حال حاضر به خاطر قدرت دریبل زنی و بازی سازی شهرت پیدا کرده و به عنوان آینده دار ترین جوان ایتالیا شناخته میشه.

البته رضا من فکر میکنم سبا بیشتر به خاطر سرعت که داره معروفه که اصطلاحا بهش میگن pace یا agility و البته عالی هم بازی سازی میکنه !
من هر نقدی که ازش خوندم همش ازش تعریف شده ولی همگی گفتن که باید قدرت دریبلزنیش رو افزایش بده...( تکنیکش نابه ولی )

سرعتش واقعا بالاست که این باعث میشه قدرت بدنی و قد کوتاهش رو پوشش بده .
بارها دیدم که تا بازیکنای حریف فرصت فکر کردن برای زدن توپش رو پیدا کنن سبا چند متری دور شده !
نزدیک ترین مثال شاید لیونل مسی باشه . جالبه که هر دو سن و قد و حتی پای تخصصیشون هم با هم یکیه ! سبا هم یه جا گفته بود بازیکن مورد علاقه اش مسیه...

رضا یه چیز رو هم که خودت اشاره کردی اینه که برخلاف ستارگان چند سال اخیر یووه مثه الکسی و باجو که از پادووا و فیورنتینا خریداری شدن جووینکو محصول خود یووه ست !

یه چند تا نقل قول از بزرگان یووه در موردش :

" جووینکو خلاقیت بیشتری نسبت به دل پیرو داره اما نیاز به رشد داره . او عزم و شخصیتی قوی برای موفقیت داره . " - دینو زوف
" بعضی وقتا او میتونه ویران کننده باشه ! ما در چند سال آینده میفهمیم که آیا او میتونه الکس دل پیرو بعدی یووه باشه یا نه... " - جانلوکا پسوتو
" سباستین ممکنه یه ذره کوچیک باشه اما او قویه و هیچ ترسی نداره . ما باید بدون فشار اونچنانی بهش فرصت رشد بدیم . من قبلا گفتم که اون نسبت به سنش یه نابغه ست ! " - چرو فرارا
" در اولین روز در امپولی در تابستون گذشته من بهش گفتم که قد یه مشکل نیست . او یه مشکل برای تیم های مقابل یووه خواهد بود . او بسیار سریعه ! " جیجی کانی مربی قبلی امپولی

**

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بابک دیروز به مصاحبش اشاره ای کرد.توی همون مصاحبه از این گله داشت که چرا در ایتالیا به بازیکنان جوان در تیم های بزرگ زیاد میدون داده نمیشه کاری که در لیگ های انگلستان و اسپانیا خیلی زیاد انجام میشه! البته در بخشی از مصاحبه هم گفته بود اگر باشگاه تصمیم بر این بگیره که سبا یک فصل دیگه هم به طور قرضی برای تیم دیگری بازی کنه کاملا قبول میکنه اما به شدت هم برای بازی با پیراهن یووه در سری آ ابراز تمایل کرده بود بزرگترین مشکلی که ممکنه برای جووینکو به وجود بیاد مشکلی هست که برای پالا به وجود اومد! درسته که جووینکو بازیکن بزرگتری نسبت به پالا هست اما نباید توی ذهنومون اونقدر بزرگش کنیم که اگر در یووه موفق نشد به مربی و سیستم بازی یووه ایراد بگیریم! بازم میگم که احتمال موفقیت جووینکو در یووه خیلی بالاتر از پالاست اما بهتره یک مقذار صبر کنیم و حداقل به اندازه یک نیم فصل بازی های این بازیکن رو با پیراهن یووه ببینیم و بعد اون رو آینده یووه معرفی کنیم **

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همین امروز هم پیرلوئیجی کاسیراگی سرمربی تیم زیر 21 ساله ها و المپیک ایتالیا در مورد سباستین گفته : جووینکو خارق العاده است ... کاسیراگی گفته که جووینکو قادر است گلهای زیبایی نیز به ثمر برسونه و بسیار نکته سنج هستش . .................... از جمله ای که فراز عزیز زیر آواتارش نوشته خیلی خوشم میاد . Sebaggio ... یعنی میشه روزی جووینکو هم مثل روبرتوی افسانه ای بازی کنه و برای یووه و آتزوری افتخار کسب کنه ...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

توی همون مصاحبه از این گله داشت که چرا در ایتالیا به بازیکنان جوان در تیم های بزرگ زیاد میدون داده نمیشه کاری که در لیگ های انگلستان و اسپانیا خیلی زیاد انجام میشه!

نمیدونم اینجا جاش هست یا نه . ولی بعد از اینکه اینو خوندم یاد حرفای کارلو کارانزه نویسنده ی خوش فکر سایت گل افتادم .

میگفت تو اسپانیا و انگلیس تا یه بازیکن جوونی چهره میشه سریع به تیم ملی دعوتش میکنن و اونقدر ازش بازی میگیرن و روش تبلیغ میکنن تا حدی که نمیتونه اون فشار رو تحمل کنه و پس میزنه . نمونه هاش هم زیاده مثه دوانینگ . کریک . کرواچ...

البته استثناهایی مثه رونی و سیلوا همیشه هستن . همه جا هستن و اقلیت رو نمیشه انکار کرد !

ولی میگفت تو ایتالیا اینطوری نیست . یه بازیکن پله به پله و مرحله به مرحله میاد بالا و به تدریج از پایین ترین درجه تا بالاترین و رسیدن به تیم ملی رو طی میکنه . مثلا ده روسی رو ببینین ! آکوییلانی . مونتولیوو . کیه لینی . کوآلیارلا و قبلشون بارزالی و تازگی هم سبا و روسی .

الان به راحتی میشه به آکوییلانی و ده روسی و مونتولیوو و کیه لینی در رقابت های اروپایی و جهانی اعتماد کرد . آکوییلانی و ده روسی در بازی با رئال و موتولیوو در جام یوفا این مسئله رو ثابت کردن . ولی نمونه های انگلیسی و اسپانیاییشون چطور ؟!

تو آخر حرفاش هم یه سوال جالب رو مطرح کرده بود :
آیا طرفداران فوتبال ایتالیا ( و سری آ ) ترجیح میدن جوونای در حال رشد بیشتری ببینن یا تیم ملیشون مقتدرتر باشه و افتخارات بیشتری کسب کنه ؟! ( کنایه به انگلیس که آخرین افتخارش برمیگرده به 42 سال پیش که در جام جهانی که تو کشور خودش برگزار میشد قهرمان شد و اسپانیا که آخرین افتخارش برمیگرده به جام جهانی 1950 برزیل که توش سوم شد ! )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من اگر بازی های جووینکو رو دیده باشید میبینید که با اینکه قد و قامت کوچیکی داره و از نظر جسمانی هم ظاهرا ضعیف به نظر میرسه اما در جنگ های تن به تن موفقه ! خیلی درگیرانه بازی میکنه ! کاملا بدون ترس ! بد ترین تکل ها رو روی پاش رفتند اما آخ نگفته !!!!!!!!! بازی های زیادی رو از سباستین دیدم . بزرگش نمیکنم ، به هیچ عنوان ، اما نابغه هست ! تا حالا هم 31 بازی ملی داشته داشته در تمام ادوار 5 گل به ثمر رسونده . عاشق این بازیکنم من ! منتظر بازگشتش به یوونتوس هستم و فکر کنم بازی کردن در اروپا میتونه خیلی به پیشرفتش کمک کنه . با تشکر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من تو رو خدا واژه هایی مثل اینکه شاید نتونه موفق بشه و زیاد سطح توقع رو بالا نبرید نگید من کلی به طرفدارهای دیگه پزشو دادم ;D گفتم یجوری بدرخشه که مارادونا بیاد بگه این جانشین من توی ایتالیا است ;D بهرحال دعا میکنم اینطوری که ازش تعریف میکنیم باشه ، البته من بازیهاشو جلوی یووه دیدم و واقعا استثنایی هست با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من هنوز سوپر گلش به رم رو فراموش نمیکنم ! استثنایی بود ... من معتقدم یووه اولین ستاره فصل بعد رو جذب کرده و جووینکو میتونه یک ستاره بزرگ برای تیم باشه . به نظرم شماره 7 رو باید از حسن بگیرن و به سباستین بدن ... اگر کسی گل به رمش رو داره ، لطفاً لینک دانلودش رو اینجا بذاره تا همه اون گل زیبا رو ببینن .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه مسئله ای که امین هم بهش اشاره کرده بود اینه که جووینکو قابلیت بازی در پشت سر مهاجمین و حتی به عنوان یک مهاجم نوک رو هم داره و در لیست تیم المپیک ایتالیا اصلاً اسمش به عنوان مهاجم رد شده .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سباستین امروز در صحبت های کوتاهی با Sky Sport Italia به آماده بودن برای بازگشت به یووه صحبت کرده .

سباستین گفته : من آماده بازگشت به یووه هستم و نمیتونم یک فصل دیگه رو منتظر بمونم .

سباستین که در حال حاضر در اردوی تیم المپیک ایتالیا به سر میبره ادامه داد : من در واقع یک مهاجم هستم و باید در کنار دل پیرو باشم . جووینکو همچنین از دعوت شدن الکس به تیم ملی ابراز خوشحالی کرد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من دوست دارم سال بعد جووينكو رو با يكي از دو شماره 7 يا 20 ببينم ! ‏ بدجوري منتظر ديدنش تو تركيب يووه هستم ! عشق منه اين بشر ! ‏ باتشكر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم دوست دارم بيست باشه هميشه شماره بيست هاي ايتاليايي بازيكناي موفقي بودن سينيوري ، توتي ، ويري ، كيه زا و ... اينا همه زماني شماره بيست رو مي پوشيدن معمولا ً توي اوج دوران جووني

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

! عشق منه اين بشر !

باتشكر

ویرایش شد. ::)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام امير جان منظورت رو نفهميدم ‎:D باتشكر

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

سلام امير جان
منظورت رو نفهميدم ‎:D
باتشكر

هیچی عزیزم اشتباه از من بود بازم عذر میخوام.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

سباستین که در حال حاضر در اردوی تیم المپیک ایتالیا به سر میبره ادامه داد : من در واقع یک مهاجم هستم و باید در کنار دل پیرو باشم . جووینکو همچنین از دعوت شدن الکس به تیم ملی ابراز خوشحالی کرد

سلام دوستان من
یعنی انتظار داره با قد 164 سانتی متریش بقل الکس 173 سانتی قرار بگیره !!!
اونوقت ما هم که توی فصل گذشته نشون دادیم هر وقت کارمون گیر کنه مثله ایرانیها میکشیم روی دروازه ، پس اونوقت کی سر بزنه ؟!؟!؟
فکر میکنم یکم احساسی شده ، البته این طبیعیه که هر بازیکنی معمولا به هر تیمی میره ، سعی میکنه از اسطوره اون باشگاه تعریف کنه تا بین هوادارا محبوب بشه
با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
سبك بازي جووينكو طوريه كه احتياجي با اين صحبتا نداره واسه محبوبيت معمولا ً بازيكناي ريزنقش و تكنيكي زود توي دل هوادارا جا ميشن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بازی ایتالیا-ژاپن رو دیدم.(جوانان) به وضوح،بازیکن خوبیه.خیلی بازیکن خوبیه،بازیش توی زمین کاملا به چشم میاد و خیلی خیلی پرتلاشه، وقتی جثه اش رو می بینی،اصلا فکر نمی کنی اینقدر قشنگ بتونه توپ های هوایی رو استپ کنه یا برگرده عقب و مزاحمت ایجاد کنه برای حریفان، جثه اش رو که می بینی اصلا فکر نمی کنی با این شجاعت بره توی پای حریفان ! خیلی خیلی فرزه و مثلا توی یک صحنه برای سانتر توپ چند بار پا عوش کرد و بعد توپ رو خیلی قشنگ فرستاد، یعنی حرکات پاش خیلی برای مدافع ها گیج کننده است. مرتب سمت بازیش رو عوض می کرد و از چپ به راست می رفت یا میومد وسط. ولی، ولی....ستاره نیست.یعنی،هرچقدر هم خوب باشه،یه ستاره ندیدم ازش. شما وقتی بازی مسی رو می بینی،شک نداری یه ستاره است. اما سباستین،به همون اندازه که حرکات قشنگ انجام میداد،توپ هم لو می داد.تکنیکش اونقدرها هم بالا نیست. یه صحنه اومد مدافع ژاپن رو یه دریبل تکنیکی بزنه،سوتی داد،توپ رو تقدیم کرد به مدافع ژاپنی. می خوام بگم،بازیکن خوبی هست،خیلی هم بازیکن خوبی،حتی در حد یووه هست،ولی اصلا ستاره نیست. و بیش از حد بزرگ شده. سال دیگه،توی ذوق خیلی ها خواهد خورد،چون انتظارات خیلی زیادی ازش دارند و فکر میکنم یه بازیکن خارق العاده است،همون فکری که من بعد از اینهمه تعریف راجبش میکردم.ولی حقیقت اینه که اینقدر ها هم استثنایی نیست. ولی مطمئنا بازیکن مفیدی،اعتماد به نفس جالبی داره،و این خیلی خوبه براش. بازم میگم،من کاملا بازیش رو پسندیدم،(قبلا هم توی چندتایی کلیپ ازش دیده بودم) اصلا وقتی می بینیش فکر نمی کنی این بشر اینطوری فوتبال بازی کنه،چون واقعاااااااااا کوچیکه ! ولی انتظارات ازش زیاده،فکر نمی کنم بتونه به همه ی اون انتظارات جواب بده، لیگ ایتالیا فشرده و سخته،سرعت اصلی ترین فاکتور بازیش بود، توی دفاع های تو در توی ایتالیایی این قابلیتش کمرنگ تر خواهد شد. بهرحال،قبلا گفتم،بهش امیدوارم.حتی امیدوارم اسطوره بشه در یووه. براش دعا می کنیم که همینطور بشه. **

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی