پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سباستین جووینکو - Atomic Ant

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1735 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این بازیکن هم سریع و هم تکنیک قابل قبولی داره و به Juve's Baby Face مشهوره چون شبیه بچه های ده یازده سالس!!!!!!!!!!!!! این هافبک-مهاجم جوون متولد 26/01/1987 که اصلیت ایتالیایی داره و از محصولات Juventus Primavera هستش در اولین بازیش برای تیم بزرگسالان یووه فوق العاده بود و یه پاس گلم داد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
اوه . خیلی مشتاقم عکسش رو ببینم . خدایی دشام چی کسایی رو میاره ها . دمش گرم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بازی با بولونیا با اینکه کم بازی کرد اما فوق العاده بود و نمرده 7 گرفت واقعا اینجوری ادامه بده یک ستاره جدید معرفی خواهد شد خیره کننده بود من واقعا شاخ در اورده بودم از بازی این پسر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
اها حالا که عکسش رو دیدم شناختمش .
توی بازی با استاندار لیژ هم بازی کرد برای یوونتوس .
اتفاقا اون جا هم یکی از فوق ستاره های یوونتوس بود .
از الکس هم حتی کوتاه تره . اما عالی بازی میکنه .
===========================
واقعا هم حرکتش عالی بود و هم پاسش .
============================
این لینک رو ببینید .
3 تا ویدئو زیبا از این بازیکنه که نشون میده علاوه بر تکنیک . شوت زن هم هست
http://www.fussball-...o-3-2272-1.html

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
نمی دونم واقعا چیکار میخواهد بکنه الان از 6 تا باشگاه ایتالیایی پیشنهاد داره هر چند تیم هایی مثل امپولی-رجینا و ... هستند اما برای یک بازیکن با این سن خیلی مهم هست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
این جیووینکو جیگر منه !!! خیلی بازی خوبی داره و امیدوارم مربی جدید بهش اعتماد کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
http://www.juventus.com/Allegati/f_Poker%20dell'Under%202120314086528a1a-c4d4-41df-a1de-bbd8b13e0de.jpg

اسنم یه عکس از جیووینکو در بازی مقابل اینتر که یکی از ستاره های یوونتوس بود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
این بازیکن کوچولوی یوونتوس بازم خوش درخشید ! واقعا بازیکن باحالیه . فکر کنم رانیری روش حساب ویژه ای باز کنه ! مطمئن هستم به زودی رشد میکنه و یکی از نوابغ فوتبال ایتالیا میشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
جيووينكو و بتگا ستاره هاي آينده دار يووه مي شن.مطمئنم و شرط هم مي بندم.جفتشون سبك بازي فوق العاده اي دارن. جيووينكو تو بازي هاي سوپر كاپ ايتاليا كه يووه قهرمان شد(جوونا) از بهترين ياراي يووه بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
یه چیزای بدی شنیدم . زبونم لال جیووینکو از یوونتوس رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جیووینکو واقعا فوق العاده بود و بعد از مدت ها یک جوون باحال دیدم توی ترکیب یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
سلام دوستان من تاپیک جووینکو رو منتقل کردم اینجا ، تا دربارش صحبت کنیم . بازیکنی که به احتمال زیاد سال بعد در ترکیب یوونتوس خواهد بود . به نظر شما میتونه موفق باشه ؟ باتشکر

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
من که خیلی دوستش دارم.خیلی هم بهش امید وارم.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
جووینکو اینده یووه رو مال خودش میکنه و میشه شماره 10 بعدیه یووه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اولین پست ها رو که خوندم ، برام عجیب بود بهمن گفته بود که نمیشناسمش ، بعد که دقت کردم دیدم این پست ها مال سال پیشه بهرحال منم در مورد جیووینکو با دو پست آخر موافقم ، این بازیکن فوق تصوره و مطمئن باشید انقدر ارزش داشته که هواداران یووه حاضر شدن نامه اعتراض آمیز به باشگاه برای نگه داشتنش بدن ، من فکر میکنم فصل بعد از نظر خلاقیت میتونه به کامو کمک کنه با تشکر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
به نظر من هم عالیه اما به علت قد و قامت کوتاه ممکن است در درگیری ها شکست بخوره اما می تونه مثل مسی از تکنیک بالای خودش استفاده کنه.در هر حال به نظر من نیمکت نشینی استعدادش را کور خواهد کرد و رانیری باید به او بازی بده .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
آخی خیالم راحت شد که مدیرا گفتن اون هیچ جایی نمیره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اما تاکید می کنم که هرگز حاضر به از دست دادن جوونکو نیستیم و مطمئنا این بازیکن جوان در کنار ما خواهد ماند و به تیم دیگری نخواهد پیوست این هم اخرین صحبت های مدیر باشگاه یوونتوس در مورد جوونکو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
الکان هم در مورد جووینکو گفته که قطعاً بعد از بازی هفته آینده امپولی و لیورنو به یووه باز خواهد گشت و هیچ جایی هم نمیره و در تیم حفظ میشه .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
فقط خدا کنه مو بزاره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
ستاره جوان یوونتوس هم توی جدید ترین مصاحبش گفته : فقط و فقط می خواهم برای یوونتوس بازی کنم - از وقتی فوتبال رو شروع کردم الکس رو الگوی خودم قرار دادم و حالا خوشحال می شم اگه بتونم کنارش بازی کنم - در پایان هم بهش گفتن از چی خوشحال می شی ؟؟ گفته : ایکاش همراه دوستانم مارکیزیو و ده چلیه برای یووه بازی کنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی