پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5423 پاسخ برای این موضوع

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

چندتا نکته...

مهم نیست یک بازیکن چقدر تلاش میکنه، مهم اینه که تلاشش درخدمت ریتم تیم باشه. هیگواین شده پاشنه آشیل تیممون. تلاشش قابل تقدیره وقتی به درد تیم بخوره. دوندگی مفید که نداره، استارتای انفجاری هم که حرفشو نزن، حتی یارگیرش رو هم نمیتونه با دوتا حرکت بدن فریب بده و خالی شه. به شدت افت کرده و برای پیدا کردن فرمش باید بهش بازی داد، از طرف دیگه با بازی دادنش عملا تو یک سوم حریف گیج و منگیم. از لحاظ دفاعی هم برنمیگرده و به کمک تیم نمیاد. بازی کردن یا نیمکت نشینی هیگواین تصمیم سختیه که الگری باید بگیره. اگر میخواد همچنان هیگواین رو فیکس بذاره باید وینگرای دونده ای رو بازی بده که بتونن دفاع هم بکنن: دلیل ثابت نبودن کاستا و برناردسکی. به گزینه نوک بازی کردن مانژو هم با احتیاط نگاه میکنم چون بنظرم مانژو راحت مارک میشه و مارک شدن مانژو یعنی تک و تنها موندن دیبالا بین خط دفاع و هافبک حریف.

استفاده از کاستا و برناردسکی هم تو این سیستم سخته. باید با ریتم تیم هماهنگ شن. برناردسکی ذاتا وینگر نیست و دوست داره متمایل به مرکز بازی کنه، تو فضاهای بسته بلده حفظ توپ کنه و دید خوبیم داره = پست ۱۰ (؟). از طرفی کاستا ذاتا وینگره و لب خط میتونه از پس مدافع مستقیمش بربیاد. ولی برخلاف برزیلیای دیگه اونقدری تکنیکی نیست که سه نفرو به هم بدوزه. اگر بخواد کاستا رو وینگ چپ بازی بده، عملا الکس ساندرو خنثی میشه. اگر برناردسکی رو (فارغ از سمت راست یا چپ زمین) بازی بده فضای پشت محوطه برای دیبالا کم میشه. تصمیم سخت دومی که الگری باید بگیره:‌ تغییر پست بازی این دونفر مثل کاری که با دیبالا کرد، یا تغییر سیستم برای بازی گرفتن ازین دوتا. مورد اول رو بارها انجام داده ولی نتیجه همیشه مثبت نبوده: مدافع راست بودن استورارو،‌ لب خط بازی دادن موراتا، پست ۱۰ بازی کردن پیانیچ. به نظرم تا الان نه کاستا و نه برناردسکی نشونه ای از پیشرفت نشون ندادن پس اگر از من بپرسید میگم که باید سیستم تیم عوض بشه.

یه گپ عظیمی هم وسط زمینمون داریم که وقتی توپ دستمونه باید هرچه  زودتر ازین گپ رد شه وگرنه مالکیت رو از دست میدیم. اگر الگری میخواد با دوهافبک ادامه بده باید یه کارت جدید رو کنه، مث آلوز. کاستا رو نمیتونه ثابت بذاره به دلایل دفاعی:‌ با هیگواین و دیبالا عملا تیم با ۸ نفر دفاع میکنه. درسته که کوادرادو هم مثل پارسال به خط هافبک کمک نمیکنه ولی باز از نظر دفاعی بهتر از برناردسکی و کاستاست. الگری چی کار باید بکنه؟ به نظرم دست از بازی کردن با دوهافبک برداره: خدیرا،‌ پیانیچ و ماتوییدی. چرخش توپمون بهتر میشه + خط هافبک محکم تری خواهیم داشت. یک تصمیم سخت دیگه!

از لحاظ دفاعی: پارسال کمربند میانی تیم محکم بود و خط دفاعمون ریسک کمتری در دفاع کردن میکرد. الان ولی نه،‌ آلوز نیست، کوادرادو افتضاحه و خدیرا هم (ایشالا) به خاطر مصدومیتش افت کرده. همین باعث میشه که خط دفاعی بشه اولین سنگر دفاعی تیم. مثل فصل قبل نیستیم که وقت دفاع چهارتا هافبک داشته باشیم و همینم باعث شلخته بازی کردنمون در دفاع میشه. از فروش بونوچی نگران نبودم چون ساختار تیمی جلوی مدافعینمون محکم بود. تنها نگرانیم بازی سازی از دفاع بود. امیدوار بودم امسال فشار بازی سازی از دفاع کم شه یا حداقل روگانی بیشتر بازی کنه. اما در واقعیت، مثل سابق تاکید به بازی سازی از عقب داریم و تنها مدافع پا به توپمون هم بازی نمیکنه! الگری باید بهتر از من و شما بدونه که افتضاح بودن خط دفاعمون به خاطر بی اثر بودن وینگرها و هافبکامونه نه مدافعین، که با ضربدری بازی دادن بن عطیه و بارتزا بخواد خط دفاعی مطمئن بسازه. اگر اینم نمیفهمه باید براش از روز روشن تر باشه که روگانی از بن عطیه و بارتزای فعلی بهتر نباشه بدتر نیست. من ترجیح میدم با روگانی به لاتزیو ببازیم تا بارتزا (که چه بسا اگر روگانی بازی میکرد گل دوم رو نمیخوردیم).

چندتا تصمیم سخت باید بگیره. ازش راضی نیستم این فصل، ولی میدونم که ورق رو برمیگردونه. فصل هیجان انگیزیه!

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

چون کاستا قابلیت پشت مهاجم هم داره. به نظرم 4321 رو می شه تست کرد یا 4141 یا 451

برنادسکی وینگ بک بازی کرده 

تو 4321 حتما باید به برنا که بازیسازه بازی بده به نظرم. گردشی با کاستا هم می شه. ولی اگه بخواد دو هافبک ادامه بده

4213 بازی کنه و اون یک رو برنادسکی بذاره

تجربه می گه برنادسکی یا کاستا شماره ده مجبورا به خط هافبک اضافه بشن. درسته ریسک کرده ولی بهتر از این 4231 با وینگ بکه که تعطیلم شدن

اما اگه اصراربه 4231 داشته باشه. به نظرم کواد بیاد دفاع راست و برنادسکی بازی کنه. مانژو هم بره کاستا بیاد. ساندرو لازم نیست تو این دوران افتش حتما تهاجمی عمل کنه می تونه به خطر هافبک کمک کنه. 4231 بازی کردن تهاجمی با کاستا و برنادسکی یه ریسکه بزرگه که اگه مانژو نوک باشه ریسکش کمتره اما این ریسک بزرگ من روش شرط می بندم نتایج قشنگی می ده.   

• mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این آقا اگه مانزو رو نمی خواد بزاره نیمکت سیستمو یجوری دو مهاجمه باید بکنه

وگرنه مانزو رو دیگه وینگ نباید بازی بده افتضاح بازی کردن ما تو بخش تهاجمی بخاطر مانزوئه

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
واقعا اگه جای کاستا، لمینا رو نیمکت می بود آلگری همون دقیقه 50 میاوردش داخل... فک کنم ب کاستا اعتقاد نداره وگرنه زودتر از اینا بازیش میداد...
  • tecra, Georgia و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

روزنامه المانی میگه ....اگه اخر فصل الگری جدا شه بایرن براش تلاش میکنه 

• tecra, cr7, Buffon1 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

- با پیروزی برابر میلان ، حالا سومین مربی تاریخ یووه از لحاظ تعداد پیروزی هست! موفق ترین مربی یووه در قرن 21 ؟!؟ :

1) تراپاتونی = 319 پیروزی [14 جام]

2) لیپی = 227 پیروزی [13 جام]

3) آلگری = 127 پیروزی [7 جام *]

4) پارولا = 127 پیروزی [5 جام]

* کنته 5 جام برده و بنظرم تنها دلیلش جدی نگرفتن جام حذفی بود وگرنه حداقل به اندازۀ الانِ آلگری جام داشت...

- 33 گل در 11 بازی لیگ ؛ متوسط 3 گل در هر بازی! آیا گلای خوردۀ بیشتر هزینه ایه که برای تهاجمی تر شدن تیم و شانس بیشتر در CL میدیم؟!؟

- نکتۀ مثبت این فصل اینه که فقط مهاجمینمون گلزنی نمیکنن ، بلکه هافبکها + وینگرها و مدافعین هم تو چسبوندن توپ به تور موفقن! #تیم

+ خواستۀ Orphée از مکس : نتیجه رو با بازی زیبا تلفیق کن و لیگ قهرمانان رو به تورین بیار! الان مثه یه ماشین جنگی هستیم که کافیه تیک-آف و دستی کشیدن رو هم یاد بگیریم! :1:

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

46068329805948234600.jpg

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

خیلی کارش به نظر من یکی که سخت ترم می شه چون ایتالیایی تیم که از قضا بزرگای تیمم هستن دیگه لو باتری در اختیارشن. به نظرم مدیریت باید درک کنه ممکن تیم بره تو بحران این بزرگا و بهتره هدف گذاری رو بذاره تیم جمع کنه. ایتالیا حتی الانم که یووه ای کم داره رگ و ریشش بهمون وصله. باید تاثیر بذاره. اگه تاثیر نذارن رو هم اون موقع باید ترسید. ولی می شه با سه گانه کردن یه تپشی راه انداخت تو ایتالیا ولی خیلی سخت تر از دیروز شده

• MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

لاتزیو 3-2 یووه

بارسا 3-0 یووه

آتالانتا 2-2 یووه

یووه 1-2 لاتزیو

اسپورتینگ 1-1 یووه

سمپدوریا 3-2 یووه

فقط یه بازی سخت رو بردی (میلان) که اونم به تموم تیمای بزرگ این فصل باخته! اون خیالِ راحت موقع دیدن بازی با تیمای ایتالیایی رو داری از بین میبری مکس...

تقریباً تموم باختا یا تساویهای مسخرۀ این فصلمون قابل پیش گیری بودن ، این چیزیه که بیشتر از همه اذیتم میکنه...

بخاطر 'بهترین مربی تاریخ یووه بلحاظ نتیجه گیری' بودن ممنون ولی این باخت حداقل باید بعنوان یه اخطار از طرف مدیریت بهت تلقی بشه اگه عرضه ای داشته باشن!

یا خط هافبکو 3 نفره کن (2 نفر دیگه نمیتونن این تیمو به تنهایی ساپورت کنن + مانژو هم مثه سابق کمکشون نمیکنه) یا خط دفاعو 3 نفره با هوودس یا مثه قبل یه فُرمیشن جدید اختراع کن و نقطه عطف فصلو رقم بزن یا بکش بیرون!

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مجموعه یوونتوس شده یک مجموعه مغرور سر در گم !
غرورش باعث میشه اشتباهاتشو نفهمه .. بخاطر همینم هست فک میکنیم خعلی خفنیم یا کارمون خعلی درسته ولی هیچی نیستیم . سر در گم بودن هم از ذهنیت ترسو بودن و احمق بودنی هست که الگری به تیم تزریق کرده ، نیمه اول این همه موقعیت داشتیم بعد باید به تخمی ترین شکل ممکن تو نیمخ دوم گل بخوریم
این صیغه استراحت دادن به بازیکنا هن نمیدونم چیه مگه تیم محلاته که بازیکنا استراحت کنن نهایتش یک نفر نه که نصف تیم رو استراحت بدی ..
مانزوکیچ افت کرده
خدیرا ریده
دفاع کلا تعطیله
شزنی کیه ؟ واس چی باید بوفون استراحت کنه
مگه بیل میزنه که استراحت کنه اینقد ..
لیخ اشتاینتر و اساموا اگر اخر فصل از تیم نرن جفتشونو میبندم به فحش [ بلکه دلم خنک شه یکم اینجوری ]
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دیروز داشتم مونتلا رو بخاطر مصاحبه اش مسخره می کردم که گفته بود از نمایش تیمم مثابل ناپولی خوشحالم 

حالا مربی خودمون از اونم بدتره مثل اینکه

علگری: نیمه اول یکی از بهترین نمایش های فصل ما بود  :22:  :fp: 

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

از همون اول بازی برام مشخص بود هم آساموا و هم مانزوکیچ کامل 90 دقیقه بازی میکنند .

جالبه پس از هر گل خوردن یه تعویض میکرد و جالب ترین تعویض ، تعویض متویدی اونم با پیانیچ بود !

و من کشته مرده اون صحبت های فوق تاکتیکی با دستیارش در دقیقه 83 شدم ...

• mory, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1478 ارسال

شکر خدا کاسبی به راهه. تیمای بی‌عرضه‌ی هم‌ولایتی از گروهشون بالا نمیان همه‌ی پولای سی ال به ما می‌رسه، رایولا بازیکن مفتی برامون میاره 100 میلیون می‌فروشیمش. تجارت‌خونه خوب مدلی می‌چرخه، تنها چیزی که اهمیت نداره دلِ هوادار و اعتبار باشگاهه. 

ماروتا: 

بزرگ ترین کیفیت الگری، اطلاع او از مسئله اهمیت و بزرگی باشگاه است. باشگاه نسبت به همه چیز ارجح است. من مربی را به عنوان بخشی از کادر مدیریتی در نظر می گیرم زیرا چون او باید با دورنمای باشگاه در ارتباط باشد. یک مربی بدون داشتن این ویژگی ها، نمی توانست جایی در یوونتوس داشته باشد. بنابر این الگری کاملا با مدل تجارت باشگاه همسو و مناسب است.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یه فصل گند بزنه مدل تجاریشون هم با کله میاد زمین !

الگری دیگه به بن بست رسیده تو یوونتوس ، با بازیکن ها به مشکل خورده ! تاکتیک هاش دیگه جواب نمیده ، بازیکن های خوبی هم نداره ، هسته تیم کونته تا یه جایی جواب میده نمیتونی هر سال ازشون استفاده کنی !

البته بیشتر از اینکه الگری مقصر باشه ، ماروتا مقصره ، تقریبا دو فصله داره گند میزنه ، بهترین ها رو میفروشه و بدترین انتخاب ها رو جذب میکنه ! واقعا نتونسته تیم کاملی بده دست الگری ! دفاع راست و خط هافبکمون بشدت میلنگه ، الگری هم مربی نیست که بتونه این مشکلات رو برطرف بکنه !

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

شکر خدا کاسبی به راهه. تیمای بی‌عرضه‌ی هم‌ولایتی از گروهشون بالا نمیان همه‌ی پولای سی ال به ما می‌رسه، رایولا بازیکن مفتی برامون میاره 100 میلیون می‌فروشیمش. تجارت‌خونه خوب مدلی می‌چرخه، تنها چیزی که اهمیت نداره دلِ هوادار و اعتبار باشگاهه. 

هیچ پول کلفتی از یووه خارج نمی شه و به هیچ سهامداری نمی رسه. دقیقا دارن چه کاسبی می کنن؟!؟؟!؟!

آدم می تونه ناراحت باشه یا عصبانی ولی بی منطقی دوستان جای سوال داره. هر نقطه اوجی یه فرودی داره. این همه در مورد یووه و هم آلگری صدق می کنه. این یه اصل تو دنیاست. نه غروره اسمش نه سقوط به سمت صفره. به هر حال بعد از 6 فصل صعودی متاسفانه تو نقطه اوج لیگ قهرمانان نزدیم و مربی عملا الان تموم شدست برای تیم. مثلا پارسال تا فینال رفتیم غرورمون نداشتیم؟ یا کاسبی نمی کردیم؟ مدل همونه اما خب تیم قوی ترم شده ولی مربی واقعا زاییده (اون دوستمون که می گه تیم قوی تر نشده که اصن یه حرف عجیبیه! چون تو این فروم که فاز منفی فت و فراوونه اکثر قبول دارن تیم بهتر شده) اما در نهایت ناکارآمدی آلگری بازی سمپ خودش رو نشون داد. و مشکل اصلیش ترکیب اولیه هست. مشکلی که با مربی ایتالیایی همیشه داریم تو فصل سقوطشون. امیدوارم احیا کنه شرایط رو و خب من خیلی الان نگران نیستم. چون هنوز مثه پارسالیم با این تفاوت دو تیم بهتر از ما تا اینجا امتیاز گرفتن. اما نکته مهم اینکه بهتره از الان رو تیم سال بعد کار کنن چون آلگری این فصل واقعا فالش می زنه و باعث افت بازیکنا شده.

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
اینکه هر فصل بیشترین در آمد را داریم ولی خریدهای ارزان میکنیم و مثلا با پول فروش بونوچی برناردسکی را خریدیم برای من جای سوال داره !
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

هیچ پولی به هیچ سهامداری نمی رسه ؟! میشه بپرسم پس برای چی باشگاه داری می کنن ؟

برای دل خوشی چند طرفدار ؟ 

بله استثناهایی مثل عربا هست اما نه مالکین بقیه باشگاه های دنیا

این پولایی که صرف ساخت جی ویلیج میشه چون بعدا همینا پولش میره تو جیب خودشون یه مقداریش

طرف هوادار یووه هم باشه نمیاد سهام یووه رو بخره که باهاش پز بیاد من سهام دارم . می خره که بهش سود بده

این یووه ارزشش 400 میلیون یورو بود قبلا الان 1.5 بیلیونه این خودش یعنی سود برای مالکین 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

خیلی جای سوال نداره هر تیمی یه سری درآمد داره یه سری هزینه! یووه به خاطر دوران افولش با افت درآمدهای اسپانسر رو به رو شد. (دوستان یادشون نمی یاد جیپ اون موقع با این  قرداد به یووه لطف کرد از نظر کارشناسای اقتصادی) به همین خاطر مدیریت اولین مشکلش صفر صفر کردن و بعد رسیدن به سود دهی بود که اگه دقتم کنید اکثر سودها خرج پروژه ها و قرض های گذشته می شه و سود دهی که می مونه انقدر کم هست که بهتره ذخیره بشه. پولی به باشگاه واریز نمی شه و باشگاه داره فوتبالی اداره می شه. با تمام این ها خوبم خرج می کنه و نقل و انتقالات جلو می بره. مسئله اساسی اتفاقا به پست بعدی بر می گرده. سهام دارای یووه خیریه که نیستن. به خاطر متلاشی شدن سهام آنیلی بزرگ تقریبا یووه به اکسور باید سود بده که اکسور تو جلسه سالیانه سهام داره بگه یووه همچین درآمدی داشت برامون. تازه بماند که اکسور ممکنه کلی پول وام داده باشه به یووه که من نگشتم. مسلما طبق قرار از یه دوره ای به بعد سودهاشون خواستن. من حدس می زنم از امسال بوده که سود صاحب سهام باید پرداخت بشه که این یه چیز طبیعیه. اصن خیلی طبیعیه. ولی قفل ماجرا کجا باز می شه گسترش اسپانسرینگ و گسترش پروژه های بیرون زمین. همین پروژه جدیدآموزشی که توی جی ویلیجه! اینا سهام یووه رو بزرگ تر و وسیع تر می کنه. اما در نهایت صبره که باعث گسترش درآمد می شه. 

• tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

اتفاقا برعکس شما من فکر می کنم توسعه خود باشگاه خیلی مهم تراز بحث فوتبالی تو دوره ی الان. یه دلیل داره که امضا ندادن برای برکناری مدیر بارسا. طرف داره تمام سرمایه ها رو جذب باشگاه می کنه. حالا نتایج یکی دو فصل بدم مشکلی نیست اما بارسا نمی خواد به اون بدبختی گذشته اش بیافته. ما هم نباید به خاطر یه جام آیندمون خراب کنیم وقتی مالک مشخصی هم نداریم. بازم می گم ما مالک مشخص نداریم و شماها توقعتون الکیه. الان حساب کتاب کنی یهمیلیون نفر ممکنه مالک یووه باشن. مگه جان آلکان چقدر سهام اکسور داره  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

• مهمان
بحث عجیبیه من هوادار نتیجه میخوام و بازیکن در حد یووه من نمیدونم اکسور چیه نباید از تیم برد بخوام ؟
توقع ما به جا است . پول خوب خرج کنید یووه شده عینک فروشی و هتل داری . این که برای من هوادار فایده نداره
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی