پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5423 پاسخ برای این موضوع

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
چقدر جالبه دوستان به سری آ راضی هستن😏
  • mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دقیقاً هر وقت آنیلی تونست بهترین ستاره های اروپا رو حول و حوش 25 سالگیشون بگیره، اونوقت بیاید بگید آلگری هم باید مثل مربیان باهوش تیم هایی امثال رئال باشه؛ خیلی سادست رئال 10 برابر یووه هزینه کرده و نتیجه هم گرفته، آلگری همین که این تیم رو تا 1/4 بیاره کافیه 

آلگری بره زیدان میاد، شکی نیست توش 

• tecra, ace of glass و farzad-t از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
بفرمایید باید ام باپه و نیمار و گریزمن رو واسه خط حمله و پوگبا و کانته رو واسه خط هافبک بخریم تا جناب سرمربی لطف کنه و نبوغش رو نشون بده
  • GioVanni Agnelli, mory, Prince Claudio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بعضیا نمیتونن با زمان پیشرفت کنن و توی گذشته ها موندن

الان زمانه دلنری و فرارا و زاکرونی و حتی کونته نیست که به باخت خانگی به یونایتد راضی باشیم و خوشحال باشیم که سرگروهیم

الان ماروتا رو که خوب عمل کرده اخراج میکنیم و دنبال جاه طلبیهای بیشتریم 

جاه طلبی بخشی از زندگی یه باشگاهه 

الان دوران اوج قدرته باشگاهه و باید بیشتر خواست و بیشتر جست

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

سینیوره الگری؛ صدای ما را می شنوی؟!

در دو دهه اخیر با همه‌گیر شدن اینترنت و زیست انسان در جوارِ این موجود عجیب‌الخقله، مفهوم اعتراض وارد عصر جدیدی شده است. کمپین‌ها و ارتباط مستقیم با افراد از طریق شبکه‌های اجتماعی و شنیده شدن نظرات مخالف، تمام عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و حتی ورزشی را درنوردیده‌ است. با این همه چه بسیار اعتراضاتی که کمتر به سرانجام می‌رسند و در بسیاری از مواقع حتی مولد نوعی بی‌تفاوتی و مقاومت در مقابل شکوه‌ها و گلایه‌ها می‌شوند.

ترس از بی‌رگ شدن در برابر اعتراضاتِ مشفقانه ترسناک است. اینکه خود شخص مورد اعتراض قرار گرفته نیز به موضوع اعتراض اعتراف کند اما در عمل بی‌تفاوت، ناتوان و منفعل رفتار کند از آن نیز دهشتناک‌تر است. ماجرای پذیرفتن و اذعانِ چند باره به ضعف‌های یوونتوس وقتی با تکرار مجدد آنها ادامه می‌یابد، مکس الگری را خواسته یا ناخواسته در مسیری نگران‌کننده‌ و مشابه به آنچه گفته شد، قرار می‌دهد.

«سناریوی تکراری!» باز هم همان همیشگی؛ نشستن روی صندلی سالن کنفرانس و اعتراف با کلید واژه «اشتباه». انگار چه یوونتوس پیروز میدان باشد و چه تیمِ بازنده، او باید در پوزیشن همیشگی‌اش فرو رود و ژست اپوزیسیون بگیرد؛ آنهم مخالفِ تیمی که خود عنان اختیارش را در دست دارد!!! پرسش اساسی اما اینجاست که آن تقطه تاریخیِ «ترمیم» قرار است دقیقاً در چه زمانی اعمال شود؟ کارنامه سرمربی اینک محبوب فوتبال اروپا بی‌تردید با نام یوونتوس به اوج افتخار رسیده است. او با یوونتوس درهای فراوانی را باز کرده هرچند بعد از هر گشودن، کلید را به گوشه‌ای پرتاب کرده و جایش را نیز به فراموشی سپرده است.

یوونتوس بر خلاف تک نیمه بازی رفت مقابل منچستر، این بار حتی تا دقیقه 86 نیز ابتکار عمل را در اختیار خود داشت اما در نهایت همان آش و همان کاسه. بار دیگر با نمایشی متزلزل از سوی بازیکنان (دقایق پایانی) و تصمیماتی بحث‌برانگیز (از سوی الگری)، یوونتوس و تمام هوادارانش شاهد یک بازگشت ناحق از تیمی بودند که حتی استحقاق تساوی را نیز نداشت. بدتر از آن بانوی پیر در روزهایی که تولد صد و بیست و یک سالگی‌اش را جشن گرفته، در ورزشگاه خانگی‌اش شاهدِ تحقیر و تمسخر سرمربیِ منفورِ حریف می‌شود تا شبی تاریخی در ذهن‌های زخم‌خورده هوادارانِ این تیم بر جای بماند.

تقصیر را به گردن پیانیچ، کوادرادو، دیبالا، بونوچی، خدیرا، شزنی و حتی بارتزالی انداختن بیشتر شبیه جستجو برای یافتن بهترین قربانی و انداختن تقصیرها به گردن او و نوعی فرار رو به جلو و به تعبیری دیگر «فرافکنی» است. در حالیکه حقیقی‌ترین کاستی را باید جایی حوالی یک کدنگاری اشتباه در تخمین‌های استراتژیکِ سرمربی تیم جست؛ خلأئی که در تحلیل تاکتیکی بیانکونری‌ها در رقابت‌های سری آ نیز به وضوح عیان است.

«ذهنیت پیروزی» یوونتوس به شدت آسیب دیده است؛ حداقل پس از رسیدن به گل برتری، میزانِ آن به طرز محسوسی کاهش می‌یابد. وقتی آمار فرصت‌های قطعی اما بر باد رفته در دیداری اینچنین حساس، نتیجه نهایی مسابقه را ناباورانه تغییر می‌دهد دیگر تماشای حرف‌های تکراری آقای مربی چندان خوشایند جلوه نمی‌کند. ضعف همیشگی الگری در بالانس روحیِ بازیکنان، خصوصاً در بین دو نیمه آنقدر مزمن و لاینحل باقیمانده که به خطرناک‌ترین پاشنه آشیلِ تیم مبدل شده است. ذهینت پیروزی‌خواهانه یووه اینک با کم‌کاری و غفلت الگری همچون زخمی قدیمی، سر باز کرده و در آستانه نیاز به عمل جراحی قرار گرفته است. هنوز خاطره رویایِ بر باد رفته بیانکونری در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپای دو سال پیش از یادها نرفته است؛ همان دیداری که جانلوئیجی بوفون را برای همیشه ناکام کرد. جادویِ رختکن و حواشی فراوانی که از یوونتوس در نیمه دوم یک ببرِ دندان بریده و مغلوب ساخت.

وقت آن فرا رسیده که الگری با جدیت پیگر این نقیصه شود. باخت در این مرحله می‌تواند یک سرمایه برای او و تیمش باشد. او می‌تواند تا فرصت باقی مانده چاره‌ای بیاندیشد. یوونتوس می‌تواند تیمی سیری‌ناپذیر پس از هر گلی که به ثمر می‌رساند باشد؛ می‌تواند ذهنیتی که همیشه به آن افتخار می‌کرد را یک بار دیگر احیا کند و با آن به هدف بزرگش در اروپا دست یابد.

b35u_allegri_juve-manutd_071118.jpg

• Hossein Salehi, AAG, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

@حامد جان

محشر نوشتی . خیلی خیلی خوبه

• حامد, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کالچو مرکاتو : 

e9e2_payam-tasliyat-005_thumb.jpg

• حامد, GioVanni Agnelli, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- نکته جالب برای من این هست که صحبت از رکوردهای بی ارزش این جناب زیاد میشه ولی صحبت از رکوردهای منفی ـه ایشون نه !

مثل این که بعد از سالها در دور گروهی در زمین خودمون خوار شدیم اونم در مقابل تیمی که به هیچ عنوان شایستگی کسب یک امتیاز رو هم نداشت.

البته که ایشون مربی بسیار توانمندی ـه و این مدل باخت ها قطعا به بازیکن ها برمیگرده ...

وقتی که باخت ها رو تقصیر بازیکن میندازیم احساس میکنم مربی نداریم ! (داریم واقعا ؟!)

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

بازی خوبی در مقابل منچستر انجام دادیم فقط توپامون نرفت تو گل. وگرنه الان نتیجه 5-0 بود.

عصبانیت و هیجان دوستان قابل درکه. خودمم از نتیجه ناراحتم. ولی به هیچ عنوان حقمون باخت نبود. دوستم که طرفدار دوآتیشه اینتره گفت حتی مساوی هم کم بود براتون چه برسه به باخت.

قانون نانوشته فوتبال همینه دیگه. گل نزنی، میخوری.

این باخت محصول بدشانسی بود. تیم خوب بازی کرد. در این مقطع از فصل و با جایگاهی که تیم توی جدول سری آ و چمپیونز داره، تغییر آلگری هیچ توجیهی نداره. یک باخت اونم روی بدشانسی های محض، زحمات بچه های تیمو زیر سوال نمیبره. فصل طولانیه و چشم انداز هم روشن.

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من ترس م از اینه الگری از این اشتباه درس نگیره و دوباره تو یه بازی دیگه تیم رو شوهر بده

وگرنه در کل بهتر شد که این اتفاق تو مرحله گروهی افتاد تا الگری بفهمه چقدر در اشتباه بوده

• tecra, ace of glass و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

اگه قهرمان اروپا هم بشیم

حرکات مورینیو جبران نمیشه

مگر اینکه فینال شکستشون بدیم 

حرکت مورینیو رو هم فراموش بکنیم، یادمون نمیره که شما آگهی ترحیم 'سرمربی' تیم رو توی این تاپیک گذاشتید و جنسیتشو مونث خطاب کردید!

یادمون میمونه که در اظهارنظری بسیار کارشناسی و خردمندانه، فرمودید آلگری رو باید اخراج و رونالدو رو مربی-بازیکن تیم اعلام کنیم!!

آدم از دشمن بخوره دلش نمیسوزه. ولی وقتی از خودی میخوره دردش فراموش نمیشه. از شما که پستای خوبتون توی فروم زبانزد همگی ما بود انتظار نمیرفت.

به مدیران فروم هم قوانین 14، 16 و 17 رو یادآوری می‌کنم!

• tecra, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حرکت مورینیو رو هم فراموش بکنیم، یادمون نمیره که شما آگهی ترحیم 'سرمربی' تیم رو توی این تاپیک گذاشتید و جنسیتشو مونث خطاب کردید!

یادمون میمونه که در اظهارنظری بسیار کارشناسی و خردمندانه، فرمودید آلگری رو باید اخراج و رونالدو رو مربی-بازیکن تیم اعلام کنیم!!

آدم از دشمن بخوره دلش نمیسوزه. ولی وقتی از خودی میخوره دردش فراموش نمیشه. از شما که پستای خوبتون توی فروم زبانزد همگی ما بود انتظار نمیرفت.

به مدیران فروم هم قوانین 14، 16 و 17 رو یادآوری می‌کنم!

این عکس العملها دقیقا نقطه مقابله حرکات الگری هستش 

حدود 2 ماهه مسابقات این فصل شروع شده و 

و الگری دقیقا در اولین نبرد واقعی در یک مسابقه نسبتا بزرگ باخت

ده دقیقه پایانی با یونایتد تیم مربی میخواست که گویا مرده بود 

.........................................................................

مدیرا هم همه پستهای من رو حذف کنن ناراحت نمیشم :53:

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
یک عده از الگری از روز اول خوششون نمی اومده و گفتند اگه خوب هم کار کنه ما ازش تعریف نمی کنیم چون برامون به صرفه نیست. پس از این عده بعد باخت چیزی جز تخریب نباید انتظار داشت. همون طور که بعد از موفقیت های چشم گیر سکوت و یا انکار می کنند. اما تا وقتی توهین نباشه نظر همه قابل بحث و محترمه.
به نظر من اشتباه الگری تا اینجا بازی ندادن به پرین و روگانی و بازی دادن به بارزالیه. و همین طور اعتقاد بیش از حد به حضور پیانچ در ترکیب. چون پیانیچ بازیش بسیار قابل پیش بینی شده به نظر من باید خط هافبک دونده باشه و بتزی حریف رو تخریب کنه و بازی سازی رو از دفاع و کناره ها بیشتر انجام بدیم ، همین طور دیبالامیتونه به خط هافبک اضافه بشه.
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

"کم اهمیت ترین بازی را واگذار کردیم"

کاش لال بمیری :|

درسته . باید لال بمیره

روزی ملانصرالدین سوار خرش بود و داشت رد می شد که ، یک دفعه خرش رم کرد و او را به زمین زد.
بچه های کوچه وقتی ملا را با این وضع دیدند حسابی او را دست انداختند.
ملانصرالدین به خنده های بچه ها اعتنایی نکرد.
بلند شد و گرد و خاک لباسش را تکاند والکی به طرف خانه ای رفت و در زد و
گفت: چه خوب شد خرم مرا دم همان خانه ای که کار داشتم زمین زد و مرا از زحمت پیاده شدن خلاص کرد.

• tecra, L'Avvocato, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

تو اوج قدرت، بهترین فرصت برای عرض اندامو از دست دادیم! این مِردینیو اِندِ حدش اینه که با دمپایی بزنی تو پوزش، نه اینکه آخر بازی ازش کف گرگی بخوری...

انتقادات ازش بحقه مثه واکنشگرا بودن یا دستور دفاع... بنظرم فصول گذشته بارها اُوراَچیو کرد ولی این فصل در بهترین حالت نُرمال نتیجه گرفته و انجام وظیفه کرده! blackeye2.gif

امسال من حتی رکوردایی که همیشه تو تاپیکش میذاشتم رو دیگه تو تاپیک بازیا پست کردم چون با نفراتش + بالا رفتن هر سالۀ انتظارات، اون آمارها رو دستاورد یووه میدونم...

اما انصافاً بازیکنا هم مقصر بودن. أليغري نمیتونه لُخت شه بره تو زمین و اون تیرک مسخرۀ خدیرا رو گل کنه یا شوت بیانیتش یا تیرک دیبالا یا دروازه خالی کوآد...

• mory, GG.B1, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
شنیدم گفته بارتزالی رو آورده برای سرزنی مقابل فلینی

شدیدا تعجب کردم چون تصورم این بود که توی واکنش دادن به حریف بد عمل نمیکنه

بعد از گل چند تا توپگیری و ضد حمله از وسط زمین ترتیب دادیم و آوردن فلینی صرفا جهت پوشش این ضعف و ایجاد برتری هوایی و فیزیکی در میانه میدان بود، خیلی واضح بود این موضوع، چطور موضوع به این سادگی رو متوجه نشد؟

بعد هم واقعا بارتزالی سنگین وزن و مسن برای سرزنی مقابل فلینی؟ حتی در اینصورت هم بن عطیه ی سرزن گزینه ی واقع گرایانه تری بود

بازم میگم بازی رو به اتفاقات و خوش شانسی یونایتد باختیم، یا به عبارت بهتر نقش شانس و گل نزدن های ما خیلی زیاد بود توی این باخت ولی وجدانا به عنوان سرسخت ترین منتقد آلگری همچین تصمیماتی رو اصلا ازش انتظار نداشتم، یعنی کلا اینجوریه یا یچی گفته که تعویض همیشگی و طبق عادتش رو توجیه کنه؟
  • eⁿzº, GG.B1, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^بن عطیه می تونست دفاع راست بازی کنه؟
البته اگه شما هم فکر می کنید عامل باختمون توی این بازی تعویض بارتزالی بوده که بحثمون بی فایدست!
  • tecra, ace of glass, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

قبلا بار ها ایراد گرفته شد چرا زیبا بازی نمیکنیم؟ چرا تیم حریفو خسته میکنیم و ضربه میزنیم چرا با این نفرات چرا چرا و چرا ها الان در لیگ قهرمانان تیم فقط داره فوتبالشو القا میکنه و زیبا بازی میکنه درسته خیلیا میگن خوب عیب نداره زیبا بازی کردیم ولی نتیجه اذیتشون میکنه منچستر و مورینیو خطر حذف و اخراج رو میدید اگر نمیبرد قطعا اگر الگری مانجوکیچ رو ب بازی میاورد از ابتدا اولا مانجو اماده نبود دوما اگر میاورد و سبکمون پر از سانتر و .. بود میگفتیم چ فوتبال زشتی  پس باید قبول کرد گاهی باید برد  حتی اگر زیبا بازی نکرد. دیبالا از تعویض شدنش میناله و قطعا مربی باید بهش 90 دقیقه بازی بده ولی اگر دقیقه 77 تعویض میشد با مانجو کیچ او.لا گریه میکرد و غر میزد دوما تیم نمیباخت . ...پس طبعات زیاد بازیکن داشتن و زیبا بازیکردن اینه ...

من ب شخصه راضیم دلیلشم فوتبال خوبیه ک ارائه میدیم ما قهرمان میشیم دوستان میگن چرا با این فوتبال؟ ریسک این ک تیم برنده مربشو دست بزنه و مربی دیگه بیاره ایا شما میپذیرید؟ 

مگر امسال الگری تو اروپا کاری نکنه ک بعید میدونم ما یه سال در میون فینالیم پارسالم میرفتیم اگر ان داور.....

• tecra, amirali2001, Jevdelffon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^^^بن عطیه می تونست دفاع راست بازی کنه؟
البته اگه شما هم فکر می کنید عامل باختمون توی این بازی تعویض بارتزالی بوده که بحثمون بی فایدست!

از قول آلگری تعویض بارتزالی برای مقابله با برتری هوایی فلینی بود، شما هم که میگی چون بارتزالی همزمان دفاع کناری هم بوده به بن عطیه ترجیح داده شد، از طرفی ایشون بدلیل کند بودن نه دفاع کناری خوبی مقابل مارسیال بود و طبعا کوادرادو رو مجبور به عقب تر بازی کردن و کمرنگ تر شدنش تو ضدحملات کرد و نه با اون وزن سنگین جلوی فلینی شانسی توی دوئل های هوایی داشت، مرکز زمین هم که با اومدن فلینی رسما واگذار شد به منچستر، حالا به نظر شما این تعویض از سر عادت بوده یا از سر نبوغ تاکتیکی؟

من میگم کلا مورینیو واسه برتری توی خط میانی فلینی رو اورد، بعد ما دفاع کناری عوض میکنیم؟
  • GioVanni Agnelli, AAG, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

پ،ن: این جبهه گرفتن خیلی اعصاب خورد کنه واقعا، اگر میتونید جواب انتقاد رو بدید، اگر نمیتونید و میخواید جبهه بگیرید و پست انتقادی اعصابتونو بهم میریزه بگید ما فقط تعریف و تمجید کنیم

والا فکر میکنم آلگری توی این فروم حداکثر به اندازه انگشتان یک دست طرفدار داشته باشه و الباقی دوستان منتقد/مخالف/معاند آلگری هستن. حتی وقتی تیم میبره باز هم موج انتقادات ازش چه توی این تاپیک چه تاپیک بازی‌ها و بازیکن‌ها در جریانه. الحمدلله به لطف آنتی آلگری بودن اکثریت، انواع و اقسام فحش ها و بد و بیراه گفتن بهش هم که آزاده. به نظرم شما هم اعصابت خرد نشه و این اندک پست‌های حمایتی از ایشون رو تاب بیارید  :53:

• tecra, Senmorta و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

20i_48132_1_480x300.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی