پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5405 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

باباجان ایشونو ببرید یه بیمارستان روانی بستری کنید. جدی میگم به شخصه مشکل روحی و روانی داره.

باور کنید حرف دله منم هستش

توی طول بازی بارها همینو گفتم

طرف روانیه 

باور کنید روانیه

گور بابای تئوری و تاکتیک و منطقی که تو ازش پیروی میکنی 

مرتیکه روانی 

• mory, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

درسته الان دقیقه هشتاده  و ما قبلا (تاکید میکنم قبلا)به تیر زدیم و چند تا موقعیت خوب از دست دادیم

یه گلم زدیم

ولی همه اونا گذشته 

بازی یک هیچه و 10 دقیقه پیش روی ماست 

مهم 10 دقیقه پایانیه که الگری باخت

مهم دلقک بازیهای مورینیو هستش

• tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
حمایت کامل خودم رو از سرمربی تیم اعلام می‌کنم. در ادامه شاهد پیشرفت یوونتوس در سری أ و لیگ قهرمانان خواهید بود. به سبک بازی تیم اعتقاد کامل دارم و تنها انتقادم به کیفیت فنی خط هافبک هست.
  • tecra, amirali2001, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حمایت کامل خودم رو از سرمربی تیم اعلام می‌کنم. در ادامه شاهد پیشرفت یوونتوس در سری أ و لیگ قهرمانان خواهید بود. به سبک بازی تیم اعتقاد کامل دارم و تنها انتقادم به کیفیت فنی خط هافبک هست.

اگه قهرمان اروپا هم بشیم

حرکات مورینیو جبران نمیشه

مگر اینکه فینال شکستشون بدیم 

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

• مهمان

اگه قهرمان اروپا هم بشیم

این حرف رو اگه از یک عنطری می‌شنویم برام قابل درک بود. چون 7 ساله دارند توسط یوونتوس تحقیر میشند. اما یک مربی بدبخت که تیمش وسط جدول لیگ جزیره است و در آستانه اخراج بوده و بزرگترین افتخارش سه گانه با تیم کثیف عنطره انتهای بازی بخاطر ذات حقیر و بازنده ای که داره یه حرکت کرده که اصلا به هیچ نیست.
مقایسه قهرمانی معتبرترین جام بین باشگاهی با یک حرکت دست برای من که از باخت عنطر بعضی وقت ها نسبت به برد یووه خوشحال تر میشم قابل درک نیست. این بهانه بازنده هاست که قهرمان نمی‌شوند اما میگند ما فلان بازی رو بردیم. یووه رفت و برگشت به عنطر ببازه قهرمان بشه هیچ اهمیتی نمیدم به باخت مقابلشون.
  • eⁿzº, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
این همه بازی در همین مدت مربی گری الگری عنطر و عنطری رو تحقیر کردیم با یک باخت تو مرحله گروهی ما تو موضع ضعف قرار نمیگیریم.
  • Pinturicchio, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مشکل اینجاست که نتیجست که فقط میمونه، یووه امروز به حماقت آلگری و بدشانسی از دست دادن موقعیت ها و مصدومیت بازیکنان کلیدی تیم مثل مانژو ، کانسلو و تا حدی متوییدی باخت

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
دو سه شبِ پیش فیلم the shining با بازیِ فوق العاده جک نیکلسون رو برایِ بارِ چندم دیدم و حظ بردم از این بازیِ بی‌نظیر و فوق العاده.

الان که دارم فکر می‌کنم مکس الگری هم به خوبی می‌تونست جایگزین خوبی برای نقش اول این فیلم باشه و قطعا با بازی خوبش می‌تونست استنلی کوبریکِ سخت گیر رو خوشحال کنه. و اون ترس از شکست و انزوا رو که منجر به وحشت و نابودی می‌شه رو به خوبی به نمایش دراره.

خلاصه‌ای از فیلم اینگونه هست :

داستان جک نویسنده‌ای که عاشق خانواده شه که بعد از کارگری در کارواش و شغل‌هایی با درآمد کم، بعد از مدتها در فصل زمستان یک شغل خوب رو پیدا میکنه و نگهبان یک هتل بزرگ و مجلل اما خالی از سکنه میشه (تا اینجا اوضاع خوب پیش میره) اما وقتی در یک شرایط انزوای روحی و ترس از اینکه بخواد این شغل رو از دست بده و از طرف خانواده‌ش طرد شه قرار میگیره، هم فعالیتش که نویسندگی هست (هزاران بار تایپ کردن یک جمله روی کاغذ) تحت شعاع قرار می‌گیره و هم از خانواده فاصله می‌گیره و دست به تفکرات خطرناکی می‌زنه : به قتل رسوندن پسر و همسرش در نیم ساعت پایانی فیلم (بحران فکری)!

دقیقا میتونم این مثال رو ارتباط بدم به تفکراتِ جناب الگری:

صاحبِ یک تیم بزرگ با ترکیبی بینظیره، تیمش بازی رو در اختیار گرفته، به خوبی حمله میکنه (تا اینجا اوضاع خوب پیش میره)
ولی کافیه تیم حریف اندکی شجاعت به خرج بده، تفکرات ایشون بلافاصله مشوش میشه و خطر گل خوردن رو احساس میکنه (همان هزاران بار تاکتیک تکراری دفاعی) حال با وارد کردن مهره‌های دفاعی یا کشیدن تیم به عقب بصورت غریزی دستور به عقب نشینی می‌ده و این پیام رو به تیم حریف می‌ده که ما دیگر حمله ای انجام نمی‌دهیم (بحران فکری)
در واقعا این تفکر در اینجا به مانندِ همان تفکر در فیلم (کشتن خانواده) فوق العاده می‌تونه خطرناک باشه که امشب در 10 دقیقه ی پایانی بازی مشاهده کردیم!

اگه ریشه‌یابی شه :
جک در فیلم هیچوقت یک نویسنده‌ی بزرگ یا یک شخص تاثیرگذار در جامعه نبوده (شغل‌های نامناسبی داشته، فرزندش اختلالات روانی داره و زنی که پشت سرهم در فیلم سیگار میکشه و این ذهنیت رو به بیننده میرسونه که استرس و اضطراب داره) بلافاصله با دیدن موقعیتِ هتل و اون فضا این فکر به ذهنش میرسه که میتونه هم شغل خوبی داشته باشه و هم در خلوت خودش بهترین رمان رو بنویسه اما غافل از اینکه این شرایط بزرگ، ذهنیت بزرگی هم میخواد
در واقع کلید فیلم اینجاست که کارگردان اشاره داره هر ذهنیتی از هر شخصی اگر درجای نامناسب بکار گرفته بشه میتونه چقد خطرناک باشه و به سوی نابودی میل کنه!

مستر الگری هم هیچوقت بازیکن بزرگی نبوده، هیچوقت قبل یووه در تیم بزرگی مربی گری نکرده اگر اون میلان سال اول رو در نظر نگیریم (با زلاتان و تیاگو سیلوا) هیچوقت ستاره های بزرگی زیر دستش نبوده و وقتی با بزرگی یووه و این ترکیب مواجه میشه فکر میکنه میتونه مربی بزرگی بشه و براحتی اینجا رو ازمایشگاه خودش کنه و هربلایی که دوست داره سرش بیاره.
اما غافل از اینکه هر تئوری و هر روشی قبل از اون نیاز به یک ذهنیت بزرگ از جانب اون فرد داره (فکرِ نوشتن یک رمان خوب اما نبود یک ذهنیت مناسب) که ایشون فاقد اون ذهنیت مناسب هستند!

به عقیده‌ی من شباهت‌های فراوانی بین این دو شخصیت هست.
حتی اگه بزرگترین تئوریسین هم باشی اما ذهنیت نامناسب رو در اختیار نداشته باشی شکست میخوری.
انسان عاقل یکبار نه دوبار نه سه بار از شکستاش درس می‌گیره و تجربه کسب میکنه.
بدون نیاز به رجوع به تاریخچه ی طولانی، پارسال تو هفته های پایانی می‌تونم به بازی با ناپولی و اینتر اشاره کنم.
بنظرم به ایشون فرصت زیادی داده شده، بسیار زیاد و این نشان از صبر بالای آنیلی داره ولی متاسفانه تفکر این فرد اینگونه تغییر نمیکنه. (اگه تغییر میکرد باید بعد از این همه باخت چیزی رو نشون میداد)
به همین خاطر یووه نیازمند به یک شخص کاریزما با یک تفکر و ذهنیت بزرگه (از نظر بنده : زیدان). چیزی که الگری فاقد اونه.
و در پایان عمیقا معتقدم که ایشون مشکلات و اختلالات روانی داره.

- پوزش از دوستان بابت درازاى مطلب و چانه درازی.
  • mory, Prince Claudio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

با الگری در اروپا به جایی نخواهیم رسید مگر اینکه همون فاکتور شانس که ورد زبان مدیران و مربی یووه هست تا فینال و حتی در فینال بخواد کاری بکنه .

انگار نه انگار که این تیم 5 ساله که دست جنابعالی هست و حداقل بهترین ترکیب رو در بین تیمهای ایتالیایی در اختیار داری و در اروپا هم از نظر کیفیت نفرات جزو 4 تیم اول هستیم .

اگر این تیم کار حریف رو یکسره نمیکنه و یا بد دفاع میکنه مقصر اصلیش خود تو هستی .

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ب خدا وقتی مورینیو میاد اینجوری از تیم دفاع میکنه وقتی تیم خوب بازی میکنه نشون فوق العاده بودن تیمه ولی مربی ما ی چیزی داره ک سطح تیمو بایین میاره....الگری دیشب کار مربی درجه پایین رو کرد و امیدوارم درک کنه و انجام نده میخوام بگم امیدوارم سال اخرش باسه اما خوب لیورپولم شب قبلش از تیم ضعیفی باخت ...ولی کلوپ مربی خوبیه باید از تیم حمایت کرد ......مربی های بعدی هن اشتباه میکنن اما ارزو دارم از الگری بهتر باشند ...
  • tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

اگه قهرمان اروپا هم بشیم

این منچستر اگه صعود کنه مرحله بعدی به هر تیمی بخوره حذفه

فقط ما نتونستیم ببریمش

• mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
خدا روشکر اینجا باختیم و اصلا هم مهم نیست

ولی با این جناب الگری به هیج جا نمیرسیم مگه ما از یه سوراخ چند تا نیش بخوریم.

مرتیکه .....
  • mory, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

مربی ای که تو مهمترین بازیا آزمون و خطا میکنه بدرد نمیخوره. خوبه این بازی در مرحله ی گروهی بود . از کجا معلوم این آزمون و خطا رو در حذفی انجام نده

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

این حرف رو اگه از یک عنطری می‌شنویم برام قابل درک بود. چون 7 ساله دارند توسط یوونتوس تحقیر میشند. اما یک مربی بدبخت که تیمش وسط جدول لیگ جزیره است و در آستانه اخراج بوده و بزرگترین افتخارش سه گانه با تیم کثیف عنطره انتهای بازی بخاطر ذات حقیر و بازنده ای که داره یه حرکت کرده که اصلا به هیچ نیست.
مقایسه قهرمانی معتبرترین جام بین باشگاهی با یک حرکت دست برای من که از باخت عنطر بعضی وقت ها نسبت به برد یووه خوشحال تر میشم قابل درک نیست. این بهانه بازنده هاست که قهرمان نمی‌شوند اما میگند ما فلان بازی رو بردیم. یووه رفت و برگشت به عنطر ببازه قهرمان بشه هیچ اهمیتی نمیدم به باخت مقابلشون.

حرف من محدود به تیر زدن دیبالا و نزدنه پیانیچ نیست 

حرف من فراتر از این حرفاهاست

جام به تنهایی شخصیت نمیاره

که اگه میاورد اینتر مورینیو باید با شخصیت ترین تیم دنیا میبود!!!!

نگرانی ما از اینه که دقیقا توی بازی ای که میتونستیم اسپانسر کسب کنیم هوادار بیشتر محبوبیت بیشتر و اعتبار بیشتر کسب کنیم 

مثل احمقها باختیم

کسب جام حتی جام اروپا نمیتونه از پرتو و یونان و اینتر مورینیو تیم بزرگی بسازه

بازیهای مهم رو بردن و خوب و تمیز بردن میتونه برای تیم شخصیت بیاره

حالا شما بشین هر روز توی فروم بنویس ما 40 تا سری ا داریم

ولی بیننده بازی یونایتد و یووه رو با چشم میبینه و جذب یووه نمیشه!!!

باید جوری بازی کنیم که توی اروپا شخصیت پیدا کنیم

با آلگری نمیشه که نمیشه که نمیشه

این مرد یه ترسوئه تمام عیاره تاکتیکاشم برای اسکولی و امپولی خوبه و بس!!

بازیها رو با خاک بر سری بردن هیچ نتیجه ای و وجهه بین المللی نداره که  نداره!!!!

باید بینندگان رو متقاعد کنیم ما بهترین هستیم

و این متقاعد شدن در چنین بازیهایی کسب میشه نه در بردن امپولی!!!

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

حرف من محدود به تیر زدن دیبالا و نزدنه پیانیچ نیست
حرف من فراتر از این حرفاهاست

جام به تنهایی شخصیت نمیاره
که اگه میاورد اینتر مورینیو باید با شخصیت ترین تیم دنیا میبود!!!!
نگرانی ما از اینه که دقیقا توی بازی ای که میتونستیم اسپانسر کسب کنیم هوادار بیشتر محبوبیت بیشتر و اعتبار بیشتر کسب کنیم
مثل احمقها باختیم
کسب جام حتی جام اروپا نمیتونه از پرتو و یونان و اینتر مورینیو تیم بزرگی بسازه
بازیهای مهم رو بردن و خوب و تمیز بردن میتونه برای تیم شخصیت بیاره
حالا شما بشین هر روز توی فروم بنویس ما 40 تا سری ا داریم
ولی بیننده بازی یونایتد و یووه رو با چشم میبینه و جذب یووه نمیشه!!!
باید جوری بازی کنیم که توی اروپا شخصیت پیدا کنیم
با آلگری نمیشه که نمیشه که نمیشه
این مرد یه ترسوئه تمام عیاره تاکتیکاشم برای اسکولی و امپولی خوبه و بس!!
بازیها رو با خاک بر سری بردن هیچ نتیجه ای و وجهه بین المللی نداره که نداره!!!!
باید بینندگان رو متقاعد کنیم ما بهترین هستیم
و این متقاعد شدن در چنین بازیهایی کسب میشه نه در بردن امپولی!!!

پارسال کسی یادش نمیاد ما به بارسا باختیم. باخت به رئال یادشونه. لیگ قهرمانان تا هر جا پیش بری تا همون جا به یاد میمونه. بحث اسپانسرینگ پیچیده است. منچستر چندین ساله تیم درجه دو بوده درآمدش چندین برابر یووه است
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پارسال کسی یادش نمیاد ما به بارسا باختیم. باخت به رئال یادشونه. لیگ قهرمانان تا هر جا پیش بری تا همون جا به یاد میمونه. بحث اسپانسرینگ پیچیده است. منچستر چندین ساله تیم درجه دو بوده درآمدش چندین برابر یووه است

چرا کسی یادش نمیاد؟

همه یادشون میاد خیلی خوب هم یادشون میاد

هنوزم که هنوزه دارن از برزیل 1982 حرف میزنن و بارسلونای کرایف و ازاکس دهه70

همین دیروز مورینیو کنایه بردهای فرگوسن در تورین رو بهمون نزد؟

همین دیروز ننوشتند که یونایتد تنها تیمیه که توی تورین 3 بار یووه رو برده؟ :53:

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
چند تا بحث مختلف رو به نظرم بیان کردید. اینکه دوست دارید 20 سال دیگه بگند یوونتوس 2018 چقدر خوب بود شدنی نیست. دلیلش هم ساده است. ترکیب تیم پتانسیلش رو نداره. أنیلی هر موقع به قولش عمل کرد و رونالدوی جدید رو تو 25 سالگی خرید میشه انتظار تسلط بر اروپا رو داشت وگرنه همیشه بازی ها همینقدر نزدیکه و نباید انتظار بردهای یکطرفه داشت.
قسمت دوم حرفتون به هر حال نظر شخصیه. به نظر من کسی یادش نمیاد ما به بارسا باختیم همون طور که باخت رئال به تاتنهام و وولفسبورگ با قهرمانی این تیم فراموش شد.
  • tecra, Georgia , back to juve و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
ایشون هرچه زودتر تشریفش رو ببره بهتره دیگه چیزی واسه ارائه نداره

زیدان پشت در وایساده

حاضر بودم سری آ رو بدیم ولی جلو مورینیو اینجوری نبازیم با حرکت دیشبش داغ دلم تازه شد یاد اون دوران نحس افتادم بدتر از اون هم تو همچین بازی های کل جهان تیم رو تماشا میکنن و شخصیت تیم رو نگاه میکنن

جناب آلگری مثل پرویز مظلومی هست همیشه گفتم و خواهم گفت
  • mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

با وجود فوق ستاره ای گل زن و نیز گل ساز هر نتیجه ای جز قهرمانی در اروپای امال برای یووه شکست فاحش و برای الگری اخراج تلقی میشه..

• mory, tecra, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دیدم از زیدان به عنوان جایگزبن آلگری اسم میبرن

زیدان نه تنها هیچ برتری ای نسبت به ایشون نداره بلکه حتی یک نیم فصل هم نمیتونید تحملش کنید

رئال زیدان هرچه کرد با حمایت های مستقیم یوفا کرد وگرنه واقعیت تیم زیدان همونی بود که تو خونه ی خودشون ۳ تا بهش زدیم

شخصا آلگری رو با تمام ضعف هاش به زیدان ترجیح میدم

این موج مخالفت با ایشون هم با چند تا برد تو لیگ از بین میره
  • Pinturicchio, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی