پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5407 پاسخ برای این موضوع

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
این سبک سانتر از جناحین رو من نظرم اینه جناب مظلومی رو بیارم ، حاضرم قسم بخورم مظلومی این سبکو از الگری بهتر بلده
این بازی همش سانتر بود
همش سانتر
از وسط زمین بازی مستقیم
اونوقت بنتانکور ، دیبالا ، داگلاس بهترین بازیکنایی که میتونن روی زمین کار میکنن میچسبن به نیمکت !
باید فرقی باشه بین منچسترسیتی و تیم جناب الگری !
به شخصه لذت میبرم بازیهای سیتی رو میبینم
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
سیتی با گواردیولا هیچ دستاوردی بالاتر از یوونتوس الگری نداشته. فصل طولانیه الگری داره چرخشی بازی میده و فعلا فقط دنبال نتیجه است. بازی یووه بهتره میشه اما نه حالا. زیاد درگیر جزئیات تعویض ها بشید به نتیجه خاصی نمی‌رسید بازی بعد دو تا تعویض عجیب تر میکنه. در ضمن اینجا سری آ است و جلوی یووه همه دفاعی بازی می کنند. من که طرفدار لیگ جزیزه نیستم دیدم چقدر فضا ميدند به تیم های حریف
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
یک پست خوب تو کانال تلگرامیه سایت فکر کنم
^^^^^^^^^^^^
نكاتي از ٣ بازي ابتدايي يوونتوس در فصل جاري:

١- به مانند سال گذشته، بيشتر حملات تيم با تكيه بر توانايي هاي فيزيكي بازيكنان طرح ريزي مي شود و كمتر شاهد برنامه هاي فانتزي هستيم.
در سه بازي نخست، يوونتوس موفق به زدن ٧ گل شد.

گل اول: سامي خديرا-روي سانتر ارسالي از ضربه شروع مجدد
گل دوم: گل به خودي-روي سانتر ارسالي از ضربه شروع مجدد
گل سوم: برناردسكي روي سانتر زميني الكس ساندرو از گوشه محوطه جريمه
گل چهارم: ميرالم پيانيچ روي ريباند سانتر ارسالي برناردسكي
گل پنجم: ماريو مانژوكيچ روب حركت از عمق دفاع لاتزيو
گل ششم: ماريو مانژوكيچ با ضربه سر روي سانتر ارسالي كوادرادو
گل هفتم: بليز ماتوييدي روي حركت از عمق دفاع پارما

پائولو ديبالا و دوگلاس كوستا با اينكه از تكنيكي ترين بازيكنان جهان هستند اما تا كنون روي هيچ كدام از گل هاي يوونتوس اثر گذار نبوده اند. اين. دو بازيكن كه از سبك ترين و كوتاه ترين بازيكنان يوونتوس هستند، با اين كه تكنيك فراواني دارند اما تا به اينجاي فصل در برنامه هاي آلگري كه عمدتا مبتني بر درگيري و بازي فيزيكي است جايي نداشته اند.
در آن سو ماريو مانژوكيچ، كه بي اغراق درگيرترين و فيزيكي ترين بازيكن يوونتوس است در اكثر حملات يوونتوس نقشي پررنگ دارد و همانطور كه مي دانيد روي ٣ گل از ٧ گل يوونتوس تاثير مستقيم داشته و يك گل كه به اشتباه با VARمردود اعلام شد نيز به ثمر رسانده است. هر چند احتمالا ماريو مانژوكيچ در برنامه هاي مربي هاي فانتزي بازي مثل ساري يا گوارديولا نمي توانست نقشي تعيين كننده داشته باشد اما سوپر ماريو نشان داده وقتي در سيستمي كه با ويژگي هاي او متناسب باشد قرار بگيرد از بازيكنان ريزنقشي مانند ديبالا، كوستا، هازارد و ... بهره وري بيشتري خواهد داشت.
هماهنگي و ارتباط بسيار دقيق الكس ساندرو، بليز ماتوييدي و ماريو مانژوكيچ در سمت چپ زمين يكي از مهمترين دلايل پيروزي يوونتوس در بازي امروز بود.

از آن سو، يوونتوس در ٣ بازي اخير ٣ بار دروازه خود را باز شده ديده است. ٢ گل روي ارسال ها و ١ گل از روي نقطه پنالتي.

گل اول: روي ارسال از جناح راست، با ضربه سر روي يارگيري ضعيف بونوچي
گل دوم: پنالتي
گل سوم: روي ارسال از جناح راست

هر چند برتري هاي بونوچي بر بن عطيه بسيار زياد است اما با رفتن بن عطيه به نيمكت، يوونتوس برتري شاخصي كه در هوا داشت را از دست داده است.

در كل از لحاظ نتيجه بسيار واضح است كه تيم شرايط مطلوبي دارد اما از لحاظ عملكرد درون زمين بازي تيم هنوز چنگي به دل نمي زند، آن هم با داشتن اين همه مهره فانتزي و تهاجمي.
چيزي كه مشخص است اين است كه با وجود اين همه مهره تهاجمي و فشار بي سابقه هواداران بعيد است كه آلگري بتواند براي دومين سال پياپي با بازي هاي نازيبا و نتيجه هاي حداقلي مقابل حريفان فصل را به انتها برساند و دير يا زود تغييراتي در راستاي زيباتر شدن تيم نيز اعمال خواهد شد.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

در واقع تا الان تیم مناسب الگری بسته نشده
  • mory, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

سیتی با گواردیولا هیچ دستاوردی بالاتر از یوونتوس الگری نداشته. فصل طولانیه الگری داره چرخشی بازی میده و فعلا فقط دنبال نتیجه است. بازی یووه بهتره میشه اما نه حالا. زیاد درگیر جزئیات تعویض ها بشید به نتیجه خاصی نمی‌رسید بازی بعد دو تا تعویض عجیب تر میکنه. در ضمن اینجا سری آ است و جلوی یووه همه دفاعی بازی می کنند. من که طرفدار لیگ جزیزه نیستم دیدم چقدر فضا ميدند به تیم های حریف

:53:  هرکس اولویت های خودش رو داره و شخصا دیدن بازی زیبا رو به باخت در فینال اروپا تریجیح میدم و قهرمانی تو لیگی که هیچ باشگاهی از نظر کیفیت مهره ها نزدیکمون هم نیست رو دستاورد خاصی نمیدونم.  در مورد تفاوت لیگ ها؛ تو خود سری آ  ساری رو دیدیم و فقط بحث  جزیره و لالیگا و بودنسلیگا نیست. آلگری از بیشتر مربی های سری آ  منفعل تر و ترسوتره و تیمش  بی برنامه تر هم  بازی میکنه. 

حالا بازی به سبک گواردیولا یا به سبک ساری هم از یووه نمیخوام. همین که تهوع آور بازی نکنیم  خودش پیشرفت خوبیه! 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سال اخرشه بذارین یکم عشق کنه یواش یواش  اشتباهاتش رو درست میکنه ....عقده ای نیست نمیاد همه مهاجما رو بچپونه تو  و گل بارون کنه تیم حریفو گذاشت برا بازی با اینت و ناپل و میلان ...ولی باید ازز دیبی و کاستا تو ام استفاده کنه تا رونالدو ازاد تر باشه ...رئال دیشب بدون رونالدو باز 4 تا زد خوب راحت تره لالیگا دیگه 

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- این شیوه بازی از تیم آلگری چیز جدیدی نیست.

در واقع به نظر من آلگری وقتی که دستش بازه به مراتب بدتر از وقتی بازی میکنه که دستش بسته ست و بازیکن زیاد نداره.

از اینا گذشته اعتقاد راسخ دارم که اگه خط حمله یووه شامل ام پابه، گریزمن، مسی و رونالدو هم بود باز یووه با گل خدیرا و یا متوئیدی بازی رو میبره !

رونالدو، دیبالا و کاستا و ... همگی فوق ستاره اند ولی در فوتبال روز دنیا برنامه تیمی و کارهای تاکتیکی حرف اول رو می زنند و این بازیکنان علی رغم تکنیک فراوان، با برنامه های تیمی ارزش خودشون رو نشون میدند، چیزی که یوونتوس آلگری هیچ وقت نداشته.

الان دیگه دهه 70 و 80 نیست که توپ رو بدین به یک بازیکن و بره گل بزنه !

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

هدف از بازی دادن به خیلی ها نه شایستگی شون، که چرخشی، استراحت، جا افتادن با تیم، امتحان گزینه های جدید، و ... هست. 

هممون میدونیم که کانسلو گزینه ی اصلی دفاع راست هست ولی دیشب کواد بازی کرد فقط برا اینکه به همه بازی برسه.

برناردسکی تنها دلیلی که داره دو بازی از ابتدا بازی میکنه بخاطر تمریناتش در تابستون هست وگرنه سطحش از کاستا/دیبالا/کواد/ و مانژو بمراتب پایین تره. دیشب هم مثل بازی با لاتزیو ناامید کننده بود. 

دو هافبکه بازی کرد جلوی تیم هایی که وقتی هم که عقبن همچنان می چپن تو دفاع و منتظر یه حادثه هستن ساده لوحانه ست.. مثل گرگ منتظرن وسط تیم خالی شه و استفاده کنن.. میدونن که اگه جلو بکشن راحت ضدحمله میخورن و هیچوقت همچین کاری نمیکنن. خب یووه اگه دو هافبکه بازی کنه میفته تو تله اونا و کاریو انجام میده که اونا میخوان.. اتفاقن تحسینش میکنم علیرغم اینکه سه هافبکی که داریم بدون خلاقیت و خشک بازی میکنن ولی همچنان از تیم حریف رو دست نمیخوریم.

ایده اومدن امره جای بجای پیانیچ وقتی تیم نیاز به دفاع داره ایده جالبیه.. امره خشن و قدرتی بازی میکنه و فقط باید یاد بگیره خطای بی مورد نکنه..

فقط اینکه امروز بنظرم وقتش بود یکی از بین بن عطیه/روغنی بازی کنن.. سه بازی با یه ترکیب ثابت در دفاع خوب نبود 

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

به نظر من، اگه هافبکامون کانته و پوگبا بودن میشد 4-2-3-1 بازی کرد. ولی با این خط هافبک نمیشه 90 دقیقه این سیستمو چید.

وقتی تیم در فاز دفاعیه، کلی سوراخ سمبه داره که بازیکنای فعلی نمیتونن پر کنن.

وقتی تیم در فاز حمله باشه، تحت پرس شدید، بازیکنی نداریم که تحت فشار بتونه حفظ توپ و بازیسازی کنه در اون منطقه از زمین

به عنوان پلن بی خوبه.

آلگری هم مطمئنا در حال جستجو برای سیستم بهینه است. باید بپذیریم همه ستاره ها رو نمیشه همزمان بازی داد. توی رئال هم همینه. بیل و بنزما و رونالدو و موراتا و خامس همزمان جا نشدن توی زمین. ایسکو و مودریچ و آسنسیو و کروس و کواچیچ هم همینطور. خلاصه یه سری باید بشینن روی نمیکت. حالا آلگری میخواد با ظرافت هم از همه بازی بگیره، هم سیستم جدیدو پیدا کنه. زمان میبره این کار. من ایمان دارم آلگری کارشو خوب بلده. محدودیت های تیم رو هم خوب میدونه. تازه الان که روز خوشمونه. فکر کنید پیانیچ مصدوم بشه. خب مربی همه این چیزا رو حساب کتاب میکنه.

بازی با پارما بازی سنگینی بود. آلگری بیخود نمیاد قبل بازی بگه توی این شهر 26 تا گل زدیم 24 تا خوردیم. همچین بازی ای رو فقط باید برد و در رفت. جای بازی دادن به روگانی نبود. نوبت روگانی و بنتانکور هم میرسه. صبوری میطلبه فقط.

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

براحتی میتونه از حداکثر   بازیکنا استفاده کنه. همون 4-2-3-1 رو بچینه 

رونالدو رو ببره وینگر چپ -کاستا رو ببره وینگر راست و دیبالا پشت مهاجم نوک که مانزوکیچ باشه

از کوادرادو و برناردسکی هم میتونه برای ذخیره استفاده کنه

و بازی زیباتر ارائه بده. 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

^

به شرطی که یکی از اون دو هافبک پیانیچ نباشه. چرا؟ چون آزموده را آزمودن خطاست. با پیانیچ و زوجش (حالا هرکی میخواد باشه، خدیرا، ماتوییدی یا بقیه) خیلی آسیب پذیر میشیم. همیشه هم اینجوری نیست که اگه دو تا خوردیم خیالمون راحت باشه 3 تا میزنیم. با ورود دیبالا حدود 15 دقیقه در بازی دیشب 4-2-3-1 بازی کردیم. تازه جلوی پارما نه تیم درجه اول اروپا. تونستیم گل بزنیم؟ یکی دو تا ضد حمله هم خوردیم.

اگه دو تا هافبکا، امره جان و متوییدی باشن و پیانیچ و دیبالا بشن تعویضی هم دیگه در پست پشت مهاجم، شاید فرجی بشه. ولی بعیده پیانیچ رو ذخیره دیبالا بزارن.

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

مدیریت فردی قوی داره. اینکه یه ستاره مثل کاستا یا دیبالا (حتی ساندرو در فصل قبل یا کوادرادو) رو قانع میکنه که فصل طولانیه و لازم نیست در هر بازی به زمین بیاد کار کمی نیست.. این باعث میشه بازیکنای ذخیره فرصت نمایش پیدا کنن و رو فرم باشن و در نتیجه فاصله بین نفرات اصلی و ذخیره کم بشه.

در تیم الگری البته انقد این فاصله کمه که در بعضی پست های هافبک و حمله آدم واقعن نمیدونه ترکیب اصلی چیه. 

در تیم الگری هیچکس برچسب بازیکن اصلی/ذخیره نمیخوره.. همه احساس ارزشمند بودن دارن.. این باعث میشه رو نیمکت هم بتونیم ستاره داشته باشیم..  

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

قبول دارم حرفت رو کاملا درسته اما من قانع نشدم که همچین ترکیبی مناسب هست . منظورم اینه رئال 11 تا بازیکن داره نهایتا 3-4 تا دخیر عالی 
اما با این هم 15 نفر خوب کار میکنه . البته یادتون نره رئال خیلی راحت لالیگا رو از دست داده اما چون لیگ قهرمانان برده کسی توجهی نکرده. اما چون یووه اولویت لیگه 20 تا بازیکن خوب نیاز داریم. 

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماركو تاردلي در گفتگو با Raisport

هافبك دفاعي تيم ملي ايتاليا و باشگاه يوونتوس در سالهاي 1975 تا 1985

«نگران انتقادات به يوونتوس نيستم و هيچ مشكلي نيز در اين خصوص نمي‌بينم. الگري به خوبي مي‌داند چه كاري را بايد انجام دهد و چگونه بازيكنان را به درستي مديريت كند. اگر او بازيكني را روي نيمكت مي‌نشاند اين به معناي نابود كردن آن بازيكن نيست، بلكه الگري مي‌خواهد او را از نيمكت به بالا‌ترين نقاط پرتاب كند. (باعث پيشرفتش شود)»

rnk4_tardelli-marco-mezzobusto-ifa.jpg

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

300px-Juventus-Liverpool_1985-05-29.svg.

من عاشق چنین ترکیبی هستم و امیدوارم الگری بتونه شبیه همینو پیاده بکنه 

امیدوارم حوصله داشته باشید و نقدش کنید

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

^^^

- کاملا توانایی این رو داریم که سیستم مورد نظر شما و در واقع تیم قهرمان دهه 80 یووه رو اجرا کنیم.

ما الان 3 تا دفاع وسط باتجربه داریم، کیه لینی - بونوچی - بن عطیه در مرکز خط دفاعی بازی می کنند. ساندرو در نقش کابرینی. کاستا در نقش بیراچی.

متوئیدی و خدیرا (امره جان) به جای تاردلی و بونینی، پیانیچ به جای پلاتینی. دیبالا به جای بونیک و رونالدو هم در نقش روسی.

کلا تیمی داره آلگری که همه جوره میتونه بفرسته توی زمین.

البته انصافا هم همین کار رو میکنه ولی پلن خاصی برای تیم تدارک نمیبینه و فقط میفرسته توی زمین :nish:

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه متن کوچولو نوشته بودم درباره الگری پریدبخاطر قطعی نت 

نمیدونم اشاره شده توی فروم یا نه

ولی استاد الگری دوران بازیگریش 5 بار با تیمهای پسکارا کالیاری پروجا روبروی یووه بازی کرده

وقتی 5.1 با پسکارا یووه رو شکست دادن همبازیش کارلوس دونگا بود والگری هم یه پنالتی بهمون زدبه پروتزی زد  :62:

allegri-e-martorella-maxw-654.jpg

من کلا الگری رو دوست دارم گاهی رگه های نبوغ و ایجاد تیم بزرگ رو داره ولی انتقادات زیادی بهش هست و گاهی نبوغش میشه جنون :1:

• حامد, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
هنرمند ، نمیتونه در محیط نظامی استعدادش و نشون بده .
چه بسا مورد تمسخر هم قرار بگیره .
پیانیچ یا هر بازیکنی که میخواهد هنرش رو نشون بده .
آلگری اون رو در نطفه خفه میکنه ...
استفاده در جای نا مناسب و با سبک بازی نا مناسب استعداد و انرژی چنین بازیکنایی و الکی هدر میده
الگری عشق جمع کردن بازیکنان تخریبی تو میانه میدان داره
توی میلان ، با ون بومل ، نوجرینو ، گتوزو ، آمبروزینی ، مونتاری ، فلامینی ، عملا خلاقیت در خط میانی رو به مقام ... تقدیم کرده بود
دیگه بازیکن خلاقشون آکوئیلانی بود ، بعد هم مونتولیو رو خریدن ، که الگری سحر و جادوش رو همونطور که داره سر پیانیچ میاره
قبلا سر مونتولیو آورد ، پیرلو هم که کلا به کلاس کاری این عزیز نمیخورد .
فقط آمار و آیندگان از ایشون تقدیر و دفاع خواهند کرد ، در زمینه پرورش استعداد هم که به صفر میل میکنند .
میلان سانتر میکردجلو و به استفاده از قدرت بدنی و تکنیک زلاتان اون جلو کارهای ترکیبی انجام میشد
مقابل کونته هم هی خطا و وقت کشی و دفاع چند لایه ، مستر الگری در راه دفاع شهید خواهند شد
با این خط هافبک کلنگ که در یووه هم جمع کرده است ، انتظار بازی روان خوب و خلاقیت نداشته باشید
انتظار برنامه و بازی تاکتیکی نداشته باشید ،
به توز هم سفارش کرده بود ، نبرد در جبهه مقاومت اولویت است ، حالا اون جلو آزاد هستید ، انتخاری هم عمل کنید با خودتان است
فقط حمایت از مقام والای دروازه و مقاومت و شهادت در این راه شما را روانه بهشت خواهد کرد .
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

توز زیر دست الگری چندتا گل زد؟ لیگ قهرمانان چندتا زد؟ و بعد از چندسال؟ با همین سبک "آبدوغ خیاری" و "بدون برنامه"، تیمی رو به فینال رسوند (برای دومین بار) که تا سه سال قبلش رسیدن به ۸تا جزو آرزوهاش بود. لابد بازیکناش همه سوپر استار بودن (ریجکتی بایرن، ستاره پالرمو، آرژانتینی مرد بازیهای بی اهمیت، یا شایدم دنی آلوز) و خودمون خبر نداشتیم! الان میخواید بگید سقف آرزوهامون بالاتر از فیناله و فلان و بیسار. در اون صورت بله، الگری نتونسته به سقف آرزوهاتون برسه، ولی درحال حاضر بهترین شانستون برای رسیدن به اون آرزوئه!

قدردان باشید یه ذره، جای دوری نمیره ;)

• AliReZaZa, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

4 بازی... 12 امتیاز کامل

بیشترین گل زده لیگ تا اینجا (9 گل) اونم در مقابل تیم هایی که قبل از شروع بازی اتوبوس هاشون رو پارک کردن جلو دروازشون

فوتبال هجومی

کلی موقعیت مسلم گل از دست رفته

مربی ای که تیمش برنامه نداشته باشه، صرفا متکی به درخشش زودگذر بعضی از ستاره هاش داشته باشه، الابختکی و شانسکی نمیتونه 4 سال پیاپی دبل داخلی کنه و دو بار بره فینال چمپیونز لیگ.

آلگری پسرخاله من نیست که ازش دفاع کنم

ولی من شخصا دوست ندارم تیمم مثل آرسنال باشه... فوتبال زیبا، پرورش کلی جوون با استعداد و تبدیل کردنشون به ستاره و فروختن به بقیه تیم‌ها تا اونا برن حالشو ببرن و کلی جام بگیرن، آخرشم نتیجه؟ هیچی

یوونتوس غالبا با سبک دفاعی بازی کرده. شما پس طرفدار چی شدید توی این تیم؟ ما کی سبک هجومی بازی کردیم و 6 تا، 7 تا گل زدیم به تیم ها؟ کاتاناچیو بودیم دیگه کلا.

پیانیچ اگر از پستش ناراضی بود، اگر معتقد بود استعدادش داره هرز میره فصل قبل یا این فصل که کلی پیشنهاد داشت از تیم جدا میشد. همیشه هم مصاحبه کرده گفته آلگری باعث پیشرفتم شده، از پستم لذت میبرم، از بودن در یووه خوشحالم و ...

میفرمایید در پرورش جوانان ضعیف عمل کرده. بهترین دوران بازی پوگبا، توز، موراتا، دیبالا، زمانی بود که با آلگری کار کردن.

اونایی که زیر دست آلگری چیزی ازشون در نیومد، کدومشون تو تیمای بعدیشون درخشیدن و ستاره شدن؟ زازا، کومان، لمینا، استورارو، اوگبونا، پریرا

مربی خدا که نیست. اشتباهات و نواقصی هم داره. قبول. ولی داره میبره. هم گل میزنه هم خوب دفاع میکنه. بردن رو نباید کم ارزش جلوه بدیم. این بنده خدا داره زحمت میکشه واسه تیم. به قول دوستمون قدردان باشیم جای دوری نمیره  :135555:

• Orphée, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
^^
عزیزان ، گل پسران ، ناراحتی ندارد .
من ندیدم کسی از هواداران آلگری به لحاظ تاکتیکی بحث کند و از ایشون دفاع کند .
گفتم آمار و آیندگان از ایشون دفاع خواهند کرد ولی ..
بنده حرفی از فوتبال تهاجمی نزدم ، الگری ترسو ترین مربی و محافظه کارترین مربی تاریخ یووه هست.
مربی که یکی از گرانترین و بهترین squad ها رو در اختیار داره ولی بازم وسط زمین پر از بازیکنان تخریبی هست
ایشون قدیما به چهار چهار دو دایاموند بسی علاقه داشتند
یکبار هم با زوج برناردسکی و مانژو ( یا کریس ) ، پشت سرشون دیبالا ، امتحان کنند ...
زمانی هم که پیرلو و پوگبا و ویدال و مارکیزیو رو داشت سینه چاکان راه آلگری میگفتند وینگر نداریم ...
یا مدام میگن تیم هنوز هماهنگ نشده است ! شوخی میکنید یا جدی میگید ؟
وقتی علاقه از حد بگذره ، احساس غلیان میکنه و ممکنه کمی بدور از انصاف نظر بدیم .
این اشکالی نداره ، همه بازیکن و مربی محبوب داریم ولی به لحاظ تاکتیک بازی از ایشون دفاع کنید .
ژاوی هرناندز در آستانه رفتن از بارسا بود ،چون معتقد بودند سرطان بارسلوناست !!!
و حتی ممکن بود اینیستا هم باهاش بره ،چون به نظر اساتید بارسا زیاد به درد بخور نبودن ، ولی
رایکارد از راه رسید و هر دو رو باهم به زمین فرستاد تا نشون بده یک مربی چطور میتونه در کریر یک بازیکن انقلاب به پا کنه
بدون یک شک به همراه پیرلو یکی از بهترین deep laying play maker های تاریخ هست .
تنها مونتولیو میتونست نزدیک سطح اینا بشه ، شاید هشتاد یا هشتاد و پنج درصد سطح ژاوی و پیرلو !
کاپیتان فیورنتینا که وقتی میخواست از فیوره بره حتی یونتوسی ها از خداشون بود بیاد یووه .
اما رفت میلان و افتاد دست جمشید سیبیل و میخواست رقص باله انجام بده !
الکری من و یاد مترجم سابق بارسا میندازه ، کاکا رو از میلان خرید و از بین بردش
هنوزم برام قابل هضم نیست ، اوون و مک منمان هم چنین سرنوشتی داشتند .
انتخاب تیم بد و مربی بدتر ، خلاصه افتادن دست جمشید سیبیل ها ، لطافت و روح شاعرانه برای کسی نمیزاره : ))))
از یورو ۹۶ فوتبال نگاه میکنم ، دیدم خیلی تیم ها ضعیف بودند و مجبور بودن در بعضی بازی ها
جنگ روانی راه بندازند ، وقت کشی کنند ، خطا کنند و بازی رو فیزیکی کنند و بچسبن به دروازه
اما الگری نشون داد اونا اشتباه میکردن ، باید همیشه اینطور باشیم : ))

ایشون نه فلسفه خاصی دارند ، نه کاریزما دارند ، نه به استعداد اهمیت میدن ، نه میراثی ساختن ...
خوبه با کونته روبرو شدن و توی کورس هم کونته پس کله اش زد و اسکودتو رو برد ، نمیدونم چرا هی بحث لیگ قهرمانانه !
توی دوئل ، تکلیف مشخص شد با اینکه خط حمله یووه هم از الکس استفاده نمیکرد و باقی مهره ها هم ضعیف تر بودند .
بعد هم زلاتان رفت ، کمر تاکتیک بکش زیرش از سوی مستر الگری شکست و ایشون میلان و به منحلاب انداختن
با یووه هم در این مسیر بود که خدا و کوادرادو نجاتش دادن ، معلومه یک ذهن در قفس به موقع نیاز نمیتونه پرواز کنه
انتحاری و احساسی حمله میکنه ...
امید چیز خوبیه ، ولی هر جیزی از حد بگذره دیگه ذوق و شوقی برای هیچ کس نمیمونه
یووه با الگری قهرمان چمپیونز لیگ هم بشه ، دیگه اون ذوق و شوق و احساس غرور و در خیلی از هواداران از بین رفته.
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی