پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
باز هم ادبیات زشت بعضی افراد
از الگری تشکر می کنم بابت قهرمانی
کار بزرگی که ساده انجامش میده مثل سیوهای بوفون

امیدوارم بمانه که مربیان جایگزینش یک سری اخراجی تاریخ مصرف گذشته و بد سابقه هستند مثل آنجلوتی
  • Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

من که حاضرم تو ایتالیا قهرمان نشیم ولی کسی بیاد که یک تیم واقعی و پویا برای فصل بعد بسازه .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

• مهمان

پس آنیلی رو عوض کنید. یا بهتر بگم یوونتوس رو بفروشید به مالکان غیر از این خاندان 

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الگری تو 4 سال حضورش 4 قهرمانی تو لیگ کسب کرد و 4 قهرمانی تو جام حذفی .کارنامه ی قابل دفاعیه اما با همه اینها بهتره یک مربی دیگه بیاد که در کنار کیفیت انگیزه لازم رو  داشته باشه تا دوران جدیدی شروع بشه تا تیم فصل بعد دچار بی انگیزگی نشه

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

باز هم ادبیات زشت بعضی افراد
از الگری تشکر می کنم بابت قهرمانی
کار بزرگی که ساده انجامش میده مثل سیوهای بوفون

امیدوارم بمانه که مربیان جایگزینش یک سری اخراجی تاریخ مصرف گذشته و بد سابقه هستند مثل آنجلوتی

دوستانی داریم که به ازای هر پست انتقادی از مربی 2 پست حمایتی میدن، مکررا بی احترامی به تمام دست اندرکاران تیم میکنند و مصون هستن از داشتن "ادبیات زشت" و "بعضی افراد" انگاشته شدن.

قهرمانی توی سری آ در حالیکه در مجموع رفت و برگشت در مقابل اصلی ترین رقیبت روی کاغذ مساوی هستی و از نظر عملکرد و شیوه بازی در مصاف رودررو هیچ حرفی برای گفتن نداری، از نظر من هیچ اثری از تیم با صلابت نداره

اینکه در اوج برتری و در عین میزبانی ترکیب دفاعی و با ذهنیت فاجعه به زمین میفرستی و مصاف رودررو و حیثیتی رو به رقیب مستقیم میبازی، ارزشی نداره

اینکه جلوی رمی که هواداراش رو خیال خام برداشته که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدن و برتر از ما هستن، در حالیکه حریف ده نفره ست، بازیکنارو اماده ی بازی تمرینی میکنی جای افتخار نداره

پس منی که تو آخرین دقایق یک روز پرمشغله میشینم پای بازی تیم محبوبم تا کمی فضای ذهنیم عوض شه، عملکرد کسالت آور میبینم، کمترین حقم اعتراض دوخطی به مربی تیم هست و امیدوارم ادبیات زشتم رو به بزرگواری خودتون ببخشید.

ببالید به تیمی که از یک فصل فوتبال، فقط 70 دقیقه عملکردش جلوی رئال بدون راموس، قابل دفاع بود

با تمام وجود آرزو میکنم تیم قهرمان نشه، ولی 4 تا بازی قابل افتخار به نمایش بذاره! 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

الگری تو 4 سال حضورش 4 قهرمانی تو لیگ کسب کرد و 4 قهرمانی تو جام حذفی .کارنامه ی قابل دفاعیه اما با همه اینها بهتره یک مربی دیگه بیاد که در کنار کیفیت انگیزه لازم رو  داشته باشه تا دوران جدیدی شروع بشه تا تیم فصل بعد دچار بی انگیزگی نشه

با فروش دیبالا و ساندرو و مانژو به اینتر و میلان و ناپولی و جایگزین کردنشون با دارمیان و بوناونتورا این بی انگیزگی کاملا از بین خواهد رفت :fp: نگران نباشید :1:

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- اون 10 دقیقه ای که بنتانکور جلوی خط منتظر موند برای تعویض و ورود به زمین، چون توپ نمیرفت بیرون بخاطر پاسای عرضی و رو به عقبِ بی پایانمون، آخرش بود خدایی، کاملاً ألیغري استایل!  :fp:

- نمیگم آلگری نقش کمی داشت تو قهرمانی ولی 3 لحظۀ تعیین کننده در قهرمانی امسال روی کیفیت فردی بازیکنا حاصل شد ؛ 1) سیو شزنی روی شوت شیک/رم در دقیقۀ آخر 2) گل دقیقۀ آخر دیبالا جلوی لاتزیو 3) هد ایگوآیین جلوی اینتر که باز خطاشو برنا روی حرکت انفرادیش گرفت... 9 امتیازی که تو این 3 بازی گرفتیم، میتونست 3 امتیاز باشه!

- علیجری از باشگاه درخواست سرمایه گذاری قابل توجه کرده برای بازسازی تیم... [B/R]

- آلگری این فصل 6 سیستم مختلف رو امتحان کرد! :fp: [گاتزتا]

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

البته معتقدم هم میشه خوب و چشم نواز بازی کرد و هم نتیجه گرفت .

ولی اینکه الگری در مصاحبه ی اخیرش جمع شدن این دو موضوع رو از سخت ترین کارهای دنیا دونسته باز شانس بهبود و پویا شدن بازی یووه رو در صورت ادامه ی همکاری با الگری کاهش میده .

من یکی که حاضرم یووه اصلا سوم یا چهارم بشه ولی از این سبک نکبت باری که گرفتارش شده بیرون بیاد ...

کاستا -برنادسکی -هیگوایین - مانزوکیچ -کوادرادو - دیبالا -پیاتسا ...مگر قراره برای هجوم و فشار بر حریف اون هم در این لیگ ایتالیا چه مهره هایی داشته باشیم .

این بازی بزدلانه و زشت و عدم استفاده از پتانسیل واقعی تیم و نفراتش واقعا باعث سرخوردگی هست .

لاتزیو و رم به دو مربی جوون اعتماد کردند و نتایج خوبی هم گرفتند .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اول اسم اون مربی رو بیارید بعد بگید آلگری باید بره، کی بیاد دقیقاً؟

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

Spoiler

پی‌نوشت: با خودم بودم :1: وگرنه مبارک طرفداراش :53:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تشکر مربی 

امسال زشت بازی کردیم اما قهرمان شدیم 

پارسال زیبا بازی میکردیم و قهرمان شدیم 

سال بعد بازی نکنیم و قهرمان بشیم شاید 

اما همه اینها با برنامه ریزی عالی الگریه 

ما سی ال میخوایم اگه جلو رئال یا یارسا جام میگرفتیم همه از الگری خوب میگفتیم .........تو هستی ک سطح تیمو بالا نگه داشتی  

تو هستی که  جام هارو ساده ب تیم ما میدی تو هستی ک رکورد شکستی اما همچنان تئ هستی ک منفوری

ناموسا امسال هافبک نداشتیم متوییدی جز ادمیزاد ب حساب نمیاد

سال بعد اخرین سال حمایتی ماست دمت گرم یک حرکتی بزن

• Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

تشکر مربی 

امسال زشت بازی کردیم اما قهرمان شدیم 

پارسال زیبا بازی میکردیم و قهرمان شدیم 

سال بعد بازی نکنیم و قهرمان بشیم شاید 

اما همه اینها با برنامه ریزی عالی الگریه 

ما سی ال میخوایم اگه جلو رئال یا یارسا جام میگرفتیم همه از الگری خوب میگفتیم .........تو هستی ک سطح تیمو بالا نگه داشتی  

تو هستی که  جام هارو ساده ب تیم ما میدی تو هستی ک رکورد شکستی اما همچنان تئ هستی ک منفوری

ناموسا امسال هافبک نداشتیم متوییدی جز ادمیزاد ب حساب نمیاد

سال بعد اخرین سال حمایتی ماست دمت گرم یک حرکتی بزن

یاد دعای کمیل و ندبه افتادم اونجا که مدح و سنای خدا رو میکنن  :1:

تویی که ستار العیوبی ای الگری، تویی که ...  :1:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
این فصل شروع دورانی بود که به محک خوردن جدی یوونتوس تو ایتالیا منجر میشه. ناپولی 88 امتیاز میگیره، رم به نیمه نهایی چمپیونزلیگ میرسه و اینتر و میلان هم از فصل های بعد به کورس قهرمانی اضافه میشن.
از فصل بعد نمیتونیم یه نیم فصل کامل استراحت کنیم ! سری آ بلاخره به سمت رقابتی شدن میره و از حالت تک قطبی در میاد.

با این شرایط، باشگاه باید برای آقای الگری مشخص کنه که موفقیت داخلی هدف تیمه یا موفقیت اروپایی، و ابزار لازم در اختیار مربی قرار بگیره.
تیم تجربه لازم برای موفقیت اروپایی رو داراست و فقط نیاز به تقویت تو چند پست داره.

فصل بعد مهمترین فصل آلگری با یوونتوس خواهد بود.
  • mory, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

هستی بازم؟؟

:65yytgts6rouhope1x2s:

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

سال بعد هم باید دیوانه بازی های ش رو تحمل کنیم :141:

• mory, tecra, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اگه یه هافبک خوب واسه اش بخرن شاید فصل آینده تو اروپا بتونه یه کاری بکنه منم در حال حاضر موافق موندنشم هر چند دیشب با دیدن بازی افسردگی گرفتم و دچار کسالت خون شدم لااقل بخاطر حضور دل پیه رو نکردن یه بازی خوب انجام بدن تا اونم چهار بار دیگه بیاد واسه تماشا

• Orphée, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
الگری موندنی شد
  • Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- دوستان عزیز لطفا از الفاظ مناسب خطاب به سرمربی تیم استفاده کنند. ممنون :53:

- فصل دیگه با رفتن بوفون و مارکیزیو و ابقای آلگری بعید میدونم بازی از یووه رو ببینم، چون 4 سال زجر کشیدن کافی ـه.

در واقع احساس می کنم این 4 سال باعث شده که بین من و یووه فاصله بیوفته که امیدوارم با تغییر مربی دوباره بتونم بازی های تیم محبوبم رو ببینم و ازش لذت ببرم.

نمیگم توی این 4 سال فوتبال خوب نداشتیم که قطعا داشتیم ولی اونقدر یووه بی کیفیت بوده که همون تعداد انگشت شمار به حساب نمیاد برای من.

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دوستانی داریم که به ازای هر پست انتقادی از مربی 2 پست حمایتی میدن، مکررا بی احترامی به تمام دست اندرکاران تیم میکنند و مصون هستن از داشتن "ادبیات زشت" و "بعضی افراد" انگاشته شدن.

قهرمانی توی سری آ در حالیکه در مجموع رفت و برگشت در مقابل اصلی ترین رقیبت روی کاغذ مساوی هستی و از نظر عملکرد و شیوه بازی در مصاف رودررو هیچ حرفی برای گفتن نداری، از نظر من هیچ اثری از تیم با صلابت نداره
اینکه در اوج برتری و در عین میزبانی ترکیب دفاعی و با ذهنیت فاجعه به زمین میفرستی و مصاف رودررو و حیثیتی رو به رقیب مستقیم میبازی، ارزشی نداره
اینکه جلوی رمی که هواداراش رو خیال خام برداشته که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدن و برتر از ما هستن، در حالیکه حریف ده نفره ست، بازیکنارو اماده ی بازی تمرینی میکنی جای افتخار نداره

پس منی که تو آخرین دقایق یک روز پرمشغله میشینم پای بازی تیم محبوبم تا کمی فضای ذهنیم عوض شه، عملکرد کسالت آور میبینم، کمترین حقم اعتراض دوخطی به مربی تیم هست و امیدوارم ادبیات زشتم رو به بزرگواری خودتون ببخشید.

ببالید به تیمی که از یک فصل فوتبال، فقط 70 دقیقه عملکردش جلوی رئال بدون راموس، قابل دفاع بود

با تمام وجود آرزو میکنم تیم قهرمان نشه، ولی 4 تا بازی قابل افتخار به نمایش بذاره!

حق داری رفیق واقعا این بازی دلیلی نداشت که یوونتوس اینقدر محتاطانه و بسته بازی کنه رم شاید یه کم حق داشت ولی یووه واقعا باید بخاطر هوادارهاش هم که شده قشنگ بازی میکرد. اگه از باخت میترسیدن که باید بگم حتی هیچ تیم بشدت ضعیفی هم قادر نیست و نمیتونه تو آخرین بازی فصل با اختلاف چندین گل از یه تیم ضعیف دیگه مثل ورونا ببازه و قهرمانی رو از دست بده یعنی واقعا نشدنیه و رخ دادن همچین چیزی واسه هر تیمی یه نوع هنر محسوب میشه و اون تیم هنرمنده:21: باید بعضی وقتا هوادارها رو هم در نظر بگیرن و تو همچین بازیهایی که امتیاز از دست دادن توش آنچنان هم مهم نیست یه کم قشنگتر بازی کنن
  • Orphée, mory, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اول از همه 7می رو هم تبریک میگم :53:

پیشاپیش بابت پرچونگی عذر میخوام :53:

- برای بار نمیدونم چندم: یووه اصلا خوب بازی نمیکنه. نمیتونید تا ابد بد بازی کنید و ببرید. منظور من زیبا بازی کردن نیست. بارها گفته شده و باز باید بگم تیم توی اکثر بازی ها تقریبا برنامه های خاصی برای گل زدن نداره و به شدت به خلاقیت ستاره هاش برای درآوردن بازی متکیه به شکلی که گاها احساس میکنم تنها برنامه برای رسیدن به گل همینه. فقط تصور کنید این فصل کاستا نبود. نمیگم تیمای دیگه به ستاره هاشون وابسته نیستن. بازیکنای بزرگ جام میارن اما این سطح از وابستگی به خلاقیت بازیکنا توی هیچ تیم بزرگی قابل مشاهده نیست. البته شاید بتونید این سبک بازی رو مثبت ببینید چون این شکل بازی کردن باعث غیر قابل پیشبینی شدن میشه هر چند احتمالش بالاست که نتونید از این طریق نتیجه بیگیرید.

- رفتن بوفون واقعا استرس زاست. بوفون یه رهبر توی رختکنه. یه بزرگتر که حرفش خریدار داره. کسی که با حرفش میتونه به تیم انگیزه بده و جلوی بحران رو بگیره یا رفعش کنه. نبودش برای فصل بعد نگران کنندست به ویژه برای فصلی که نیاز به تغییرات اساسی هست و علگری اون شخصیت لازم رو برای مدیریت بحران رو نداره. کافیه به یاد بیارید فصل دومِ ایشون، این صحبتای اورا و بوفون بود که تیم رو از این رو به اون رو کرد نه صجبتای علگری.

- فصل بعد نیاز هست تا خط هافبک تغییرات اساسی به خودش ببینه. خدیرا و متوییدی بازیکنای خوبین ولی بیشتر از این با این دو نفر نمیشه پیش رفت. نیاز هست کمی ماهیچه و خلاقیت فردی به هافبک اضافه بشه. بعید میدونم بازیکن آزاد لیورپول بتونه چیزی به خط هافبک اضافه کنه. تا جایی که اطلاع دارم ایشون نسخه ی بتای خدیراست. البته منه از لیور بی خبر چندان نمیتونم در موردش دقیق اظهار نظر کنم. این حجم از تغییر در نهایت بی نظمی به وجود میاره که خب میدونید حداقل یه نیم فصل نیازه تا مربی اسم دوستان رو یاد بگیره و باقی ماجرا...

- بازیکنا یه سال پیر شدن. لخت میره، شاهزاده شاید بره، بوفون میره، آساموا میره و کسای دیگه ای هم هستن. بازیکنای قدیمی زیادی دارن میرن. مطمئنا تغییرات زیادن و خب میدونید مربی چقدر در مقابل تغییرات بد واکنش نشون میده. زیاد دور نمیرم این فصل بونوچی رفت و یووه تا مدت ها برای کلین شیت دست و پا میزد (شاید بگید آلوز هم رفت ولی خب آلوز توی دفاع اونقدرا کمک حال نبود). از طرفی تیم نیاز به بازسازی داره و شخصا این توانایی رو اونفدرا در علگری نمیبینم. آلگری بیشتر مصرف کنندست تا تولید کننده.

- به نظرم نگه داشتن علگری برای فصل بعد تصمیم ترسناکی بود که مدیریت یووه گرفت و البته در عین حال، امن ترین تصمیم. جدا از این که ایشون کارنامه ی بسیار موفقی داره و حفظ نکردنش اصلا منطقی به نظر نمیرسه، اگر باشگاه بخواد تغییرات اساسی توی ترکیب به وجود بیاره نیاز به کسی داره که به فضا کاملا آشناست. تغییر مربی آشفتگی بسیار زیادی به وجود میاره توی تیم. حالا اگر تغییر بازیکن رو هم اضافه کنیم بهش مطمئنا تاثیر خیلی بدتری خواهد داشت. با این حال من معتقدم تغییر مربی+تغییرات در ترکیب، اونقدر آشفتگی به وجود نمیاره که خود علگری+تغییرات در ترکیب به وجود میاره.

- تیمای دیگه سری آ کم کم نزدیک میشن. دارن هزینه میکنن، توی مدیریتشون تغییرات به وجود میارن، ورزشگاه میسازن، استعداد جذب میکنن و... یووه باید از اونا خیلی جلوتر باشه. نباید بذاره این فاصله ی زیادی که ایجاد شده از دست بره. باشگاه داره بازیکنای خوب تیم رو به دلایل مختلف از دست میده و کسایی رو جایگزین میکنه که در حد اونا نیستن. مدیریت نیاز داره این فصل واکنش خوبی نشون بده و بازیکنای خوبی جذب کنه. باید فاصله حفظ بشه. باید فکر شده تصمیم گرفته بشه. سوالی که مطرحه برای من اینه که حفظ مربی که داره نشون میده دورش توی یووه تموم شده به حفظ این فاصله کمک میکنه یا نه؟ من کم پیشبینی اشتباه نداشتم. کم در مورد مسائل مختلف اشتباه نکردم. شاید دید اشتباهی نسبت به علگری دارم و ایشون این چیزی نیست که من دارم میبینم. با این حال باید بگم یووه فصل بعد با ایشون و خریدهای احتمالیش به جایی نخواهد رسید.

----

ازش به خاطر این که آخرین فصل بوفون رو خراب نکرد ممنونم :53:

• Orphée, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی