پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

کونته در جواب سوال خبرنگاران :

الگری جانشین من در چلسی؟ چرا ک نه ؟

یه دوست داشتیم بنام سهیل زمان الگری تو میلان میلانی بود و ما قبلش هم ساسالو فن بود الگری اومد یوو  اونم یووه ای شد و باید کم کم ساکش رو ببنده برا لندن چون شایعات الگری و چلسی داره داغ نر میشه

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
Juventus boss Massimiliano Allegri 'already agrees' to Chelsea move
Juventus boss Massimiliano Allegri has reportedly already agreed to replace Antonio Conte at Chelsea during the summer.

Despite winning the Premier League title last season, Conte's future has been in doubt over the past six months and as it stands, the Italian is expected to leave Stamford Bridge at the end of the campaign.

A number of managers have been linked with a move to West London, but according to Corriere dello Sport, Chelsea are looking to bring in Allegri in the summer.

The report claims that Allegri has agreed, in principle, to make the switch to England, but Juventus are said to be against allowing the 50-year-old to leave Turin before the end of his contract, which expires in 2020.

Allegri has won 137 of his 195 matches in charge of the Serie A giants since replacing Conte in July 2014, a period which includes three league and cup doubles.
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری هر جا بره موفقه اما نیاز ب زمان داره کنته نیاز ب زمان کم و سیستم ثابت و بازدهی بالا داره ......کلا یووه بهترین جا برا الگریه هرچند میدونم ک دوست داره بره لیگ انگلیس  قبلا هم خودش گفتع 

فقط ب دوران پسا الگری فکر میکنم ک چ کسی رو میارن شانس اوردن الگری بیکار بوده اما الان چی؟  زیدان داره بیکار میشه  :1:

• Aminvo, Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

فقط ب دوران پسا الگری فکر میکنم ک چ کسی رو میارن شانس اوردن الگری بیکار بوده اما الان چی؟  زیدان داره بیکار میشه  :1:

با آرسن ونگر تا سند چشم انداز بیست ساله (2025)..اگه نتونیم با آن حضرت جام بگیریم، بجاش قله های اقتصادی رو یکی پس از دیگری فتح می کنیم  :worship:

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

الگری هر جا بره موفقه اما نیاز ب زمان داره کنته نیاز ب زمان کم و سیستم ثابت و بازدهی بالا داره ......کلا یووه بهترین جا برا الگریه هرچند میدونم ک دوست داره بره لیگ انگلیس  قبلا هم خودش گفتع 

تیمی که کنته بسته ضمانت 10 ساله داره الگری بره و شاغلام پیروانی بشه سرمربی یوو راخت اسکودتو میاریم پس نگرانش نباشید

ما فقط باید نگران پوسیده شدن برناردسکی کاستا و کوادرادو باشیم و چه بلای سر پیاتسا فاویلی چری اورسیلینی و بناتاکور و روگانی باشیم

• Aminvo, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Who are Fuckin چری ، فاویلی ؟
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
امسال ک از چلسي رفت 10 سال ضمانتشو میبینیم.
  • pezhman, Pinturicchio, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

امسال ک از چلسي رفت 10 سال ضمانتشو میبینیم.

من منکر عالی بودن الگری نیستم علیرضا

اتفاقا خیلی هم دوستش دارم و خیلی هم عالی میدونمش اما همینطور هیچ شکی نیست یوونتوس درب داغون رو کونته به بهشت تبدیل کرد و نه تو و نه هیچ کسی تو دنیا نمیتونه منکر این قضیه بشه

راستی چلسی که داشت قرق میشد و با اخراج مورینیو هم داغون شده بود رو کی اومد سریعا میون ملیاردر های جزیره قهرمانش کرد ؟ کی ؟

تیکه ای انداختی که خیلی قابل تامل بود

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تیکه ننداختم والا :-o

اما کنته نميتونه ثابت قدم باشه فقط جهت شوک و تیم بسته شدن خوب عمل میکنه.... واقعا میگففتیم تو یووه امکاناتشو نداره چلسي هم نميتونه سیستمشو عوض کنه؟ خوب این سبک بازی کردن نميتونه همیشه پیروزش کنه.... نمونش جلوي رم عملا خلع تاکتیک شد...

کنته هر جا بره تیم داغغون رو تیدیل ب مدعی میکنه اما با دست خودش روند صعودی تیمو خفه میکنه.... واقعا موراتا داره حروم ميشه..... هازارد خستست اما ویلیان رو جاش تعویضی نمیکنه.... مانیچو راحت ميده جاش باکایوکو بی مصرف ميگيره...

تو انگلیس همه چی دست مربیاس الان چرا سانچزو نمیگیرن؟!؟

اگر ناراحتت کردم شرمنده

• mory, pezhman, Pinturicchio و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

حرفاتون رو بدون تیکه انداختن به هم و بدون توهین بزنید .

این افشینم همینه کاریش نمیشه کرد :1: باید یوزرشو پاک کنیم تا درست شه :nish: :1:

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

شروه کننده تمام اینها کسی دیگه ایه بعد از منو پاک می کنی  :177:   :1: 

نوید توهین ؟ داری شوخی می کنی دیگه ؟

حالا هر کی پست منو ندیده فکر می کنه توهین کردم به کسی  :fp: 

• El rey leon, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کاش پست نفر بعدی خودتو میدیدی . مجبور شدم دو تا پستو پاک کنم ،

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ب من توهین کنید خوشحال ميشم چنین آدميم :-)

آقا ماروتا فرمودن واقعا شانس آورديم الگری تو اون مقطع بود... ایمی ک کنته ساخت هر مربی میتپنست قهرمان لیگش کنه اما رسوندن ب فینال اروثا نبوغ ميخواست..
  • tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

کاش پست نفر بعدی خودتو میدیدی . مجبور شدم دو تا پستو پاک کنم ،

ها از اون لحاظ  :1:  :fp:

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
من ن منتقد آلگریم ن تعصب فوق العاده ای ب کونته دارم ن عشق تیکی تاکام ن شیفته بازی تیمهای ونگر و کلوپم ن...

فقط میخوام بگم همه ما قبل از اینکه عاشق یووه باشیم ی فوتبالدوست هستیم... قطعا اول فوتبال رو ب عنوان ورزش محبوبمون پسند کردیم بعد اومدیم سمت یوونتوس... اما این چیزی ک من دارم از تیمم میبینم اصلا شباهتی ب فوتبال نداره... کلا این چیزی ک تیم آلگری ارائه میده اسمشو میذارم فوتبال هیچی ندار... 90 دقیقه نشستم بازی تیمم رو میبینم حین بازی همش از خودم سوال میپرسم ک جدی چرا من فوتبال رو دوست دارم؟ واقعا وقتمو تلف نکردم؟

نتیجه گرایی تا ی حدی! خفت داره تو ورزشگاه خودت از جنوا ک تیم ضعیفیه طوری بترسی ک بارتزالی رو بیاری تو جای لیخت ک برد حقیر 1-0 رو حفظ کنی! همه اینا رو از چشم آلگری میبینم

منی ک بی یووه زندگی برام مشکله بدون هیچ شرم و خجالتی میگم ک ندیدن بازیهای این تیم اصلا برام سخت نیست...
  • mory, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
12 بازی یک گل خورده ، این زشت بازی کردن را فعلا می پسندم
ببینم در چالش های پیش رو چه میکنه .
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

....

منی ک بی یووه زندگی برام مشکله بدون هیچ شرم و خجالتی میگم ک ندیدن بازیهای این تیم اصلا برام سخت نیست...

حرف دل من رو زدید. از کارم زدم و اومدم خونه که بازی رو ببینم ولی وسط بازی به خودم گفتم که چی؟ کارت رو عقب انداختی که بیای چی رو ببینی؟ که چی نصیبت بشه؟ نه بازیکنی در ترکیبه که مشتاق دنبال کردنش باشی و نه تیم چیزی ارائه می‌ده که ارزش صرفِ وقت رو داشته باشه. آخر شب نتیجه رو چک می‌کردی حداقل اعصابت آروم بود.

زمان مربی قبلی هم بعضی وقتا جلوی این‌جور تیما مشکل داشتیم: مشکلمون این بود که خیمه می‌زدیم روی دروازه‌شون و هی توپ رو از چپ به راست می‌بردیم و می‌آوردیم ولی راه گل رو پیدا نمی‌کردیم و نهایتاً با یک گل به زور می‌بردیم.  اون‌شکلی هم جنگ اعصاب بود ولی با تجربه‌ی فعلی می‌بینم که از جنگ اعصاب فعلی به مراتب قابل‌تحمل‌تره.

قبل از بازی یه نگاه به جدول سری آ انداختم دیدم لاتزیو 53 گل زده، با خوش‌خیالی فکر کردم احتمالاً امشب بتونیم بگیریمشون :1:  :fp: خیلی مونده تا من این یوونتوس رو بشناسم. نه! خیلی مونده تا خوش‌خیالی بی‌جا و زیاده‌خواهی رو ترک کنم، با واقعیت‌ها کنار بیام و قناعت پیشه کنم :fp:

به هیچ شکل برام قابل درک نیست که در ورزشگاه خانگی خودمون جلوی تیمی مثل جنوا به این شکل مجبور به دفاع بشیم. 15 روز بازی نبود؟ برای جنوا هم نبود؛ مگه این وسط بازیکنای ما بازی ملی انجام دادند؟ تازه این که لیگه و اگه لغزشی هم داشته باشیم (کما این‌که قبلاً هم داشتیم) احتمال جبرانش هست.

بعد از بازی به خستگی بازیکنا اشاره شد، کسی هست دلیل این خستگی رو برای بنده توضیح بده؟

• mory, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

• مهمان

15166994569254.jpg

طبق نتایج یک تحقیق جالب، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به عنوان مشهورترین مربی دنیا معرفی شد.

به گزارش مارکا، طبق تحقیقی که انجمن Comunicar es Ganar انجام داده‌اند، پپ گواردیولا سرشناس‌ترین مربی دنیاست. در این تحقیق که بیش از ۱۰۰ متغیر و ۱۰ فاکتور داشته، علاوه بر موفقیت‌های ورزشی مربیان، کاریزما، پتانسیل‌شان برای تبدیل شدن به یک برند اقتصادی و درآمدزا، نگرش عمومی آنها، توانایی‌شان در انتقال پیام به مخاطب و چند مورد دیگر مورد بررسی قرار گرفته است.

در پایان این تحقیق، پپ گواردیولا با کسب امتیاز ۷۸.۴ از ۱۰۰، به عنوان معروف‌ترین و سرشناس‌ترین مربی دنیا معرفی می‌شود. پس از او نیز به ترتیب ماسیمیلیانو الگری، زین الدین زیدان، آنتونیو کونته، دیگو سیمئونه و ژوزه مورینیو قرار می‌گیرند. ارنستو والورده نیز در رتبه نهم قرار گرفته است. در لالیگا هم زیدان اول است و سیمئونه و والورده پشت سر او قرار دارند.

• MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

غیر رسمی : فصل بعد هم میمووووووووونه  :8:

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

پیشاپیش: 4 فینال کوپا در 4 سال! بینظیره این رکورد.. حتی نزدیکشم نمیاد..

این رکورد رو مدیون الگری هستیم که با سیستم چرخشی وتقسیم انرژی بازیکنا بین سری آ و حذفی تونسته به این رکورد برسه.. خوشم میاد ازش که هیچ جامی رو بیخیال نمیشه و برای همه اونها هدف و برنامه داره.. دقیقن میدونه برای هر بازی چه مقدار انرژی لازمه و چند درصد از تیم اصلی باید بازی کنن تا تیم ببره.. گور بابای رکورد امتیاز گیری در طول فصل و شکست ناپذیری و کلین شیت های پیاپی؛ جام، اولین و آخرین چیزیه که اهمیت داره.. 

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی