پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5412 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا از ته دل ارزو کردم و تو فرومم گفتم صعود کنیم میادم از این بت و از این موجود متنفر و متعفن شکر گزاری میکنم

بعضی وقتا باید دم خر رو بدی بالا اونجاشو بوس کنی دیگه :nish:

مکس دمت گرم امشب حال کردیم اساسی

تشکر ویژه اما باور کن هیچ ارزوی برا موندنت نداریم  گتتتتت اوتتتت :nish:

• Orphée, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

اون جام گوش دراز لعنتی رو بیار و جاودانه شو مرد! کافیه بخوای... #تیریس...تیانو

D1furG3X0AAuia91.jpg

بیشتر از تاکتیکها و تکنیکها، ذهنیتمون پیروزمون کرد! ایکاش میشد رو همین منتلیتی قُفل کرد... sigh.gif

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

گفتم قبل از اینکه کسی بیاد بگه منتقدای آلگری کجان؟؟؟؟ خودمو معرفی کنم : ))

فقط خواستم بگم ببینید چه تیمی دست الگری هست و چه بازی مزخرفی از این تیم میگیره  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:

پیانیچ چی میتونه باشه و در چه حدی ازش بازی میگیره !!

با اتلتیکو چیکار میتونه بکنه و جلوی جنوا چطور دفاع میکنه !

تعریف از این کام بک هم برای الگری عذر بدتر از گناهه : ))

تیمی که میتونه اینجوری اتلتیکو رو گوشه ی رینگ زیر مشت و لگد بگیره تو بازی رفت چرا باید اونقدر افتضاح باشه که دوتا بخوره و دو سه تا هم نخوره؟!

و یه سلامی هم بکنم خدمت اون دوستانی که میفرمودن یوونتوس تو تاریخش همیشه زشت و حال بهم زن بازی میکرده و اگه بازی هجومی و قشنگ دوست داری برو طرفدار بارسا شو!

سلام :12wave:  فقط بدون خیلی ... هستی اگه از این بازی یووه لذت بردی و بیای باز هم اون جمله رو تکرار کنی :1:  :1:  :1:

• mory, GG.B1, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

حضرت آلگری: بردهای پیاپی یوونتوس، روند خسته کننده ای ایجاد می کند

ما خوشبختیم که 20 روز آتی رو تجربه خواهیم کرد. زندگی همین هست، اگر ما همیشه برنده باشیم، خسته کننده و یکنواخت می شود!

اگر بنا بود همین چهارشنبه به مصاف اتلتیکو برویم، قطعا حذف می شدیم. ما نیاز به زمان داریم تا بتوانیم مشکلات و نواقص را برطرف کنیم.

من چنین شرایطی را بیشتر از یک تساوی 0-0 دوست دارم. حالا می توانیم عملکرد خودمان را در حد توان ارائه کنیم و ببینیم که چه می شود.

تنها چیزی که از آن اطمینان دارم، آمادگی 100 درصدمان در دیدار برگشت است. من فکر میکنم که می توانیم به مرحله بعد برویم. نتیجه بازی رفت

این فرصت را به ما می دهد تا اتفاقی فوق العاده را رقم بزنیم!

زندگی همین است. باید فراز و نشیب داشته باشد تا جذاب شود!

+ فکر میکنم فرضیه دوستان کاملا واقعیت داره که حضرت آقا دوست دارن چالش درست کنن برای خودشون و "خوش بگذرونن".

این  :fp:  :1:

---

چقد گفتم مد مکسو اذیت نکنید انقد..   :125:  :5:  :15:  :23:  :26:  :38:  :65:  :105:  :crazy:  :eyebrows:     :6:

مثل گربه که وقتی یه گوشه گیر میفته حمله میکنه، مکس هم باید به غلط کردن بیفته تا یه حرکتی بزنه   :1:  خیلی خوبه این مربی مازوخیست ما آدم حوصله ش سر نمیره   :8:   :1:

تعویض هاش و بازی دادنش به اسپینازولا از نشانه های آدم شدنشه   :1:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فصل برای من تموم تموم شد 

شکست یه اینتری پر رو و وقیح برام کافی بود 

مگر اینکه دورهای بعد به یونایتد بخوریم که اونوقت دوباره غیرتی میشم

بردیم خوبم بردیم و نکات منفی فکر هم نمیکنم 

:53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

این  :fp:  :1:

---

چقد گفتم مد مکسو اذیت نکنید انقد..   :125:  :5:  :15:  :23:  :26:  :38:  :65:  :105:  :crazy:  :eyebrows:     :6:

مثل گربه که وقتی یه گوشه گیر میفته حمله میکنه، مکس هم باید به غلط کردن بیفته تا یه حرکتی بزنه   :1:  خیلی خوبه این مربی مازوخیست ما آدم حوصله ش سر نمیره   :8:   :1:

تعویض هاش و بازی دادنش به اسپینازولا از نشانه های آدم شدنشه   :1:

اگه همین عملکرد نه تنها تداوم، بلکه بهبود پیدا کنه در ادامه، درسته. ولی اینکه توی 2-3 مسابقه خاص توی فصل بخواد اتفاق بیفته واقعا تحمل ناپذیره.

همچنان اعتقاد دارم که یه سادیسم نهفته ای تو وجودش هست. :22:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

خب زیدان هم رفت رئال و تنها بازگشت کنته متصوره

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
علگری یوو رو قهرمان کنه میره طبق گفته خودش
اگه قهرمان هم نکنه بیرونش می کنن :1:
با رفتن زیدان ب ترتیب گواردیولا دشام و کنته سه گزینه باقی مونده هستن
  • Aminvo, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

sawa_234217537-2e861b23-f272-4448-97fe-0

- یه حسی بهم میگه خوش شانس بودیم که دشیلیو و ساندرو و خدیرا مصدوم/محروم بودن! :1: حتی در کمال احترام، بارتزالی...

- یووه تنها باشگاهیه که هر 3 باشگاه برتر اسپانیا رو در 5 سال اخیرِ سی ال شکست داده! هیچ تیمی حتی 2 تاشون رو هم نبُرده...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اگه همین عملکرد نه تنها تداوم، بلکه بهبود پیدا کنه در ادامه، درسته. ولی اینکه توی 2-3 مسابقه خاص توی فصل بخواد اتفاق بیفته واقعا تحمل ناپذیره.

عملکرد یعنی نتیجه گرفتن یا هجومی (/تماشاگرپسند) بازی کردن؟  :39:  

چون نتیجه که تا الان در لیگ و CL عالی بوده. تماشاگر پسند هم طبق حرف خودش یعنی کشک.. این بابا اعتقادی به این سوسول بازیا نداره  :5: موقعی تیم حمله میکنه که به گل نیاز داشته باشه.. خوب یا بد اعتقادش همینه 

• Orphée, Aminvo, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
@tecra

این ادیتور توی تبلت برام همه گزینه ها رو نمیاره منم از روی تنبلی نمیخوام دستی bbcode بزنم و نقل قول بگیرم ، پس کلی میگم و سعی میکنم خلاصه بگم ، امید است اندیشه کنید :nish: شزنی دروازه بان مطمئن و خوبیه ، سخت گل میخوره . دروازه بان های رئال ارش بهتر نیستند ، در یک سطح هستند . در خط دفاع هم رئال از ما بهتر نیست . در خط هافبک هم رئال خلاق تر و بازیساز تره . این هم انتقادی هست که بنده و دوستان بارها گفتیم که اینکه بازیکن های خلاق به یووه لینک نمیشند مشکل از مربی هست که علاقه زیادی به چنین بازیکنایی نداره . در خط حمله هم یووه از رئال قدری بهتر نیست ، بلکه خیلی سرتر و بهتره . ضمنا کیفیت ابزار ( بازیکن ) یک بحثه ، استفاده از اون یک بحث دیگر . رئال و زیر دست سولاری هم دیدیم . خط هافبکی که همه موفقیت و قدرت رئال میدونستند بعد زیدان کاملا ۶۰ یا ۷۰ درصد کیفیت و قدرت خودشو از دست داده بود . دیگه همه چی شانس و داوری و رنالدو نبود که ، پس با احترام به نظر شما باهاتون موافق نیستم :53:

آقا سبک بازی مربیا به برخی بازیکنا نمیخوره.. همه جای هم هست.. همونطور که گواردیولا نتونست از زلاتان خوب بازی بگیره، همونطور که مورینیو از صلاح و دی بروینه، و ... این رونالدو که همه جا و در همه حال در حال غر زدن هست و ربطی به مربی نداره.

یک : مربی و‌مدیریت این و نمیدونند ؟ چرا باشگاه میره دنبال بازیکنایی که به فلسفه ایشون نمیخورند ؟
دو : دیبالا که سفک کاملا متفاوتی نسبت به رونالدو داره ، یک‌جورایی مکمل رونالدو میتونه باشه هم به درد ایشون نمیخوره و بیشتر نیمکت نشین هست . چه معاجمی برای ایشون مناسبه با ذکر نام عنوان کنید :nish: من یادمه تو میلان نوجرینو رو بازی میداد یک گل شانسی هم به ما زد که توپ به مدافع ما خورد و تغییر جهت داد این میلانی ها چقد ذوق و شوق داشتند که اره بازیکنی که شما نخواستین فلانه ، نوجرینو از راه رفتن و دویدن و ضربه زدن به توپ و هوشش معلوم بود مفت کرونه ولی خب پیرلو رو نیمکت بود و ون بومل این بازی میکردن :nish: چه هافبکی به کلاس کاری ایشون میخوره ؟ هافبک باکسی که هم دفاع خوب هم حمله خوب داشته باشه ؟ همه جی تموم ؟ توی تاریخ فوتبال هم کم و انگشت شماره و اصولا سوال اینه که جرا حتما باید چنین بازیکنی باشه ، مگر دیگر تیم ها چه میکنند ؟
سه : رونالدو هتریک کرد ، برو از خدا بترس :nish:

در پایان بگم منه هوادار میدونم یووه قبل کونته توی جدول هفتم بود و بعد کونته قهرمان شدیم ، منه هوادار میدونم قبل الگری توی چمپیونز لیگ وضعیت جی بود و بعد اینکه الگری اومد فصل اول رفتیم فینال ، پیش کشیدن چنین حرفایی اونم در زمان انتقاد ، برام قابل قبول نیست ، سعی میکنم درک کنم طرف تحت فشاره ولی قابل قبول نیست حالا چه کونته باشه که الگری چه هر کسی ... ، نمیشه که تا تیم میبره تمام کمال بزنیم به پای مربی ولی وقتی میبازه از کمبود مهره بگیم . هیچ کدوم اینا مطلق نیست و به هم ارتباط داره . کسی از فیورنتینا انتظار نداره اسکودتو بگیره ولی اگه با این ترکیب و بضاعت اسکودتو بگیرند باید ۹۰ درصد این اتفاق به پای مربی زد . یووه با ترکیب فعلی حتی و کیفیت بازیکناش باز انتظار بهبود کیفیت دارید ؟

برناردسکی دیشب عالی بود ، عالی بودا . واقعا لذت بردم ، باید این پسر و ازاد بزاریم و اونوقت کیفیت خوبش و نشون میده . مشکل من با هواداران الکری اینه : اونا اعتقاد دارند تیم زیاد ترکیب قوی نداره ، من میگم این تیم قوی هست و اگه نمیتونه کیفیت خوبی از خودش نشون بده به خاطر فلسفه و نگرش الگری هست . دیشب بعد برد نخوابیدم ، رفتم قدم زدم همه رو هم خونه نکران کرده بودم :دی

با تشکر از تکرای عزیز :53:
  • Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

عملکرد یعنی نتیجه گرفتن یا هجومی (/تماشاگرپسند) بازی کردن؟  :39:  

چون نتیجه که تا الان در لیگ و CL عالی بوده. تماشاگر پسند هم طبق حرف خودش یعنی کشک.. این بابا اعتقادی به این سوسول بازیا نداره  :5: موقعی تیم حمله میکنه که به گل نیاز داشته باشه.. خوب یا بد اعتقادش همینه 

دیشب بردیم، خوبم بردیم، اما فقط کافی بود که اون هد موراتا دقیقه 45 بره توی گل ! چقدر احتمال داشت به بازی برگردیم بعدش ؟ دقیقا به همین خاطره که مخالفشم.

فوتبال همیشه بی رحم تر از اونی بوده که توقع داشته باشیم به ازای یک بازی بد (مثل بازی رفت)، بعدش برای ما عطوفت به خرج بده و نتیجه رقابت برگرده. کما اینکه دو سال، جلوی بایرن و رئال همین اتفاق برامون افتاد، باخت باخته، حالا چه عملکرد ما سزاوارش بوده باشه چه نباشه (توجه کنید که داور هم جزئی از این فوتباله) در نتیجه باید تیم رو طوری به زمین فرستاد که در بالاترین سطح ممکنش توی هر بازی از مراحل حذفی لیگ قهرمانان عمل کنه.

مسئله دیگه ای که وجود داره اینه که ضعف تیم رو نبود هافبک کارآمد میدونن خیلی ها، در حالیکه من اساسا باهاش مخالفم. بهترین نیستش. ولی قطعا از نظر اسمی برجسته ست ولی با رویکرد موجود داره هرز میره.

جمع بندی صحبتام اینه که الگری قطعا آدم باهوشیه، تاکتیک هم سرش میشه، اما ذهنش به شدت اهل حساب کتاب و چرتکه انداختنه. و این چیزی نیست که امروز جذابیت داشته باشه. نه برای هوادار، نه برای "فوتبال".

حرف آخر هم اینکه همیشه "Fortune favors the strong". قوی نباشیم لیاقت شانس رو نداریم!

• Orphée, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بی ربط به تاپیک 

@-OMID-

امید جان دوستت دارم جملت فوق العاده  :53:

خیلی حرف پشت این جملست و تا تجربه نکنی نمیتونی متوجهش بشی 

حرف آخر هم اینکه همیشه "Fortune favors the strong". قوی نباشیم لیاقت شانس رو نداریم!

ویرایش شده توسط اون که من دوسش دارم 13 March 2019 - 08:35 PM.

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

الگری باید بعد از فینال کاردیف میرفت، چرا؟ چون دیگه چیزی برای عرضه نداشت. فقط باید به شرطی میموند که به بازی تیم یک بعد جدید اضافه میکرد، چطور؟ با آزمون و خطا در سری آ. بالابردن ضرباهنگ بازی و رحم نکردن به حریف. با تغییر سیستم بازی تا وقتی ترکیب مناسب پیدا بشه. فاکتوری که در 3 سال اولش باعث شد دوباره به عنوان یک قدرت اروپایی سر بلند کنیم. اما الگری پارسال این ویژگی رو نداشت. یکی دو بار جرقه هایی نشون داد، ولی تعداد اون موارد برای موفقیت کافی نبود. با اینکه رئال رو تا آستانه حذف برد نتونست جسارت همیشگیش رو داشته باشه و تیر خلاص رو بزنه. کاری که بارها و بارها در دوفصلی که به فینال رسید انجام داده بود. علاوه بر این، یووه برخلاف انتظار و روال هر ساله ماه مارس، به پیک فیزیکیش هم نرسیده بود. به نظر میاد شرایط امسال هم فرقی نکرده. یا حداقل خیلی فرقی نکرده. علی رغم اینکه بازی با اتلتیکو نشون داد که حداقل برای یک 90 دقیقه، تیم از لحاظ فیزیکی کم نمیاره و میتونه تمپوی بالاشو حفظ کنه. این آمادگی فیزیکی به نظرم بیشتر به خاطر استراحت قبل بازی بود تا بدنسازی خوب. الان هم در سری آ شرایطی رو داریم که بشه برای بازی های بعدی لیگ قهرمانان به تیم اصلی استراحت بدیم. بنابراین از لحاظ فیزیکی نگرانی ندارم. نکته ای که دیشب دیدم و تا حدودی امیدوارم کرد بازگشت الگری به اصل خودشه: پیدا کردن سیستمی که به بهترین شکل با بازیکنان در دسترس مچ بشه.

امره چان تا اینجای دوران بازیش بیشتر به عنوان هافبک شناخته شده تا مدافع. درسته تجربه بازی در خط دفاع رو هم داره، ولی این تجربه و تعداد بازی به قدری پایینه که اکثرا سابقه دفاع بازی کردن چان رو یادشون میره. لیورپول هم چندباری مدافع بازی کرد ولی حداقل از وقتی اومده اینجا مدافع نبوده. دیشب ولی... الگری خوب فهمید که برای کم کردن تراکم مدافعای اتلتیکو باید مدافع کناریاشون رو از محوطه دور کنه. ولی وینگر نداشت، پس چی کار کرد؟ دوتا مدافع کناری خودش رو تا حد ممکن گذاشت جلو. کانسلو و اسپینا با حضورشون باعث میشدن خوانفران و آریاس، گاها تا نزدیکی پرچم کرنر، از محوطه فاصله بگیرن. بهترین فرصت سانتر برای مانژو و رونالدو، چرا بهترین؟ چون هیچ مدافعی تو دنیا نیست که بتونه این دو نفر رو نفربهنفر یارگیری کنه، حتی گودین و خیمنز. سیمئونه دو تا انتخاب داشت: یا ریسک تنها گذاشتن مدافع وسطاشو به جون بخره و فضای پشت محوطه شو از دست نده، یا سائول و رودری رو به کمک دفاع بفرسته و به یووه در یک سوم دفاعی خودش فضا بده. مشکل بعدی سیمئونه تعدد نفرات یووه در نیمه اتلتیکو بود. راهکارش فقط یک چیز بود: عقب آوردن موراتا و گریزمن و دست کشیدن از ضدحمله، تنها خطری که میتونست باعث خیمه زدن کامل یووه نشه. ما همیشه یار بیشتری تو یک سوم اتلتیکو داشتیم به غیر از مواقعی که دوتا مهاجم اتلتیکو عقب میکشیدن. حالا همه این کارها چطور ممکن شد؟ با بازی دادن به امره در خط دفاع. چان فضای پشت سر کانسلو رو پوشش میداد و کیلینی پشت سر اسپینا رو (BCC؟ :39:  :1:). تاکتیکی که برای اولین بار در این فصل به کار گرفت. به خاطر همین کاراشه که قبلا هم گفتم اصطلاحا "دستش رو رو نمیکنه".

الگری دیشب یک کار دیگه هم انجام داد که امیدواریم رو بیشتر کرد (که البته از دیشب بارها بهش اشاره شده): تعویض دیبالا و اسپینا. اشتباه سال قبلش رو نکرد، وقتی حریف رو روی زمین دید بهش فرصت بلند شدن نداد. و فقط به همون تعویض هم اکتفا نکرد، وقتی دید مانژو نیمه جان و مصدومه کین رو فرستاد که کاش تک به تک رو گل میکرد. از هر زاویه ای که نگاه کنیم دیشب عالی بودیم. حتی بهتر از یووه 3-0 بارسا. پرس وحشتناک، پاسکاری دقیق، تمپوی فوق العاده بالا، و در آخر ندادن حتی یک کرنر به اتلتیکو! دفاعی و هجومی، با اختلاف بهترین بازی یوونتوس عصر آنیلی جوان بود. ولی هنوز کار داره که بهش دست مریزاد گفت، حداقل 5 تا بازی دیگه مونده... الگری با سیمئونه کاری رو کرد که مارادونا با ... میدونید چی میگم که؟! :fp:  :1: 

+ یک سری حرفها بمونه برای بعد.

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا این تاپیک چه مربی رو بزنید که راجب سرمربی فصل بعد بشینیم بحث کنیم و دیگه همش اسم علگریو نیاریم

هنوز هم در پوست خودم میگنجم این علگرفنا انگار سی ال گرفتیم از غارشون در اومدن همش رفتیم جز 8 تیم فعلا درضمن دیشب بازی شاهکار کریس بود بیشتر و بعد بازیکنا علگری سهمش خیلی ناچیز تر از اونیه که الان خدا رو بنده حساب نمیارین

بزنید اون تاپیک رو

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3742 ارسال

دیگه وقتی آژاکس میاد تیم پرستاره ای مثل رئال رو اون هم توی مادرید سلاخی میکنه نباید از نداشتن نفرات قدرتمند در ترکیب شکایت کرد ...

معتقدم ترکیب کاملی از نفرات لازم برای اجرای یک نمایش خوب از فوتبال رو در اختیار داریم .

اما اصلی ترین مشکل یوونتوس ذهنیت بیماری بوده که با سم ترس و احتیاط و برچسب منزجر کننده ی احترام به حریف خودش رو فلج و کم اثر می کرد .

شما ببینید همین بازی دیشب رو اگر ما با همین ذهنیت در مادرید انجام می دادیم صد در صد همانجا هم میتونستیم برنده و سربلند از زمین بیرون بیایم .

امیدوارم آلگری به پتانسیل تهاجمی و مغفول مانده این تیم روی خوش نشان بده .

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یورگن کلوپ واقعا مربی جذابیه تیمش بی نهایت تلاش میکنه بینهایت جنگندست و مربی ب روز و تهاجمی کار میکنه با بازیکن های سرعتی خیلی خوب کار میکنه ....در عرض 3 سال تیمی ساخت ک در لیگ و اروپا مدعیه .......الگری هم ب یووه شخصیت اروپاییشو برگردوند و اعتبار خوبی تو اروپا داره الگری . 

اما واقعا الگری باید هر بازی مثل بازی دیشب تیمش رو خواهان برد و بازی زیبا تا دقیقه 90 بکنه واقعا خودش باید بفهمه 

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

تقریبا همون نمایش جسورانه و متفاوت از سری آ که انتظارش می‌رفت رو ارائه کرد. منتهی من برای بازی رفت انتظار چنین نمایشی رو داشتم. خودش هم توی مصاحبه بعد از بازی گفت هدفمون این بود که در مادرید هم با همین روش بازی کنیم. اشتباهاتی رو که در بازی رفت انجام داد اصلاح کرد خوشبختانه. گرهی بود که خودش کورش کرده بود و فقط هم خودش می‌تونست بازش کنه. از پشت کیبورد، انتقاد (بخوانید در خیلی از مواقع فحاشی  :fp:) کار ساده‌ایه. خوشبختانه با عملکرد خوب "درون زمین" طیف وسیعی از منتقدانش رو ساکت و به ستایش وادار کرد.

به عنوان مربی‌ای که در شرایط سخت میشه روش حساب کرد، واقعا طرفداراشم. همیشه سورپرایزهای تاکتیکی‌ای در چنته داره که وقتی رو میکنه، حتی کاربلدترین مربی‌ها هم آچمز میشن.

سبک خاص خودش رو داره و اصراری هم نیست که همه موافق روش کارش باشن. ما از تیم، معمولا 90 دقیقه‌ای که توی زمین بازی میکنه رو می‌بینیم و چهارتا اخبار و شایعات رسانه‌ای. ولی کادر فنی داره با تک‌تک جزئیات تیم که از دید ما پنهانه، زندگی میکنه. اینکه تیم در لیگ و اروپا وضعیت و اعتماد به نفس خوبی داره؛ اینکه جوونای تیم رشد چشمگیری کردن و در مهم‌ترین بازی فصل اسپیناتزولا فیکس بازی میکنه (من حدس میزنم حتی اگر ساندرو در دسترس هم بود، روی نیمکت می‌بود) و کین در حساس‌ترین دقایق میاد تو و برناردسکی تو زمین آقایی میکنه؛ و اینکه اتحاد و همدلی بسیار بالایی بین تمام بازیکن‌ها شکل گرفته، نشونه‌های مثبتی هستن که بخشی از کردیتش بدون شک متعلق به آقای آلگریه.

راستش من از اول فصل هم انتظار قهرمانی اروپا از این تیم نداشتم. ولی کل فصل منتظر بودم این بازیو ببینم از تیم. اینکه وقتی 2-0 جلویی، دفاع بکشی بیرون فوروارد اضافه کنی  :6:

جسارتی که ازش انتظار می‌رفت رو بالاخره نشون داد. همین جا هم فصل تموم شه من راضیم.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
نمیخوام از خواب خرگوشی کسی رو بیدار کنم.

این آقا وقتی تیمش عقب میفته عیار واقعیش رو نشون میده.
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran
کار هر کس نیست خرمن کوفتن
گاو نر می خواهد و مرد کهن
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی