پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5479 پاسخ برای این موضوع

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

میگم دم این ماسی میلیان گرم با این تعویض هاش خیلی تعویض هاش خوب بودن یلی حال داد لامصب قشنگ فهمید هافبک هایه میانی فلجن تعویض کرد موراتا و هرنانز و استورارو رو آورد کلا یه تیم دیگه شدیم 

• mory, alexdelpiero, Escanor و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تجربه الگری با یووه خیلی بالا رفته و این دو سال قشنگ تموم تفکراتشو پیاده کرده ...نیمه اول اشتباه محض الگری بود همونطور که نیمه دوم خوب کار کرد 

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

ولی نمیشد انتظار داشت نیمه اول مارکزیو و خدیرا رو بذاره رو نیمکت . من نمی گم الگری بی نقص بود ولی اگه این دو نفر اینقدر بد کار نمی کردند شاید 2 تا گل نمی خوردیم 

• mory, alexdelpiero, conte و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ سهیل..
مارکیسیو و خدیرا و لیخت این بازی بد بودن، همه هم میدونن اما دو گل نیمه اول بخاطر حضور یا عدم حضور این دو نبود.. ذهنیت و جهت گیری تمامی بازیکنان مشکل داشت..

_____
حالا که دارید خنک میشید و سرد میشوید ، ازون جو کامبک دارید میاید بیرون، بهتون میگم حقیقتا شانس خیلی کمی داریم.. اگر میگفتند نتیجه دلخواهتونو بگید هیچکدوم نمیگفتید 2-2 .. پس واسه تساوی پر گل خوشحال نباشید زیاد..
مگر اینکه تو آلمان غافلگیرشون کنیم.. من یووه رو میشناسم بازم بازی بعدی ترسو ظاهر میشه.. این ی قانون نا نوشته است! تا گل نخوره به خودش نمیاد.. تا بدبخت نشه فکری بحال خودش نمیکنه.. ازین خصلت بی نهایت بدم میاد
  • mory, Atomic Ant, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

در رابطه با نیمه اول، قطعا الگری یکی از مقصرین هست. (میزانشو هنوز شک دارم.:دی) یوونتوس با ذهنیتی در شان کارپی و فروزینونه و ... وارد زمین شده بود. اما نیمه دوم نشون داد که خود بازیکن ها (تقریبا همه جز 2-3 نفر) بیشترین تقصیرو دارن.

من اگه بودم شاید ریسک تعویض لیخت با موراتا یا خدیرا با زاتزا رو هم می پذیرفتم و ممکن بود هر کدوم از تعویض های الگری رو منم انجام بدم ولی اعتراف می کنم جرئت نداشتم این 3 تعویض رو باهم انجام بدم. کار بزرگی رو انجام داد مکس. کاری که بیش از اینکه نیازمند دانش و تئوری و تاکتیک فهمیدن باشه، یه وجودی می خواست که تقریبا تو هیچ کدوم از مربیای فعلی فوتبال نیست. شاید 1-2 نفر.

خیلی شایسته تقدیره الگری. :thank:  :53: 

• J U V E N T I N I, mory, Atomic Ant و 25 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
هر روز با موراتا و پاراتیچی صحبت می کنم، رابطه خوبی با یوونتوس دارم و از بودن در اینجا خوشحالم. بعضی ها می خواهند من را از اینجا دور کنند، امّا من این بازی ها را خوب بلدم  و بیاید به بازی های پیش رو فکر کنیم.

آقا جان ؛ یه قولی بده به ما ...

هیچوقت انگلیسی یاد نگیر !  :fp: 

• El rey leon, Escanor, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

با توجه به اینکه مربیان تیم های انگلیسی مشخص شده امکان و احتمال خروج مکس از یووه خیلی کم است.

چون حتی کاپلو کونته را مربی چلسی اعلام کرده

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

الگری مربیه خوبیه ولی در بازی دادن به زازا و موراتا گندشو در آورده . مانژو درسته از بقیه بهتره ولی اینکه هر بازی میان موراتا رو میزاره بیرون و مانژو رو فیکس میزاره من نمیدونم چرا خب به بازیکن باید استراحت بده تا بازی بایرن مصدوم نشن به نظر من موراتا و زازا کم از مانژو ندارن و میتونن جلو اینتر بازی کنن همین زازا دیشب باید بازی میکرد که بهش بازی ندادن هم موراتا و هم زازا وقتی میتونن بهشون بازی بدن با این روند بازیکنا از تیم دل چرکین میشن و احتمال خروجشون از تیم میره واقعا بازیکنی در سطح زازا و موراتا با این روند نمیتونن تو یه تیم بمونن و از تیم میرن . خب هیچ ایرادی نداره مانژو و دیبالا رو نیمکت برن تا برایه اروپا اماده تر باشن و یا همین کیلینی نیمه مصدوم رو بازی داد بازم داستان شد برامون

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
فیاص جان دقیقن حرف دلمو زدی .
فکر کنم زازا بعد از گلش به ناپولی حتی یک دقیقه هم بازی نکرده !!! دیشب لزومی نداشت مانژو وقتی لنگ میزد بازی کنه . به نظرم باید زازا رو همون لحضه جای مانژو میاورد .
پ ن : بازی ندادن زازا جلو اینتر ( بازی برگشت حذفی ) دیگه حال به هم زن میشه .
  • alexdelpiero, conte, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

الگری مربیه خوبیه ولی در بازی دادن به زازا و موراتا گندشو در آورده . مانژو درسته از بقیه بهتره ولی اینکه هر بازی میان موراتا رو میزاره بیرون و مانژو رو فیکس میزاره من نمیدونم چرا خب به بازیکن باید استراحت بده تا بازی بایرن مصدوم نشن به نظر من موراتا و زازا کم از مانژو ندارن و میتونن جلو اینتر بازی کنن همین زازا دیشب باید بازی میکرد که بهش بازی ندادن هم موراتا و هم زازا وقتی میتونن بهشون بازی بدن با این روند بازیکنا از تیم دل چرکین میشن و احتمال خروجشون از تیم میره واقعا بازیکنی در سطح زازا و موراتا با این روند نمیتونن تو یه تیم بمونن و از تیم میرن . خب هیچ ایرادی نداره مانژو و دیبالا رو نیمکت برن تا برایه اروپا اماده تر باشن و یا همین کیلینی نیمه مصدوم رو بازی داد بازم داستان شد برامون

جلو بلونیا عمه اش بازی کرد :1: ؟ وقتی مربی به بازیکن اعتماد میکنه میذارتش تو ترکیب اصلی از ابتدا و اون مهاجم از این فرصت استفاده ی چندانی نمیکنه نمیشه انتظار داشت یه شبه بیاد جای مانژوکیچ ، (که فقط اسم خالیش کلی اعتبار داره !) رو بگیره ... البته به نظر من که نیمکت خوبی داریم و مهاجم چهارم تیم هم موثر بوده ( اون گل سه امتیازی فوق العاده اش جلو ناپولی ) هم به اندازه بازی کرده ... اما مانژو - دیبالا خط حمله ی اصلی تیم هستند که این فصل بعیده دست خوش تغییری بشند ... 

جو تیم هم بسیار مثبته ( نشونیش اینکه بعد گل موراتا میره بغل زاتزا و بازی جلو ناپل برعکس این اتفاق رخ داد )

http://bianconeri.ir...يا-0-0-يوونتوس/

بازی برگشت جلو اینتر فرصت خوبیه برای زاتزا و موراتا ... اروپا هم موراتا نشون داده چه توانایی هایی داره و هر موقع بیاد تو ترکیب میشه انتظار یه حرکت فوق العاده رو ازش داشت 

+ الگری هم سال دیگه هست :1: هر بازیکنی ناراضیه مثل همیشه باشگاه اصراری بر موندنش نداره ، که خوشبختانه همه راضی اند و همچین چیزی نیست :1: ... امیدوارم الگری جلو اینتر بتونه به لمینا و پریرا بازی بده ، البته اگه مصدوم نباشند 

• mory, alexdelpiero, conte و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

جلو بلونیا عمه اش بازی کرد :1: ؟ وقتی مربی به بازیکن اعتماد میکنه میذارتش تو ترکیب اصلی از ابتدا و اون مهاجم از این فرصت استفاده ی چندانی نمیکنه نمیشه انتظار داشت یه شبه بیاد جای مانژوکیچ ، (که فقط اسم خالیش کلی اعتبار داره !) رو بگیره ... البته به نظر من که نیمکت خوبی داریم و مهاجم چهارم تیم هم موثر بوده ( اون گل سه امتیازی فوق العاده اش جلو ناپولی ) هم به اندازه بازی کرده ... اما مانژو - دیبالا خط حمله ی اصلی تیم هستند که این فصل بعیده دست خوش تغییری بشند ... 

جو تیم هم بسیار مثبته ( نشونیش اینکه بعد گل موراتا میره بغل زاتزا و بازی جلو ناپل برعکس این اتفاق رخ داد )

http://bianconeri.ir...يا-0-0-يوونتوس/

بازی برگشت جلو اینتر فرصت خوبیه برای زاتزا و موراتا ... اروپا هم موراتا نشون داده چه توانایی هایی داره و هر موقع بیاد تو ترکیب میشه انتظار یه حرکت فوق العاده رو ازش داشت 

+ الگری هم سال دیگه هست :1: هر بازیکنی ناراضیه مثل همیشه باشگاه اصراری بر موندنش نداره ، که خوشبختانه همه راضی اند و همچین چیزی نیست :1: ... امیدوارم الگری جلو اینتر بتونه به لمینا و پریرا بازی بده ، البته اگه مصدوم نباشند 

ایش با اون نام کاربری قبلیت  :nish:

این ماسمیلیان رو باید خودم ادبش کنم به زازا و موراتا بازی بده بزار برم چلسی بهش میگم بازی رو در رو شما پررو شدین هم بونوچ و هم کوادرادو رو میبرم  :45:

• alexdelpiero, Escanor, Massimiliano Allegri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

- الگري : يووه هنوز اسكودتو رو به دست نيورده است.

بعد از تساوي ناپولي و فيورنتينا و ايجاد اختلاف 3 امتيازي، الگري امروز مصاحبه كرده و گفته هنوز چيزي رو به دست نيورديم. ناپولي، رم و فيورنتينا همچنان در كورس هستند و بايد مواظب اين تيم ها بود.

درباره بازي برگشت كوپا ايتاليا هم خاطر نشان كرده بدون توجه به برد 3-0 دور رفت تيم رو به زمين ميفرسته چون هر بازي شرايط خودش رو داره و يووه براي بيرون نيوفتادن از مسيرش بايد اين بازي رو هم جدي بگيره.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

یه بازی حذفی میخواد بوفون رو بذاره رو نیمکت در موردش چطوری حرف میزنه :  :thank: 

بوفون نیز بیست سال است که در سطح بالایی قرار دارد اما فردا نتو بازی می کند. 

خوشحالم که کاپیتان سال های آخرش فوتبالش رو زیر نظر تو بازی می کنه  :worship:  :worship:  :worship: هم احترامش حفظ میشه و جرات نمی کنی بهش بی احترامی کنی در رختکن و خارج از زمین هم با موفقیت هایی که برای یووه رقم زدی سال های اخر بازیش بیاد موندنی میشه  :77:  :53:  :53:  :53: یه قهرمانی اروپا هم بیاری برامون میری تو تاریخ باشگاه جوری که هیچ کسی نمی تونه نامت رو پاک کنه  :65yytgts6rouhope1x2s: ( که البته همین الانم جایگاه خوبی داری  :yes1: )

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

به گزارش گاتزا رئال به دنبال جانشینی برای زیدانه و الگری رو مد نظر دارند . یوونتوس می خواد دستمزد الگری رو دوبرابر کنه - 4.7 میلیون - تا هر طور شده تو تیم بمونه . الگری تا اینجا با 66.5 درصد پیروزی در یوونتوس آمار بسیار خوبی داره 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

ول کردن یووه و رفتن به هر تیم دیگه ای یه کار احمقانه برایه الگری محسوب میشه چون هر مربی که به یه تیم جدید میره با چالش هایه زیادی رو برو میشه همین الگری چالش هایه هواداران یووه رو پشت سر گذاشته و فکر نکنم مثل گواردیولا یا دیوی مویس یا فن خال بخواد این بد بختیا رو تحمل کنه از اون ور رفتن به رئال که بدترین چیز هست هواداران رئال رونالدو رو هم هوو میکنن اونم از کاسیاسشون بقیه که هیچی 

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:1: :2laugh:

7k11_12806074_545454228989772_8016965236

:troll insane:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ولنتینا آلگری دختر آلگری

2x42_173651450-5274c1c1-2a8e-4edb-b888-3

jl6z_173907620-ad18c76c-322b-43be-b3c2-6

5y13_173920030-d7d9fd51-8ace-4a41-95cf-b

s2a3_173924107-f9f424cc-0cd8-407d-88d0-4

do1t_173932406-a577c282-f46f-49d0-b3cb-2

xwmk_173948628-4284f804-b7ac-49b9-860c-b

f7xk_173952511-52d88aba-f52e-452e-992a-a

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
مکس آلگری: " من به توانایی هایمان در دیدار با بایرن ایمان دارم. دیبالا ظرف دو سال آینده در کنار رونالدو و مسی قرار خواهد گرفت."

57398872181493106606_thumb.jpg

[حجم : 514 کیلوبایت]

مکس آلگری می گوید رقابت های سری آ هنوز به پایان نرسیده است و در مصاحبه ی خود مورد دیدار با بایرن مونیخ و مهاجم جوان خود پائولو دیبالا صحبت کرد.

سرمربی 48 ساله یوونتوس در مصاحبه جدید خود با روزنامه ی ورزشی کوریره دلو اسپرت در مورد وضعیت سری آ صحبت کرد. او معتقد است شکست در مقابل اینتر منجر به نتایج مثبتی  برای شاگردانش خواهد شد.

آلگری در این باره گفت:

" به نظرم دیدار چهار شنبه شب در مجموع مثبت بود. پس از بازی های زیادی سرانجام متحمل شکست شدیم، اما به فینال کوپا ایتالیا صعود کردیم. این شیرین ترین شکستی بود که می توانست برای ما اتفاق بیفتد و برای پیشرفت ما مفید خواهد بود، به خاطر اینکه بازیکنان 22 و 23 ساله ی زیادی در زمین حضور داشتند."

" دیدار مقابل میلان یک چالش خوب خواهد بود. همانند اینتر، رویارویی در مقابل آن ها همواره یک بازی جذاب و مسحورکننده است."

" ناپولی هنوز می تواند بازی های زیادی برنده شود، ما باید مراقب باشیم و در لحظه تنها به یک بازی فکر کنیم. باید در بازی بعدی پیروز شویم و یک قدم به اسکودتو نزدیک تر شویم، اما مطمئناً در فوتبال ضعیف ترین ها می توانند قوی ترین ها را شکست دهند."

" ساری در پیشرفت سیستم تیمی و بالا بردن کیفیت ناپولی بسیار خوب عمل کرده است. تصمیم او مبنی بر گذاشتن مارک همسیک به عنوان بازیکن کنار وینگر عالی بوده است. او بازیکن بسیار خوبی است و در یوونتوس من نیز موقعیت مشابهی خواهد داشت. گونزالو هیگواین نیز با به ثمر رساندن 25 گل همراه با رابرت لواندوفسکی و لوییز سوارز یکی از بهترین مهاجمان دنیا است. کریم بنزما نیز در صورتی که در فرم مناسب خود باشد نیز در کنار آن ها قرار می گیرد."

" رم می تواند به رتبه های بالاتر صعود کند. آن ها می توانند از حالا تا پایان  در تمام بازی ها برنده شوند. کیفیت بازیکنان رم فوق العاده است و سرمربی آن ها لوچیانو اسپالتی یک سبک بازی جدید را به آن ها تزریق کرده است. آن ها پتانسیل رسیدن به امتیاز 86 را دارند و می توانند در برابر حریفان مستقیم خود پیروز شوند."

" همچنین پائولو سوسا هنگامی که در باسیلیا بود من را شگفت زده کرد. او سرمربی باهوش و زیرکی است و خیلی سریع سبک فوتبالی ما را می فهمد."

" جایزه مربیان ؟ من به استفانو پیولی رای خواهد داد که یک فصل فوق العاده را برای لاتزیو رقم زده است."

" اینتر؟ افت آن ها نسبت به اول فصل تنها نشان می دهد که فوتبال یک هیولای زشت است. باید مهارت داشته باشید تا همواره در تعادل باقی بمانید، بدون اینکه از بردهایتان همواره خوشحال و از باخت هایتان خیلی ناراحت شوید. در ابتدای فصل من ترجیح دادم تا به دنبال راه حلی برای مشکلات تیم باشم و پس از باخت در دو بازی ابتدایی تنها به اسکودتو فکر می کردم."

" بازی در مقابل بایرن بسیار دشوار خواهد بود، اما من به تیمم در این بازی ایمان دارم. فرآیند بلوغ ما در اروپا خوب بوده است. هنوز به رشد و پیشرفت نیاز داریم و می توانیم در شرایط سخت خوب عمل کنیم. هنگامی که با یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در دو دیدار بازی می کنید، بسیار مهم است که به مانند یک تک بازی به آن نگاه کنید."

" دیبالا ؟ شما کافی است به چشمان او نگاه کنید. او شکل و شمایل یک کودک را دارد، اما به مانند یک قاتل به چشمان شما خیره می شود. در ظرف دو سال او می تواند به بالاترین سطح برسد و در کنار رونالدو و مسی قرار گیرد."

" از گلزنی او در مقابل بایرن خوشحالم، در غیر این صورت همه می گفتند که او در اروپا ضعیف کار می کند."

77214979364514272203.jpg

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

- بيخيال جون هر كي دوست داري، كسي نميگه داري تقليد ميكني و يا هر چي، برگرد به همون 3-5-2 لطفا !

چقددددددددددددر تيم توي 4-3-1-2 بي نظم، ناهماهنگ و پاشيده از هم بازي ميكنه !!

• alexdelpiero, Soheil Bianconeri, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

امروز جایزه gold coach رو برای فصل 2014/15 به دست آورد.

از آیندش در یووه پرسیدن:

سال آینده مربی یووه خواهم بود چون هنوز یک سال از قراردادم باقی مونده.100% سال بعد اینجا میمونم .من اینجا راحتم و هیچ مشکلی وجود نداره.

امیدوارم هر چه زودتر قراردادش رو تمدید کنن.مطمئنم یه روزی مربی رئال میشه.اگر قراردادش تمدید نشد اون روز ممکنه انتهای فصل آینده باشه.

در هر صورت یه قهرمانی ucl به ما بدهکاره.

• eⁿzº, tecra, Soheil Bianconeri و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی