پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

تصمیمی که گرفته شد درباره ان نباید فکر کرد

• GioVanni Agnelli, Aminvo, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
حقیقتش مدتی می‌شد که به‌خاطر حمایت مدیریت فروم از یه الگری فن اکانتم مسدود شده بود. نمی‌خواستم کامنتی بدم، ولی خب یه سری چیزا هنوز حل نشده و شاید گفت خیلی برام جالبه!
اینکه این حجم از حماقت چه‌طور در یک فرد می‌تونه وجود داشته باشه. (شاید هم از جایی پول می‌گیرن یا هدف خاصی دارن الله اعلم)

طرف ریده به شخصیت و جایگاه باشگاه؛ بعد فاز چس‌ناله که بازهم می‌بینیمت مربی "اشک و ناله"

تو هر مصاحبه‌ای به‌جای توضیح دادن چرایی باخت جلوی یانگ‌بویز و آژاکس از تحقیر کردن یووه دریغ نکرد. (قبل از من حتی از مالمو هم می‌ترسیدن)

با دو جین ستاره، مشمئزکننده‌ترین سبک بازی رو به اجرا می‌ذاشت. (به واقع سبک سانتر ایشون رو استاد قلعه‌نوعی خیلی بهتر می‌تونست به نمایش بذاره)

تا پارسال همه‌اش از نبود فوق‌ستاره گلایه می‌کرد و می‌گفت که: برای رفتن به سطح بالاتر، تیم نیازمند به رونالدو و مسی هست. (رونالدو هم براش خریدن؛ نتیجه‌اش باخت به یانگ‌بویز و منچستر و اتلتیک و اژاکس)
نونهالان آژاکس تو تورین بهش درس فوتبال دادن. یووه رو تو قوطی کرده بودن!

چند فصل پشت سرهم با لجاجتی تمام نشدنی خدیرا و دیشیلیو رو فیکس گذاشت و روی اعصاب همه رژه رفت.
درصورتی که مارکیزیو، دیبالا و کانسلو میخ نمیکت شده بودن.

زیر نظرش تمامی استعدادهای باشگاه در حال درجا زدن و پسرفت بودن (روگانی، دیبالا ...)
و یک تیم پیر و بدون هیچ میراثی برای مربی بعدی به‌جا گذاشت.

از صمیم قلب از رهایی از دست این غده‌ی سرطانی خوشحالم.

به سبک تیتر روزنامه‌ی "وطن امروز" باید بگم : خبر مرگش!

در مصاحبه‌ی آخرش هم از فینال کاردیف گفته باید بگم تفاوت ما و رئال نه دفاع خوب اون‌ها بود نه رونالدویی که زیرنظر تو ماحصل‌اش رو دیدیم، تفاوت در شخصیت مربی‌ها بود.
جایی فینال رو واگذار کردیم که بی شخصیتی چون تو روی نیمکت باشگاه بود.

سی**** بی‌شخصیت‌ترین مربی تاریخ.
  • Aminvo, Signora Omicidi, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
محمد داداش خوشحالم ک دوباره میبینمت
راجب شخص الگری که دیگه رفته و خداسکر خود مدیریت جلو فاجعه بزرگی رو گرفت و اگریو اخراج کردن برا فصل بعد و دیگه حرفی نمیمونه جز شکر گزاری و امید به اینده

درمورد اون افرادی یا فردی هم ک ذکر کردی خودت دیگه میشناسیش همه فرومم میشناسنش و اینقدر قشنگ توهین های ترتمیزی میکنه در اخر هم خودش نمیدونه با خودش چند چنده و هرکیم باش بحث کنه خونشو رنگین تر میدونه.
معمولا بحث تو فرم و تبادل نطرات قوانین خاص خودش رو داره و برخی اوقات باید گذشت از همچنین افراد چون ذهنیت و و نیت این چنین افراد مشخصه ووقتی تمام ادله و مدارک و حرفهی حسابی بهش بزنی بعد با دید تحقیر امیز و توهین وار جوابتو میده معلومه که من و شما دکتر روانپزشک نیستیم ک بتونیم بهش کمک کنیم و صرفا باید بزاریمش به حال خودش امروز ن فردا الکری هر حا رفت شاید از یوو بکنه
مهم اینه که همه ما اینجا دوست و رفیقیم و موففیت یوو برامون ارجعیت داره و این چند وقت خطر بزرگ علگری بیخ گوشمون بود ک همه ما رو به گفتگو و بحث های داغ وا میداشت که خداشکر این خطر رفع شده و باید از این بابت شکر گزارم باشیم پس حال خوش و خوبت پس از جشن قهرمانی و جشن اخراج علگری با کل کل کردن با اون شخص هدر نره و نزار کسی جشنت رو خراب کنه و دایورت کن کلا.

منم خودم تا حدودی تند میرفتم و بجز اون شخص همه کاربرای اینجا مثل داداشامن و اگه حرف تندی چیزی زدم امیدوارم ببخشن چون همش رو عصبانیت و خطر بزرگ الگریسم بود.
محمد جان به شما هم توصیه میکنم حالا ک علگری رفته بیا و خوشحالیمون رو شریک کنیم و مسایل حاشیه ای رو کنار بزاریم
  • mory, Aminvo, Donnie و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حقیقتش مدتی می‌شد که به‌خاطر حمایت مدیریت فروم از یه الگری فن اکانتم مسدود شده بود. نمی‌خواستم کامنتی بدم، ولی خب یه سری چیزا هنوز حل نشده و شاید گفت خیلی برام جالبه!
اینکه این حجم از حماقت چه‌طور در یک فرد می‌تونه وجود داشته باشه. (شاید هم از جایی پول می‌گیرن یا هدف خاصی دارن الله اعلم)

طرف **** به شخصیت و جایگاه باشگاه؛ بعد فاز چس‌ناله که بازهم می‌بینیمت مربی "اشک و ناله"

تو هر مصاحبه‌ای به‌جای توضیح دادن چرایی باخت جلوی یانگ‌بویز و آژاکس از تحقیر کردن یووه دریغ نکرد. (قبل از من حتی از مالمو هم می‌ترسیدن)

با دو جین ستاره، مشمئزکننده‌ترین سبک بازی رو به اجرا می‌ذاشت. (به واقع سبک سانتر ایشون رو استاد قلعه‌نوعی خیلی بهتر می‌تونست به نمایش بذاره)

تا پارسال همه‌اش از نبود فوق‌ستاره گلایه می‌کرد و می‌گفت که: برای رفتن به سطح بالاتر، تیم نیازمند به رونالدو و مسی هست. (رونالدو هم براش خریدن؛ نتیجه‌اش باخت به یانگ‌بویز و منچستر و اتلتیک و اژاکس)
نونهالان آژاکس تو تورین بهش درس فوتبال دادن. یووه رو تو قوطی کرده بودن!

چند فصل پشت سرهم با لجاجتی تمام نشدنی خدیرا و دیشیلیو رو فیکس گذاشت و روی اعصاب همه رژه رفت.
درصورتی که مارکیزیو، دیبالا و کانسلو میخ نمیکت شده بودن.

زیر نظرش تمامی استعدادهای باشگاه در حال درجا زدن و پسرفت بودن (روگانی، دیبالا ...)
و یک تیم پیر و بدون هیچ میراثی برای مربی بعدی به‌جا گذاشت.

از صمیم قلب از رهایی از دست این غده‌ی سرطانی خوشحالم.

به سبک تیتر روزنامه‌ی "وطن امروز" باید بگم : خبر مرگش!

در مصاحبه‌ی آخرش هم از فینال کاردیف گفته باید بگم تفاوت ما و رئال نه دفاع خوب اون‌ها بود نه رونالدویی که زیرنظر تو ماحصل‌اش رو دیدیم، تفاوت در شخصیت مربی‌ها بود.
جایی فینال رو واگذار کردیم که بی شخصیتی چون تو روی نیمکت باشگاه بود.

سی**** بی‌شخصیت‌ترین مربی تاریخ.

دقیقا درست میگی، آلگری اخراج شد به خاطر اینکه بهانه ایی نداشت این دفعه واسه عدم موفقیت تو اروپا 

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

آمار بی نظیر الگری : 8 بازی اخیر و 1 برد

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اخرشو دیگه بازیکنا و مربی همدیگرو نگاهم نمیکنن چ برسه ب حرف هم گوش بدن دیبالا خوشحال ترین فرده از رفتن الگری هست و خوشحالم اشتباهه میلان رو نکردیم و ستاره نفروختیم و مربی رو دادیم رفت ......

با الگری سه فصل عالی داشتیم و قدو رو ب جلویی برا یووه بود الان فقط تغییر سبک مهمه و نمیدونم یووه چجوری باهاش کنار میاد یه نیم فصل زمان میبره تا ساری احتمالا این کارو انجام بده

• Orphée, mory, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
احتمالا با تراشیدن موهاش میخواسته بگه کچلم کردین! آلگری جان شما از اولشم موی درست درمونی نداشتی برعکس تو ما رو کچل کردی!

این دم آخری خیلی قدرنشناس نباشیم اینکه بعضیا میگن پنج سال با آلگری پسرفت داشتیم اشتباه محضه آلگری 3 فصل اولش عالی بود اما 2 فصل بعد موفق نبود یا بهتره بگیم نتونست تیمو بیشتر از اونی ک بود پیشرفت بده! با اونایی هم ک میگن مطلقا از تیم آلگری بازی ندیدن هم مخالفم! فصل اولش هم زیبا بازی میکرد هم میبردیم یادمون نره بعد از 20 سال با آلگری قهرمان جام حذفی شدیم و تا 4 سال قهرمان موندیم! یادمون نره با آلگری بعد از سالیان سال رفتیم فینال لیگ قهرمانان! در حالی ک فقط موراتا و اورا ب تیمش اضافه شده بودن دوگانه داخلی گرفت و رفت فینال! فصل دومش خیلی از ستاره ها رفتن و اوایل فصل رو بد بازی میکرد و بد نتیجه میگرفت اما بعد اوج گرفت و دوباره دو گانه داخلی رو تکرار کردیم. فصل سوم تیمش تقویت شد هرچند خط هافبک ناقصی داشتیم و ی ترکوارتیستا هم براش نگرفتن اما نتایج خوبی گرفت و علاوه بر افتخارات داخلی برای دومین بار ما رو برد فینال سی ال! تو فصل سوم فقط آخراش خوب بازی میکردیم ! اگه با پایان این فصل آلگری میرفت احتمالا همه ب نیکی ازش یاد میکردن اما موند و خاطرات خوبشو لکه دار کرد فصل چهارم و پنجم آلگری کاملا درجا زدیم تو هیچ مقطعی از این دو فصل نتونستیم فوتبال خوبی بازی کنیم و حتی تو نتیجه گرفتن هم دیگه خوب کار نکرد! ب هر حال بعد 5 سال نمیتونم ازش تشکر نکنم! من حتی دلم براش تنگ میشه! خیلی غیر قابل پیش بینی و متاسفانه ترسو! بخاطر ارتقای شخصیت اروپایی یووه و شکستن طلسم جام حذفی ازت ممنونم!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
روندش توی این ۵ سال نزولی بود

تیم منسجمی که فقط نیاز به یکم آزاد شدن از قفس تاکتیکی خودساخته اش داشت تحویل گرفت، ناخودآگاه* اون آزادی رو بهش داد، نونش رو هم توی فصل اول خورد و بعدش هم به مرور افتاد روی روند نزولی، اگر میموند فصل بعد لیگ رو هم از دست میداد، هرچند الان هم اطمینانی به قهرمانی فصل بعد نیست

*لفظ ناخودآگاه رو بکار بردم چون رسما این پنج سال هیچ تاکتیک و برنامه ای ازش ندیدم، شما اگر دیدین یک بار فارغ از اشاره به نتایج یکم مسئله رو باز کنید و از برنامه هاش بگید که ما هم از ابهام در بیایم، جداً برام شده یه چالش، تصورم اینه نگاهم دچار اشکال شده که تاکتیک های خاص و منحصر به فرد و بی نظیر این به قول بعضیا تاکتیسین رو نمی بینم

من مورد دیدم صرفا با برنامه ی سانتر از جناحین ۳ فصل متوالی قهرمان سی ال شده، ایشون که جای خود داره
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- حتی خود آلگری هم گفته که شانس بردن فینال برلین رو داشتیم و حسرت اون بازی رو داره، اون وقت دوستان با قاطعیت از شانس صفر یووه در اون بازی صحبت میکنند.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

لعنتی ما الان باید میبودیم تو فینال

بهترین فرصت از دست رفت :141:

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
برای بار هزارم میام بهت لعنت میفرستم چون امشب ما به جا لیورپول باید جام قهرمانیو بالا سر میبوردم
بخدا حیف شد هیچ سالی به اندازه امسال شرایط مهیا نبود برا قهرمانی
جلو کوتوله های اجاکس حذف شدیم خداااااااا

اگه زهرا فروم خودمونم رفت سرمربی یوو شد تا عمر دارم افسوس نمیخورم که چرا اخراجت کردن چون حقت بود
  • mory, Aminvo و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خودمونیم الگری اگه توی گروهی لیگ قهرمانان سه بازی میباخت اینجا ما اعدامش میکردیم :fp: 

لیور با سه تا باخت گروهی قهرمان شد !!!

و  الان کلوپ قهرمانه اروپاست  :2: 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

افشییییییییییییییییین خان ما فینالو جلو بارسا روال داشتیم اینا جلو تاتنهام خیلی فرقه شانس هم دخیله ....

• Aminvo, amirali2001 و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

هوگو لوریس: با لیورپول خجالتی بازی کردیم

ما الگریمون رو اخراج کردیم که زیادی خجالتی بود و حتی به کیلینی و بوفون و کل تیم و کل فوتبال ایتالیا

نقد داریم که

زیادی خجالتی هستند  :fp: 

حالا بیایم و یه خجالتی دیگه مثل پوچتینو رو بیاریم ؟

• mory, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
^
آقا انصافا تاتنهام خیلی خوب بازی کرد؛ لیورپول زیادی به بازی مسلط بود و آلیسون هم که دیگه ...
  • mory, Aminvo, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
ای بر پدرت لعنت که رونالدو باید به جای نیمه نهایی لیگ ملتهای اروپا تو فینال ucl هتریک میکرد.
  • Aminvo, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

الگری گفته :

رسوایی فوتبال کالچو پولی نیست ، بلکه ندادنه توپه طلا به ....... است 

به ؟

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
خدیرا؟!
  • eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خدیرا؟!

:fp:

• El rey leon, Aminvo و ace of glass از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ولی انصافا اگر الگری هنوز مربی یووه بود. تمام کاسه کوزه رفت کانسلو . دیبالا و ... رو سر این بدبخت میشکستیم  :65yytgts6rouhope1x2s:

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی