پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
اسطوره ؟
بله به شرطی که قهرمان سی ال بکنه
اگه قهرمان سی ال بشیم جز اسطوره ها هست اما اسطوره ای مثلا در حد ادگارد داویدز و نه در حد اسطوره های مثل بوفون ندود دلپیرو زوف لیپی و تراپاتونی پلاتینی

به نظرم بازی با ساسلو ازمون خوبی که ثابت می کنه که این نتایج ضعیف اخیر مقطعی بوده و از بحران در اومدیم یا نشون میده واقعا این تیم مریضه و تو بحران قرار گرفته
پس علگری به قول استاد حسین صالحی خواهشا کاری بکن
  • Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- قطعا اگه بتونه یووه رو قهرمان CL کنه هم رده تراپ و لیپی قرار خواهد گرفت، تبدیل میشه به سومین مربی که برای یووه چنین افتخاری رو کسب کرده و اصلا جایگاه کمی نیست.

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

الگری همین الانش هم با این نتایج اسطوره و بهترین مربی تاریخ یووه است

• MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
بهترین مربی تاریخ یوو ؟؟؟
داداش من خودم تو کار گل فروشیم گلم میزنیم اونم مقدار زیادش اما تا به حال همچنین چیزی تو تیکاف به ذهنمون نیومده
الگری الان افتخاراتش تقریبا هم ارزش افتخارات کنتست و خیلی مونده بیاد جز سه مربی برتر
پس یه وقت اون بالا بالا ها سوخت ات تموم نشه چتر نجاتم نداری یه بلای سرت میاد
  • Aminvo, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

کنته هر وقت فینال اروپایی رفت افتخاراتش میرسه ب الگری(تودوران مربیگریش)

• Orphée, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
الگری هم هروقت تونست مثل کنته تیم بحران زده و هشتمی رو تحویل بگیره و با ساده ترین و متوسط ترین بازیکنا اون تیم رو قهرمان بکنه اونوقت میشه گفت چیزی بارشه
موفقیت های الگری تو یوو صرفا یاختار و بنا فوقلاده کنته بود که تا همین واخر از همون تیم ک شامل بوفون بنوچی کلینی بالزارگی کاسرس . مارکیزیو .و.. که اسکلت کنته بودن موفقیت داشت ما بقیشم فقط خرید های فوق کهکشانی انیلی بود که الگری میزاشتشون تو ترکیب خودشون تو لیگ درپیت ایتالیا سه امتیاز رو میگرفتن

خیلی چیزا هست که نمیدونید
  • saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

نایب قهرمانی اروپا افتخارنیست واقعا. صرفا میشه گفت آلگری نسبت به کونته عملکرد بهتری تو بازی های اروپایی داشته.
بیل شنکلی جمله ی جالبی داره که به نظرم  تو فوتبال حرفه ای و برای یه تیم بزرگ صدق می کنه: اگر اول بشی اولی , اما اگر دوم بشی هیچی نیستی.

ما 2 بار قهرمان اروپا شدیم و 7 بار نایب قهرمان... در واقع ما 2 بار قهرمان اروپا شدیم و دیگه هیچی. اون دو تا قهرمانی رو هم تراپ و لیپی به عنوان سرمربی کسب کردند.

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قضاوت ِ نتایج یک مربی باید طبق اون شرایط و context همون زمان سنجیده بشه . 

وگرنه بحث همین قدر احمقانه میشه که مثلا بگیم ارزش قهرمانی گواردیولا با سیتی  و قهرمانی رانیری با لستر تو لیگ انگلیس با هم برابرـه

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

آقای مربی بعضی اوقات اتفاقی میبازی ، بعضی اوقات تیمت بد بازی میکنه و میبازی .
کل نیم فصل اول رو کانسلو واست در آورده . الان میذاریش رو نیمکت جاش دی اسکولویو رو بازی میدی . چند تا سوتی دیگه باید میداد تا میکشیدیش بیرون .
از اون ور تخم ساندرو کشیدی از وسط زمین اجازه نداره جلو تر بره بعد انتظار داری گلم بزنی ؟؟
بنتانکورم که یه فصله فقط داره سوتی میده ، بسه دیگه خداوکیلی .

• mory, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من باشم همین فردا الگری رو اخراج میکنم و زیدان رو میارم. تا قبل بازی برگشت یه فکری به حال تیم بکنه

• saeed-nedved, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دارم میترکم از درون اما اما این باخت اگه هزارتا بدی داشت ی خوبی داره ک دکمه این مردک واسه فصل بعد زده میشه... هرچند من بودم همین امشب پرتش میکردم بیرون
  • saeed-nedved, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
تاکتیکاشو گذاشته بود واسه بازی با اتلتیکو؟؟
تیمش درست بازی نمیکرد که دستشو نخونن؟
این اقا جلوی امپولی هم تیمش مشکل موقعیت سازی داشت! چه طور میخواد یک شبه جلوی گودین و خیمنز و اوبلاک با ضربات ایستگاهی و سانتر به گل برسه؟ یک کار ترکیبی از این تیم بگید! دو پاس درست تو یک سوم حریف بگید از این تیم!
وقتی اوایل فصل همین جا نوشتیم این مردک بز رو باید اخراج کنن. دوستان سینه چاک سریعا موضع گرفتند که به مربی عزیزدل توهین نفرما. باشه خیلی جلوی خودم رو گرفتم که احتمالا اخرین بازی هست که از عشق ابدیم (یووه) میبینم رو اینجا با فحش اغاز نکنم.
لعنت به تو اشغال. لعنت بهت مردک.
هزار بار گفتیم این مردک به اخر خط رسیده. چرا نباید تو این بازی مهم کانسلو رو بازی ندی تا سمت چپ اتلتیکو رو شخم بزنه! دیشیلو رو بازی بدی که ده ها بار جا موند.
مغلوب تاکتیک سیمئونه شد و سطحش با مربی بزرگی چون سیمئونه مشخص شد.
  • saeed-nedved, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1365 ارسال
  • Locationقزوین

الان اخراج بشه بهتر از فرداست
می ترسم با خوش شانسی بازی برگشت رو ببره بعد بخوره به بارسایی بایرنی چیزی اون جا با ناداوری حذف بشه و از اون حذف دراماتیک، حماسه ساخته بشه و توی تیم موندگار بشه.

• saeed-nedved, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
جالبه حالا اقای پژمان و سجات و نوید بیان مسخره حرفای منو بکنن
دقیقا 90 دقیقه ذهنیت ترسو بودن و بی بخار بودن تو تک تک بازیکنا تزریق شده بود.
بازیکنا پاس یالم نمیتونستن بدن
داوری رو بزاریم کنار اگه عدالت رعایت میشد یوو باید 5 برصفر میباخت
واقعا لیاقت و شخصیت اروپایی نداریم تو مراحل حذفی چه برسه به اینکه مدعی قهرمانی باشیم
من اصلا دلم برا یوونتوس نمیسوزه و دعا میکردم گل موراتا رو مردود نکنن چون واقعا بجز یه تیم ترسو و بی برنامه و کاملا به هم ریخته نباید امید واهی داشته باشیم.
بدیش اینه با دوگل باختیم و تا بازی برگشت باید سه هفته باز با استرس و مرگ دستپنجه نرم کنیم.
بخدا احترام بزرگای این فروم رو نگه میدارم هیچی نمیگم اما یه چند نفری که میان به نا بابت نقد الگری توهین می کنن اینا الان دارن به ریش ما میخندن
وباز هم این متنی که این منج سال هرسال تو اروپا احساس می کنیم رو دوباره مینویسم تا بلکه خدا به داد ما هوادارای یوونتوس برسه
باز یوونتوس الگری تیم حریف رو دروازش خیمه نیزنه باز پشت سر هم یا دفاع دروازیان نانع کل خوردن میشن یا شانس یا تقدیر اما چیزی که مثل روز روشنه اینه بلخره این تیم گل میخوره با این ذهنیت مریض و ترسو و با اولین گلی که میخوره کل های دوم و سوم پشت سر هم ادامه داره میشه
انگار قرار نیست وقتی عقب میفتیم به فکر حمله باشیم.بخدا امثال تیم های شالکه شرف دارن به این یوونتوس الکری اونا با جون دل و با تمام وجود حمله می کنن برا پیروزی اما اگه شکست میخوزن ولی شرافتمندانه حذف میشن
ولا بهدا فصل بعد باز الگری رو نیمکته
این بزرگترین نصیبتیه که تو کل تاریخ بار یوونتوس شده کاملا الگری یوونتوس رو تو اروپا به شخصیت و هویتش لطمه زده
  • saeed-nedved, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

How To Drive A Ferrari ... i

allegri_zidane_panchine_real_juve_1200x8

• saeed-nedved, mory, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران
^

یک گفتگو براش ایجاد کنیم :

آلگری : چطور این کار و میکنی ؟
زیدان : باید یاد بگیری چطوری برونیش .
آلگری : من سالهاست مربی هستم ( ماشین روندن بلدم ) .
زیدان : این خاور نیست مکس ، باید روندن سوپر اسپرت و هایپر کارها رو یاد بگیری ...
  • Orphée, mory, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
همیشه تو اروپا به بزدل بودن این مربی باختیم . پارسال رئال 3 بر صفر باخته رو جبران کردیم اما به محض جبران کردن تیم رو کشید عقب . چند سال قبل با بایرن بخاطر بزدل بودن و ترسو بودنش حذف شدیم . تو فینال ها هم که همش تیم با استرس فراوان وارد میشد و آخرش شکست بود
انشب هم که شاهکارش رو دیدیم . تیم بدون برنامه و درب داغون .
حتی ترکیب چیدن همدیگه بلد نیست و دورانش در یووه سر اومده
به امید روزی که یه مربی شجاع بیاد بالا سر تیم
  • mory, Principino, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

الان وقتشو که لقب Euromaxx به عنوان تاپیک اضافه بشه... :4: همه چی باید بعد فینال کاردیف تموم میشد، نمیدونم چرا باید عن همه چیو دربیاریم؟!

یعنی بازم میخواد تو مصاحبۀ بعد بازیش بگه که 'روز بدی رو داشتیم ولی ازش درس میگیریم و پیشرفت میکنیم'؟ :4:

• saeed-nedved, mory, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
میخوام یه سبد گل بزرگ بخرم با چنتا از مسئولین و بچه ها برم خدمت آقای علگری و ضمن اهدای گل و تشکر از خدمات شایان و انکار نشدنی ایشان و اهدای تابلوفرشی مزین به چهره نورانی این عزیز بزرگوار و دعای خیر برای موفقیت در ادامه ی کارزار ورزشی همچنین دو ربع سکه بهار آزادی و یک آفتابه ی طلا ، درب خروج باشگاه رو بهش نشون بدم و با لگد چنان پرتش کنم بیرون چند سال مربی گری یادش بره این بزرگوار.
  • mory, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
علگری تحت هیچ شرایطی اخراج نمیشه
اگه الان صحبت از زیدان بکنیم امثال ساکی ها کاپلو ها و لیپی ها و محمد موها ها میان زیدان رو در حد استیلی پایین میارن.
خرید رونالدو خرید عالی بود اما از یک نظر بد ترین خرید ممکن هم بود چون این پول باید خرج یه هابک توپ نگه دار و بزرگ میشد به صرفه تر و بیشتر ب درد ترکیب میخورد
  • Principino, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی