پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فدریکو ماتیلو

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

فک کنم 2 سال استراحت رو شاخشه، بره دنبال همون ادامه تحصیل و کنکور بده :1:  یا بزنه تو کار مربیگری بهتره :1:

تنیسور بوده ؛ قهرمان تیم ملی U-12 ایتالیا ... شایدم الانم ته دلش آرزو کنه که بهتر بود به همون تنیسش میچسبید!

- توییت بونوچی و عکسی که ضمیمه ش کرد : زنده باد فِده (ریکو :دی). قوی تر از گذشته برخواهی گشت!!!

thumb_43e8235f0b7db613eaf1cbb8e34d6745eb

- توییت آلگری : مصدومیتی بد اما تنها دست اندازی دردناک در دوران بازیگری طولانی مدت و موفق. منتظر خواهیم موند ، زنده باد!

+ توییت کیه وو : زنده باد فدریکو! منتظر بازگشتت به زمین میمونیم ...

++ رم هم تو توییتش آرزو کرده که سریع بتونه ریکاوری کنه ... [بجا اینکارا باید اون ناینگولاخو قصاص میکردید :دی]

+++ یووه هم پزشک باشگاه -فابریتزیو تنکونه- رو فرستاده ورونا تا به تیم پزشکی کیه وو تو عمل جراحی و تشخیص نوعش کمک کنه !!

++++ این دلداری دادن جروینیو بهشم قشنگ بود ...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ناينگولان گفته اولش نفهميدم مصدوم شده :22:

يكم هم عذر خواهي كرده

در خوشبينانه ترين حالت ميگن ١٨ ماه ديگه بر ميگرده
  • Principino, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

جالبه بازیکنه رم از اونور داره میاد اعتراض میکنه بهش! عجب تیمه نچسبیه این رم، نانینگولان هم رفت کناره تیاگو موتا تو لیسته منفور ترین ها برایه من...

ویرایش: خب گویا بازیکنه رم اعتراض نمیکرده تو بازبینی که انجام دادم :دی از رویه جو نظر دادم :دی در هر حال چیزی از نچسبیه رم و تنفر من از نانینگولان کم نمیشه :دی

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
جالبه تو همون ١٩ دقيقه بازيش نمره ي ٦.٣ رو از هوسكورد گرفت.
خيلي بازيكن خوبي بود چه همون يكي دوبازي كه برا يوونتوس بازي كرد چه اين دو بازي اش تو كيه وو كه بهترين بازيكن زمين شد. اميدوارم انگيزه اش رو بتونه بعد از مصدوميت بازيابي كنه.

+ناينگولان شماره ماتيه لو رو از ماران گرفته. ميخواد از دلش دربياره! :1:

+نازك ني و درشت ني اش طوري شكسته كه كلن به دو نيم شده. :22:
  • Principino, Mohammad-SS, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اين حرومزاده بی همه چی. مگه با چه قدرتی زدش ؟ تا حالا شکستگی اينطوری نديده بودم . حروزاده

خيلی طول ميکشه دوباره بتونه برگرده . من خودم رباط صليبی عمل کردم الان وقتی بازی ميکنم اون حس ترس هنوز با من هست . چه برسه به اين شکستگی وحشتناک
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- توئیتر کیه وو و خیلی از بازیکن های یووه و البته آلگری بهش روحیه دادند و گفتند که "می دونند با قدرت بیشتری باز خواهی گشت"

:53:  :53:

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

دلیل اصلی شکستگی پاش رو خشکی چمن بنتگودی عنوان میکنن ! 

مصدومیت دقایق اول کومن تو بازی با فیوره یا خطای کامبیاسو چند سال قبل روی سبا هم اگه تو یه زمین خشک اینطور میشد قطعا نتیجه ای غیر از بلایی که سر ماتیلو اومد نداشت ! گوساله ها وقتی با یه تیم بزرگ بازی دارن به زمین اب نمیدن که توپ زیاد به حرکت در نیاد و زمین سفت بشه ، نمیگن احتمال مصدومیت های اینچنینی هم بالا میره ! 

واقعا ماتیلو حیفه ! 

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

خوشبختانه رباط پاره نکرد. دوره ریکاوریش 5 تا 7 ماه تخمین خورده.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

میشه جز سه مصدومیت وحشتناک تاریخ فوتبال بعد از سیسه و دیگو کاستا

Diego-Costa-Injury.jpg

Djibril-Cisse-injury-2.jpg

• GioVanni Agnelli, Orphée, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

sdfadasfds_95980_immagine_ts673_400.jpg

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

عملش با کمک پزشک یووه با موفقیت کامل انجام شد ، بگفتۀ اسکای 6 ماه دور از میادینه ... توییت خودش :

مرسی از همه بخاطر پیامهای متعددشون ، بهم نیروی امیدواری به آینده رو داد ...

thumb_00912a064b1eb4da20c5a33f5bf3225b6b

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

روحیه دادن خیلی خوبخ ....اگه فوتبالیست شده میدونسته مصدومیت هم در کمینشه اما ترس خطرناکترین مشکل اینده این بازیکن خواهد بود ...ترس از درگیری دوباره به این شکل ...امیدوارم بعد مصدومیت بتونه بر ترسش غلبه کنه .

• Principino, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

Mattiello-in-hospital-300x178.jpg

لبخند غمناک....

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Juventus FC و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

ضمن احترام به همه ، نمیتونم بهترین و خاص ترینو بین اون همه پیغام انتخاب کنم چون نمیخوام کسیو از قلم بندازم ...

thumb_3e102030b330e0456dff0fd4b684fcb06f

اینم گذاشتن تو اینستاش ...

thumb_561f11c50a44410218e86da77d5d3a61c1

دکترِ ماتیلو : عمل خیلی خوبی بود و بخاطر مرکب بودن شکستگی ، باید خیلی مراقب میبودیم

وقتی شکستگی ترمیم بشه ، کل این مسائل اخیر چیزی جز یه خاطرۀ بد نیست ... سن پایین فدریکو تو بهبود سریعتر خیلی کمکش خواهد کرد...

ماتیلو همچنین گفته : تراژدی من فوتبال ایتالیا رو متحد کرد. عذرخواهی ناینگولان رو قبول کردم. دیگه هیچ حس منفی بینمون نیست ...

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- پدرش مصاحبه کرده و از توجه و حساسیت یووه به متلیو تشکر کرده و گفته با این کارشون احساس خوبی رو به ما دادند و فدریکو احساس خوبی از این مسئله داره.

قطعا با انگیزه برخواهد گشت و یووه میتونه منتظرش باشه !

:53:  :53:

• juve's fan, Juventus FC, FarSH4D و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

+ رفقای تورینیشم بهش سر زدن ...

++ حرفای دی بیاجو -سرمربی U-21 ایتالیا- هم قشنگ بود : ماتیلو رو خوب میشناسم ، او بخشی از تیم من خواهد بود ، منتظرش خواهیم موند ...

+++ امروز جنوا هم قبل بازیش با کیه وو ، آرزو کرد که خیلی زود بتونه سلامتیشو بدست بیاره ...

++++ بچه های مهدکودک مونته تسرو ورونا هم حتی نازش کردن laugh.gif :

رو کاردستی نوشته : فدریکوی عزیز ، ما با دستهامون ... نوازشت میکنیم !

thumb_01a9205e56e32f688f36a5a3c7c18ce59e

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- فِده ... نبودی ببینی که رفیقت [اینجا گفتم ؛ ف.رومانیا] قراره فردا به مصاف ایران بره .. :hang:

8se7icfkksxshj0pjx7c.jpg

- بگفتۀ سایت رسمی کیه وو هم #7 دوست داشتنیشون ، حول و حوش 6 فروردین از بیمارستان مرخص شده و هیچ مشکل خاصی تو دورۀ ریکاوری اولیه ش تو بیمارستان مشاهده نشده و

ازین به بعد هم تحت نظر کادر پزشکی کیه وو در آتلانته به ریکاوریش ادامه میده ...

- خودشم 18 فروردین ، یکی از توییتای CR7 رو ریتوییت کرده... + اینم چند روز پیش یکی از هوادارا ساخت که بگه فراموشش نکرده...

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- گفته : هدفم اینه که مثه یه ستاره به یووه برگردم.. اگه نه که خوشحال میشم یه سال دیگه تو کیه وو بمونم... بعد عمل خیلی از پیشرفتم راضی بودم، راه رفتنم اوکی شده و قوی تر از گذشته برخواهم گشت...

- این چند روز که بهش سر نزدیم، یه ریتوییت از فدرر [gelato = ورژن ایتالیایی بستنی] داشت و یه توییت هم زد به افتخار رفتن جرارد : مرسی بخاطر همه چیز... تو باعث شدی عاشق فوتبال بشم! + خراب این مدل موشم! khuuubbiiid.PNG

+ اینم بعنوان تتمه... میتونن مثه ماتیلو ستاره های آیندۀ یووه باشن.. بهترین گلزنای این فصل پریماورای یووه در تمامی رقابتها : لوکا کلمنتزا با 15 گل .. کینگ اودوه با 12 گل .. یونس مرزوک با 7 گل...

2da_jjjj.jpg

کلمنتزا اولین فصلشه با پریماورا و AM هم هست... فوق العاده بوده! گفته : فصل شگفت انگیزی بوده واسم و انتظار زدن این همه گلو نداشتم..

بازی کردن برا یووه آرزوی هر کودکیه، 4 سال با این تجربه زندگی کردم و امیدوارم سالها ادامه پیدا کنه...

پیرلو؟ خارق العاده ست و یکی از اوناییکه الهام بخشم بوده.. گروسو؟ خیلی باهاش راحتم چون میذارتم بین هافبک و حمله و این پست موردعلاقمه...

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

همونطور که بچه ها گفتن فصل بعد به صورت قرضی تو کیه ووـه.

اینم تو اینستاش گذاشته و گفته: "خوشحالم از اینکه فصل بعد تو کیه وو هستم و امیدوارم زودتر برگردم و بهترین بازیهامو ارائه بدم. بی صبرانه منتظرم. فوردزا کیه وو".

قبل اینکه اون ساق شکن اون بلا رو سرش بیاره، نیم فصل دوم حدود 132 دقیقه (دوتا بازی فیکس، 90 دقیقه جلو میلان و 19 دقیقه جلو رم و یه بازی تعویضی جلو سمپدوریا 23 دقیقه) برا کیه وو بازی کرد (مجموعا 33 دقیقه هم برا یووه تو نیم فصل اول). بازی با میلانش کافی بود تا نشون بده دفاع راست یووه (چون از هر دو پاش خوب استفاده میکنه، حتی شایدم دفاع چپ همزمان :nish:) در آینده مال خودِ خودشه. شک ندارم اگه تا دو سه سال دیگه همین روندش تا قبل مصدومیت ادامه بده دیگه تو این فروم کسی حرف از دارمیان و ... نزنه.

M5fOc_t.png

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- په په به كيه وو رفت و شماره 7 رو برداشت. به همين خاطر شماره متيلو به 11 تغيير كرد.

• Bianconero Amore, Juventus FC, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی