پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

یعنی ما نمیتونستیم این شانس دوساله رو به امثال زازا و گابیادینی و حتی ایموبیله بدیم؟ حتی اگر سطح بازی همه ی اینها رو پایین تر از موراتا بدونیم باز هم استعدادشون تمام و کمال نصیب یوونتوس میشد و تیمی مثل رئال که اتفاقا ادعای سلطنت به فوتبال اروپا رو داره نمیتونست مفت بیاد از دسترنج ما استفاده کنه.

اونوقت دو ماه رفتیم با رئال مذاکره کردیم که آقا تو رو خدا بیاید این 20 میلیون رو از ما بگیرید و این جوونتون رو هم بدید به ما که واستون تبدیل به یه ستاره کنیم و بعد از دو سال اگه صلاح دونستید 15 میلیون روش بزارید و محصول تولید شده و آماده ی مصرف رو تحویل بگیرید.

من با خود موراتا هیچ مشکلی ندارم و توی این چند بازی هم کیفیت فنی اش کاملا قابل قبول بوده برام اما نوع قراردادش واقعا فاجعه هست و حتی از خریدهایی مثل ژرژ مارتینز 12 میلیونی هم خرید قاجعه بار تری هست.

• J U V E N T I N I, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

qx8m6ibifoek24568a78.jpg

سمت راستی موراتا هست.

امیدوارم فردا بهش بازی برسه و بتونه درخشش خوبی داشته باشه و البته گلزنی هم بکنه

• AAG, Soheil Bianconeri, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دلربای دل الپی

دلربای دل الپی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

مادرید به همین خیال باش موراتا برگرده این پسر عاشق یوونتوس هستش 

• Bianconero Amore, Soheil Bianconeri, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

این قرارداد برای اون یوونتوسی که من میشناختم چیزی جز خفت و خواری نیست ...

اما برای یوونتوس فعلی و مدیرانش شاید افتخار آمیز هم باشه ...

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد                                    وان چه خود داشت زبیگانه تمنا می کرد

• Delle Alpi, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فیس بوک موراتا

92318233639881541980.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

داور احمق چرا اخراجش کرد ؟؟ بیچاره که اصلا کاری نکرد. اون دفاع وحشی رم با کله زد تو صورتش بعدش اول موراتا رو اخراج کرد.

دمش گرم تو اون چند دقیقه که تو بازی بود عالی بود و نشون داد که حقش بیشتر از چیزی هست که الان داره بهش میرسه

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

ایا محرومیتش فقط تک  بازیه؟

• Georgia از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ایا محرومیتش فقط تک  بازیه؟

one match suspension for each red card

• Georgia و Pouya از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یه خورده با توپ زیاد ور میره ، منتها بچه با جنمیه ، خوشم میاد ازش ، انگار داره برا تیم باباش بازی میکنه ! 

اگه همین برخورد رو به جای مانولاس روی توتی انجام میداد ، رفته بود تو لیست بازیکنان محبوبم ! 

• Bianconero Amore, juve's fan, FarSH4D و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من که میگم حیف حتی 5 میلیون واسش . روی اون صحنه که یک به یک شد بدترین شکل ممکن توپ رو از دست داد . البته کرنر شد که داور نگرفت . ولی خیلی بد عمل کرد

• Georgia از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

خیلی سرپایین بازی میکنه.

• FarSH4D, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

ئذ کنار وجوه مثبت

نکات  منفی از طرف کاربران خارجی شامل سر پایین حرکت کردن برای خودش باز کردن و تک روی زیااد و پاس ندادن و یک خورده تند بودن مزاج 

• Bianconero Amore, FarSH4D و Georgia از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

آفرین به این موراتا.الان خیلی بیشتر دوستش دارم.انصافا خیلی تعصبی بازی می کرد.برای هر توپ می جنگید.من که نفهمیدم چرا اخراج شد.تکلش که درست بود.توی دعوای بعدش هم که کاری نکرد.امان از این داور.

• Bianconero Amore, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بابا این ایتالیاییه فامیل ماروتاست....فامیلیهاشونو ببینین چقد شبیه همه :nish:

چن روز پیش  توشبکه یوونتوس اومده و گفته بود به زودی گلزنی هامو شروع میکنم ...یورنته خدا به دادت برسه....تو 4-3-3 میتونه وینگ راست بازی کنه ....انصافا غیرتی کار میکنه من فکر میکردم سوسوله :wacko1: ........همین دیروز تو 20 دقیقه به اندازه 60 دقیقه یورنته دوید

• Bianconero Amore, eⁿzº, moha684 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

آلوارو موراتا بازیکن اسپانیایی یوونتوس که در برابر رُم خیلی زود از زمین اخراج شد ، در مورد شرایط حضور خود در یوونتوس و اعتبار باشگاهی مانند یوونتوس گفت :

" من در ایتالیا خوشحال هستم و از این بهتر نمی تواند شود . همه با من بخوبی رفتار می کنند و این تیم باورنکردنی است . من افتخار می کنم که برای باشگاه بزرگی مانند یوونتوس بازی می کنم ، و تا آنجا که ممکن است می خواهم با این تیم پیروز شوم "

" بودن در یوونتوس مانند این است که در رئال باشید، من حتی در تورین زندگی آرام تری هم دارم. بنابراین می توانم حد و حریم خودم را داشته باشم "

" من در یوونتوس احساس مهم بودن می کنم ، سرمربی و رئیس اغلب با من صحبت می کنند و آن ها به دقت پیگیر وضعیت پیشرفت من هستند "

" من به اینجا آمدم تا خودم را با کار سخت به اثبات برسانم، بازگشت بعد از مصدومیت تابستان سخت بود اما اکنون این (مصدومیت) پشت سر گذاشته شده است "

" زمانی که متوجه می شوید مربی بازیکنان دیگر را در پست شما بازی می دهد این طبیعی است که وضعیت را بطور دقیق بررسی کنید . باید ببینید که چه چیزی مانع حضور شما شده است و با تلاش بیشتر آن را از بین ببرید . این موضوع وجود ندارد که کم بازی کردن و یا زیاد بازی کردن به معنای مهم بودن برای تیم باشد "

مهاجم یووه ادامه می دهد  " من امیدوارم که بتوانم دقایق بیشتری برای یووه بازی کنم و مطمئنا تلاش زیادی خواهم کرد. اما در یووه بازیکنان خوبی وجود دارد که همه شایسته حضور در زمین هستند ، من هم برای همین تلاش می کنم "

" من دو سال برای لذت بردن ِ زیاد از بودن در یوونتوس و تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا فرصت دارم ، بعد از آن باید ببینیم چه اتفاقی رُخ می دهد "

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^^

" من دو سال برای لذت بردن ِ زیاد از بودن در یوونتوس و تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا فرصت دارم ، بعد از آن باید ببینیم چه اتفاقی رُخ می دهد "

خوب با این جمله مشخص شد که بر می گرده رئال :fp:

• juve's fan, FarSH4D, The_God_of_Goalkeepers و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوب طبق بند قرار دادش گفته ولی 2 سال گفتنش یه جورایی معلوم بود برمیگرده اما بازم شاید ماروتا یه حرکتی بزنه

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, Soheil Bianconeri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

kamyar zz5

kamyar zz5

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال

بعد ازین چنتا بازی ای که ازش دیدم حتی اگه بعد دو سال بخواد برگرده رئال هم من یکی مشکلی ندارم چون داره با جون و دل واسه یووه بازی میکنه،جوری که حتی واسه رئالم بازی نمیکرد هیچوقت!!!

ضمن اینکه تو دو سال خیلی چیزا میتونه تغییر کنه،
چه اینوری چه اونوری و وقتی میگه بعد از دو سال ببینیم چی میشه حرف درستیه،تو دو سال هزاران هزار اتفاق ریز و درشت و تاثیر گذار تو تصمیمش ممکنه بیوفته...

در کل من بهش خیلی امیدوارم و کم کم داره به یکی از بازیکنای محبوبم تو یووه تبدیل میشه :دی

• Soheil Bianconeri, moha684, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

یادش بخیر . اینم یکی از موکلای  من بود  4 -5 ماه پیش

• Bianconero Amore, Soheil Bianconeri, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تا همین دیروزب ویدال پیراهن منچستری هارو امضا می کرد و هیچی در مورد موندنش نمیگفت ولی الان مصاحبه میکنه میگه من یوونتوس رو با پول عوض نمیکنم

این بیچاره هم که چیزی نگفته. دو سال !!! بابا شاید تا دو سال دیگه رئال نابود شد :yao:  فعلا حال رو بچسبید که موراتا داره خوب بازی میکنه و این از همه چیز مهمتره

• Bianconero Amore, juve's fan, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی