پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

1hmaumiq2fnkpxwliup8_thumb.jpg

"گلت خبر فوق العاده ای برای همه بود."

:8:

• mory, Principino, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

دعواش کرده آلگری... :62:

«ازینکه سه دقیقه مجبور شدیم 10 نفره بازی کنیم چون یه نفر داشت جورابهاشو عوض میکرد خیلی عصبانی بودم.

در نهایت باید یاد بگیریم که بازی فشن شو نیست، ما اینجاییم واسه فوتبال بازی کردن...»

rzowkfqco0pbmwr02sej_thumb.jpg

• juve's fan, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خبر بنزما رو شنیدین دیگه؟ سر یه ویدئوی خاک بر سری قصد اخاذی داشته و واسش زندون بریدن ... ناموسا طرف آلواریتو نیا پرز که حوصله نداریم :desk flip1:

• mory, Principino, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اگه تو نقل و ا نتقالات تاثیر نداشت پس این موراتا چندش سوسول نظر کی بود ؟ کی مصاحبه کرد ازش تعریف کرد ؟

موراتا چندش سوسول؟ :22: :22: :22:

از وقتی رفته وینگر چپ خیلی محوه ، امروز در موردش از الگری پرسیدن گفته این درسته که موراتا در خدمت تیمه و همه ی مهاجما همین طورین و باید هم باشن و دائم باید توپگیری کنن.

• mory, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

- رئال قصد داره كه موراتا رو برگردونه و حتي شايعه هم به وجود اومده كه شايد در همين ژانويه براي اين انتقال اقدام كنند.

رسانه هاي اسپانيايي نوشتند كه اصلا از روند استفاده موراتا در فصل جاري راضي نيستند و نگران آينده اين بازيكن هستند.

پ.ن : از بركات استفاده صحيح از موراتا ست ...

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

" این درست است که ما فصل را بخوبی شروع نکردیم ، البته تلاش زیادی داشتیم اما اتفاقاتی باعث شد که نتوانیم نتیجه خوب و دلخواه را بگیریم "

" به نظرم نبود پیرلو و یورنته تاثیر زیادی در این روند داشته است، آن ها بازیکنان با تجربه و بسیار خوبی بودند که می توانستند جریان بازی را عوض کنند یا نبض بازی را کنترل کنند "

" مورد دیگر مصدومیت های زیاد است که قطعا موثر بوده. بدشانسی هایی که در بازی ها داشتیم و مصدومیت های زیاد ِ پیش آمده تیم را دچار مشکل کرده است "

" من در این فصل نتوانستم نمایش خیلی خوبی داشته باشم ، شاید بدلیل این است که نتوانستم در نقش خودم خوب باشم و تغییرات زیادی رُخ داده "

" البته در حال حاضر روندمان بهتر شده و امیدوارم همینگونه ادامه پیدا کند "

پیشنهاد دوباره رئال مادرید ؟

" من به موفقیت در تیمی که هستم فکر می کنم ، شاید دلیل این صحبت ها این باشد که آمار گلزنی هایم کم شده "

• Bianconero Amore, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

- رئال قصد داره كه موراتا رو برگردونه و حتي شايعه هم به وجود اومده كه شايد در همين ژانويه براي اين انتقال اقدام كنند.

رسانه هاي اسپانيايي نوشتند كه اصلا از روند استفاده موراتا در فصل جاري راضي نيستند و نگران آينده اين بازيكن هستند.

پ.ن : از بركات استفاده صحيح از موراتا ست ...

موراتا تو یوونتوس قرضی بازی نمی کنه که بخوایم به دلخواه رئال ازش استفاده کنیم! اگر الان تو پست غیرتخصصی اش داره استفاده میشه به خاطر هم مصدومیت هاست و هم اینکه وینگرچپ تخصصی نداریم ، پریرا می تونه و هم کوادرادو اون سمت بازی کنه اما فعلا مربی صلاح ندونسته ، تا وقتی هم موراتا نخواد نمی تونه غلطی کنه رئال ، در ضمن رئال بخواد یکی بهتر از رونالدو ( فرم فعلیش ) و بنزما بیاره ، بهتره به آگوئرو و لواندوفسکی فکر کنه . طرز استفاده ی درست همونیه که تو رئال بود دیگه؟ چسبیده به نیمکت؟ بعدشم ، با وجود مربی بزدلی مث بنیتز که با وجود بازی های افتضاح رونالدو ، بازم خرید تبلیغاتیشون خامس رو نیمکت می شینیه ، فکر میکنید بره رئال مثلا چه شق القمری قراره اتفاق بیفته؟

چقدر پررو هستن روزنامه های گاوچرون!

• mory, MaMpIeRo, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مراد تو بازی دیشب انگلیس و اسپانیه نیمکت بود ...

مصاحبه اش قبل از بازی :   "آلگری؟ من هیچ مشکلی با مربی ندارم. می دانم که من می توانم بهتر از اینها باشم ،گل بزنم و بهتر بازی کنم. من در همه ی جنبه های بازی بالغ تر شده ام. مربی مرا در یک جای دیگر بازی می دهد ، در سمت چپ و من مجبورم بیشتر در کارهای دفاعی بازی کنم. من در کاستیا در این نقش خوب بازی می کردم ، این پست را دوست دارم ، اما در اسپانیا در این نقش خیلی بهتر بودم. زیرا دفاع در ایتالیا خیلی بهتر است و شما توپ های کمتری به دست می اورید و از دروازه دورتر هستید و گل زدن سخت تر می شود. من تلاش می کنم برای صلاح تیم در فاز دفاعی هم کمک کنم.تمدید قرارداد؟ من در یووه خوشحالم ، تمدید قراداد رخ خواهد داد تا بتوانید سالهای بیشتری بمانید این احترام و توجهی اشت که من به یووه دارم و آنها هم پذیرای آن خواهند بود."

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

با این روند شک نکنید اولین نفری که تقاضای بازگشت به رئال رو می کنه خود موراتاست. بنده خدا پارسال اون همه بازی به عنوان مهاجم نوک تاثیر گذار بود و برامون گل های مهم زد الان افتاده گوشته محوطه جریمه ! اون موراتایی هم که چسبیده بود به نیمکت رئال تازه 20 سال سن داشت و با همون حال هم بازی تو فینال لیگ قهرمانان رو تجربه کرد. پس بد نبوده وضعیتش. این موراتا قشنگ با اون موراتا زمین تا آسمون فرق کرده و خیلی راحت می تونه بشه فیکس رئال مادرید اونم تو نوک خط حمله. شاید عجیب باشه ولی وقتی به این فکر می کنیم که رئال احتمالا از سال بعد پروژه تغییر تیمش رو کلید می زنه، نباید تعجب کنیم اگه مهاجم نوک رئال مادرید جدید، موراتایی باشه که همیشه خودش رو یه رئالی و مادریدی تیر دونسته ،،،، 

من حتی وقتی موراتا مهاجم اصلی تیمم بود گفتم زیاد به موندنش امید ندارم ! الان که دیگه مثل قبل ازش استفاده نمی شه و توجه ها بهش کم شده، احتمال رفتنش رو 2 برابر می دونم. فکر کنم موراتا ترجیح می ده تو رئال یکی در میون مهاجم نوک باشه و گل بزنه تا اینجا تو همه ی بازی ها بشه وینگر چپ ( آخه موراتا وینگر ؟!؟! :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  ) و هیچ کاری نتونه بکنه ! اونطوری حداقل هم تو شهر خودش بازی می کنه هم پولش رو راحت تر می گیره ! 

واقعا امیدوارم موراتا توی تیم بمونه ولی با این وضغ ،،،،  :fp:  :fp: 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
 ارنستو برونزتی ایجنت فیفا در مصاحبه با توتواسپرت:

" تا جایی که من می دانم رئال مادرید قصد بازگرداندن او [موراتا] به مادرید را دارد. اما همگی باید منتظر بمانیم و ببینیم در نهایت خود موراتا در این باره چه نظری دارد."
" هیچ بازیکنی با بی میلی به رئال مادرید ملحق نمی شود. آن ها باشگاهی نیستند که بازیکنی را که تمایلی به ماندن با آن ها را نداشته باشد در تیم حفظ کنند."
" در حال حاضر اجازه دهید بگوییم که فعلا برای قضاوت زود است، اما شرایط در ماه های آینده آسان تر خواهد شد."
" رئال در حال تغییر سیاست ها و خط مشی های خود است و آن ها در حال حاضر تأکید بیش تری به استفاده از بازیکنان آکادمی جوانان خود دارند."

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

چرا اینقدر عشقه؟ :22: :53:

آلوارو موراتا در مصاحبه با گاتزتا :

• بازی یوونتوس و میلان با توجه به وضعیت فعلیمان در جدول مانند یک فینال است ، این "کلاسیکو" ـی ماست ، به خاطر تارخی که این بازی در خود دارد.
  • یه بازی سترگ است ، جایی که فرم اخیر تیم ها در آن ارزش کمی دارد ، هر دو تیم با توپ پر خواهند آمد. روبرو شدن با یک دروازبان ۱۶ ساله معمول نیست ، اما وقتی اتفاق می افتد آنها برای ۱۵ سال در این پست می مانند ... امیدواررم جانلوییجی دُناروما کریر فوق العاده ای داشته باشد ، اما بیشترش را بعد از بازی با ما تجربه کند. :nish:
  • تیم اخیرا توانسته پیروز شود و بهتر بازی کند. هدفمان این است که بیشترین میزان امتیاز را تا قبل از کریسمس کسب کنیم و در لیگ قهرمانان اروپا هم پیشروی کنیم.
  • با توجه به استانداردهای ایتالیا ، ما آنقدرها هم از صدر جدول دور نیستیم. در یک لیگ دیگر ۹ امتیاز ممکن بود مانع بزرگتری برای برداشتن باشد ، اما در سری آ هرکسی می تونه به هر کسی ببازه ، پس من مطمئنم ما به صدر جدول برمی گردیم . هواداران در مورد ما صبور بودند وقتی اوضاع بر وقف مرادمان نبود ، پس ما امیدواریم که اعتمادشان را جبران کنیم. :thank:
  • ما برمی گردیم تا یوونتوس باشیم ، تشنگی مان برای پیروزی را دوباره به دست بیاوریم و در دل رقبا ترس ایجاد کنیم. این کاملا طبیعی است که بعد از آنهمه تغییر در ابتدا دچار مشکل شویم ، اما رختکن مثل گذشته است ، کاپیتان هایی که سال ها اینجا بوده اند.مهم است اجازه دهیم  به تازه واردها که بدانند بودن در یووه چه معنی می دهد. :worship:
  • اگر بخواهم صادق باشم و من کاملا از لحاظ فیزیکی آماده نبودم. من در حالیکه درد داشتم بازی می کردم ، به همین دلیل ثبات نداشتم. من هنوز هم نتوانسته ام که یک بازی را کامل بازی کنم ، اما حالا از لحاظ بدنی فوق العاده آماده ام و شما بازتابش را در زمین بازی خواهید دید ، من به شما اطمینان می دهم.
  • من از اینکه این فرصت را به دست آوردم که چیزهایی را روشن کنم بسیار خرسندم :nish: هروقت که بازی می کنم ، خوشحالم ، و نگفته ام که بازی کردن در سمت چپ را دوست ندارم ، بلکه گل زدن از آنجا سخت تر است.
  • هدف من فتح جام است ، نه آقای گل شدن،چه معنی دارد که ۲۵ گل بزنید ، اگر چیزی با تیم کسب نکنید.
  • واضح است که وقتی یک مهاجم گل نمی زند مورد انتقاد واقع می شود ، اما اگر شما به من بگویید که این فصل اسکودتو می گیری و تا آخر فصل هیچ گلی نمی زنی ، همین الان قبول خواهم کرد. :6: :worship:
  • در مورد شایعات رئال مادرید هم ، اجازه می دهم که از کنارم عبور کنند. تنها چیزی که برای من جالب است این است که تا جای ممکن  برای یوونتوس بازی کنم وقهرمان شوم ، و بعد از این هر چیزی که مردم می گویند مشکل من نیست.
  • می دانم که باید بهتر باشم ، که به اندازه ی فصل قبل ثبات نداشته ام و تا اینجای فصل در حد خودم ظاهر نشده ام. من باید به روندم برگردم و این چیزها را سرکوب کنم. امیدوارم که با توجه به اینکه ۲۳ سال دارم که بهتر این این ها شوم.
  • من از جایی که در آن حضور دارم بسیار خوشحالم و به هیچ باشگاه دیگری فکر نمی کنم.درست است که خیلی چیزها به من بستگی ندارد  ، اما تکرار می کنم که در یوونتوس شادمان هستم و هیچ نیتی برای تغییر تیم ندارم.
  • آیا کسی از رئال با من تماس گرفته است؟ خیر. :nish:

یادش بخیر ، اولای تاپیک فکر می کردیم که زازا و ایمموبیله  به خاطر این گاوچرون (!) داره استعدادشون (؟) هدر میره :2laugh:  :24:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با این که آلوارو تو فروم خودمون هم فدایی زیاد داره ولی من از برگشتش به مادرید استقبال می کنم.. البته به شرطی

که یه پدیده به جاش جذب شه...از امثال موراتا آبی برامون گرم نمیشه...ته پتانسیلش همینی هست که می بینیم...

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دقیقاً موراتا گلای خوبیو تو اروپا زد ولی ته تهش همینی که هست نهایت یه اپسیلن بالاتر، اگر یکی مثل سانچز جذب شه شکی نیست میخ میشه به نیمکت 

• Donnie از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

- در جواب پست محمد

من خودم به شخصه وقتی اومد به یووه ازش خیلی بدم میومد :1: دروغ چرا دوست داشتم سر به تنش نباشه :fp:  چون که یورنته رو نیمکت نشین خودش کرده بود و هر بازی بهتر از بازی قبل بازی میکرد .
ولی از یه جایی قبول کردم که گزینه بهتری نسبت به یورنته است و از اون به بعد دوس داشتم بیشتر بازی کنه .
این فصلم دوست دارم بیشتر از هر مهاجممون بهش بازی برسه دیبالا هم به همچنین .

ولی یه خصوصیتی که مهاجما دارند اینه که با هر گل به تجربشون افزوده میشه . این بنده خدا تو رئال که نیمکت نشین بود تو یووه هم که اوایلش نیمکت نشین بوده الانم که مربی ترکیب خط حملشو نمیدونه و هر بازی معلوم نیست کدوم مهاجم بازی میکنه . پس کی قراره تجریبیات این جوون 23 ساله زیاد بشه ؟؟ چرا باید چوب عوامل اطرافشو بخوره ؟؟

+یادمه یه فصل پیش یا دو فصل پیش توز یه مصاحبه کرد که دوست دارم یورنته کنارم بازی کنه چون باهاش هماهنگ ترم .
این هماهنگی تو خط حمله، چیزیه که ما نداریم تو این فصل و هر بازی که با این سیستم چرخشی بازی کنیم این چهارتا مهاجمی که هیچکدوم قبلا با هم بازی نکردند نا هماهنگ تر از قبل می شند .

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پائولو روسی کبیر به تمجید از مرادمون پرداخته :

• او از لحاظ فنی ، یک مهاجم کامل است.او نشان هم داده که علی رغم سنش در بازی های بزرگ خونسرد است.او ارزش ذره ذره ی رقم ۳۵ میلیون یورویی بازخریدش را دارد.
  • او ذهنیت قوی ای دارد ، می داند که چه می خواهد و هدفش این است که امسال بهترین بازیکن باشد.شاید او و پائولو دیبالا باید یاد بگیرند که با هم هماهنگ تر بشنوند ، اما خودخواهی برای یک مهاجم طبیعی است.
  • بازگشت به مادرید؟ نمی دانم آیا او `پیشقدم خواهد بود یا نه.

خودشم یه مصاحبه کرده باز ، که نکات غیر تکراریشو میذارم :‌

• تراژدی پاریس؟ سخت است که بفهمیم این حوادث در قرن ۲۱ اتفاق می افتند ، ما هم مثل همه در مورد این قضیه نگران هستیم.
  • ترک مادرید؟ این تغیرری بود که به آن نیاز داشتم ، اوایل سخت بود ، اما از این چالش برنده بیرون آمدم.
  • کاسیاس؟ همه ی بازیکنان تیم جوانان می دانن که او اولین کسی است که وقتی به تیم اصلی میرسی به تو کمک می کند.
  • مادرید؟ چه کسی می داند ، اما من همین الان هم در باشگاهی هستم که مرا خوشحال می کند. اگر مادرید مرا بخواهد ، پس به این خاطر این است که خوب بازی می کنم و گل می زنم. برای شوخی ، مثلا یک ماشین خریدم و به خودم گفتم چرا در مادرید ثبتش نکنم؟
  • یوونتوس به دنبال کسی آمد و تنها اندکی برای مادرید بازی کرده بود ، به جای اینکه به دنبال یک مهاجم برتر در اروپا برود. من حالا بیشتر از قبل بازی می کنم ، و در همه ی جنبه های زندگی ام  به بلوغ بسیار بیشتری دست پیدا کرده ام. :8: :worship: :6:

• juve's fan, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بلیچر ریپورت یه مقاله کار کرده بود در مورد مقایسه ی آماری موراتا در سال گذشته و فصل جاری که خلاصه وار نگاهی بهش داشتم :nish:

1. آلوارو موراتا در این فصل نتونسته فرم عالی ۲۰۱۴-۱۵ اش رو در سری آ تکرار کنه ، تا حالا در ۱۴ بازی ۳ گل زده و در حالیکه در ۵ بازی آخرش در فصل پیش در تمام رقابت ها ۴ گل زده بود.
  2. اما از لحاظ آماری شوتاش بهتر شده ، با توجه به آمار سایت اسکواکا او تا حالا ۵۵٪ شوتاش در چارچوب بوده که در مقایسه با پارسال که ۵۰٪ بوده بهتر شده.
  3. اما تعداد تلاش هاش برای شوتزنی کم نشده ، در این فصل او متوسط ۱.۷ شوت در هر بازی داشته ، که پارسال این رقم ۱.۸ بوده.
  4. تو کارای دفاعی هم بهتر شده ، سکواکا میگه امسال تو ۸ موقعیت ز ۱۳ موقعیت (۶۲٪) تونسته توپ رو بگیره ، در حالیکه پارسال در ۲۷ موقعیت از ۵۴ تا موفق بوده (۵۰٪).
  5. از لحاظ پاس دادن بهتر شده ، هم تعداد و هم دقت ، هواسکورد میگه که موراتا این فصل ۷۸٪ مواقع تونسته توپو به هم تیمی برسونه در ۱۵.۴ پاسی که داده ، در حالیکه پارسال ۷۵٪ پاس صحیح داشته در ۱۳ پاس به طور متوسط.
  6. درسته که از این فصل تنها یک پاس گل داشته ، ، اما حالا موراتا در ایجاد موقعیت گل زنی برای دیگران خیلی بهتر شده.سکواکا میگه او تا حالا ۱۰ تا موقعیت گل زنی ایجاد کرده ، در حالیکه کل فصل قبل ۱۹ تا ایجاد کرده بود. :speechless:
  7. در یک سری بازی های خاص این فصل ، ستاره ی اسپانیایی وظایف بسیار مشخص دفاعی توسط مربی برعهده داشت  ، که مهم ترینش در داربی تورین بود. آنجا مسیمیلیانو آلگری او را مسئول کنترل وینگ بک تورینو برونو پرز  کرده بود ، کاری که موراتا به شکل آگاهانه به آن تعهد داشت و بازیکن برزیلی نتوانست به شکلی که می خواهد روی بازی اثر بگذارد.
  8. البته خیلی کارهایی که موراتا انجام داد در این امار به چشم نمی خورد، بستن زاویه ، جلوگیری از رسیدن پاس ها به پرز و دنبال کردن و تعقیب او در طول بازی ، آن بازی نمایان یک عملکرد مسئولانه از موراتاست و لایق تحسین است.

Alvaro Morata vs Torino (31/10): 1 shot, 20/24 passes, 1 chance created, 1 ball recovered, 1 tackle

• با این حال عملکرد دفاعی او به طور کلی کم شده است ، هواسکورد نشان می دهد که او به طور متوسط ۰.۳ تکل در هر بازی و ۰.۲ قطع توپ داشته که پارسال به ترتیب ۰.۵ و ۰.۱ بوده.نقش او به عنوان وینگر چپ نباید اثر او در حمله را کمرنگ کند ، موراتا باید بیشتر تلاش کند وقتی مه مالکیت توپ را پس گرفتند بیشتر رو به جلو بیاید.
  • در واقع این وظیفه ی آلگریه که بتونه یه ترکیب خوب پیدا کنه و هم موراتا و هم دیبالا رو در بهترین حالتشون به کار بگیره ، همون طور که بوفون هم گفته:" موراتا می تونه ، پتانسیلشو داره که یکی از ۳-۲ بازیکن برتر دنیا بشه و فقط به خودش و کله اش! بستگی داره ، در واقع فرق یک بازیکن خوب و یک بازیکن فوق االعاده فقط در ذهنیتشونه."

hi-res-8d9ed9b0b2b513466cf949e28d77f609_

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

این هفته تو تمرینات اسپانیا یه گل والی زده :1: از این کارا جلوی میلان و السیتی هم بکن پسر :nish:

یکی از دلایلی که به شخصه مراد رو دوست دارم اینه که به نظرم شخصیتش به نسب دور و بریاش از سنش جلوتره ، خیلی باشعوره خدایی :8:

این قضیه مال زمانیه که تو رئآل بود :

یه بازی بود که مورتا جلوی رایو والکانو با کله ی کچل بازی کرد و یک گل بسیار زیبا هم زد ، اون موقع خیلی خیلی تو رئال محبوب هم بود چون از تیم جوانان اومده بود.قبل و بعد از بازی ازش می پرسن چرا کچل کردی؟ میگه هر چند وقت یه بار بهتره آدم ظاهرش رو تغییر بده . اما سایت 20minutos  گزارش میده که به گفته ی نزدیکان آلواریتو ، او به یه گروه از بچه ها که سرطان داشتن در بیمارستان نینو خسوس مادرید قول داده. گویا اونا دوست داشتن مدل موهای مراد رو داشته باشن ولی نمی تونستن ، پس آلوارو اومده مدل موهای اونا رو زده :135555:

قبل از کچلی --->  بعد از کچلی

و در پایان دیبالا و موراتا ،  دو یار غار  :1:  در یک روز عادی >> کلیک

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
موراتا: " اشتیاق ما برای پیروزی تمام نشده است."

Morata-clap490epa_2.jpg

آلوارو موراتا در مصاحبه ی جدید خود می گوید که مجموعه ی یوونتوس هنوز تشنه ی پیروزی است و او و هم تیمی هایش می خواهند در دیدار روز شنبه مقابل میلان پیروز شوند.

بیانکونری شروع ضعیفی در این فصل داشته است و در حال حاضر پس از 12 هفته در رتبه ی هفتم سری آ قرار دارد.

موراتا در مصاحبه با کانال تلویزیونی یوونتوس گفت:

" از دیدگاه تاریخی این دیدار بزرگ ترین بازی در فوتبال ایتالیا است."

" ما می خواهیم برنده ی این دیدار باشیم تا بتوانیم به رتبه های بالای جدول صعود کنیم. درست است که فصل را به بهترین نحو آغاز نکرده ایم، اما پس از تغییرات زیاد در بازیکنان تیم کار آسانی نداشتیم."
" حالا پس از مدتی همدیگر را بهتر می شناسیم  و روز به روز بهتر بازی می کنیم. ما هنوز تشنه ی پیروزی هستیم و می خواهیم به جایگاه خود که صدر جدول لیگ است بازگردیم."
" امسال حریفان ما بهتر شده اند، آن ها خود را تقویت کرده اند و بازی های لیگ بسیار دشوار است. در حال حاضر حداقل چهار یا پنج تیم هستند که می توانند برای رقابت بر سر اسکودتو رقابت کنند."

تنها یک تساوی در مقابل سویا یا منچسترسیتی یوونتوس را به مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان می رساند. موراتای جوان در این باره گفت:

" تاکنون نسبت به فصل گذشته حتی عملکرد بهتری داشته ایم، به خاطر اینکه فصل گذشته در این مرحله اینقدر به صعود از گروه نزدیک نبودیم، حالا دو بازی مهم پیش رو داریم و باید در این دیدارها برنده شویم."
" شب چهارشنبه، همانند مواقعی که بازی های لیگ قهرمانان در ورزشگاه یوونتوس برگزار می شود فوق العاده خواهد بود. ما در مقابل یکی از بهترین تیم های اروپا بازی خواهیم کرد و برای برد در این دیدار تمام تلاش خود را خواهیم کرد."

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

دوباره شایعات مربوط به تلاش رئال برای بازگرداندن موراتا پررنگ شده، اما این دفعه با رنگ و لعابی متفاوت  :nish:.

هفته ی پیش گزارشی از El Confidencial منتشر شده بود که ادعا کرده بود کریستیانو رونالدو به پرز گفته " با این سرمربی (بینتز) هیچ عنوانی را فتح نخواهیم کرد." بعد از این گزارش، شایعاتی مبنی بر علاقه ی کریستیانو رونالدو به بازگشت به اولترافورد شنیده شد و حتی گزارش هایی ادعا کردند که منچستریونایتد و پاری سن ژرمن مشتریان جدی رونالدو هستند. اما ربط این به موراتا چیه :1: ؟ نقل شده که رئال مادرید در صورت ترک رونالدو گزینه ی بازگرداندن موراتا را به صورت جدی دنبال خواهد کرد و قصد داره که موراتا رو به عنوان جانشین رونالدو به مادرید منتقل کنه :1:.

+ پی نوشت: البته اینا بیش تر ساخته و پرداخته تخیلات نشریات انگلیسی و اسپانیایی هستن  :nish:.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
احتمال اینکه امسال سال اخر سلطون [ سلطان صی عار ثون ] تو ماد ریـد باشه خیلی زیاده..
با یک حساب سر انگشتی و احتمال خروج لاوتزی و زلاتان از پاریس ، رونالدو جایگزینش بشه تا عـن آوین مختلف لوشامپیونه رو هم کسب بکنه و چندتایی هم اونجا گل خالی بزنه و با عشقش دیماریا همبازی بشه ، اگرم نیم نگاهی به علاقه آرسن ونگر به فرانسوی جماعت داشته باشید و مشکل گلزنی آرسنال رو در نظر بگیرید خیلی ساده متوجه میشید که بنزما با این حواشی دیگه جایی نداره تو آندلس ، احتمالآ راهی امارات بشه و واسه ونگر توپ بزنه بلکه اون بنده خدا هم از دست ژیرود [ کودن ترین مهاجم تاریخ ، با اغراق [غ؟] ] خلاص بشه..

اونوقت ریال دوتا مهاجم خودشو از دست میده ، رونالدو و بنزما ، ریال رو هم که میشناسید وقتی مست کنه هیچی حالیش نیست ، احتمال اینکه واس مهاجم فیکس دست بذاره رو امثال اگوعرو و لوادوفسکی ، کم نیست واسه نیمکت هم بی شک دنبال جوون های جاه طلبی مث موراتا و هری کین میره..

پس کاملا سادست که امسال قطعا مراد تحت تعقیبه ، منتها باید عقل و شعور 3 نفر این وسط برسه تا این اتفاق نا میمون [ ترانسفر به سرزمین گاوبازا ] رخ نده :

1 : مکس با این لاین آپ های فوق تخیلیش..
2 : مدیریت باشگاه که سر کیسه رو شل کنه ، واقعا حقوق 2 میلیونی احساس می‌کنم کمه براش..
3 : خود مراد ک گول نخوره
< هرچند مطمئنم اگر مورد یک و دو فعال بشن مورد سوم خود به خود On میشه >
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی