پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

kamyar zz5

kamyar zz5

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال

رئال از آخر این فصل نه،فصل دیگه دو سال فرصت داره (در حقیقت تابستون 2016 و تابستون 2017) که با مبلغی تا سقف 30 میلیون یورو موراتا رو بازخرید کنه.
ضمن اینکه موراتا حق انتخاب داره و اگه خودش مخالف باشه رئال نمیتونه بخرتش.

• Principino, Mohammad-SS, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

بپه بوتزو که واسطه انتقال موراتا به یووه بوده و فکر میکنم ایجنت موراتا هم هست چند هفته پیش مصاحبه کرد و درباره انتقال موراتا یه سری توضیحات داد که کاملش رو اینجا میتونید بخونید : http://www.tuttospor...gliono la Juve»

اما وقتی ازش سوال میشه که تو این شیوه انتقال موراتا به یووه کدوم تیم برنده بود میگه :" همه ، این شیوه انتقال تنها روشی بود که دو تیم سر اون به توافق میرسیدن ، موراتا به یوونتوس میره و رئال هم میتونه بعداً اون رو باز خرید کنه اما این به خواسته بازیکن وابسته ست و در پایان این بازیکنه که تصمیم میگیره ."

• Bianconero Amore, moha684, Ale10Forever و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

محمد راست میگه موراتا اول قراردادشو با رئال تمدید کرد بعدش با یووه بست.

نمی دونم چجوریه اما رئال اگه بخواد سال دیگه موراتا رو برگردونه یه مبلغی رو باید به یووه بده و اگه سال بعدش بخواد اینکارو بکنه به این مبلغ اضافه میشه. اما فکر کنم اگر رئال این دو سال موراتا رو نخواد ، سال سوم خود به خود موراتا مجانی بر می گرده رئال.

• ace of glass, Pouya و Donnie از این پست تشکر کرده است

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

Georgia

موراتا 1 سال بیشتر قرار داد نداشت؟ مطمئنی؟:دی

رئال 25 تا رو جیرینگی داد فک کنم. یووه 20 تا رو تو 3 سال میده. خیلی فرق داره اینا باهم.

اگه 1 سال مونده بود بعید بود اینقدر پول بده ماروتا. صبر می کرد سال بعد مفتی می گرفتش:دی

• Bianconero Amore, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

اون موقعی که اومد خیلی جاها اینجوری نوشته بودن که

رئال تا دو سال میتونه با مبلغ 35 میلیون برش گردونه

و تو این دو سال هم یووه نمیتونه بدون موافقت رئال به تیم دیگه ای بفروشتش

یادم نیست جایی نوشته بود خود موراتا حق انتخاب بین یووه و رئال رو داره یا نه (ولی خو معمولا" همچین حق انتخابی رو به بازیکن میدن)

• moha684, ace of glass, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
نمی دونم چجوریه اما رئال اگه بخواد سال دیگه موراتا رو برگردونه یه مبلغی رو باید به یووه بده و اگه سال بعدش بخواد اینکارو بکنه به این مبلغ اضافه میشه. اما فکر کنم اگر رئال این دو سال موراتا رو نخواد ، سال سوم خود به خود موراتا مجانی بر می گرده رئال.

یعنی چی ؟ :|

www.juventus.com/wps/poc/juve?urile=wcm:path:/JUVECOM-EN/news/morata-completes-juventus-switch

The deal includes the option for Real Madrid to reacquire the player’s registration rights at the end of the 2015/16 or 2016/17 campaigns, at predetermined values, up to a maximum of €30 million. These values will be based on the number of matches played by Morata in the relevant season.

رئال فقط در پایان فصل 2015/16 و 2016/17 میتونه موراتا رو برگردونه و مبلغ هم سال به سال هیچ فرقی نداره ولی از 30 میلیون بیشتر نمیشه . اگه رئال از این حق استفاده نکنه و یا اینکه بخواد استفاده کنه اما موراتا مخالفت کنه ( طبق گفته بوتزو ) و فصل نقل و انتقالات 16-17 هم تموم شه دیگه رئال هیچ حقی نسبت به موراتا نداره و موراتا طبق قراردادش تا سال 2019 بازیکن یووه ست .

• Principino, Mohammad-SS, moha684 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

نمی دونم والا ، پس چرا موراتا قراردادش رو با رئال تمدید کرد اول؟!

• Principino, ace of glass, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

قراردادش با رئال تا آخر 2016 بود و اگه تمدید نمیکرد رئال نمیتونست به این شکلی که الان هست بند باز خرید بذاره . واسه همین اول قراردادش رو تا 2017 تمدید کرد و الان رئال تا آخر 2017 میتونه موراتا رو برگردونه و بعد از اون دیگه قرارداد موراتا با رئال تموم میشه . در کل اون تمدید قرارداد موراتا با رئال در راستای همین بند بازگشت بود تا قرارداد به این شکلی که الان هست در بیاد :1:

• Principino, tecra, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

بازیکن خوبیه و امید به ستاره شدنش هم هست

ولی تنها نکته ناراحت کننده که درباره موراتا وجود داره به نحوه قرارداداش برمی گرده که در اون بندی وجود داره که حق خرید رو با مبلغی در حدود 35 میلیون یورو در اختیار رئال قرار میده :Facepalm: 

و این در شرایطی هست که خودمون با 20 -22 تا جذبش کردیم :fp: :pep:

در کل امیدوارم هر اتفاقی که میوفته به نفع یووه باشه :first: 

forza & viva juve :juve:

• Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال

موراتا شایسته این هست که بهش فرصت داده بشه ، بازیکن سریع و تکنیکی هستش که به کار تیم میاد ! منتها مشکل اینجاست که این بازیکن ها بعد از یکی دو سال که گل کردن ، یه دفعه دوباره عشق مادرید داخلشون فوران میکنه و میخوان برگردن به سرزمین بچگیشون ! اصلا اعتمادی بهش نیست که بعد از یه فصل موفق بخواد دوباره بمونه اینجا ! از این لحاظ کومن شایستگی بیشتری داره ، لااقل میدونیم که مال خودمونه ! 

• juve's fan, mory, FarSH4D و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

موراتا شایسته این هست که بهش فرصت داده بشه ، بازیکن سریع و تکنیکی هستش که به کار تیم میاد ! منتها مشکل اینجاست که این بازیکن ها بعد از یکی دو سال که گل کردن ، یه دفعه دوباره عشق مادرید داخلشون فوران میکنه و میخوان برگردن به سرزمین بچگیشون ! اصلا اعتمادی بهش نیست که بعد از یه فصل موفق بخواد دوباره بمونه اینجا ! از این لحاظ کومن شایستگی بیشتری داره ، لااقل میدونیم که مال خودمونه ! 

دقیقا همینطوره . منم از همین میترسم . میترسم موراتا بعد از این که یوونتوس از اینی که الان هست به " بازیکن " تبدیلش کرد ، فیلش یاد هندستون کنه راهشو بکشه بره مادرید . به خاطر همین میترسم زحمات یووه وقتی به بازیکن تبدیلش میکنه هدر بره . کاش حداقل الان یه بازیکن درست درمون بود که تا اون موقع بهمون کمک کنه . یه لحظه تصور کنید ، یوونتوس برای این که موراتا پیشرفت کنه هر بازی یه تعویض براش حروم کنه ، و آخر برگرده با 30 تا بره رئال ! واقعا حس بدی به آدم میده . 

در کل به نظرم چه بازیکن خوبی بشه ، چه بازیکن خوبی نشه ، امکان ضررش بیشتراز سودشه . اگر بازیکن خوبی بشه ، با یه سود 10 تایی برمیگرده رئال و اگه بازیکن بدی بشه ، 20 تا پاش پول حروم کردیم . امیدوارم اگه بازیکن خوبی شد ، نمک گیر بشه و همینجا بمونه ! وگرنه واقعا سوزش داره ! 

• juve's fan, eⁿzº, moha684 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

منم همین نظرو دارم.

اما چیزی که مشخصه اینه که موراتا بطور حتم پیشرفت می کنه ، خیلی هم پیشرفت می کنه. اما هر جور حساب می کنم حس می کنم آینده اش تو یووه نخواهد بود.

بازیکنی که به دستور مورینیو از تیم جوانان رئال میاد به تیم اصلی و بعدشم تو این سن انقدر خوب کار می کنه پیشرفتش تضمینیه ، آلگری هم مربی جوون گراییه ، پس تو یووه قشنگ می تونه برا رئال دلبری کنه و تا دو سال دیگه که دوره بنزما و چیچاریتو و ... تموم میشه با یه احترام بالا برگرده رئال. مسلماً هم فکر می کنم برمی گرده ، رئال تیم مورد علاقش هست و اونجا رشد کرده ، تازه اسپانیایی هم هست.من دلیلی برای بر نشگتنش نمی بینم.

فقط امیدوارم تو این دو سال قشنگ تا اونجایی که میشه ازش کار بکشیم تو زمین و برامون موثر باشه تا دلمون نسوزه :)

• Bianconero Amore, juve's fan, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4138 ارسال

موراتا قطعا در یوونتوس خواهد درخشید.

بازیکن سرعتی است که مدافعان حریف عاجز از مهارش خواهند شد.

متاسفانه او به ریال برخاهد گشت.

اما زیاد نگران نباشبد..

کینگزلی کومان ستاره ای بهتر از ماروتا است.

مهاجمی که در فضاهای تنگ و محاصره شده دست به کارهای عجیبی میزنه.

باید میدان و زمان بیشتری بهش داد چون بازی یووه را زیباتر میکنه.

• Bianconero Amore, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

عشقی که موراتا به رئال داره وصف ناپذیره. احتمال اینکه در صورت درخشش به رئال برنگرده زیر صفره. ولی بی شک موراتا تصمیم میگیره که بمونه یا برگرده. برده داری نیست که طرف نتونه حرفی بزنه :1:

• Bianconero Amore, Mohammad-SS, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نمیدونم مشکلتون با برگشتن موراتا به رئال چیه ؟

دیگه بزرگتر از زیدان که نداریم که اوج درخشش تو یوونتوس بود و دادیمش به همین رئال

مثال دیگه هم میشه از کاناوارو یاد کنیم تازه اینا توپ طلا هم داشتن

حالا اونا رو فروختیم و این بشر رو هم بعد 2 سال اگه بخوان می فروشیم .

اگه هم خواستن زرنگ بازی در بیارن و بزارن واسه سال بعد که بدون هزینه بهشون برسه یک سال میندازیمش رو سکو تا فوتبالش نابود شه

• Principino, Georgia و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال

مشکل اینه که این دو سال زمانی که به این بازیکن دادیم که پیشرفت بکنه و برگرده سرزمین ابا و اجدادیش ، میتونستیم به جوانان خودمون میدون بدیم و یه ستاره از جنس خود یوونتوس بسازیم ! از اون گذشته بازخریدش میتونه شان یوونتوس رو پایین بیاره ، کاری که یوونتوس در قبال زازا با ساسولو انجام داد رئال در قبال ما انجام داد ، ماروتا با این حرکتش واقعا یووه رو تا حد یه تیم درجه سه پایین اورد ! یوونتوس نباید محلی برای پرورش جوانان سایر باشگاه ها باشه ! 

یه لحظه تصورش رو بکنید مثلا سال 2003 در حضور موجی ، امبرتو و جیانی ، پرز یه همچین پیشنهادی به یووه میداد ، فکر کنم زنده نمیموند ! 

در کل کاری ندارم که بازیکن خوبیه یا نه که البته بازیکن خیلی خوبیه منتها با این حرکت یوونتوس کوچک شد !

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

نمیدونم مشکلتون با برگشتن موراتا به رئال چیه ؟

دیگه بزرگتر از زیدان که نداریم که اوج درخشش تو یوونتوس بود و دادیمش به همین رئال

مثال دیگه هم میشه از کاناوارو یاد کنیم تازه اینا توپ طلا هم داشتن

حالا اونا رو فروختیم و این بشر رو هم بعد 2 سال اگه بخوان می فروشیم .

اگه هم خواستن زرنگ بازی در بیارن و بزارن واسه سال بعد که بدون هزینه بهشون برسه یک سال میندازیمش رو سکو تا فوتبالش نابود شه

مشکل اینه که فرهاد گفت

مشکل اینه که این دو سال زمانی که به این بازیکن دادیم که پیشرفت بکنه و برگرده سرزمین ابا و اجدادیش ، میتونستیم به جوانان خودمون میدون بدیم و یه ستاره از جنس خود یوونتوس بسازیم ! از اون گذشته بازخریدش میتونه شان یوونتوس رو پایین بیاره ، کاری که یوونتوس در قبال زازا با ساسولو انجام داد رئال در قبال ما انجام داد ، ماروتا با این حرکتش واقعا یووه رو تا حد یه تیم درجه سه پایین اورد ! یوونتوس نباید محلی برای پرورش جوانان سایر باشگاه ها باشه ! 

یه لحظه تصورش رو بکنید مثلا سال 2003 در حضور موجی ، امبرتو و جیانی ، پرز یه همچین پیشنهادی به یووه میداد ، فکر کنم زنده نمیموند ! 

در کل کاری ندارم که بازیکن خوبیه یا نه که البته بازیکن خیلی خوبیه منتها با این حرکت یوونتوس کوچک شد !

به اضافه ی اینکه

35 میلیون یورو خیلی مبلغ کمیه

زیدان که رفت اونموقع رکورد ترانسفر رو شکست (البته من غلط بکنم کسی رو با زیدان مقایسه کنم)

ولی خو ینی هرچقدر هم که خوب بشه با 35 میلیون مجبوریم بدیمش بره! اونم کسی رو که 20 تا خریدیم!

اونم تو بازاری که قیمت سوارز بیست و هفت، هشت ساله 90 میلیونه !

• eⁿzº, moha684, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نمیدونم مشکلتون با خرید موراتا چیه ....تنها مشکل من اسپانیایی بودنشه ولی ما ووچینیچ و کوا رو فروختیم و باید یه مهاجم میخریدیم نکنه به خرید دنیس میگفتین افرین .....ماروتا از رئال یه بازیکن با کیفیت و جوون گرفت که دو سال دیگه با دوبرابر قیمت میتونه بفروشتش تازه اگه خود بازیکن بخواد .....از نظر من کار ماروتا شاهکار بود ....حتی اگه به رئال برگرده ک هنوز نمیدونیم و زود داریم تصمیم گیری میکنیم چیزی عوض نمیشه و یوونتوس کوچیک نمیشه بلکه نظر جوونای بیشتری مثل کومان و موراتا به یووه بهتر میشه و میتونن یووه رو محلی واسه پیشرفتشون بدونن..........حالا به غیر این ما بازیکنی با خلاف خصوصیات یورنته گرفتیم و واقعا 2 سال کمکمون میکنه حالا اگه جوجه فوکولیه تو این 2 سال اینجا ادم میشه......

من از این خرید راضیم حتی با فروششم راضیم اما هیچی معلوم نیست .....زیدانم فروخنتیم این که یه بچه سوسول بیشتر نیس ...مهم اسم یووه هست و درخششی که این پسر میتونه تو پیراهن یووه داشته باشه.......شایذ قبلا یووه رو اینطوری نمیدیدیم و شاید بگیم این کار کوچیک کردن اسم یووه هست اما با درامد ناچیز سری آ و وضعیت مالی کشور همینم نعمتیه

• Principino, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

نمیدونم مشکلتون با خرید موراتا چیه ....تنها مشکل من اسپانیایی بودنشه ولی ما ووچینیچ و کوا رو فروختیم و باید یه مهاجم میخریدیم نکنه به خرید دنیس میگفتین افرین .....ماروتا از رئال یه بازیکن با کیفیت و جوون گرفت که دو سال دیگه با دوبرابر قیمت میتونه بفروشتش تازه اگه خود بازیکن بخواد .....از نظر من کار ماروتا شاهکار بود ....حتی اگه به رئال برگرده ک هنوز نمیدونیم و زود داریم تصمیم گیری میکنیم چیزی عوض نمیشه و یوونتوس کوچیک نمیشه بلکه نظر جوونای بیشتری مثل کومان و موراتا به یووه بهتر میشه و میتونن یووه رو محلی واسه پیشرفتشون بدونن..........حالا به غیر این ما بازیکنی با خلاف خصوصیات یورنته گرفتیم و واقعا 2 سال کمکمون میکنه حالا اگه جوجه فوکولیه تو این 2 سال اینجا ادم میشه......

من از این خرید راضیم حتی با فروششم راضیم اما هیچی معلوم نیست .....زیدانم فروخنتیم این که یه بچه سوسول بیشتر نیس ...مهم اسم یووه هست و درخششی که این پسر میتونه تو پیراهن یووه داشته باشه.......شایذ قبلا یووه رو اینطوری نمیدیدیم و شاید بگیم این کار کوچیک کردن اسم یووه هست اما با درامد ناچیز سری آ و وضعیت مالی کشور همینم نعمتیه

من به شخصه هیچ مشکلی با خریدش ندارم اتفاقا" خیلی هم خوبه (البته اون اولا خیلی مخالف بودم ولی چندتا از بازیاشو که دیدم نظرم عوض شد)

فقط و فقط و فقط مشکل من مدل خریدنشه

مبلغ بازخریدش خیلی پایینه به نظرم

• Georgia , ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من حرفم اینه خیلی بازیکنا بوده که یوونتوس پرورش داده و جای دیگه بازی میکنن مثل زلاتان که تو یوونتوس زلاتان بود. زمانی که آژاکس بود در حد یک استعداد به حساب میومد فقط

این کاری که با یوونتوس انجام دادن بدون شک بد بوده و منم موندم چطوری همچین بندی رو تو قرارداد قبول کردن

ولی حالا که شده . بازیش ندیم ضرر کردیم بازیش بدیم و پیشرفت هم کنه بازم ضرر کردیم . پس بهتره باهاش کنار بیاییم همین

• Georgia , Serie A و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی