پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن قهرمانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
8 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
آغاز ثبت نام جشن قهرمانی یوونتوس در ایران

وب سایت یوونتوس دات آی آر افتخار دارد برای سومین سال متوالی جشن قهرمانی باشگاه بزرگ یوونتوس ایتالیا را در ایران برگزار کند و میزبان شما هواداران فهیم و شایسته ی بانوی پیر باشد.

جشن بزرگ هواداران یوونتوس ایران در تاریخ 5 تیر ماه 1393 در رستوان بزرگ و بین المللی شهر بانو برگزار خواهد شد و شما دوستان عزیز برای حضور در این جشن باید ابتدا وضعیت ثبت نام نهایی خود را مشخص فرمایید.

دوستان عزیزی که تمایل به حضور در جشن دارند، می توانند با واریز مبلغ 21500 تومان نام خودشان را در لیست نهایی شرکت کنندگان در جشن ثبت کنند.

پرداخت این مبلغ به دو صورت آفلاین و آنلاین خواهد بود که شما برای پرداخت آنلاین باید از طریق لینکی که درصفحه اصلی سایت ( http://www.juventus.ir/persian ) قرار داده شده است به درگاه اینترنتی متصل شوید و مبلغ مورد نظر را واریز فرمایید.

یا در غیر این صورت می توانید مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حساب های زیر واریز فرمایید و سپس مشخصات خود را در سایت ثبت بفرمایید.

بانک پارسیان :
شماره کارت : 6221061045030477
شماره حساب : 0200901633002

بانک ملی :
شماره کارت : 6037991437224862
شماره حساب :0301974650007

بانک سپه :
شماره کارت : 5892101034130340
شماره حساب :642800130507

گفتنی است دوستان عزیزی که موفق به واریز مبلغ فوق می شوند برای تکمیل ثبت نام باید از طریق فرم ارتباط با ما مشخصات کامل خود را برای ما ارسال کنند.

در هر کدام از مراحل ثبت نام در صورت بروز مشکل شما می توانید با شماره تلفن 09122460485 تماس حاصل فرمایید.فایل پیوستی  34..jpg   73.73K   11 تعداد دریافت ها

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امسال سوپرایز داریم؟ ثبت نام کردم.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کسی از خوزستان میره ؟

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
منم ثبت نام میکنم.......سیا بیا که من میام
  • مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم ثبت نام کردم . همه برنامه ها رو ریختم و آماده هستم و خدا بخواد مثل 2 سال گذشته حتما میام :1: فقط امیدوارم اتفاقی رخ نده که برنامه ها بهم بریزه :1:
  • ღZahraღ از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
امروز با اینکه پا درد دارم (نقرس )اما نتونستم شوق و ذوق رو مدیریت کنم و ثپت نام کردم . دعا کنید پام بهتر شه . شما ها دلتون پاکه (؛
  • eⁿzº, ace of glass و ღZahraღ از این پست تشکر کرده است

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جشن قهرماني هم كه نشود، دست‌كم گعده‌ قهرماني؛ متشكل از چند رفيقِ شفيق و يوونتوسي در يك كافه كه شدني است!

• Hossein Salehi, mory, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

جشن قهرماني هم كه نشود، دست‌كم گعده‌ قهرماني؛ متشكل از چند رفيقِ شفيق و يوونتوسي در يك كافه كه شدني است!

چرا که نه

• حامد, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گعده قهرماني هم كه نشود، دست‌كم يك تماسِ تلفني خشك و خالي با يك همزادِ يوونتوسي كه شدني است! :fp:

• Orphée, mory, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی