پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

روبرتو پریرا - El Tucumano

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
210 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

خیلی زود و بد دارید در موردش قضاوت میکنید.

من هیچی نمیگم ولی میخواید قضاوت کنید عملکردش رو توی یه شرایط مناسب ارزیابی کنید، نه بازی دیشب که توی اون لحظات حتی یه نفر هم خوب بازی نمیکرد و رسما همه گند زده بودن.

من خوشحال میشم قراردادش تمدید شه و فصل بعد یه مربی بیاد که درست ازش استفاده کنه.

آقا اصلا دلم میخواد همه چیز رو بندازم گردن آلگری.حتی داوری دیشب بازی رم هم تقصیر آلگریه.اگر اینقدر تریپ شخصیت برنمیداشت انقدر جو به سود رمی ها نمیشد

محمد اشکالات الگری رو نوشتم تو تاپیکش البته نظر شخصیه منه
ولی کی قبول میکنه ی بازیکن تو اینهمه حضورش برای یووه توی اون پست!! پشت مهاجم هیچ گلی نزنه توی 5 ماه
فک کنم 19 موقعیت گل زنی رو از اول فصل از دست داده
حساب کن .. !! 16 میلیون برای این زباله (ببخشید هرچند برای تو محترمه ولی برای من زبالست)
برای اینکه عمق فاجعه رو درک کنی میگم با یورویی 3000 تومن حساب کن 16 میلیون میشه 48 میلیارد تومن حالا جمعش بزن با اون 60 میلیارد تومن اون دیستروفی دوشن (۲۱ ساله گاوباز)
خدا شاهده ی میلیون تومن بدن ب من بهتر ازین بازی میکنم
با 36 میلیونی ک پای این دوتا دادیم
میشد الان زاتزا و گابی و شکیری رو تو ترکیب داشته باشیم ..

پنالتی هم بلد نیست لعنتی
  • Georgia و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من الان بخوام ازش دفاع کنم دو صفحه مینویسم برات ولی در نهایت خلاصه ی حرفایی که بخوام بزنم میشه اینکه تا وقتی این عتیقه مربیمونه در مورد عملکرد بازیکنا قضاوت قطعی و نهایی نکنید.پس همین خلاصه اش رو گفتم که وقت هیچکی تلف نشه.
  • juve's fan, tecra, Soheil Bianconeri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

من الان بخوام ازش دفاع کنم دو صفحه مینویسم برات ولی در نهایت خلاصه ی حرفایی که بخوام بزنم میشه اینکه تا وقتی این عتیقه مربیمونه در مورد عملکرد بازیکنا قضاوت قطعی و نهایی نکنید.پس همین خلاصه اش رو گفتم که وقت هیچکی تلف نشه.

باو این خیلی داغونه ! اصلا جای دفاع نداره ! بهتر که بره اصلا اینورا دیگه پیداش نشه اصلا نقطه اکتفا نیست ! یک بیشعور به تمام معناست !

• Georgia , Massimiliano Allegri, ღZahraღ و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

چرا کسی از پیشرفت پریرا نمی گه :438:

اون اوایل خیلی بهش امید داشتم

بعد ناامیدم کرد

دوباره داره امیدوارم می کنه :1:

ضربات آخرش عالی شده البته اگه شانسی نزده باشه :1: :fp:

همیشه ضربات آخرو مثل دو دیدار قبلی بزنه دیگه نیازی به خرید اشنایدر و ... نداریم

دوتا گل زده هر دو گلش به نظر من از زیباترین گلای زده یووه بوده تا الان :worship:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برای اینکه الگری کج فهم داره تو ÷ست 10 ازش بازی میگیره در صورتی که ما یکی مثل کومان رو داریم........امیدوارم از خرشیطون بیاد پایین

• Georgia , Donnie, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
برای این بنده خدا باید کلاس های چارچوب شناسی بذاره الگری
بعد اینکه پیرلو رفت این اومد بجاش گفتم دیگه هیچی کارمون تمومه
ولی خیلی هم بد نبود کاش تک به تکشو گل میکرد اعتماد به نفس خودشو تیمشو بالا میبرد
ی جا هم داشت تیمو شوهر میداد با کارت زرد جبران کرد قشنگ زد وسط ساق پای اون عمو م داشت حمله میکرد
  • juve's fan, alexdelpiero, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

پریزا در فاز دفنسیو و دفاعی اورهای زیادی داشت یعنی اینکه بازیکن حریف راحت ازش عبور میکنه اما از نظر تهاجمی ضربه اش خوب زد هر چند که کلا چارچوب شناس نیست.

• Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ایشون از نوابغ بازی با فیورنتینا بودن
جلو دروازه تو فاصله کمتر از 10 متری جوری شوت زد که توپ تا نزدیکی پرچم کرنر رفت
در نهایت فک کنم یکی از مدافیعین پر تلاش ویولت ها خودشو به توپ رسوند تا از ورزشگاه خارج نشه
  • Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

یعنی اگه آقامون بوفون دیشب لخت میشد میرفت تو پست این، بازی می کرد حداقل یه گلو دیگه میزد...این چرا اینجوریه؟..اعتماد به نفسش نابوده...

توپ هایی که خودش باید بزنه نمیزنه و عمق فاجعه زمانی رخ میده که خودش دروازه حریفان رو هدف میگیره!!...دیشب سوای اون بغل پاش که از

از شیش قدم زد و به پرچم کرنر هم نرسید، اون حرکتی که خودش شروع کرده بود و میتونست بده به توزی که داشت تک به تک میشد، به بدترین

شکل ممکن معطل کرد و آخرش هم هول شد و داد به موراتایی که تو آفساید بود..واقعا پدیده ایه در نوع خودش...

• Orphée, Juventus FC, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
من انتقادام رو از اين بازيكن پس ميگيرم واقعا امشب خوب بازي كرد
  • eⁿzº, El rey leon, mohammad.mahdi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

امشب عالی بازی کرد عالی یه پاس گل داد :77: :worship: یه پاسم به موراتا داد که مورتا تک به تک نزد :fp:

پریرا 16 میلیون ایتوربه 30 میلیون :violin: :violin:

• Mohammad-SS, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

پریرا رو دوست دارم و خیلی از امثال ایتوربه بهتر میدونمش 
تقریبا بعد از توز تنها بازیکن پا به توپ تیم هستش که میتونه دو نفر رو پشت سر هم دریبل بزنه 
حتی تو شب های بدش هم باز تو این کار موفق بوده 
امشب که عالی بود هم دوندگی و خلاقیت رو با هم داشت 
امیدوارم فصل بعدی هم تو یوه باشه و شاهد پیشرفت بیشترش باشیم 

• AAG, eⁿzº, mohammad.mahdi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

پریرا هم امشب از خوبای تیم بود و پاس گلش که تکمیل کرد بازی خوبشو البته به نسبت دو نفر دیگه خط هافبک من نمره کمتری بهش میدم ولی در کل خوب و موثر بود مرسی PEREY :8: (  من اینطوری صداش میکنم همیشه تو بازیا :1: )

امیدوارم بیشتر رو دقت ضرباتش کار کنه که بدجور نیازمند شم گلزنی بالای بازیکن این پست ینی AMF  هستیم و تا آخر فصل حداقل که این پست رو عهده دار هست گلای بیشتری رو ازش ببینیم :53:

• AAG, eⁿzº, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
نمیخوام بگم یه AMF کامله و در حضورش هیچ فقدانی توی اون پست مشاهده نمیشه و حقیقتا هم اینطور نیست اما چه برتری ای توی بازی مخیتاریان نسبت به پریرا وجود داره واقعا؟

یه بازیکن پشت مهاجم در حد مخیتاریان چی رو میتونه به تیم ما اضافه کنه که پریرا نمیتونه؟من فکر میکنم اگر میخوایم خریدی داشته باشیم باید انتظارات و برنامه مون رو به لولی بالاتر از امثال مخیتاریان ارتقا بدیم.

در مورد پریرا هم از اول فصل پیش بینی این روند صعودی و درخشش رو داشتم.همچنان با مداومت بازی کنه میتونه خیلی چیزها به تیم اضافه کنه.
  • AAG, Juventus FC, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دقیقا ! من هم دیشب به این نکته دقت کردم ! پریرا اگر تو پست AMF از میخیتاریان بیشتر باشه اصلا کمتر نیست ، به حرکات انفجاریش دقت کردید ؟ بار اولش نیست بار 4 5 هم نیست ، یهو تصمیم میگیره توپ و برداره بزنه به قلب خط دفاع و خلق موقعیت میکنه بازی رفت بارها اینو تکرار کرد تو بازیش دیشب هم یک پاس تک به تک به موراتا داد ولی باید روی این حرکاتش کار کنه ! حالا میخیتاریان دیشب چه حرکت درستی کرد ؟ اصلا تو جمع 180 دقیقا بازی رفت و برگشت یک حرکت مثبت نداشت ! 

• FarSH4D, Mohammad-SS, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

کسی میدونه کلیپ از دریبلاش تو یووه رو از کجا میشه گیراورد؟؟؟ از اون کلیپا که برا ایتوربه و ایموبیله هم درست کردند و الکی دانلود کردیم..

دو سه تا بازیه خیلی قشنگ دریبل میزنه

.سال دیگه قشنگ اعتماد بنفسش میشه در حد یووه و می ترکونه

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
matthias-ginter-and-arturo-vidal--35933.

پریرا : من میدونم توی ضربات اخر مشکل دارم و الان تمرکزم رو روی این قضیه گذاشته ام تا برطرفش کنم تمام کنندگی و گل زنی یک فاکتور مهمه اگر از من بپرسید بهترین بازی فصل کدام بود بازی برگشت در سیگنال ایدونا پارک هرچند ک مصدومیت پوگبا اونو برامون تلخ کرد الگری به من در یوونتوس اعتماد کرد و بهم ذهنیت قوی داد همچنین با توز خیلی رابطه صمیمی دارم اون منو راهنمایی میکنه و بعد هر بازی بخاطر پاس هایی که بهش میدم ازم تشکر میکنه خیلیا ازم میپرسن چرا 37 ؟ اما من ازشون میپرسم چرا 37 نه ؟
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6349 ارسال
  • LocationRasht

علی رغم تموم انتقادات ، دو بازی پیاپی هست که داره پاس گل میده [دورتموند و جنوا] و حالا هم مرتبا داره به تیم ملی دعوت میشه اونم توسط مربیای مختلف ...

بازیش مقابل دورتموند واسه آینده ش خیلی مهم بود و فکر میکنم افزایش لولی که تو این بازی پیدا کرد تو یه فصل کامل سری آ هم نصیبش نمیشد!

دادن قابلیت انعطاف و سرعت به تیمهایی که توشون بازی میکنه ، دو نقطه قوت بزرگ پریراست + خط شکن خوبی هم هست وقتی بازی گره خورده ...

دیشب با اینکه توز هم دقیقۀ 78 تعویض شد ، بطور کامل برای آرژانتین جلو ال سالوادور بازی کرد! یه لایی شیک هم به لارین زد [link] که قادر به کظم غیض نبود و خطا کرد از خشم :nish:

مصاحبه ش خیلی باحال بود ... یجا خبرنگاره ازش پرسید محلۀ شما هم مثه توز بود؟ گفت نه مال اونا خیلی بدتر بود ، موادفروش و خلافکار آره ولی هیچوقت قاتل نداشتیم :nish:

گفته هرزگاهی میرم خونۀ توز آسادو میزنیم (کباب آرژانتینیون) ... بعد پرسید ازش توز بعد پاس گلت بهش مقابل دورتموند ، چی گفت؟ جواب داده که ازم تشکر کرد و گفت آسادوی بعدی مهمون اون :دی

پرسیدن کی تونستی تو اودینزه فرصت بازی پیدا کنی؟ گفته وقتی ایزلا مصدوم شد (:دی) ، بهم بازی رسید و دیگه هم رو نیمکت نرفتم!

پرسیدن کاشفت کی بود و کی کمک کرد به ریورپلاته بپیوندی ؟ گفته خوآن اسنایدر ... [مهاجم آرژانیتی 1999-2001 یووه !] ...

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

خیلی وقت بود می خواستم در مورد پریرا یه پست بدم وقت نمی شد ...

یکی از بهترین خریدهای یووه بعد از سری ب تا الان بوده به نظرم ... "بهترین" ازین نظر که خیلی فاکتورهای یه خرید خوب رو با خودش داشته ...

1- ما قیمت زیادی برای آوردن پریرا خرج نکردیم،

2- بر خلاف تصورات که قرار بود یه نیمکت نشین مطلق باشه بازی های خوبی داشته

3- فراتر از حد انتظارات ظاهر شده انصافا

4- آپشن های جدید به فاز هجومی یووه اضافه کرده مثل سرعت بالا، تکنیک خوب و بازی خوانی مناسب از بازیکنان اطرافش

5- کیفیتش در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا هر دو مناسب و قابل قبول بوده

6- دوندگی بالا چیزی که یه هافبک در حد یووه باید داشته باشه

یه چیزی که خیلی تو بازیش به نظرم جلب توجه می کنه اینه که خیلی "سبکبال" بازی می کنه ... دقیقا بخوام مثال بزنم مثل یه زانتیا می مونه که 200 تا راحت تو جاده پر می کنه و صداش هم در نمیاد! و با همون هیکل خیلی از ماشین های پرسرعت تر از خودش رو می گیره تو جاده ... من خیلی وقتا دقت کردم تو یه کورس با یه بازیکن یهو شتاب عجیبی می گیره و بازیکن بغلش رو محو می کنه و جا می گذاره ... از این ویژگی سرعتی بودن بازیش خیلی خوشم میاد ... می دونین ما بازیکن هایی که بتونن با توپ "ویراژ" بدن کم داریم. منظور از "ویراژ" دادن علاوه بر تکنیک، سرعت هست ... سرعت خیلی خوبی داره و تکنیک خیلی خوبی هم داره ... خیلی بازیکن تاپ و world class نیست ولی می تونه با همین وضعیت خیلی چیزای بیشتری به تیم اضافه کنه و بهتر از الان بشه.

یه مشکلی که داریم باهاش پستیه که ازش استفاده میشه ... کلا trequartista زیاد خوب نیست واسش ... واقعا پست trequartista پست خیلی حساسیه ... بازیکنی می خواد که خیلی سر بالا باشه و نگاه خیلی خوبی داشته باشه و خوش فکر باشه ... مثلا توز ... پریرا به درد اون پست نمی خوره ... ولی واقعا جون میده برای وینگ راست بازی کردن ... یه فلش بک می زنم به اون بازی یووه با هلاس ورونا تو کوپا ایتالیا که 6-1 بردیم ...

تو اون بازی سمت راستمون دفاع راست لیخت \ هافبک راست پریرا \ وینگر راست په په بودن و واقعا یکی از بهترین نمایش های سمت راست یووه تو این 3-4 سال رو دیدیم ... این ترکیب لیخت - پریرا - په په رو خیلی دوست دارم ... خیلی انرژیک، با طراوت و با شور و حرارت بازی می کنن هر 3 تا شون ... حتی اگه به جای پریرا مثلا ویدال هافبک راست باشه و پریرا بره وینگر راست به نظرم خیلی جالبتر میشه سمت راستمون ...

به بازیکنی مثل پریرا برای پست وینگر خیلی احتیاج داریم ... و دقیقا یکی مثل پریرا سمت چپ می خوایم مثل آساموآ که مصدومه متاسفانه ... پریرا با آمدنش یه جایگزین بسیار مناسب هست برای خیلی از هافبک هامون ... هر جایی می تونه بازی کنه و خوبم می تونه بازی کنه به جای هر کدومشون فقط مشکل یه کم پستش هست ... تو این اوضاع بحرانی مصدومیت های خط میانی و وحشتناک تر از اون هافبک های در خطر محرومیت یووه تو لیگ قهرمانان واقعا نعمتی هست برای آلگری ... همیشه می دیدم که جاهای مختلف میگن فلان بازیکن ها زیر نظر آلگری بدتر شدن یا افت کردن و فلان و بیسار ... کاری به اونا ندارم (که در مورد همون ها هم میشه بحث کرد) ولی پریرا زیر نظر آلگری یکی از بهترین و موثرترین هافبک های سری آ شده حتی با اینکه کم بازی می کنه ... بر خلاف آرژانتینی بی مصرف 28 میلیونی رمی ها ( :2laugh: :24: :21: ) آرژانتینی اصیل با همون سرعت و تکنیک خوب و ناب آمریکای جنوبی بوده برامون ...

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, AAG و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:worship:

:worship: :worship:

:worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: بدون شک نیمه ی اول بهترین بازیکن یووه بود روی گل اول هم یه جورایی تاثیر گذار بود :worship:

یه لایی هم که زد :1:

:pep:

پریرا 16 :8: :6:

ایتوربه 30 :2laugh:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی