پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

روبرتو پریرا - El Tucumano

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
210 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

فرهاد یه بازیکن از این تیم بگو که در حد و اندازه های خودش باشه توی این برهه.

همه ی بازیکنامون توی پایینترین سطح توانایی فنی خودشون قرار دارن در حال حاضر و اصلا نباید عملکردشون رو توی این برهه ارزیابی کرد.

بابا به این آدم رونالدو بدی جعفر تحویل میگیری...پریرا که دیگه جای خود داره...

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , moha684 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بابا به این آدم رونالدو بدی جعفر تحویل میگیری...پریرا که دیگه جای خود داره...

خدا بگم چیکارت کنه ، یک ساعت خندیدم :24:  جعفرررررررررر :2laugh: :24: :24: :24:

• juve's fan, Principino, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هی میگفتم این بازیکن آینده بزرگی  داره، تو همین  فروم میگفتن ما تو این بازیکن چیز خاصی ندیدمو از این حرفا...

\ فقط تو یک صحنه 4 تا بازیکن لاتزیو رو نابود کرد,,,,,

• juve's fan, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

هی میگفتم این بازیکن آینده بزرگی  داره، تو همین  فروم میگفتن ما تو این بازیکن چیز خاصی ندیدمو از این حرفا...

\ فقط تو یک صحنه 4 تا بازیکن لاتزیو رو نابود کرد,,,,,

فوتبالیست خوبیه ولی به شدت جوگیر و هوله...مشخصه هر چقدر به خط دروازه حریفان نزدیک تر میشه استرس

بیشتری بهش وارد میشه و در ضربات آخر یاد و خاطره برادر ژروینیو رو زنده میکنه...هنوز خیلی راه داره که به یه

بازیکن بزرگ تبدیل بشه...

• Orphée, moha684, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

پریرا بیشترین پتانسیل خودش رو میتونه توی کناره ها نشون بده.یعنی راحت میشه ازش به عنوان وینگر راست استفاده کرد و اونجا هم از سانترهای خوبش استفاده کرد و هم یه فضای بازتری رو برای استفاده از تکنیکش در اختیارش گذاشت.

وسط بازی کردنش فقط باعث سردرگمی و ایجاد استرس بیشتر بهش میشه.

• juve's fan, Juventus FC, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6344 ارسال
  • LocationRasht

تکنیکش خوبه و شاید جزو معدود بازیکنای تیمه که قابلیت دریبل بازیکن مقابلش رو داره، فارغ از اینکه کیه اون بازیکن ... خوب به حمله اضافه میشه و فضاسازی میکنه برای خودش و تیمش و سرش اکثرا بالاست و پاس های تودر خوب و حتی پاسهای کلیدی خوبی هم میده (گزارشگر موقع تعویض کلی از بازیش تعریف کرد) ولی چیزی که مانع گذارش به یک بازیکن بزرگه، تموم کنندگی ضعیفشه و تو این زمینه حداقل بین دپارتمان تهاجمی تیم یکی از بدترین هاست. همین ضربات آخر و فرصت طلبی، چیزیه که تیمای بزرگ رو از تیمهای کوچیک متمایز میکنه و همین جاه طلبی و عزت نفس بود که امثال ویدال رو بزرگ کرد. آلگری بعد از بازی لاتزیو که میشه گفت بهترین نمایش پریرا هم بود حرف خوبی زد و اونم اینکه باید رو فینیشنگش کار کنه چون بازیکنی مثه اون باید حداقل فصلی 6-7 گل رو بزنه ...

یه قیاس کوچیک هم داشته باشیم ... هازارد دقیقا همسن پریراست و میتونید فاصله عمیق کلاس و تاثیرگذاری این دو رو ببینید، همون تیپ بازیکنیه که این روزا بهش نیاز داریم و همینم فرق ماست با امثال چلسی و فرق یووه الان با یووه ای که هوادارا میخوان. 40 میلیون برای خرید همچین بازیکنی و یه حقوق حداقل 10 میلیونی...

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اینا همشون قرضی ان فک کنم تا قراردادشونو تمدید نکنن گل نمیزنن......بلدن چی کار کنن نامردا.... :1:

62572378117219188901.png

امار شوت زنی 52913525439716538146.png

اما تو پاس دادن عالی بوده 410 پاس صحیح داده و 54 پاس اشتباه

• AAG, Orphée, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

تابلو ورود ممنوع رو تو هیجده بذارید برای پریرا.....

• Juventus FC, Soheil Bianconeri, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من حدس میزنم دروازه رو نمی بینه فقط میکشه زیرش :22:  یه نفر هم نمیاد به این شوت زدن یاد بده فاجعه است تو این زمینه کیلینی بهتر از این شوت میزنه حداقل تو چارچوب میزنه اگه این ضعفش رو برطرف می کرد خیلی خوب میشد :fp:

• juve's fan, Juventus FC, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کلا من نظرم راجب این بازیکن 180 درجه عوض شود و حرفمو پس میگیریم، برو به همون تیمی که اومدی، بازیکن که از هر لحاظ تو بازیهای بزرگ و فینال  تر میزنه بدرد لای جرزم نمی خوره

• juve's fan, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

بارها گفتم از ورود پریرا به داخل هیجده ممانعت کنید این امر حتی در مورد ضربات پنالتی هم ظاهرا صادق است و متاسفانه امشب ثابت شد...در اوقات عادی بازی که بر همگان واضح و مبرهن بود.

• Senmorta, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- من پنالتی ـه بدش رو خیلی مد نظر قرار نمیدم، چون قرار نیست همه پنالتی زن باشند ولی چیزی که من از پریرا این فصل دیدم این بوده که یک بازیکن "کاملا معمولی" هست، اصولا درک چیزی که تو زمین به نمایش می ذاره برای من سخته ! هنوز نتونسته خودش رو جا بندازه تو تیم و مهم  به نظر بیاد، بخصوص اینکه تو این فقدان هافبک، از بازیکن هایی هست که اکثرا بازی میکنه و اعتماد سرمربی رو پشتش داره.

بازیکن مستعد و خوبی ـه ولی برای یووه هنوز کافی نیست !

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من به شخصه خیلی به پیشرفتش امید داشتم ولی ناامیدم کرد...بعیده دیگه چیزی بیشتر از این که نشون میده ازش ببینیم...

• Orphée, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اصلا آرژانتینی و اسپانیایی برای یووه وصله ناجور هستن . آقا نمیخوایم غیر اینه ؟ :1:  همین امثال پاودین و جاکرینی حاضرم تو تیم باشن ولی آرژانتینی و اسپانیایی نباشن .

مگه دیگه ستاره باشن که بشه تحملشون کرد .

• eⁿzº, Georgia و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6344 ارسال
  • LocationRasht

البته اینم در نظر بگیرید که پلن بی مون بوده وقتی ووچینیچ-گوآرین ملغی شد. انصافا ازون قراردادای موجی وار بود و میتونست با کاناوارو-کارینی رقابت نزدیکی رو داشته باشه :دی

جالبه همون هوادارایی که تظاهرات کردن برای عدم نهایی شدن این انتقال، حالا هر بازی گوآرین رو هو میکنن!

گوآرین در همین اینتر بحران زده، تو 7 بازی که 3 تاشم ذخیره بوده، 2 گل و 3 پاس گل داشته، تو اروپا بازی کرده و تو یه تیم بزرگ و بلوغشم طی کرده بود.

خیلی بهتر میتونست نقش آچار فرانسه ای که از پریرا انتظار میره رو ایفا کنه. بخصوص که پست اصلیشم هافبک تهاجمیه، خوراک 4-3-1-2 آلگری ..

کلا از همون موقع که پورتو بود یووه میخواستش که اینتر با اورپید گرفتنش. مثلا رفت اونجا که فیکس بازی کنه، بعد به ذخیرۀ یووه شدن راضی شد:-]

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6344 ارسال
  • LocationRasht

مجلۀ پانوراما که زیر نظر فینیوست (شرکت مادرِ باشگاه میلان) منتشر میشه، 10 خرید برتر سری آ رو تا به اینجا مشخص کرده و پریرا در مکان هفتم قرار داره!

7. روبرتو پریرا : فوتبالیستی با ارزش و استعدادی غیرقابل انکار.

موفق شد جایگاه مهمی رو در یک لباس سیاه و سفید دیگه بدست بیاره. بخاطر اون آلگری به 4-3-1-2 تغییر سیستم داد و معمولا برای بازی دادن به پریرا، یکی از بین پیرلو، مارکیزیو و ویدال رو بیرون میذاره.

1.ناینگولان 2. منز 3. جورجویچ 4. پروتی 5. مانولاس 6. اوکاکا 8. کیتا 9. ترئو 10. باسانتا

• AAG, Juventus FC, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بارها گفتم امثال کومان و پریرا برای سال بعد ساخته میشن....نمیشه انتظار داشت تیمی که 4 سال با همه یه دفعه این دو نفر اخت بشن با این تیم.......باید زمان داد ...هم ب یووه هم ب الگری هم ب این دو جوون.......در ضمن گابیادینی تو تیر رس یووه بود اما کنته اونو نمیخواست

• tecra, Georgia , juvenista و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ب عنوان یک بیننده نوعی طرفدار یوونتوس خدمتتون عرض میکنم :
تمام حرکات این مادر مرده اضافی و بیجهت هستش
هیچ حرکت و touch مفیدی نداره
خودش خودشو دریبل میزنه جالبیش اینه ب خودش تو سر توپ میزنه سانتراش شبیه پرتاب کردن توف یورنته می‌مونه به هیچکس و هیجچا نمیرسه پاس هم ک چ عرض کنم
الان ی سری آمار نیارین ک بگین بازیکن خوبیه اینقد تلخ بازی میکنه با ی من عسل و امار هم بازیکن درجه ۳ نمیشه حسابش کرد
شکیری ک پرید داغش موند رو دلمون ولی ب هر قیمت شده حتی ضرر اسنایدر رو بیارین ویدالم بره سر جاش این بی خاصیت هم بره
جون مادرت برو دیگه نیا طرف تورین
همون اودینزه بمون
فقط برو
  • Escanor, Georgia , I love juve و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

این بی خاصیت هم بره
جون مادرت برو دیگه نیا طرف تورین
همون اودینزه بمون

http://www.football-...ll-be-permanent

“The transfer is initially a loan with option to buy, which we certainly intend to take up. We are proud to have him here, as Max is one of the most interesting young players in Serie A.”

کجا بره ؟ :1: هست حالا حالا ها . همونطور که حضرت فرمودن قرارداد پریرا قطعاً تابستون دائمی میشه و فکر میکنم یکی از علل توافق با اودینه هم همین قول دادن واسه دائمی کردن قراردادش  بوده . 

چیزی که واضحه با دائمی کردن قرارداد پریرا فقط این وسط 16 میلیون رسماً به سطل آشغال منتقل میشه و یه ایزلای جدید رو دستمون میمونه .

• Escanor, Georgia , I love juve و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خیلی زود و بد دارید در موردش قضاوت میکنید.

من هیچی نمیگم ولی میخواید قضاوت کنید عملکردش رو توی یه شرایط مناسب ارزیابی کنید، نه بازی دیشب که توی اون لحظات حتی یه نفر هم خوب بازی نمیکرد و رسما همه گند زده بودن.

من خوشحال میشم قراردادش تمدید شه و فصل بعد یه مربی بیاد که درست ازش استفاده کنه.

آقا اصلا دلم میخواد همه چیز رو بندازم گردن آلگری.حتی داوری دیشب بازی رم هم تقصیر آلگریه.اگر اینقدر تریپ شخصیت برنمیداشت انقدر جو به سود رمی ها نمیشد
  • FarSH4D, Principino, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی