پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله بیانکو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
17 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
رافائله بیانکو هافبک جوون ایتالیایی تیم یوونتوس که شماره 42 رو در تیم یوونتوس به تن میکنه . در این چند دیدار اخیر خیلی به بازی گرفته شده و این جوری که از تعویض ها میشه فهمید هم پست ندود هست . یعنی هافبک مهاجم . پستی که یوونتوس خیلی بهش نیاز داره . آیا میشه روی بیانکو حساب کرد ؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خیلی هم به بازی گرفته نشده!! شاید روی هم رفته به اندازه 3 بازی کامل بازی نکرده باشه ولی خیلی جوونه و هیچی نمیشه در موردش گفت فقط باید صبر کرد در ضمن تمایلات هجومیش کمتر از ندود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
متولد August 1987 هست و تا اینجا در دو بازی برای یوونتوس بازی کرده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
با توجه به مصدومیت بیشتر هافبک ها فکر کنم توی بازی با بولونیا هم بازی کنه . امیدوارم چهره درخشانی از خودش به نمایش بزاره .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
حتی از من هم کوچکتره پس میشه به اون امید داشت چون خیلی جوونه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه بتونه تو اين 6 تا بازي مونده خودشو يكم نشون بده و فصل بعد بياد بين ياراي تيم كه بازي خوب مي كنن خيلي به نفع تيمه ون سنش واقعا كمه و فقط 5 سال از من بزرگتره.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يكي ديگه از جوانان آينده دار يوونتوس ديشب گلزني كرد به اميد موفقيت بيانكو (فاميل خودمونه)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
رافائله بيانكو توي اين فصل براي تيم اصلي يووه بازي نسبتا قابل قبول و براي تيم جوانان يووه بازي هايي در سطح اعلا انجام داد. بيانكو كه مورد توجه خاص دشام بود با اومدن كوراديني و رانيه ري هم تونست خودشو حفظ كنه و به احتمال قوي فصل بعد در ليست ياران يووه خواهد بود. بيانكو در فصل آينده مي تونه جانشين خستگي هاي پالادينو و ندود در پشت مهاجمين بعنوان مهاجم كاذب باشه و زوج مخصوص او در تيم جوانا بتگا نيز مي تونه اونو همراهي كنه. بهرحال براش آرزوي موفقيت مي كنيم.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بیانکو توی این فصل 24 بازی برای کارپی انجام داده و گل هم نزده . :1: توی رزومه بیانکو دقت کردم ، دیدم از سال 2006 مدام داره به این طرف و اون طرف قرض داده میشه ! :np: تا الان برای 6 تا تیم بازی کرده ! :np: برای چی این بازیکن ها رو نگه می دارن ؟! :1: مثل بقیه بازیکنان قرضی آخر این ماه قراردادش تموم میشه و دوباره به یوونتوس برمی گرده . :1: + توی پست اول صفحه دیدم بهمن گفت هم پست ندود ـه اما باید بگم علاوه بر هافبک راست بودن ، هافبک مرکزی و هافبک دفاعی هم بازی می کنه . پست اصلی ـش هم هافبک دفاعی ـه . :1:
Spoiler

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- به علت رسوایی های مالی ، از طرف دادستانی ایتالیا ، 3 سال و 6 ماه از فعالیت های ورزشی محروم شد . :np: دیگه فکر نکنم خودش و تاپیکش به کارمون بیاد . :1:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
نمیدونستم اصلا ما جانوری به این اسم توی تیممون داریم!!!! :1: تاپیکش هم که بیشتر از 1 صفحه نرقته جلو!!!! :1: قسمت نبود باهاش آشنا بشیم!!!! :2qcmh45:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ توی یووه که نیست . :Facepalm: سه تا پست بالاتر رو بخون متوجه میشی ، بازیکن کارپی بوده . فکر هم نکنم اصلا برای یووه بازی کرده باشه !

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
تصویر
تصویر
تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آقا، این بازیکن اصلاً در یوونتوس بازی نکرده! زور الکی نزنید.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی آخر سری ب پس کی گل زد به اسپیتزا ؟ بازی کرده تو یووه من خودم بازیشو دیدم ، تو PES که یووه اون موقع تو Other Teams بود هم بودش !

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
اگه واسمون بازی نکرده پس این عکس چیه؟؟؟ :1:
اگه بازیکنمون نیست پس اصلا تاپیکش اینجا چیکار می کنه؟؟؟ :1:

يكي ديگه از جوانان آينده دار يوونتوس ديشب گلزني كرد
به اميد موفقيت بيانكو (فاميل خودمونه)

طبق این پست مانی خان بازی کرده که هیچ گل هم زده!!! :1:

پ.ن:به سلامتی تاپیکش از 1 صفحه رد شد!!! :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بعلت دست داشتن در رسوایی بزودی قراردادش با یووه فسخ خواهد شد ، خیلی عجیبه که یووه همچین بازیکنی رو سال ها نگه داشته هر چند که هر فصل اون رو به یه باشگاه قرض می دادن .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با توجه به پست مسعود و خودم هم جستجویی کردم چیزی ندیدم و مثل اینکه واقعا محروم شده . نه توی ویکی و نه توی ترانسفر مارکت چیزی ذکر نشده . تاپیکش رو ببرید آرشیو لطفا . :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی